Ομολογήστε το, σας αρέσουν τα κακά παιδιά!!

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
AΡΜΑΓΕΔΔΩΝ
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: Δευ Ιαν 18, 2010 10:38 pm
Επικοινωνία:

Ομολογήστε το, σας αρέσουν τα κακά παιδιά!!

Δημοσίευση από AΡΜΑΓΕΔΔΩΝ »

Προς το γυναικιο φυλο. Με αφορμη εναν φιλο μου που χωρισε, οταν ρωτησε το γιατι του ειπε η κοπελα του, γιατι εισαι πολυ καλος. Μην βιαστητε και πητε οτι ειναι μ@λ@κ@ς δεν εναι. Και ρωταω why; Αυτο το εχω ακουσει σε πολλες περιπτωσεις. Τι συμβαινει εχει μαλακωσει ο αντρας και εχει σκληρηνει η γυναικα; Ο αντρας θελει δεσμο και η γυναικα λεει οχι. Εχουν αντιστραφει τα πραγματα! Χαθηκανε οι αντρες οπως λετε, αλλα χαθηκανε και οι γυναικες. Τι συμβαινει ρε παιδια;
ALEX1990
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 201
Εγγραφή: Δευ Ιαν 25, 2010 5:05 pm
Επικοινωνία:

Ομολογήστε το, σας αρέσουν τα κακά παιδιά!!

Δημοσίευση από ALEX1990 »

AΡΜΑΓΕΔΔΩΝ έγραψε:Προς το γυναικιο φυλο. Με αφορμη εναν φιλο μου που χωρισε, οταν ρωτησε το γιατι του ειπε η κοπελα του, γιατι εισαι πολυ καλος. Μην βιαστητε και πητε οτι ειναι μ@λ@κ@ς δεν εναι. Και ρωταω why; Αυτο το εχω ακουσει σε πολλες περιπτωσεις. Τι συμβαινει εχει μαλακωσει ο αντρας και εχει σκληρηνει η γυναικα; Ο αντρας θελει δεσμο και η γυναικα λεει οχι. Εχουν αντιστραφει τα πραγματα! Χαθηκανε οι αντρες οπως λετε, αλλα χαθηκανε και οι γυναικες. Τι συμβαινει ρε παιδια;
ΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧ ΡΕ ΦΙΛΕ... ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΠΟΛΥ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΠΟΥ ΠΑΕΙ Η ΣΧΕΣΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΞ ΚΤΛ... ΟΤΑΝ ΧΑΛΑΡΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΓΥΡΝΑΣ ΣΤΟΝ ΡΟΜΑΝΤΙΣΜΟ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ ΤΟ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΟ ΚΟΜΑΤΙ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ... ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΡΕ... ΑΒΒΥΣΟΣΣΣΣΣΣΣΣ
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ομολογήστε το, σας αρέσουν τα κακά παιδιά!!

Δημοσίευση από Rafale »

AΡΜΑΓΕΔΔΩΝ έγραψε:Προς το γυναικιο φυλο. Με αφορμη εναν φιλο μου που χωρισε, οταν ρωτησε το γιατι του ειπε η κοπελα του, γιατι εισαι πολυ καλος. Μην βιαστητε και πητε οτι ειναι μ@λ@κ@ς δεν εναι. Και ρωταω why; Αυτο το εχω ακουσει σε πολλες περιπτωσεις. Τι συμβαινει εχει μαλακωσει ο αντρας και εχει σκληρηνει η γυναικα; Ο αντρας θελει δεσμο και η γυναικα λεει οχι. Εχουν αντιστραφει τα πραγματα! Χαθηκανε οι αντρες οπως λετε, αλλα χαθηκανε και οι γυναικες. Τι συμβαινει ρε παιδια;


απλα εχουν ξεφυγει κατα πολυ οι γυναικες. Στο τροπο σκεψης, συμπεριφορας. Δεν υπαρχει. Οταν εχει τον "μαλακο" θελει σκληρο και το αναποδο. Απλα φανταζομαι οτιοι γυναικες θελουν τον ανδρα ανδρα ρε παιδι μου. Να χτυπαει και το χερι στο τραπεζι που λενε. Δεν τον θελει μαλθακο. Αν ο φιλος σου κουνουσε συνεχεια καταφατικα το κεφαλι εμ; Οι γυναικες θελουν να ακουνε και την αρνηση του στυλ "που θα πας; Εκει; Οχι δεν θα πας" καταλαβες; Απλα και ο φιλος σου επεσε στην περιπτωση γυναικας.Εικόνα ξερω εγω ; Ειμαστε παραξενες. Μπορει να ηθελε και το σκαμπιλακι της. Εκει κολλανε οι γυναικες. Αν βρίσκουν κανενα καλό παιδι φευγουν. Οπως ειπωθηκε και πιο πανω αββυσος.
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Ομολογήστε το, σας αρέσουν τα κακά παιδιά!!

Δημοσίευση από illy »

"τα καλα παιδια πανε στον παραδεισο, τα κακα οπου γουσταρουν";-) ;-)
Dum spiro spero
AΡΜΑΓΕΔΔΩΝ
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: Δευ Ιαν 18, 2010 10:38 pm
Επικοινωνία:

Ομολογήστε το, σας αρέσουν τα κακά παιδιά!!

Δημοσίευση από AΡΜΑΓΕΔΔΩΝ »



Απλα εχουν ξεφυγει κατα πολυ οι γυναικες. Στο τροπο σκεψης, συμπεριφορας. Δεν υπαρχει. Οταν εχει τον "μαλακο" θελει σκληρο και το αναποδο. Απλα φανταζομαι οτιοι γυναικες θελουν τον ανδρα ανδρα ρε παιδι μου. Να χτυπαει και το χερι στο τραπεζι που λενε. Δεν τον θελει μαλθακο. Αν ο φιλος σου κουνουσε συνεχεια καταφατικα το κεφαλι εμ; Οι γυναικες θελουν να ακουνε και την αρνηση του στυλ "που θα πας; Εκει; Οχι δεν θα πας" καταλαβες; Απλα και ο φιλος σου επεσε στην περιπτωση γυναικας.Εικόνα ξερω εγω ; Ειμαστε παραξενες. Μπορει να ηθελε και το σκαμπιλακι της. Εκει κολλανε οι γυναικες. Αν βρίσκουν κανενα καλό παιδι φευγουν. Οπως ειπωθηκε και πιο πανω αββυσος.
Θα συμφωνησω μαζι σου εν μερει αλλα αυτο για εσας Ισχυει μονο για εραστη. Οταν τον θελεται για γαμο τον θελεται μ@λ@κ εεεε καλο ηθελα να πω!
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ομολογήστε το, σας αρέσουν τα κακά παιδιά!!

Δημοσίευση από Rafale »

Καλε αρμαδεδων τι παραθεση ειναι αυτη που κανεις αχαχαχαχ νομιζα εσυ τα εγραφες και λεω μπα δικα μου λογια ειναι αυτα. Αχαχαχ. Για δεσμο μιλαμε οχι για γαμο. Ο γαμος ειναι αλλο κεφαλαιο. Επιπροσθετως τα καλα κοριτσια κρατανε ημερολογιο τα κακα δεν προλαβαινουν
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ομολογήστε το, σας αρέσουν τα κακά παιδιά!!

Δημοσίευση από Rafale »

Προσωπικα να σου πω την αληθεια και γω δεν θα μπορουσα να εχω διπλα μου εναν ανδρα που συνεχεια κουνουσε το κεφαλι του σε καθετι που ελεγα. Θα προτιμουσα κατι ενδιαμεσο. Και καλο και ανδρα εκει που πρεπει.
AΡΜΑΓΕΔΔΩΝ
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: Δευ Ιαν 18, 2010 10:38 pm
Επικοινωνία:

Ομολογήστε το, σας αρέσουν τα κακά παιδιά!!

Δημοσίευση από AΡΜΑΓΕΔΔΩΝ »

Και οι γυναικες ειναι ωραιο να ειναι δυναμικες αλλα δυστηχως μερικες αντρες σας φοβουνται. Βλεπουν ωραια γυναικα και στριβουν!
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ομολογήστε το, σας αρέσουν τα κακά παιδιά!!

Δημοσίευση από Rafale »

Ε οχι δεν πρεπει. Ισα ισα. Εκει φαινεται ο ανδρας στα δυσκολα.

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Ομολογήστε το, σας αρέσουν τα κακά παιδιά!!

Δημοσίευση από Greek_Army »

AΡΜΑΓΕΔΔΩΝ έγραψε:Και οι γυναικες ειναι ωραιο να ειναι δυναμικες αλλα δυστηχως μερικες αντρες σας φοβουνται. Βλεπουν ωραια γυναικα και στριβουν!


αλήθεια; Εγώ γιατί δεν στρίβω και πάω ευθεία;:p
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Ομολογήστε το, σας αρέσουν τα κακά παιδιά!!

Δημοσίευση από tsiripobina »

Χαχα... Σας πηραμε την ατακα; Συνηθως οι αντρες λενε "εισαι πολυ καλη για'μενα" Εικόνα
καθε γυναικα εχει το Δικο της "προτυπο" Αντρα... Το καλο παιδι δυσκολα βρισκεται στις μερες μας και ειναι περιζητητο, οταν το εχουμε πρεπει παη θυσια να το κρατησουμε.

Τωρα για τον φιλο σου προφανως η κοπελα δεν ειχε αλλη ατακα για να τον χωρισει χωρις να φανει κακια. Αυτο που δε καταλαβαινω, ειναι ξαφνικα τον ειδε αυτη πολυ καλο; Ή υπηρχε καιρο ριξη στη σχεση τους; Γιατι το ξαφνικο μαλλον σημαινει οτι βρηκε αλλο "κακο" παιδι...
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ομολογήστε το, σας αρέσουν τα κακά παιδιά!!

Δημοσίευση από Rafale »

Και οι γυναικες λενε "συγνωμη εισαι πολυ κάλος για μενα" Αχαχα
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ομολογήστε το, σας αρέσουν τα κακά παιδιά!!

Δημοσίευση από Rafale »

Παντως τσιριπομπινα τετοια δικαιολογια για χωρισμο δεν τν εχω ξαναματακουσει. Μαλλον ηθελε να την κανει εν μια νυκτι. Αν σπανιζουν Οι καλοι ανδρες τοτε φαντασου οι γυναικες τι κανουν.
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Ομολογήστε το, σας αρέσουν τα κακά παιδιά!!

Δημοσίευση από tsiripobina »

Ε εμεις οι γυναικες και οι χειροτερες να ειμαστε θελουμε να την κανουμε και να φανουμε κ οι καλες απο πανω. Πες την αληθεια χρυση μου, φευγω γιατι δεν ειμαι ερωτευμενη μαζι σου πια, βρηκα αλλο μπλα μπλα μπλα. Δικαιολογιες τυπου εισαι πολυ καλος για εμενα δεν υφισταται. Οχι τιποτα αλλο αλλα μετα ακουγοντας το αυτο ο αντρας προσπαθει να γινει "κακο" και αδιαφορο παιδι πικραινοντας τις καλες κοπελες...
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ομολογήστε το, σας αρέσουν τα κακά παιδιά!!

Δημοσίευση από Rafale »

Μα ποσο χαζες ειναι μερικες γυναικες λεγοντας στον αλλο τετοιο πραγμα. Μα τοσο ακατοικητο. Καλα ο αλλος τι ειναι δηλ βλακας να καθεται να δεχεται τετοια μπαρουφα; Ασε δηλ που τον υποβαθμιζει κιολας το επιπεδο του
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης