Προκαταρκτικές Εξετάσεις (ΠΚΕ) 2009

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Θανασης
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 64
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 09, 2009 5:18 am
Επικοινωνία:

Προκαταρκτικές Εξετάσεις (ΠΚΕ) 2009

Δημοσίευση από Θανασης »

Ναι οντως στο ΔΜΣ ειναι το προβλημα. Βασικα κλεβουν ελεεινα. Για παραδειγμα σε μενα την πρωτη φορα μου εκοψαν 3 ποντους και μου εβαλαν 1 κιλο. Σε ολους κατι τετοιο εκαναν φετος στην ομαδα μου τουλαχιστον. Γενικα με εξετασαν 3 φορες βαρος-υψος και μεσα σε τρεις μερες πηρα (θεωρητικα) 4 ποντους και 2 κιλα; ! (1.75 78κιλα-1.76 77κιλα-1.79 79 κιλα) Ελεος;
Γιαννηςς
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: Παρ Απρ 24, 2009 12:53 am
Επικοινωνία:

Προκαταρκτικές Εξετάσεις (ΠΚΕ) 2009

Δημοσίευση από Γιαννηςς »

Θανασης έγραψε:Ναι οντως στο ΔΜΣ ειναι το προβλημα. Βασικα κλεβουν ελεεινα. Για παραδειγμα σε μενα την πρωτη φορα μου εκοψαν 3 ποντους και μου εβαλαν 1 κιλο. Σε ολους κατι τετοιο εκαναν φετος στην ομαδα μου τουλαχιστον. Γενικα με εξετασαν 3 φορες βαρος-υψος και μεσα σε τρεις μερες πηρα (θεωρητικα) 4 ποντους και 2 κιλα; ;(1.75 78κιλα-1.76 77κιλα-1.79 79 κιλα) Ελεος;
Για το υψος δεν ευθυνονται αυτοι αλλα το οτι σε μετρουν επανω στη ζυγαρια και οπως κατεβαινει η ζυγαρια απο το βαρος χανεις εκατοστα το επαθα και εγω
kostas_sev
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Τρί Ιαν 13, 2009 2:24 am
Επικοινωνία:

Προκαταρκτικές Εξετάσεις (ΠΚΕ) 2009

Δημοσίευση από kostas_sev »

Γεια σας να ρωτήσω κάτι σε κάποιον που ειναι στην σχολή ή έχει σίγουρες απαντησεις. Από άποψη δυσκολίας στα τρεξίματα είναι ποιο δύσκολες από τις ΠΚΕ στην αρχή τουλάχιστον; Επίσης αν καποιος Στο τρέξιμο σε κάποια στιγμή τα φτύσει λόγο όχι τόσο καλής φυσικής κατάστασης θα αντιμετωπίσει πρόβλημα;
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες