Συνυπηρέτηση Επαγγελματιών Οπλιτών (ΕΠΟΠ)

Υπηρεσίες, αρμοδιότητες, μισθοί, μονιμοποίηση και παραίτηση
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
sssss

Συνυπηρέτηση Επαγγελματιών Οπλιτών

Δημοσίευση από sssss »

Καλησπερα, μπορει να μου απαντησει καποιος για την περιπτωση μου; Ειμαι εποπ στο στρατο ξηρας και ο συζυγος μου εποπ σμηνιτης στην πολεμικη αεροπορια πυροσβεστης. Και εχουμε παντρευτει προσφατα. Τι γινετε στην περιπτωση μου¨;

PARASKEVI
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 15, 2023 5:46 pm
Τοποθεσία: Σέρρες
Επάγγελμα: Εποπ
Επικοινωνία:

Re: Συνυπηρέτηση Επαγγελματιών Οπλιτών

Δημοσίευση από PARASKEVI »

Καλησπέρα θέλω να δωσω για την μπαντα της πολεμικής αεροποριας και ειμαι με πτυχιο πανεπιστημίου.
ο δικος μου θα δώσει για εποπ οδηγος στο στρατό ξηρας. Γίνεται να μας μεταθεσουν μαζι;
ειμαστε παντρεμένοι
PARASKEVI
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 15, 2023 5:46 pm
Τοποθεσία: Σέρρες
Επάγγελμα: Εποπ
Επικοινωνία:

Re: Συνυπηρέτηση Επαγγελματιών Οπλιτών (ΕΠΟΠ)

Δημοσίευση από PARASKEVI »

Άμα μπορείτε να μου απαντήσετε το συντομότερο
Επισκέπτης

Re: Συνυπηρέτηση Επαγγελματιών Οπλιτών

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

PARASKEVI έγραψε: Κυρ Οκτ 15, 2023 5:55 pm Καλησπέρα θέλω να δωσω για την μπαντα της πολεμικής αεροποριας και ειμαι με πτυχιο πανεπιστημίου.
ο δικος μου θα δώσει για εποπ οδηγος στο στρατό ξηρας. Γίνεται να μας μεταθεσουν μαζι;
ειμαστε παντρεμένοι
Μαζί θα σας μεταθέσουν
Edwwww

Re: Συνυπηρέτηση Επαγγελματιών Οπλιτών (ΕΠΟΠ)

Δημοσίευση από Edwwww »

Δεν νομίζω να είναι τόσο εύκολο. Δηλαδή μου φαίνεται κάπως παράλογο ΕΠΟΠ που δεν έχουν υπηρετήσει καν να κάνουν με την μια συνυπηρετηση.


Για τοποθετήσεις μεταθέσεις κτλπ υπάρχουν βέβαια ΦΕΚ και νομοθεσίες αλλά μερικοί προτιμούν να αφήνουν την τύχη τους σε ένα φόρουμ και μετά τους φταίει το σύστημα...
PARASKEVI
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 15, 2023 5:46 pm
Τοποθεσία: Σέρρες
Επάγγελμα: Εποπ
Επικοινωνία:

Re: Συνυπηρέτηση Επαγγελματιών Οπλιτών (ΕΠΟΠ)

Δημοσίευση από PARASKEVI »

Εννοείται ότι σήμερα θα πάρω τηλέφωνο στο ΓΕΑ να ρωτήσω. Απλά φοβάμαι να μην με διαολοστείλουν : |
Επισκέπτης

Re: Συνυπηρέτηση Επαγγελματιών Οπλιτών (ΕΠΟΠ)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

PARASKEVI έγραψε: Δευ Οκτ 16, 2023 7:45 am Εννοείται ότι σήμερα θα πάρω τηλέφωνο στο ΓΕΑ να ρωτήσω. Απλά φοβάμαι να μην με διαολοστείλουν : |
Αρχικά αν θέλετε να λάβετε μέρος στην προκήρυξη με γνώμονα το ότι θα είστε μαζί έπρεπε ήδη να έχετε ψάξει τι ισχύει. Κατά δεύτερον δεν ξέρετε αν περάσετε και οι δύο. Μπείτε με το καλό και το ψάχνετε.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες