Σε διαθεσιμότητα Ειδικοί Φρουροί

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
alexissak
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 456
Εγγραφή: Παρ Μαρ 05, 2010 12:30 am
Επικοινωνία:

Σε διαθεσιμότητα Ειδικοί Φρουροί

Δημοσίευση από alexissak »

Αυτα συμβαινουν... Δεν ειμαι εγω αρμοδιος να τους κρινω ουτε κανενας πολιτης. Υπαρχουν τα πειθαρχικα κ τα ποινικα δικαστηρια για αυτο τον λογο κ φυσικα τα καναλια... Απλα για την ανοησια του καθε αστυνομικου εδω στην Ελλαδα τα ακουμε οι υπολοιποι κ πρεπει να απολογουμαστε! Γι'αυτο ευθηνετε καθαρα κ μονο η πολιτικη ηγεσια που καθε θεμα δεν το κοβει πριν καλα ξεκινησει αλλα αντιθετως το τροφοδοτει με την απραξεια της κ την ανοχη της.
Andrikoss
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 181
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 09, 2010 8:17 pm
Τοποθεσία: play mayker
Επικοινωνία:

Σε διαθεσιμότητα Ειδικοί Φρουροί

Δημοσίευση από Andrikoss »

SREK έγραψε:Αυτα συμβαινουν... Δεν ειμαι εγω αρμοδιος να τους κρινω ουτε κανενας πολιτης. Υπαρχουν τα πειθαρχικα κ τα ποινικα δικαστηρια για αυτο τον λογο κ φυσικα τα καναλια... Απλα για την ανοησια του καθε αστυνομικου εδω στην Ελλαδα τα ακουμε οι υπολοιποι κ πρεπει να απολογουμαστε! Γι'αυτο ευθηνετε καθαρα κ μονο η πολιτικη ηγεσια που καθε θεμα δεν το κοβει πριν καλα ξεκινησει αλλα αντιθετως το τροφοδοτει με την απραξεια της κ την ανοχη της.

πεστα σρεκ με καλυψες 100%
Άβαταρ μέλους
ILIAS KRITI
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 487
Εγγραφή: Παρ Οκτ 08, 2010 3:59 am
Τοποθεσία: ΚΡΗΤΗ
Ενδιαφέροντα: ΤΑΧΥΤΗΤΑ
Επάγγελμα: ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΙΔ.ΦΡΟΥΡΟΣ
Επικοινωνία:

Σε διαθεσιμότητα Ειδικοί Φρουροί

Δημοσίευση από ILIAS KRITI »

srek δεν παιζεσαι. Καλα τα λεσ. Συμφωνω απολυτα.
Η ΘΑ ΜΕ ΣΕΒΕΣΑΙ.. Η ΘΑ ΜΕ ΦΟΒΑΣΑΙ...
alexissak
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 456
Εγγραφή: Παρ Μαρ 05, 2010 12:30 am
Επικοινωνία:

Σε διαθεσιμότητα Ειδικοί Φρουροί

Δημοσίευση από alexissak »

Οσο κ να μιλας, οτι επιχειρηματα κ να παραθετεις στην Ελλαδα δυστυχως υπαρχει η νοοτροπια ή μαλλον η ευκολη λυση οτι για ΟΛΑ φταιει η αστυνομια κ παντου την βαζουμε μπροστα ! Ετσι ηταν, ειναι κ δυστυχως ΘΑ ειναι τα πραγματα ! Δεν λεω οτι ολοι οι αστυνομικοι ειναι καλοι αλλα πιστευω απο τις 60.000 που ειμαστε το ποσοστο των ''κακων'' δεν ειναι πανω απο 5%. Κ για αυτους τους λιγους τα ακουμε ολοι...
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες