Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Greek_Army »

Πως θα κάτσεις μόνιμος; Ρε φίλε μπλέκεις τα θέματα εδώ μιλάμε για την θητεία στις ειδικές δυνάμεις και όχι για μόνιμους.

Υ. Γ μάθε να στρώνεις το κρεβάτι και να ξυρίζεσαι σε 2 λεπτά. Αυτό θα σε βοηθήσει στην θητεία σου Εικόνα
Άβαταρ μέλους
dimitris mak
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1562
Εγγραφή: Παρ Αύγ 21, 2009 3:39 pm
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από dimitris mak »

Να φανταστω φιλε, θες να πας μονιμος στις εδ?
100ΑΡΙ

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από 100ΑΡΙ »

ΓΡΕΕΚ ΑΡΜΥ το θεμα λεει προετοιμασια για ειδικες δυναμεις και οχι για πλους η μονιμους φανταρους. Δημητρης μακ μη λες πες του να μαζεψει γοπες γιατι παραγνωριστηκαμε. Μια ερωτηση εκανε αμα ξερεται να απαντησετε απαντηστε αλιως μην στελνειται γιατι απο το απ το πληκτρολογιο πολοι κανουν τους μαγκες...

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Greek_Army »

100ΑΡΙ έγραψε:ΓΡΕΕΚ ΑΡΜΥ το θεμα λεει προετοιμασια για ειδικες δυναμεις και οχι για πλους η μονιμους φανταρους. Δημητρης μακ μη λες πες του να μαζεψει γοπες γιατι παραγνωριστηκαμε. Μια ερωτηση εκανε αμα ξερεται να απαντησετε απαντηστε αλιως μην στελνειται γιατι απο το απ το πληκτρολογιο πολοι κανουν τους μαγκες...



Η ενότητα είναι αφιερωμένη για τα παιδιά που θα κάνουνε την θητεία τους στις ειδικές δυνάμεις όσοι θέλουνε να πάνε μόνιμοι υπάρχει η ενότητα των στρατιωτικών σχολών και των ΕΠΟΠ , αν εσύ βαριέσαι να ψάξεις το φόρουμ δεν σου φταίει κανένας τώρα τα άλλα για μαγκές και πληκτρολόγια. Όποιος έχει την μύγα...
Άβαταρ μέλους
ΣΤΡΑΤΟΚΑΥΛΟΣ
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Τρί Αύγ 17, 2010 2:15 am
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από ΣΤΡΑΤΟΚΑΥΛΟΣ »

dimitris mak έγραψε:Εγω φοβαμαι πολυ τα πουσαπς... ! Δεν ξερω... Δεν τα καταφερνω τοσο καλα σε αυτο το θεμα... !
Δηλαδη ποσα κανεις; Και κατι αλο βλεπω Μπαινεται ρωταται προγραμματα κτλπ τι ρωταται καντε ελξεις καμψεις κοιλοιακοι τρεξιμο ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ και κατι αλο μην ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΤΑΙ
ΟΜΑΔΕΣ ΥΠΟΒΡΥΧΙΩΝ ΚΑΤΑΣΤΡΩΦΩΝ
εκαμ

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από εκαμ »

Κανω 25 καμψεις 6 ελξεις ειναι λιγες σε 4 μηνες σε ποσες θα μπορεσω να εχω φτασει; Εχω αγχωθει λιγο γιατι μπαινεω στρατο σε 4 μηνες και κανω πολυ λιγεσ

Άβαταρ μέλους
Ιουλιος
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 114
Εγγραφή: Παρ Μάιος 06, 2011 12:51 am
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Ιουλιος »

εκαμ έγραψε:Κανω 25 καμψεις 6 ελξεις ειναι λιγες σε 4 μηνες σε ποσες θα μπορεσω να εχω φτασει; Εχω αγχωθει λιγο γιατι μπαινεω στρατο σε 4 μηνες και κανω πολυ λιγεσ



μια χαρά είσαι... Σε 4 μήνες θα είσαι ακόμα καλύτερα και δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα μην αγχωνεσαι
Προτιμώ να πεθάνω για την Πατρίδα μου παρά να ζήσω για να την υποδουλώσω
εκαμ

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από εκαμ »

Ευχαριστω να ρωτησω κατι τελευτεο Τα 14χλμ σε ποσο χρονο ειναι καλα να βγουνε;

sintoma lokatzis
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 342
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 14, 2010 12:57 am
Τοποθεσία: Επιθετικός χαφ
Ενδιαφέροντα: Στρατός, Γυμναστική και Αθλητισμός, Φίλοι και Γυναίκες
Επάγγελμα: Μαθητής
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από sintoma lokatzis »

Γιατι να κανεις 14 χλμ φιλε?
εκαμ

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από εκαμ »

Πιστευω οσο καλητερη φυσικη κατασταση τοσο καλυτερα. Ρωταω για δω εαν τα κανω καλα η αργα εαν ηξερες να μου πεις η οποιος αλος ξερει με νορμαλ τρεξιμο σε ποση ωρα Πρεπει να βγουνε στο περιπου; Ευχαριστω

Άβαταρ μέλους
Ιουλιος
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 114
Εγγραφή: Παρ Μάιος 06, 2011 12:51 am
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Ιουλιος »

εκαμ έγραψε:Πιστευω οσο καλητερη φυσικη κατασταση τοσο καλυτερα. Ρωταω για δω εαν τα κανω καλα η αργα εαν ηξερες να μου πεις η οποιος αλος ξερει με νορμαλ τρεξιμο σε ποση ωρα Πρεπει να βγουνε στο περιπου; Ευχαριστω



φιλε αν δεν κανω λαθος 1 χιλιομετρο η 1 μιλι (1,6χιλιομετρα) σε 5,30 λεπτα πρεπει να βγαλεις. Και μετα 50αρα πορεια οταν μπεις ειδικες δυναμεις
Προτιμώ να πεθάνω για την Πατρίδα μου παρά να ζήσω για να την υποδουλώσω
εκαμ

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από εκαμ »

Ναι αυτο το ξερω για τα 14 ηθελα ποιο πολυ να δω πως παω. Σε ευχαριστω που απαντησες ιουλιε να σαι καλα φιλεΕικόνα

Άβαταρ μέλους
Ιουλιος
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 114
Εγγραφή: Παρ Μάιος 06, 2011 12:51 am
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Ιουλιος »

εκαμ έγραψε:Ναι αυτο το ξερω για τα 14 ηθελα ποιο πολυ να δω πως παω. Σε ευχαριστω που απαντησες ιουλιε να σαι καλα φιλεΕικόνα



τιποτα αδερφε
Προτιμώ να πεθάνω για την Πατρίδα μου παρά να ζήσω για να την υποδουλώσω
Άβαταρ μέλους
kampf
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 823
Εγγραφή: Παρ Αύγ 07, 2009 4:01 pm
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από kampf »

Εγω θα προτεινα να ξυπνατε καθε βραδυ 2-4 και 4-6 και να καθεστε στην βεραντα ετσι για να συνηθισει ο οργανισμος την ρουτινα απτο σκοπετακι
"Αδελφοί, εν τη κρισίμω ταύτη περιστάσει μόνον ένδοξον θάνατον πρέπει να ευχόμεθα" Γ. Ολύμπιος
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες