Αλλαγή σωματικής ικανότητας (επανεξέταση)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Αλλαγή σωματικής ικανότητας (επανεξέταση)

Δημοσίευση από Greek_Army »

Πες μου για ποιο λόγο θέλει να την αλλάξει και μετά θα σου πω τι γίνεται
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Αλλαγή σωματικής ικανότητας (επανεξέταση)

Δημοσίευση από Signaller »

ΓΜΑΚ έγραψε:Πες μου για ποιο λόγο θέλει να την αλλάξει και μετά θα σου πω τι γίνεται
Για το τυπικό της υπόθεσης...

Guest

Αλλαγή σωματικής ικανότητας (επανεξέταση)

Δημοσίευση από Guest »

Μια χαρα τοτε... Και τα σωματα ασφαλεις δεν τα ηθελα ετσι και αλλιως...
κατι ακομα σας εχω ζαλισει.
γινετε το Ι4 να αλλαξει σε Ι5 ποσο ευκολο ειναι;
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Αλλαγή σωματικής ικανότητας (επανεξέταση)

Δημοσίευση από Nassos »

Guest έγραψε:Μια χαρα τοτε... Και τα σωματα ασφαλεις δεν τα ηθελα ετσι και αλλιως...
κατι ακομα σας εχω ζαλισει.
γινετε το Ι4 να αλλαξει σε Ι5 ποσο ευκολο ειναι;


Μόνο έαν το παθολογικό σου πρόβλημα έχει επιδεινωθεί, που το απεύχομαι. Αλλά και πάλι περνάς από Υγειονομική Επιτροπή.
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Αλλαγή σωματικής ικανότητας (επανεξέταση)

Δημοσίευση από Greek_Army »

Guest έγραψε:Μια χαρα τοτε... Και τα σωματα ασφαλεις δεν τα ηθελα ετσι και αλλιως...
κατι ακομα σας εχω ζαλισει.
γινετε το Ι4 να αλλαξει σε Ι5 ποσο ευκολο ειναι;


και ειδικά για ι5 παθολογικό θα φας μεγάλη ταλαιπωρία στο νοσοκομείο.
ΜΑΝΟΣ

Αλλαγή σωματικής ικανότητας (επανεξέταση)

Δημοσίευση από ΜΑΝΟΣ »

Παιδια εγω οταν παρουσιαστηκα ημουν Ι1. Μετα απο 20 μερες εγινε μια βλακεια κ πανω στα νευρα μου ειπα πραγματα που δεν επρεπε κ μ εστειλαν στο 424 οπου με εβγαλαν Ι3 ψυχολογικο αοπλο. Ξερετε αν γινεται πριν η μετα την θητεια να το αλλαξω παλι σε Ι1;
ventouza29
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 17, 2009 8:22 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αλλαγή σωματικής ικανότητας (επανεξέταση)

Δημοσίευση από ventouza29 »

ΜΑΝΟΣ έγραψε:Παιδια εγω οταν παρουσιαστηκα ημουν Ι1. Μετα απο 20 μερες εγινε μια βλακεια κ πανω στα νευρα μου ειπα πραγματα που δεν επρεπε κ μ εστειλαν στο 424 οπου με εβγαλαν Ι3 ψυχολογικο αοπλο. Ξερετε αν γινεται πριν η μετα την θητεια να το αλλαξω παλι σε Ι1;


οχι δεν νομιζω να γινεται... Μα καλα τι ειπες και σε βγαλανε ι3...
ΜΑΝΟΣ

Αλλαγή σωματικής ικανότητας (επανεξέταση)

Δημοσίευση από ΜΑΝΟΣ »

Ειχα προβληματα με την κοπελια μ κ πανω στα νευρα μου γυρισα κ ειπα οτι θα αυτοκτονησω. Αυτοι τρομαξαν κ με εστειλαν στο νοσοκομειο... Ο γιατρος π με εξεταζε μ ειπε πως 1-2 μηνες πριν απολυθω μπορω να φερω καλα πληροφοριακα απο το στρατοπεδο κ να περασω παλι επιτροπη απαλλαγων... Σημερα π ρωτησα τον υποδικα μ ειπε κ αυτος το ιδιο. Ισχυει οντως κατι τετοιο;
kostasgr
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 16, 2010 12:10 am
Επικοινωνία:

Αλλαγή σωματικής ικανότητας (επανεξέταση)

Δημοσίευση από kostasgr »

Ειμαι 30 χρονον εχο παρει ολες τις αναβολεσεχω ειδη παρει ι4 . και θελω να ρωτησω
αμα παρω ι5 λογω ψυχολογικων προβληματων και φαρμακων. μπορω να βαλω υποψηφιοτητα για δημοτικος συμβουλος στον δημο μου; επισης ναρωτησω αμα κοψω τα φαρμακα και μου κανουν εξετασεις μπορω απο ι4 που ειμαι τωρα να ξαναγινω ι1 και να παρω και οπλο;
Άβαταρ μέλους
paris1810
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 18, 2009 7:43 pm
Επικοινωνία:

Αλλαγή σωματικής ικανότητας (επανεξέταση)

Δημοσίευση από paris1810 »

Φιλε μας δουλευεις, ετσι δεν ειναι.
Μαρια

Αλλαγή σωματικής ικανότητας (επανεξέταση)

Δημοσίευση από Μαρια »

Γειας σας...
Θα ηθελα να σας κανω μια ερωτηση μιας και βλεπω οτι βοηθατε πολυ κοσμο και πιστευω πως μπορειτε να απαντησετε και στη δικη μου ερωτηση... Με γνωματευση απο στρατιωτικο γιατρο στρατιωτικου νοσοκομειου "χονδροπαθεια γονατος" και εισηγηση του γιατρου για Ι3 υπαρχει περιπτωση η Επιτροπη Απαλλαγων να μην εγκρινει την αλλαγη της σωματικης ικανοτητας; Ο φανταρος υπηρετει ηδη ως Ι1 αλλα λογω κουρασης το γονατο που ειχε τραυματιστει σε αγωνα παλαιοτερα, ξαναπονεσε και ο γιατρος συστησε αλλαγη του Ι1 σε Ι3. Το επιθυμητο αποτελεσμα ειναι να εγκρινει την αλλαγη σε Ι3 της σωματικης ικανοτητας και γι αυτο ρωταω αν υπαρχει περιπτωση αλλο να συνστηνει ο γιατρος και αλλο να αποφασισει η Επιτροπη...
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Αλλαγή σωματικής ικανότητας (επανεξέταση)

Δημοσίευση από Greek_Army »

Όχι από την στιγμή που δεν θα αρνηθεί την αλλαγή σωματικής ικανότητας ο ίδιος φαντάρος η επιτροπή θα εγκρίνει το Ι3
αλεκος

Αλλαγή σωματικής ικανότητας (επανεξέταση)

Δημοσίευση από αλεκος »

Καλησπερα και συγχαρητηρια για το φορουμ. Εχω και εγω μια ερωτηση.
Στις πανελληνιες μπηκα σε στρ. Σχολη απο την οποια εφυγα για λογους υγειας με Ι3 παθολογικο, ενοπλο.
Θα μπω το φλεβαρη φανταρος και θελω να υπηρετησω κανονικα σαν Ι1. Υπαρχει η δυνατοτητα αλλαγης της ικανοτητας και πως γινεται αυτο; Μεσα στο κεντρο η σε νοσοκομειο;
Εαν απλα δεν τους πω τιποτα οταν με εξετασουνε θα το δουνε πουθενα στα χαρτια μου; Δεν εχω καποιο σοβαρο προβλημα και εχω και αρκετα καλη φυσικη κατασταση.

Hyper
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1063
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 15, 2010 6:01 am
Επικοινωνία:

Αλλαγή σωματικής ικανότητας (επανεξέταση)

Δημοσίευση από Hyper »

Ζητανε τα βιβλιαρια υγειας τωρα ειναι αναλογως τι προβλημα εχεις διοτι οι εξετασεις δεν ειναι λεπτομερεις τις περισσοτερες φορες
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες