512 ΤΠ - Διδυμοτειχο

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
spanios
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 13, 2010 5:47 pm
Επικοινωνία:

512 ΤΠ - Διδυμοτειχο

Δημοσίευση από spanios »

Γνωρίζει κανείς τι παίζει στην συγκεκριμένη μονάδα;
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

512 ΤΠ - Διδυμοτειχο

Δημοσίευση από Rafale »

Πριν καιρο δεν ειχα και τις καλυτερες πληροφοριες. Πολυ τρεξιμο. Απο σουφλι και πανω μην περιμενεις καλες μοναδες. Και οτι μοναδες ειναι στη ζε της 16 Μπ λογω περιοχης ειναι πολυ απαιτητικεςΕικόνα

τπ

512 ΤΠ - Διδυμοτειχο

Δημοσίευση από τπ »

Γνωριζεις αν ειναι φυλακειο; Ή γενικα οποιαδηποτε αλλη πληροφορια?
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

512 ΤΠ - Διδυμοτειχο

Δημοσίευση από Rafale »

Απο οσο γνωριζω εγινε κεν αλλα δυστυχως καποια αλλη πληροφορια δεν γνωριζω αν καποιος αλλος ξερει ας ποσταρει
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος cristi την Κυρ Μαρ 14, 2010 1:42 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
τπ

512 ΤΠ - Διδυμοτειχο

Δημοσίευση από τπ »

Ακουσα οτι προκειται για ταγμα με παροπλισμενα οχηματα... Τωρα κατα ποσο ισχυει κατι τετοιο...
Σε λιγο καιρο θα ξερω απο κοντα
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

512 ΤΠ - Διδυμοτειχο

Δημοσίευση από Rafale »

Το μονο παρηγορο ειναι οτι ειναι στη πολη. Πολη. Τελος παντων οταν ημουν εγω εκει υπηρχαν δυο καφετεριες μπαρακια μονο αντε τρια. Και νεκρα 8 το βραδυ εβγαιναν οι αρκουδες αχαχαχα. Εκτοτε ομως το διδχο αναβαθμιστηκε κατα πολυ. Εχω μαθει οτι εγινε αγνωριστο. Χιονιιιιιι. Πρωτη φορα ειδα τοσο χιονι δεν μπορουσε ουτε τζιπακι να βγει. Το 512 δεν ξερω που το φερανε στη πολη ακριβως δηλ που ειναι. Αν καποιος ξερει ας ποσταρει
τπ

512 ΤΠ - Διδυμοτειχο

Δημοσίευση από τπ »

Ειναι στο κουφοβουνο...3 χιλιομετρα εξω απο την πολη... Λογικα σε λιγες μερες θα ειμαι εκει... Να δουμε πως θα μας παει
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

512 ΤΠ - Διδυμοτειχο

Δημοσίευση από Rafale »

Λεω και γω μεσα στη πολη το 512 Παραξενο μου φανηκε. Μεσα στη πολη μονο η μεραρχια ειναι και παλια το τδβ. Αν ειναι κουφοβουνο μαυρα κι αραχνα. Νομιζω ειναι και το 565τπ εκει κουφοβουνο
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος cristi την Δευ Μαρ 15, 2010 11:06 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
τπ

512 ΤΠ - Διδυμοτειχο

Δημοσίευση από τπ »

Αισιοδοξια στο φουλ ε; Εικόνα.. Αντε να ανεβουμε να δουμε, μιλησα εν τω μεταξυ κ με ενα παληκαρι κ μου ειπε σχετικα τους πεζικαριους τους παει καλα εκει πανω... Ευχαριστω παντως που μου μετεφερες οτι γνωριζες.
KOSTAW

512 ΤΠ - Διδυμοτειχο

Δημοσίευση από KOSTAW »

ημουν εκει το 1994. το ταγμα ειναι λιγο πιο εξω απο την πολη στην περιοχη που λεγεται τσιχλα. περασα αρκετα καλα. μην ακους κανενα μονο απο σενα εξαρταται πως θα περασεις. καλη θητεια
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

512 ΤΠ - Διδυμοτειχο

Δημοσίευση από Rafale »

Ρε συ κωστα απο το 94 εως τωρα το ιδιο θα ειναι;
ΓΙΑΝΝΗΣ

512 ΤΠ - Διδυμοτειχο

Δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ »

Εγω υπηρετησα στο 512 το 2001. βασικα τοτε ειχε λιγα ατομα. υσηχο ταγμα ηταν. και οι αξιωματικοι καλοι. και να σου πω καποια στιγμη θα εισαι εξοδουχος και δε θα βγαινεις απο το ταγμα. που να πας. καλη θητεια!
βοιδονικολας

512 ΤΠ - Διδυμοτειχο

Δημοσίευση από βοιδονικολας »

Φιλε 50 ευρωκια 4 φοτο και ΑΝΑΒΟΛΗΕικόναοχι οκ ολα καλα ειναι εδω χαλαρα ελατε μην ανισιχειτε. Καλα θα περασετε...
Sport Billys

512 ΤΠ - Διδυμοτειχο

Δημοσίευση από Sport Billys »

Μιλαμε πολυ στον αφρο η μοναδα.
Ισως ειναι μια απο τις ποιο δυσευρετες βισματικες.
Πολυ ζωααααααρα...
χρηστος

512 ΤΠ - Διδυμοτειχο

Δημοσίευση από χρηστος »

Τι ζωαρα ρε φιλε... , αναφορα ταγματος 34 ατομα... ! Ημουν εκει το 1995... !228 σειρα... ! Παρόλο που ειμουν δευτερο γραφειο ηταν πολυ πικρα... ! Τα θυμαμαι ομως με νοσταλγια γιατι εκανα καλους φιλους εκει... !
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες