Μεταθέσεις αστυνομικών

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
alexissak
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 456
Εγγραφή: Παρ Μαρ 05, 2010 12:30 am
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις αστυνομικών

Δημοσίευση από alexissak »

Οχι δεν είναι απαραίτητο. Οτι θέλεις μπορείς να δηλώσεις Απλα χωρις τόπο συμφερόντων δεν εχεις κ πολλες πιθανοτητες για περιοχες που επιθυμουν πολλοι. Μονο εκει που δεν καλυπτοντε οι θέσεις απο αυτους με τοπο συμφερόντων μπορεις να πας. Κυρίως νησιά κ ακριτικές περοχές.
police_man

Μεταθέσεις αστυνομικών

Δημοσίευση από police_man »

Μια ερωτηση υπηρετω αντικυθηρα 5 χρονια ποσα μοροια πρεπει να εχω για να παω πατρα μονοιμα με αποσπαση εχω παει 6 μηνες ποσο συνολο πρεπει να εχω!
alexissak
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 456
Εγγραφή: Παρ Μαρ 05, 2010 12:30 am
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις αστυνομικών

Δημοσίευση από alexissak »

police_man έγραψε:Μια ερωτηση υπηρετω αντικυθηρα 5 χρονια ποσα μοροια πρεπει να εχω για να παω πατρα μονοιμα με αποσπαση εχω παει 6 μηνες ποσο συνολο πρεπει να εχω!
Εξαρτάται απο την ζήτηση κ την προσφορά ! Κανείς δεν μπορεί να ξέρει απο τώρα τα μόρια που απαιτούνται. Ρίξε μία ματια στις περσυνες μεταθέσεις για να πάρεις μια ιδέα χωρίς όμως να είναι κάτι standar !

babis

Μεταθέσεις αστυνομικών

Δημοσίευση από babis »

Καλησπερα ειμαι υπαρχιφυλακας και εκανα αιτηση για νομο ευρυτανιας. Εχουν βγει δυο θεσεις... Με το υπαρχον συστημα παει ενας αρχιφυλακας και ενας υπαρχιφυλακας;

vagg

Μεταθέσεις αστυνομικών

Δημοσίευση από vagg »

Καταργηθηκε το ισομερως; Αν ναι, πως θα γινονται οι μεταθεσεις; Τι εννοω... Ειναι για παραδειγμα ενας υπαρχιφυλακας με 20.000 μορια κ ενας αστυφυλακας με 40.000 μορια κ κανουν αιτηση μεταθεσης για την ιδια αστυνομικη διευθυνση. Ποιος απ τους 2 προηγειται;
alexissak
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 456
Εγγραφή: Παρ Μαρ 05, 2010 12:30 am
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις αστυνομικών

Δημοσίευση από alexissak »

ΝΑΙ καταργήθηκε το ΙΣΟΜΕΡΩΣ ! Φυσικα προηγειται ο αστυφυλακας ! Δηλαδη αυτος με τα περισσοτερα μορια ανεξαρτητα απο τον κατεχομενο βαθμο.
vagg

Μεταθέσεις αστυνομικών

Δημοσίευση από vagg »

Μαλιστα... Ευχαριστω. Αν μπορειτε να με διαφωτισετε κ σε μια αλλη ερωτηση... Αν για παραδειγμα κανουν αιτηση μεταθεσης για Α. Δ. Μαγνησιας ο αστυφυλακας Χ Με 20.000 μορια και 1η επιλογη την εν λογω Α. Δ. χωρις ομως να την εχει τοπο συμφεροντων και ο αστυφυλακας Ψ με τα ιδια μορια με τον Χ (20.000), ο οποιος ομως Ψ την εχει δηλωσει ως 2η επιλογη στην αιτηση μεταθεσης του, αλλα την εχει κ τοπο συμφεροντων... Ποιος απ τους 2 προηγειται; Δλδ προηγειται η επιλογη (1η ή 2η) στις μεταθεσεις ή ο τοπος συμφεροντων;
ΕΛΕΝΗ

Μεταθέσεις αστυνομικών

Δημοσίευση από ΕΛΕΝΗ »

Καλημερα. να ρωτησω κατι; τα 5 μορια που παιρνουμε λογω εργασιας της συσυγου μακρια απο τον τοπο εργασιας του αστυνομικου συνεχιζουν να ισχυουν ανεξαρτητως αποστασης;
Άβαταρ μέλους
MakTT
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 20, 2011 9:41 pm
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις αστυνομικών

Δημοσίευση από MakTT »

Πάντα Προηγείται Ο τόπος συμφερόντων. Αν δεν κάνω λάθος αν δεν τον δηλώσεις Όμως Ως πρώτη επιλογή δεν ισχύει ως τόπος συμφερόντων σου. Ας με διορθώσει κάποιος αν κάνω λάθος.
alexissak
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 456
Εγγραφή: Παρ Μαρ 05, 2010 12:30 am
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις αστυνομικών

Δημοσίευση από alexissak »

O τόπος συμφερόντων είναι το πρώτο κ συμαντικοτερο κριτιριο ασχετα με την σειρα προτίμησης που θα τον δηλώσεις. Επισης συγκρίνοντε μεταξύ τους ΜΟΝΟ οσοι έχουν κοινό τοπο συμφεροντων κ ουσιαστικα απο αυτους καλυπτοντε οι θέσεις. Αν δεν υπαρχουν πολλοι με τοπο συμφ. Τοτε πανε κ αυτοι που δεν τον εχουν. Δηλαδη αν Ο Α έχει 10000 μόρια και δηλωνει Χανιά χωρις τοπο συμφ. Κ Ο Β δηλωνει κ αυτος Χανια ΜΕ τοπο συμφ κ μόνο 100 μόρια θα παει ο β που έχει τόπο συμφ. Απλα !
alexissak
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 456
Εγγραφή: Παρ Μαρ 05, 2010 12:30 am
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις αστυνομικών

Δημοσίευση από alexissak »

ΕΛΕΝΗ έγραψε:Καλημερα. Να ρωτησω κατι; Τα 5 μορια που παιρνουμε λογω εργασιας της συσυγου μακρια απο τον τοπο εργασιας του αστυνομικου συνεχιζουν να ισχυουν ανεξαρτητως αποστασης;

Τι ακριβώς εννοείς ;
ΕΛΕΝΗ

Μεταθέσεις αστυνομικών

Δημοσίευση από ΕΛΕΝΗ »

Εννοω οτι οταν η συζυγος δουλευει μακρια απο την εργασια του συζυγου της και απεχει πανω απο 30χλμ παιρνει ο αστυνομικος 5 μορια για τη μεταθεση του. συνεχιζουν να ισχυουν με την τροποποιηση του κωδικα μεταθεσεων;

Άβαταρ μέλους
MakTT
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 20, 2011 9:41 pm
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις αστυνομικών

Δημοσίευση από MakTT »

Ναι Ισχύει Κανονικά .
alexissak
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 456
Εγγραφή: Παρ Μαρ 05, 2010 12:30 am
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις αστυνομικών

Δημοσίευση από alexissak »

η τροποποιηση εγινε μονο ως προς το ''ισωμερωσ''. ο τροπος μοριοδοτησης δεν αλλαξε. εννοειται οτι τα παιρνει ακομα.
Άβαταρ μέλους
MakTT
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 20, 2011 9:41 pm
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις αστυνομικών

Δημοσίευση από MakTT »

SREK Υπάρχει Πουθενά Γραμμένο Το Ότι Καταργείτε το Ισομερώς Ή είναι φήμη που περιμένουμε να επαληθευτεί ;
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες