Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
εκαμ

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από εκαμ »

Το εχω κανει. Και πολες φορες παω 5μισι Το πρωι για τρεξιμο συν εχω προσσπαθηση να μην κοιμοιθω καθολου για οσο περισοτερο μπορω

εκαμ

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από εκαμ »

Και για το σκοπετακι που ειπες σαν ειρωνεια μου φανηκ ισως να κανω λαθοσ...

Άβαταρ μέλους
Ιουλιος
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 114
Εγγραφή: Παρ Μάιος 06, 2011 12:51 am
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Ιουλιος »

kampf έγραψε:Εγω θα προτεινα να ξυπνατε καθε βραδυ 2-4 και 4-6 και να καθεστε στην βεραντα ετσι για να συνηθισει ο οργανισμος την ρουτινα απτο σκοπετακι


να κραταμε και σκουπα; Εικόνα
Προτιμώ να πεθάνω για την Πατρίδα μου παρά να ζήσω για να την υποδουλώσω
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Greek_Army »

εκαμ έγραψε:Και για το σκοπετακι που ειπες σαν ειρωνεια μου φανηκ ισως να κανω λαθοσ...



Eιρωνεία θα ήτανε αν σου έλεγε ότι 9 μήνες στις ειδικές δυνάμεις θα κάνεις full εκπαίδευση και ασκήσεις Εικόνα

Εγώ σου προτείνω κάθε μήνα να μηδενίζεις το κοντέρ των υπηρεσιών Εικόνα
Άβαταρ μέλους
MAK!!
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Πέμ Απρ 14, 2011 5:11 pm
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από MAK!! »

Ρε παιδια τελικα ειναι τοσο χαλια στις εδ; Γτ αν ειναι να παω να φαω 9 μηνες σε ενα κολονισο κ να βγαινω οποτε κατσει κ το μονο που θα κανω ειναι σκοπετα κ αγκαριες τοτε ειναι Πολυ χαμενος χρονος η υποθεση.
εκαμ

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από εκαμ »

Δυστυχος φιλε ΜΑΚ τοσο μπουρδελο ειμαστε... Μονο οι μονοιμοι στην ΜΥΚ περνανε καλη εκπεδευση και εκει αξιζει να πας αλα πρεπει να εισαι μονιμος, Ολοι η αλοι ειναι για Γοπινγκ κτλ...

*Ειδεικα η πεζοναυτες...
Άβαταρ μέλους
evritis309
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 151
Εγγραφή: Τρί Φεβ 08, 2011 8:44 pm
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από evritis309 »

Μ αρέσει πάντως που θέλετε να πάτε Ειδικές δυνάμεις για να μην κάνετε ότι τα τζιτζίκια, αλλά στο τέλος έχετε τα ίδια παράπονα με μας...
?????

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από ????? »

Γεια σας παιδια μια ερωτηση να κανω δεν εχω ασχοληθη ποτε με καμψεις και ελξεις, κανω 20 το πολυ 25 καμψεις με το ζορι και 5 ελξεις με το ζορι επισης εαν ασχοληθω εντονα με καμψεις ελξεις σε εανμισι μην ποσα θα βγαζω περιπου; Στο τρεξιμο ειμαι καλος μπορω να βγαλω 16 με 17 ψλιλιομετρα σερι γιατι ασχολουμαι κιολας αλα με τα αλεχωα αγχωθει πολυ.

Άβαταρ μέλους
Ιουλιος
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 114
Εγγραφή: Παρ Μάιος 06, 2011 12:51 am
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Ιουλιος »

; έγραψε:Γεια σας παιδια μια ερωτηση να κανω δεν εχω ασχοληθη ποτε με καμψεις και ελξεις, κανω 20 το πολυ 25 καμψεις με το ζορι και 5 ελξεις με το ζορι επισης εαν ασχοληθω εντονα με καμψεις ελξεις σε εανμισι μην ποσα θα βγαζω περιπου; Στο τρεξιμο ειμαι καλος μπορω να βγαλω 16 με 17 ψλιλιομετρα σερι γιατι ασχολουμαι κιολας αλα με τα αλεχωα αγχωθει πολυ.



καλα εισαι μην αγχωνεσαι καθολου! Ασχολεισου με καμψεις καθημερινα για 10-15 λεπτα και θα εισαι μια χαρα! Οσο για τις ελξεις εγω εχω μονοζυγο πορτας. Ειναι φθηνο και κανει δουλειαΕικόνα

Προτιμώ να πεθάνω για την Πατρίδα μου παρά να ζήσω για να την υποδουλώσω
NikosED
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Δευ Οκτ 10, 2011 7:00 am
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από NikosED »

Παιδιά καλησπέρα σας, παρουσιάζομαι στο μεγάλο πεύκο κεεδ στις 24/10/11, είμαι 18 χρόνων 1.75,75 kg παίζω ποδόσφαιρο 13 χρόνια (ομάδα κατηγορίας) και κάνω γυμναστήριο έντονα για την ηλικία μου (φαίνετε πάνω μου) περίπου 2-3 χρόνια.
Θα ήθελα να ρωτήσω εάν κατα την γνώμη σας είναι δύσκολο να υπηρετήσω στις ε. Δ γιατί είναι κάτι που ήθελα να κάνω απο πολύ μικρός.
οι περισσότεροι νομίζετε οτι είμαι ένα wanna be rambo παιδάκι που έχω την κλασσική ιδεολογία των ε. Δ αλλα δεν είναι έτσι...
Σας παρακαλώ εάν κάποιος θα μπορούσε να με κατατοπήσει θα είμουνα ευγνώμων.

Επίσης θα ήθελα να σας πω βγάζω άνετα 10 έλξεις στο μονόζυγο 30-50 καλές κάμψεις και όσο για τους κοιλιακούς μετά του 50 αρχίζω να έχω πρόβλημα.
Όσο για το τρέξιμο εμείς κάνουμε το λεγόμενο 10λεπτο (ειναι περίπου 3χ10λεπτά) και δεν έχω κανένα πρόβλημα να τα κάνω (σε έντονο ρυθμό) επίσης κάνω πολεμικές τέχνες 2 χρόνια (mma) που και εκεί απαιτεί μεγάλη αντοχή ...

σας παρακαλώ εάν μπορείτε να μου απαντήσετε θα σας είμουνα υπερ-ευγνώμων...
Άβαταρ μέλους
Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΓΥΣ
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 169
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 12, 2010 6:48 am
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΓΥΣ »

Καλησπέρα Φίλε Νικο... Λοιπόν Πολυ πιστευουν οτι Πηγαίνοντας Γυμναστήριο Θα Βελτιώσουν Τις Κάμψεις Και τις Έλξεις Τους.ΛΑΘΟΣ...

Ο μονος τροπος να Βελτιώσεις Αυτα τα δυο ειναι πολυ απλως... Απλα κανε συνεχεια καμψεις και ελξεις (και μετα αμα θες βαλε και παραλαγες)

Τωρα αμα θες να σου γραψω ενα προγραμματακι για τις καμψεις και τις ελξεις πες μου

Το ποιο ''δυσκολο'' στις ΕΔ ειναι οι πολλες Πορείες Και ο Φόρτος Και μετα... Λιγο το τρεξιμο... Ποσες καμψεις και ελξεις βγαζεις ακριβως;

NikosED
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Δευ Οκτ 10, 2011 7:00 am
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από NikosED »

Καταρχήν ευχαριστώ πολύ που μου απάντησες, σου είμαι ευγνώμων. Κάνω 30 καλές κάμψεις (τεντομένα χέρια) και 7-8 έλξεις.
Φυσικά δεν θα είχα κανένα απολύτος πρόβλημα εάν μπορούσες να με βοηθήσεις με κάποιο πρόγραμμα!
το θέμα μου, και βασικά το κύριο άνχος μου είναι οτι δεν θα με δεχτούνε στις ε. Δ λόγο των αθλητικών επιδόσεων μου

και επιπλέον μία ερώτηση εάν και όταν έρθει εκείνη η στιγμή θα μου πούνε κάνε 50 κάμψεις και εάν δεν τις κάνω θα μου πούνε δεν μπορείς να είσαι στις ε. Δ;

teolok
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: Δευ Μάιος 30, 2011 6:11 pm
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από teolok »

Ελξεις κανεις με ανοιχτη λαβη η κλειστη;
NikosED
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Δευ Οκτ 10, 2011 7:00 am
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από NikosED »

Ανοιχτή φυσικά η κλειστή λαβή γυμνάζει μόνο δυκέφαλα και είναι και ποιό εύκολη!

Άβαταρ μέλους
Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΓΥΣ
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 169
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 12, 2010 6:48 am
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΓΥΣ »

Νικο δεν υπαρχει περιπτωση να σου πουνε οτι κοβεσαι απο ΕΔ ΚΑΜΙΑ περιπτωση!Αλλα πιστεψε με οταν ειναι απο πανω σου ο ανωτερος και σου πει Παρε 50 θα τις παρεις αλλιως δεν προκειται να σηκωθεις απο το εδαφος :)

Οσο για το προγραμμα θα στο στειλω σημερα αμα προλαβω

Μην Ανησυχείς Αμα δεν θες εσυ να κοπεις ο αλλος δεν σε κοβει

Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 15 επισκέπτες