Καταγγελία για προκήρυξη Λιμενικού (2008)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Liu

Καταγγελία για προκήρυξη Λιμενικού (2008)

Δημοσίευση από Liu »

Σε δύο δικηγόρους πήγα και μέχρι τώρα κανείς από τους δύο δεν το είδε. Αν όντως ισχύει πραγματικά ... Δεν ξέρω καν τι να σου πω. Ακόμα και για πέρυσι να είναι, είναι πάλι παράλογο, αλλά τότε δεν υπάρχει καμία πιθανότητα ένστασης
Liu

Καταγγελία για προκήρυξη Λιμενικού (2008)

Δημοσίευση από Liu »

Βασικά με σόκαρες και έχω πάνω από μία ώρα που ψάχνω. Και έχεις δίκιο. Πήγα σε δύο δικηγόρους, και αν είναι δυνατόν, κανείς δεν είδε τις ημερομηνίες. Οι 4 από τους 6 υποψήφιους ξανάδωσαν και ξανάαπέτυχαν φέτος, οπότε και τα συμπεράσματα. Η δικηγόρος σας είναι μάλλον πολύ καλή όπως και η δικηγόρος τους για να βρεί το αντίστοιχο παραθυράκι. Ελπίζω να μην χρειαστεί να ξαναασχοληθώ με προκηρύξεις δημοσίου άμεσα και δικηγόρους γιατί θα φλιπάρω. Και συγνώμη για το εξτρα μπλέξιμο. Καλή επιτυχία με οτιδήποτε ασχοληθείτε. Τώρα αφού περάσει το πρώτο σοκ, αύριο θα ακυρώσω και την αίτηση ακύρωσης και θα αποτελειώσω τους δικηγόρους. Και εις ανώτερα

ΜΕΡΣΗ

Καταγγελία για προκήρυξη Λιμενικού (2008)

Δημοσίευση από ΜΕΡΣΗ »

Ειπα οτι οι τρεις κοπελες στην κατηγορια 100 ειναι με διαταγη μεσα ουτε καν με αποφαση... αυτο το ειδες; Αυτο δεν στεκει.
Liu
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Τετ Ιαν 20, 2010 11:09 am
Επικοινωνία:

Καταγγελία για προκήρυξη Λιμενικού (2008)

Δημοσίευση από Liu »

Ούτε αυτό στέκει αλλά δεν ξέρω τι μπορεί να γίνει γιατί είναι ένσταση για τα υγειονομικά. Έχω πλήρη άγνοια. Αν μπορεί να κάνει κάτι η δικηγόρος σου, κυνήγησε το
Δημητρα

Καταγγελία για προκήρυξη Λιμενικού (2008)

Δημοσίευση από Δημητρα »

Μπορουμε να επικοινωνισουμε γιατι με ενδιαφερει κ εμενα το θεμ<
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες