Εθελοντής στις Ειδικές Δυνάμεις

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
GiorgosPZN
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Τετ Φεβ 24, 2010 7:11 pm
Επικοινωνία:

Εθελοντής στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από GiorgosPZN »

Ρε φιλαρακι μηπως σε χαλαει που τα "πιτσιρικια" εχουν περισσοτερη θεληση και ικανοτητα απο εσενα και τσαντιζεσε; Η μηπως σε κοψανε και εχεις ψυχολογικα; Εφοσον δεν σε ενδιαφερει να μου απαντησεις παρα μονο να μου την πεις κοφτο εδω.
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Εθελοντής στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Rafale »

Επ επ παιδια. Τι ειναι αυτα; Ας μη ξεφευγουμε απο το θεμα. Γιωργο δεν ειναι σωστο να μιλας ετσι προς αλλα μελη του φορουμ
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος cristi την Δευ Μαρ 08, 2010 6:29 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΟΑΑΕΕ02
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 741
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 06, 2010 2:21 am
Επικοινωνία:

Εθελοντής στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από ΟΑΑΕΕ02 »

Το ξερω αλλα σου ξαναλεω δεν καταλαβαινω γιατι εισαι επιθετικος;
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Εθελοντής στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Rafale »

Παιδια ας τελειωσει εδω το θεμα σας παρακαλω. Δεν εχει νοημα.Εικόνα Παμε παρακατω
Άβαταρ μέλους
OMEGA
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1086
Εγγραφή: Παρ Ιαν 01, 2010 1:43 am
Τοποθεσία: Inside Forward
Ενδιαφέροντα: Game Developer-Μπασκετ-Πολο
Επάγγελμα: Web Designer
Επικοινωνία:

Εθελοντής στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από OMEGA »

Γιωργακη θες να σε δωσω το facebook μου; Να δεις φωτω να σου κοπει η ανασα;

5 χρονια στιβο 4 μπασκετ και παράλληλα και τεννις;1.86 υψος 77 κιλα

ΚΑΙ μου βγαζει η ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΤΙΚΕΣ ΔΟΚΙΜΑΣΙΕΣ

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος OMEGA την Δευ Μαρ 08, 2010 6:34 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
GiorgosPZN
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Τετ Φεβ 24, 2010 7:11 pm
Επικοινωνία:

Εθελοντής στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από GiorgosPZN »

Ρε φιλε χαιρω πολυ και εγω αθλουμε χρονια αλλα δε καθομε να σου γραψω και προγραμμα. Και για να εχω επιλεξει ειδικες δυναμεις σημαινει οτι εχω ψαξει και ξερω τι παιζει και το γουσταρω. Δεν ειμαι απο τα βλαμενα που ειδανε μια ταινια και το παιζουνε Ραμπο. Και στη τελικη τι διαφορα εχει για σενα αντι στα 18 να μπω στα 17; Αυτος ο ενα χρονος με κανει πιτσιρικι;
Άβαταρ μέλους
OMEGA
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1086
Εγγραφή: Παρ Ιαν 01, 2010 1:43 am
Τοποθεσία: Inside Forward
Ενδιαφέροντα: Game Developer-Μπασκετ-Πολο
Επάγγελμα: Web Designer
Επικοινωνία:

Εθελοντής στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από OMEGA »

Εαν δεν εχεις εκπληρώσει το 18ο ετος της ηλικιας σου δεν μπορεις να κανεις ΤΙΠΟΤΑ θεωρησε ΑΝΗΛΙΚΟΣ φιλε μου !
GiorgosPZN
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Τετ Φεβ 24, 2010 7:11 pm
Επικοινωνία:

Εθελοντής στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από GiorgosPZN »

Ειδες που δε τα ξερεις καλα;/forum/forum_posts.asp?TID=2265 για δες αυτο. Αρκει να κανω αιτηση και περιμενω να με καλεσουν.
Άβαταρ μέλους
OMEGA
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1086
Εγγραφή: Παρ Ιαν 01, 2010 1:43 am
Τοποθεσία: Inside Forward
Ενδιαφέροντα: Game Developer-Μπασκετ-Πολο
Επάγγελμα: Web Designer
Επικοινωνία:

Εθελοντής στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από OMEGA »

Εγω σε λεω θα συναντησεις Προβληματα
GiorgosPZN
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Τετ Φεβ 24, 2010 7:11 pm
Επικοινωνία:

Εθελοντής στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από GiorgosPZN »

Λογικο μου ακουγετε εφοσον ειναι ειδικες δυναμεις. Αλλα αυτο ειναι και το κινητρο. Ασε που ξερω και ατομα σε χειροτερη ψυχικη και σωματικη κατασταση που τα εχουν περασει. Οπως ειπε παραπανω κι ο φιλος ΟΑΑΕΕ02 θεληση να υπαρχει και δε πα να λενε οι αλλοι.

ΟΑΑΕΕ02
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 741
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 06, 2010 2:21 am
Επικοινωνία:

Εθελοντής στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από ΟΑΑΕΕ02 »

Ακριβως αδελφε, οποιος ΘΕΛΕΙ και ΜΠΟΡΕΙ και οmega αφου δε εχεις υπηρετησει στις καταδρομες αστο καλυτερα
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Εθελοντής στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από D.Y.K »

Γιώργο ναι μπορείς να δηλώσεις να πάς εθελοντής αφού συμπληρώσεις το 18ο έτος της ηλικίας σου, πρός το παρών έχεις περάσει ΜΟΝΟ περιοδεύων απο ώπου συμπλήρωσες κάποια στοιχεία και δήλωσες το που θέλεις να υπηρετήσεις!
Όπως προαναφέρθηκε οι Ειδικές Δυνάμεις απαιτούν ΚΥΡΙΩΣ θέληση / πείσμα / αγάπη / σεβασμό και μετέπειτα μια σωστή και καλή φυσική κατάσταση την οποία πίστεψέ με και να μην την είχες σε μεγάλο βαθμό θα μπορούσες να την φτιάξεις μέσα.
Τώρα στο διαδικαστικό όσον αφορά την επιλογή και να μην παρουσιαστείς ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ στον Αυλώνα στους Πεζοναύτες αλλά ωπουδήποτε αλλού, μπορείς όταν θα έρθει το κλιμάκιο των Ειδικών Δυνάμεων να ζητήσει εθελοντές έφεδρους για να υπηρετήσουν εκεί να εκδηλώσεις ενδιαφέρον και να συμμετάσχεις στις περαιτέρω επιλογικές διαδικασίες (Αθλήματα - γιατρούς κλπ κλπ) !
Τα υπόλοιπα είναι άρες μάρες κουκουνάρες.

ΟΑΑΕΕ02
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 741
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 06, 2010 2:21 am
Επικοινωνία:

Εθελοντής στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από ΟΑΑΕΕ02 »

D.Y.K έγραψε:Γιώργο ναι μπορείς να δηλώσεις να πάς εθελοντής αφού συμπληρώσεις το 18ο έτος της ηλικίας σου, πρός το παρών έχεις περάσει ΜΟΝΟ περιοδεύων απο ώπου συμπλήρωσες κάποια στοιχεία και δήλωσες το που θέλεις να υπηρετήσεις!
Όπως προαναφέρθηκε οι Ειδικές Δυνάμεις απαιτούν ΚΥΡΙΩΣ θέληση / πείσμα / αγάπη / σεβασμό και μετέπειτα μια σωστή και καλή φυσική κατάσταση την οποία πίστεψέ με και να μην την είχες σε μεγάλο βαθμό θα μπορούσες να την φτιάξεις μέσα.
Τώρα στο διαδικαστικό όσον αφορά την επιλογή και να μην παρουσιαστείς ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ στον Αυλώνα στους Πεζοναύτες αλλά ωπουδήποτε αλλού, μπορείς όταν θα έρθει το κλιμάκιο των Ειδικών Δυνάμεων να ζητήσει εθελοντές έφεδρους για να υπηρετήσουν εκεί να εκδηλώσεις ενδιαφέρον και να συμμετάσχεις στις περαιτέρω επιλογικές διαδικασίες (Αθλήματα - γιατρούς κλπ κλπ) !
Τα υπόλοιπα είναι άρες μάρες κουκουνάρες.

ετσι δυκακο και οταν μαθεις τον ενικο μιλαμε Εικόνα

Εικόνα
GiorgosPZN
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Τετ Φεβ 24, 2010 7:11 pm
Επικοινωνία:

Εθελοντής στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από GiorgosPZN »

Ευχαριστω αδερφε D.Y.K. Να σε ρωτησω και κτι τελευταιο. Πες οτι δεν με καλουν Αυλωνα οπως ειπες και με στελνουν πεζικο και περναει κλιμακιο ειδικων δυναμεων. Εκει ξερω οτι σε ρωτανε γενικα αν θες να συνεχισεις στις ειδικες δυναμεις ή σε ρωτανε για πεζοναυτες, καταδρομεις, αλεξιπτωτιστες κλπ αναλυτικα?
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες