Παραβίαση προσωπικής ζωής

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
barbara-alex
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Δευ Φεβ 22, 2010 4:17 pm
Επικοινωνία:

Παραβίαση προσωπικής ζωής

Δημοσίευση από barbara-alex »

παραβιαση προσωπικης ζωησ

barbara-alex
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Δευ Φεβ 22, 2010 4:17 pm
Επικοινωνία:

Παραβίαση προσωπικής ζωής

Δημοσίευση από barbara-alex »

Παιδια πραγματικα τα πραγματα χειροτερευουν ακουστε τι επαθα σημερα το μεσσημερι : μου σταλθηκε ενα μνμ στο κινητο απο εναν αριθμο που ξεκιναγε απο 699 που ελεγε τα εξης: παρε με τηλεφωνο εδω ο αλεξης ειμαι!

οπως εχετε διαπιστωσει απ το username μου αλεξη λενε το αγορι μου οποτε τον παιρνω τηλ. στν αριθμο εκεινο και μου λεει οτι ο αριθμος που καλεσατε δεν υπαρχει υστερα παιρνω τ αγοτρι μ στο κιν του και του το λεω και μου λεει οτι δεν μ στειλε κανενα μνμ. μετα στελνω μνμ στν αγνωστο αριθμο και δεν στελνεται αφου δεν υπαρχει και με μεγαλη απογωητευση διαπιστωνω μετα οτι μ χε φαει ενα μνμ 2 ? απ την καρτα!

και το ερωτημα ειναι : οκ το κανανε για να φανε λεφτα αλλα πως ξερανε τ ονομα τ αγοριου μου και αν πουμε οτι τ παν τυχαια γιατι δεν ειπαν ειμαι δημητρης ο γιαννης η καποιο αλλο ποιο κοινο ονομα για να ηταν 70% συγουροι οτι θα πεσουν μεσα αφου ολοι μας γνωριζουμε και απο εναν γιαννη η δημητρη!

barbara-alex
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Δευ Φεβ 22, 2010 4:17 pm
Επικοινωνία:

Παραβίαση προσωπικής ζωής

Δημοσίευση από barbara-alex »

D.Y.K ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟ ΚΟΥΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ; ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Παραβίαση προσωπικής ζωής

Δημοσίευση από D.Y.K »

Όχι όχι απλά στην αρχή μου φάνηκε λίγο 'ξερό'. Εικόνα
barbara-alex
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Δευ Φεβ 22, 2010 4:17 pm
Επικοινωνία:

Παραβίαση προσωπικής ζωής

Δημοσίευση από barbara-alex »

Χαχα οκ! αλλα πραγματικα τωρα εχω νευριασει με το θεματακι γιατι να θελουμε να μιλησουμε στο τηλεφωνο και να μν μπορουμε; Απο τοτε που δηλωνουμε τους αριθμους των κινητων δεν εχω δει να γινεται κανενα καλο!

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Παραβίαση προσωπικής ζωής

Δημοσίευση από D.Y.K »

Προσωπικά άν και μου έχει στείλει μήνυμα η εταιρεία μου ώστε να με ενημερώσει εγώ δεν έχω κάνει τον κόπο ακόμα να το δηλώσω.
barbara-alex
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Δευ Φεβ 22, 2010 4:17 pm
Επικοινωνία:

Παραβίαση προσωπικής ζωής

Δημοσίευση από barbara-alex »

Καλα κανεις δεν χρειαζεται γιατι θα βλεπεις το ονομα σου σε τηλεφωνικους καταλογους και απο διπλα τον αριθμο ς! Εικόνα θα τους κανω μυνηση το πηρα αποφαση Εικόνα

Nosotromos
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Παρ Φεβ 05, 2010 2:34 pm
Τοποθεσία: 69
Επικοινωνία:

Παραβίαση προσωπικής ζωής

Δημοσίευση από Nosotromos »

Κάτι παρόμοιο πρόσφατα συνέβη σε μια φίλη της αδερφής μου και εγώ ο ίδιος έχω παρατηρήσει μια αύξηση στα scam emails από δήθεν φίλους στο facebook ή άλλα social networks καθώς και άτομα που δεν γνωρίζω προσπαθούν να με κάνουν add στο msn messenger.
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Παραβίαση προσωπικής ζωής

Δημοσίευση από Greek_Army »

Και εμένα μου έχει συμβεί 2 φορές στο msn
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Παραβίαση προσωπικής ζωής

Δημοσίευση από Rafale »

barbara-alex έγραψε:Παιδια πραγματικα τα πραγματα χειροτερευουν ακουστε τι επαθα σημερα το μεσσημερι : Μου σταλθηκε ενα μνμ στο κινητο απο εναν αριθμο που ξεκιναγε απο 699 που ελεγε τα εξης: παρε με τηλεφωνο εδω ο αλεξης ειμαι!

οπως εχετε διαπιστωσει απ το username μου αλεξη λενε το αγορι μου οποτε τον παιρνω τηλ. Στν αριθμο εκεινο και μου λεει οτι ο αριθμος που καλεσατε δεν υπαρχει υστερα παιρνω τ αγοτρι μ στο κιν του και του το λεω και μου λεει οτι δεν μ στειλε κανενα μνμ. Μετα στελνω μνμ στν αγνωστο αριθμο και δεν στελνεται αφου δεν υπαρχει και με μεγαλη απογωητευση διαπιστωνω μετα οτι μ χε φαει ενα μνμ 2 ? απ την καρτα!

και το ερωτημα ειναι : Οκ το κανανε για να φανε λεφτα αλλα πως ξερανε τ ονομα τ αγοριου μου και αν πουμε οτι τ παν τυχαια γιατι δεν ειπαν ειμαι δημητρης ο γιαννης η καποιο αλλο ποιο κοινο ονομα για να ηταν 70% συγουροι οτι θα πεσουν μεσα αφου ολοι μας γνωριζουμε και απο εναν γιαννη η δημητρη!

δεν μπορω να καταλαβω γιατι ολα αυτα τα προσωπικα που σου συμβαινουν πρεπει να γινουν θεμα στο φορουμ; Και γιατι πρεπει εγω προσωπικα να μαθω αν σου εστειλε μηνυμα το αγορι σου Η οχι και ποιος κρυβεται πισω απο ολο αυτο;Εικόνα

barbara-alex
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Δευ Φεβ 22, 2010 4:17 pm
Επικοινωνία:

Παραβίαση προσωπικής ζωής

Δημοσίευση από barbara-alex »

cristi συγγνωμη αλλα αν το θεματακι δεν ς αρεσε γιατι μπηκες;

απ οτι βλεπω ο καθενας λεει οτι θεμα που θελει να συζητηθει εγω εκεινη την στιγμη γουσταρα να το πω! Δεν μπηκα στο φορουμ για να λογομαχησω! Μπηκα για να μαθω πραγματα πανω που σε αυτο 5 χρονια προσπαθω να κανω, και να μιλησω!

εσεις τι λετε παιδια;

Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Παραβίαση προσωπικής ζωής

Δημοσίευση από Rafale »

barbara-alex έγραψε: cristi συγγνωμη αλλα αν το θεματακι δεν ς αρεσε γιατι μπηκες;

απ οτι βλεπω ο καθενας λεει οτι θεμα που θελει να συζητηθει εγω εκεινη την στιγμη γουσταρα να το πω! Δεν μπηκα στο φορουμ για να λογομαχησω! Μπηκα για να μαθω πραγματα πανω που σε αυτο 5 χρονια προσπαθω να κανω, και να μιλησω!

εσεις τι λετε παιδια;

στο θεμα μπηκα για να Παραθεσω την αποψη μου. Μα δεν υπαρχει θεμα λογομαχιας μα μιας αντιθετης αποψης πανω στο θεμα. Τιποτα παραπανω τιποτα λιγοτερο.

Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης