Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
nandy24
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 273
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 09, 2010 8:15 pm
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από nandy24 »

asimike έγραψε:Αφου πλεον εχουν χαθει οι αξιες απο την οικογενεια τι περιμενετε; Να μου πεις οτι ειναι μια 25 χρονη και την εχει δει ετσι, να πεις οκ, ξερει τι της γινεται (ελπιζω) και την βρησκει ετσι. Τωρα ομως να μου πεταγεται το 17χρονο και να ξυγιεται ετσι... Τι να πω; Αντε ρε μυξιαρικο, ακομα δεν βγηκες απο το αυγο σου, δεν ξερεις τι εχεις ακομα εκει κατω και θες και Onenightstand...
Δυστηχώς τα δεδομένα όσο αφορά για το όριο ηλικίας αλλάξανε πολύ...

Είχα αρκέτο καιρό να βγώ σε club (κανα 2 χρονάκια) και απλώς φρίκαρα πλέον με την συμπεριφορά της νεόλαίας πάνω σε αυτό! Το onenightstand το θεωρούνε δεδομένο... Και δυστηχώς για ηλικίες κάτω του 15.

Το μαγαζί στο οποίο βγήκα ήταν πολύ ονομαστο στη πόλη που ήμουν... Ήταν υπερβολικά γεμάτο με Κόσμο και οι περισότερρες ηλικίες ήταν από 12/13 εώς 16!(Εγώ αισθανόμουν σαν θεία).

Το πρώτο που σκέφτηκα είναι από που και ως πού σε αυτές τις ηλικιές επιτρέπεται η είσοδος σε club; Και μάλιστα να τους πουλάνε και αφθονο alchool... Καταραμένη αισχροκέρδια καταστημάτων.

Μετά άρχισα να ακούω ατάκες τριγυρό μου από τα αγοράκια και κοριστάκια όπώς:

- Έλα να κάνουμε μια γύρα το μαγαζί για π#$@%^τσαρκα (από κοριστάκι)

- Κερδίζει αυτός που θα ''μαμισει'' τις πιο πολλές, αποδεικτικό τα στριγκάκια σουβενιρ (απο 12 χρονο

Αγοράκι ΄και η διορία ήταν εώς τις 5 το ξημέρομα που θα φεύγαν από το club!)

- Δες τον κούκλο, πρέπει να την έχει μεγάλη, πάμε να του πούμε να μας την δίξει!(από κοριτσακι)

Και αφού ειχα πλέον αρχσει να φρικάρο το αποτελείωμα ήταν όταν άρχισαν να πέζουν πιο έντονα τα φωτορυθμικά στο μαγαζί είδα πως πάνω στους καναπέδες στις γωνίες αυτές οι μικρές ηλικίες, που καλα καλά στήθος δεν πέταξαν και μουστάκια δεν έβγαλάν, να κάνουν τα αίσχη που η Τζούλια μπροστά τους θα αισθανόταν μειονεκτικά! Πια διακριτικότητα στις τουαλέτες... Τελείως χύμα... Μετα το κερασάκι λοιπόν φύγάμε κατευθέιαν με τη παρέα μου και πήρα κατευθείαν τηλ την αστυνομία για καταγγελία...

Πες με πουριτανή αλλά όχι και τέτοια πράγματα από τελείως ανήλικα ! Οι γονέις τους πως τους επιτρέπουν τέτοια συμπεριφορά... Μα τι αγωγή τους δίνουν... Τα συμπεράσματα δικά σας!

Άβαταρ μέλους
ILIAS KRITI
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 487
Εγγραφή: Παρ Οκτ 08, 2010 3:59 am
Τοποθεσία: ΚΡΗΤΗ
Ενδιαφέροντα: ΤΑΧΥΤΗΤΑ
Επάγγελμα: ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΙΔ.ΦΡΟΥΡΟΣ
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από ILIAS KRITI »

Αστα να πανεΕικόναειναι πολυ δυσκολο να μεγαλωσεις παιδι σε τετοιες εποχεσ.
Η ΘΑ ΜΕ ΣΕΒΕΣΑΙ.. Η ΘΑ ΜΕ ΦΟΒΑΣΑΙ...
Άβαταρ μέλους
asimike
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 836
Εγγραφή: Τετ Σεπ 08, 2010 4:48 am
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από asimike »

Αστα να πανε nadny πλεον εχουμε φτασει στον πατο Και σε αυτο το θεμα. Πολλοι θα με πουν υπερβολικο και οπισθοδρομικο κλπ κλπ θα απαντησουν με το κλασσικο, σιγα! Δεν εκαναν και κανενα εγκλημα... Ε λοιπον ολα απο κατι τετοιους ξεκινουν και μετα φτανουν τα παιδια τους να κανουν αυτα που ανεφερες πιο πανω... Κατα Διαολου πανε ολα!
ΕΛΛΑΣ
Άβαταρ μέλους
ILIAS KRITI
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 487
Εγγραφή: Παρ Οκτ 08, 2010 3:59 am
Τοποθεσία: ΚΡΗΤΗ
Ενδιαφέροντα: ΤΑΧΥΤΗΤΑ
Επάγγελμα: ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΙΔ.ΦΡΟΥΡΟΣ
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από ILIAS KRITI »

ΣυμφωνωΕικόναΕικόναΕικόνα
Η ΘΑ ΜΕ ΣΕΒΕΣΑΙ.. Η ΘΑ ΜΕ ΦΟΒΑΣΑΙ...
nandy24
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 273
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 09, 2010 8:15 pm
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από nandy24 »

Πραγματικά εγώ θα φταιω μετά άμα φοράω στην κόρη μου Τσίγκινο βρακάκι χε χε χε... Που να κάνεις παιδί μετά... Εμ αμά τα βλέπουν να τα κάνουν οι γονείς πως να μην ακολουθήσουν τον ίδιο δρόμο...

Άβαταρ μέλους
ILIAS KRITI
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 487
Εγγραφή: Παρ Οκτ 08, 2010 3:59 am
Τοποθεσία: ΚΡΗΤΗ
Ενδιαφέροντα: ΤΑΧΥΤΗΤΑ
Επάγγελμα: ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΙΔ.ΦΡΟΥΡΟΣ
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από ILIAS KRITI »

nandy24 έγραψε: Πραγματικά εγώ θα φταιω μετά άμα φοράω στην κόρη μου Τσίγκινο βρακάκι χε χε χε... Που να κάνεις παιδί μετά... Εμ αμά τα βλέπουν να τα κάνουν οι γονείς πως να μην ακολουθήσουν τον ίδιο δρόμο...

ναι ομως πρεπει να συμφωνησεις μαζι μου οτι κυριως οι κοπελιτσες εχουν ξεφυγει στη σημερινη εποχη. Προκαλουν και τα ''γυρευουν''. Αμα δεν ανοιγαν τα ποδαρακια τους τοσο ευκολα θα επικρατουσε αλλη κατασταση.
Η ΘΑ ΜΕ ΣΕΒΕΣΑΙ.. Η ΘΑ ΜΕ ΦΟΒΑΣΑΙ...
nandy24
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 273
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 09, 2010 8:15 pm
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από nandy24 »

ILIAS KRITI έγραψε:
nandy24 έγραψε: Πραγματικά εγώ θα φταιω μετά άμα φοράω στην κόρη μου Τσίγκινο βρακάκι χε χε χε... Που να κάνεις παιδί μετά... Εμ αμά τα βλέπουν να τα κάνουν οι γονείς πως να μην ακολουθήσουν τον ίδιο δρόμο...

ναι ομως πρεπει να συμφωνησεις μαζι μου οτι κυριως οι κοπελιτσες εχουν ξεφυγει στη σημερινη εποχη. Προκαλουν και τα ''γυρευουν''. Αμα δεν ανοιγαν τα ποδαρακια τους τοσο ευκολα θα επικρατουσε αλλη κατασταση.
΄΄ελα τώρα θέλεις να πεις ότι οι άνδρες είναι θύματα δήλαδη επειδή κάποιες ανοιγούν πιο εύκολα τα ποδαράκια τους και τους παρασερνουν σε σεξουαλικές πράξεις (άλλο που δεν θέλετε λολ να ήσασταν αλλιώς πιο συγκρατείς και να μην παρασερνοσασταν) χε χε χε χε... Τέλος πάντων το σίγουρο είναι πως η κατάσταση έχει ξεφύγει και για τα 2 φύλλα... Προτιμούν μια απλώς σαρκικη απόλαυση απνό το να μπουν στη διαδικασία μιας σχέσης ώστε στο σεξ να δώσουν μια δαφορετική συναισθηματική διάσταση που θα τους ολοκληρώνει περισότερο...

dn24
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3013
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 15, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: Εμπ. Ναυτικό
Ενδιαφέροντα: Μηχανολογία, Alfa Romeo, Παναθηναϊκός
Επάγγελμα: Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από dn24 »

nandy24 έγραψε: Ναι ομως πρεπει να συμφωνησεις μαζι μου οτι κυριως οι κοπελιτσες εχουν ξεφυγει στη σημερινη εποχη. Προκαλουν και τα ''γυρευουν''. Αμα δεν ανοιγαν τα ποδαρακια τους τοσο ευκολα θα επικρατουσε αλλη κατασταση. ΄΄ελα τώρα θέλεις να πεις ότι οι άνδρες είναι θύματα δήλαδη επειδή κάποιες ανοιγούν πιο εύκολα τα ποδαράκια τους και τους παρασερνουν σε σεξουαλικές πράξεις (άλλο που δεν θέλετε λολ να ήσασταν αλλιώς πιο συγκρατείς και να μην παρασερνοσασταν) χε χε χε χε... Τέλος πάντων το σίγουρο είναι πως η κατάσταση έχει ξεφύγει και για τα 2 φύλλα... Προτιμούν μια απλώς σαρκικη απόλαυση απνό το να μπουν στη διαδικασία μιας σχέσης ώστε στο σεξ να δώσουν μια δαφορετική συναισθηματική διάσταση που θα τους ολοκληρώνει περισότερο...



τελικα το συμβουλατορικο το εχεις ε; Συμβουλος σεξουαλικοτητας θα επρεπε να γινεις αλλαξε επαγγελμα θα τα κονομησεις χοντρα ΕικόναΕικόνα

Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
nandy24
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 273
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 09, 2010 8:15 pm
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από nandy24 »

dn24 έγραψε:
nandy24 έγραψε: Ναι ομως πρεπει να συμφωνησεις μαζι μου οτι κυριως οι κοπελιτσες εχουν ξεφυγει στη σημερινη εποχη. Προκαλουν και τα ''γυρευουν''. Αμα δεν ανοιγαν τα ποδαρακια τους τοσο ευκολα θα επικρατουσε αλλη κατασταση. ΄΄ελα τώρα θέλεις να πεις ότι οι άνδρες είναι θύματα δήλαδη επειδή κάποιες ανοιγούν πιο εύκολα τα ποδαράκια τους και τους παρασερνουν σε σεξουαλικές πράξεις (άλλο που δεν θέλετε λολ να ήσασταν αλλιώς πιο συγκρατείς και να μην παρασερνοσασταν) χε χε χε χε... Τέλος πάντων το σίγουρο είναι πως η κατάσταση έχει ξεφύγει και για τα 2 φύλλα... Προτιμούν μια απλώς σαρκικη απόλαυση απνό το να μπουν στη διαδικασία μιας σχέσης ώστε στο σεξ να δώσουν μια δαφορετική συναισθηματική διάσταση που θα τους ολοκληρώνει περισότερο...

τελικα το συμβουλατορικο το εχεις ε; Συμβουλος σεξουαλικοτητας θα επρεπε να γινεις αλλαξε επαγγελμα θα τα κονομησεις χοντρα ΕικόναΕικόνα

λες να γράψω και βιβλίο χε χε χε... Η διάσταση του σεξ στην σημερινή κοινωνία; Πάντως στο να καταλίξεις στο one night stand υπάρχουν πολλοί λόγοι και ψυχολογικοί παράγοντες... Για μένα δεν ισχύει η δικαιολογία το τέστην ''είναι της φύσης μου '' για όλα υπάρχει ενα υπόβαθρο του παρελθόντος που είναι σκαλομένο στο υποσεινίδητο...

Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από Signaller »

Φτιάξτε λίγο τις παραθέσεις
Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
nandy24
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 273
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 09, 2010 8:15 pm
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από nandy24 »

Όντως γιατί δεν εμφανίστηκε πριν;
Black_Knight
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 01, 2010 5:27 pm
Επάγγελμα: Στρατιωτικός
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από Black_Knight »

"Σάπια λόγια και ιδέες
η π0Τ@ν1@ σας αρετή
και μετά τα 15 η παρθενιά είναι ντροπή! "

έτσι έλεγε ένα χιπ χοπ τραγούδι
FFC
"And so I become a knight of the Kingdom of Dreams and Shadows!"
δημητρης25
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1655
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 5:12 pm
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από δημητρης25 »

Εγω πηγα 18 παρα μια εβδομαδα. Περιμενα ο λαλακας την πριγκιπεσσα μου! Αλλο θεμα αυτο ομως. Σας εχει τυχει ποτε μια γυναικα που μιλατε για πολυ καιρο, ξερετε οτι δεν μπορειτε να εισαστε μαζι (λογο αποστασεις, λογο τριτου πρωσοπου κτλ) να βρισκεστε μετα απο 4 χρονια να γινεται οτι γινεται Εικόνα κ μετα η κυρια καπνος! Δεν μιλαει, δεν λαλαει κ τιποτα πλεον σιγη ασυρματου. Εχω χασει το υπνο μου! Αντι να πω εγω ενταξει, μια χαρα περασα καλα κ τελος το ειπε αυτη!
Ζησε για το τιποτα η πεθανε για κατι.
dn24
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3013
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 15, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: Εμπ. Ναυτικό
Ενδιαφέροντα: Μηχανολογία, Alfa Romeo, Παναθηναϊκός
Επάγγελμα: Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από dn24 »

nandy24 έγραψε:λες να γράψω και βιβλίο χε χε χε... Η διάσταση του σεξ στην σημερινή κοινωνία; Πάντως στο να καταλίξεις στο one night stand υπάρχουν πολλοί λόγοι και ψυχολογικοί παράγοντες... Για μένα δεν ισχύει η δικαιολογία το τέστην ''είναι της φύσης μου '' για όλα υπάρχει ενα υπόβαθρο του παρελθόντος που είναι σκαλομένο στο υποσεινίδητο...



μπηκες σε βαθια μονοπατια τωρα γκουρου του ερωτα θα σε αποκαλω Εικόνα

Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Άβαταρ μέλους
Nicolas_mk2
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 26, 2009 1:27 am
Τοποθεσία: Φραπεδούπολη
Επάγγελμα: Υπάλληλος Μ.Ι.Τ.
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από Nicolas_mk2 »

δημητρης25 έγραψε:Εγω πηγα 18 παρα μια εβδομαδα. Περιμενα ο λαλακας την πριγκιπεσσα μου! Αλλο θεμα αυτο ομως. Σας εχει τυχει ποτε μια γυναικα που μιλατε για πολυ καιρο, ξερετε οτι δεν μπορειτε να εισαστε μαζι (λογο αποστασεις, λογο τριτου πρωσοπου κτλ) να βρισκεστε μετα απο 4 χρονια να γινεται οτι γινεται Εικόνα κ μετα η κυρια καπνος! Δεν μιλαει, δεν λαλαει κ τιποτα πλεον σιγη ασυρματου. Εχω χασει το υπνο μου! Αντι να πω εγω ενταξει, μια χαρα περασα καλα κ τελος το ειπε αυτη!


Επεσες στην περίπτωση αδερφέ... Οπως και... Χιλιάδες άλλοι στην σύγχρονη εποχή!Εικόνα
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης