Aρμενιστής (Ναυτικό)

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Velerefontis
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Δευ Ιαν 26, 2009 10:39 pm
Επικοινωνία:

Aρμενιστής (Ναυτικό)

Δημοσίευση από Velerefontis »

Σε ποιον;
Γίνε και εσύ μέλος του Πανελλήνιου Δικτύου Στρατευσίμων
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Aρμενιστής (Ναυτικό)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Στον λογαριασμό σου... Έχουν κατατεθεί ήδη (Γνώριζα βλέπεις). Εικόνα
Velerefontis
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Δευ Ιαν 26, 2009 10:39 pm
Επικοινωνία:

Aρμενιστής (Ναυτικό)

Δημοσίευση από Velerefontis »

Εχει μπλοκαρει το συστημα και δε βλεπω on line
Γίνε και εσύ μέλος του Πανελλήνιου Δικτύου Στρατευσίμων
KTAZKI

Aρμενιστής (Ναυτικό)

Δημοσίευση από KTAZKI »

Γεια σας. θα ηθελα να ρωτησω αν η ειδικοτητα διαχ/λογιστικου ειναι καλη. αν εχει και αυτη η ειδικοτητα πολλα ταξιδια. επισεις στα αθληματα για τις γυναικες αν ειναι λιγο ελαστικοι σε σχεση με τους αντρες; Και οταν λεμε ταξιδια, για ποσες μερες συνεχομενες θα ειναι;

Πέγκυ

Aρμενιστής (Ναυτικό)

Δημοσίευση από Πέγκυ »

Παιδιά εγώ πιστεύω πως όποιος υπέβαλε την αίτηση ξέριε τι θέλει τι είναι ικανός να κάνει και που μπορεί να φτάσει! Δεν υπάρχει δε μπορώ ΔΕ θέλω υπάρχει! Επίσης πιστεύω πως όλοι θα περάσουμε (με το καλό να μπούμε) από εκπαίδευση εκει θα μαθουμε οτι δεν ξερουμε! ... Και φυσικά δε γνωρίσω από πολεμικά αλλα είμαι πρόθυμη να μάθω όπως έμαθα να δουλεύω και στα εμπορικα επιβατηγα πλοια... Αυτή είναι η άποψη μου...
Velerefontis
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Δευ Ιαν 26, 2009 10:39 pm
Επικοινωνία:

Aρμενιστής (Ναυτικό)

Δημοσίευση από Velerefontis »

Αν επιτρεπεται, ως τι εργαζοσουν στα εμπορικα πλοια;
Γίνε και εσύ μέλος του Πανελλήνιου Δικτύου Στρατευσίμων
Πέγκυ

Aρμενιστής (Ναυτικό)

Δημοσίευση από Πέγκυ »

Ως επίκουρος...

Velerefontis
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Δευ Ιαν 26, 2009 10:39 pm
Επικοινωνία:

Aρμενιστής (Ναυτικό)

Δημοσίευση από Velerefontis »

Δηλαδη;
Γίνε και εσύ μέλος του Πανελλήνιου Δικτύου Στρατευσίμων
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Aρμενιστής (Ναυτικό)

Δημοσίευση από Rafale »

Συγνωμη επειδη διακατεχομαι απο αγνοια τι ειναι ο επικουρος;Εικόνα
Πέγκυ

Aρμενιστής (Ναυτικό)

Δημοσίευση από Πέγκυ »

Το << Σκυλι >> Του βαποριου... Ξυπναει στις 6 το πρωι Πας Αποθηκη κουβαλας τα τσουβαλια με τα σεντονια και τα πας στις καμπινες, επιστρεφεις τα απλυτα που εχει ξεστρωσει ο καμαρωτος στην αποθηκη. Στις καμπινες μαζευεις τα σκουπιδια, πλενεις τα μπανια καθαριζεις με την ηλ. Σκουπα πας μετα στην ρεσεψιον για να κουβαλησεις νερα-αναψυκτικα και μετα φορας τα καλα σου και πας να κανεις σκοπια στις σκαλες που μπενουν επιβατες. Ύστερα με τα φορας τα παλια ρουχα και πας λατζα μεχρι τις 12-1 και οταν τελειωσεις υπνο, κανεις μια Φορα την εβδομαδα γυμνασιο επισης 2 φορες τον μηνα κανεις βαρδια στην ρεσεψιον...full time job!
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Aρμενιστής (Ναυτικό)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Πέγκυ έγραψε:Το << Σκυλι >> Του βαποριου... Ξυπναει στις 6 το πρωι Πας Αποθηκη κουβαλας τα τσουβαλια με τα σεντονια και τα πας στις καμπινες, επιστρεφεις τα απλυτα που εχει ξεστρωσει ο καμαρωτος στην αποθηκη. Στις καμπινες μαζευεις τα σκουπιδια, πλενεις τα μπανια καθαριζεις με την ηλ. Σκουπα πας μετα στην ρεσεψιον για να κουβαλησεις νερα-αναψυκτικα και μετα φορας τα καλα σου και πας να κανεις σκοπια στις σκαλες που μπενουν επιβατες. Ύστερα με τα φορας τα παλια ρουχα και πας λατζα μεχρι τις 12-1 και οταν τελειωσεις υπνο, κανεις μια Φορα την εβδομαδα γυμνασιο επισης 2 φορες τον μηνα κανεις βαρδια στην ρεσεψιον...full time job!


Γειά σου συνάδελφε. Σε καταλαβαίνω απόλυτα... Έχω δουλέψει και εγώ ώς Επίκουρος ένα καλοκαιρι Στις γραμμές των Μινοικών (Paciphae palace άν γνωρίζεις).
Είναι όντως πολύ απαιτική και δύσκολη δουλειά... Φαίνεσαι ψημένο άτομο (όσον αφορά το εργασιακό).
Καλή κατάταξη να έχουμε!Εικόνα
Πέγκυ

Aρμενιστής (Ναυτικό)

Δημοσίευση από Πέγκυ »

Μακάρι να είμαστε συνάδελφοι στο πολεμικό!:) ... Εγώ ήμουν FESTOS Μινωικές, καλοκάιριΕικόνα
Πέγκυ

Aρμενιστής (Ναυτικό)

Δημοσίευση από Πέγκυ »

Καλά όσο είμαι αυτές τις μέρες αεροπορία και περνάω εξετάσεις ρωτάω τα παιδιά τι ειδικότητες έχουν στο Ναυτικό και βλέπω πως δεν υπάρχεις κανεις στη δική μου (αρμενιστής), αλλά ρωτάω και παιδιά γνωστούς μου στο Ναυτικό και εκεί παλι δεν την έχουν επιλέξει... Τι γίνεται κανείς για Αρμενιστής?
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες