Θέλετε Τούρκους στο φόρουμ;

Που πιστεύετε ότι υστερεί το site και τι θα θέλατε να δείτε ακόμη;
Κλειδωμένο

Θέλετε συζητήσεις με τους γείτονες στο φόρουμ;

Το δημοψήφισμα λήγει την Σάβ Φεβ 27, 2010 6:58 pm

Ναι
6
8%
Όχι
72
92%
 
Σύνολο ψήφων: 78

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Θέλετε Τούρκους στο φόρουμ;

Δημοσίευση από illy »

AΥτα να τα πεις σε καποιους που εκαναν παραθεση στο ποστ μου! Κ στο κατω κατω δεν θα παρω την αδεια σας για να ποσταρω κ το τι θα ποσταρω εδω μεσα!
Dum spiro spero
Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

Θέλετε Τούρκους στο φόρουμ;

Δημοσίευση από Su-35 »

illy έγραψε:
Su-35 έγραψε: Οι αλλοι δεν προτειναν να αλλαξει ο τιτλος... Αυτο θα ηταν αλλοιωση αποτελεσματος. Και ο yandr δεν χρειαζεται εσενα για δικηγορο. Εξυπακουεται οτι αυτος θα παρει την τελικη αποφαση.
αλλα ντ'αλλα της Παρασκευης το γαλα! Διαβασε πρωτα τι εγραψα κ μετα μιλα! Ειπα ανοιχτο το φορουμ σε αλλοδαπους χρηστες το οποιο ειπωθηκε απο αλλους! Τι δικηγορο κ κουραφεξαλα ρε; Την αποψη μου ειπα! Δημοκρατια εχουμε κ εχω καθε δικαιωμα να λεω την αποψη μου...


Μα επειδη εχουμε Δημοκρατια θα δεχεσαι απαντησεις.
Ειπες και να αλλαξει ο τιτλος. Προφανως δεν το θυμασαι απο τα νευρα σου.

illy έγραψε:Και για να μην "πεσουν να με φανε" μερικοι, οταν λεω ξενους χρηστες εννοω γενικοτερα κ οχι ειδικοτερα οποτε θα μπορουσες να αλλαξεις τον τιτλο κ να ρωτας αν θελουμε συζητησεις με αλλοδαπους χρηστες


Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Θέλετε Τούρκους στο φόρουμ;

Δημοσίευση από Rafale »

Παρακτρεπεσαι ιλι. χαλαρωσε. παμε παρακατω
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Θέλετε Τούρκους στο φόρουμ;

Δημοσίευση από illy »

Που το ειδες καλη μου οτι παρεκτρεπομαι; Αλλα οχι κ να μου λετε τι θα κανω; Δηλαδη ντε κ καλα πρεπει να συμφωνουμε μαζι σας; Εγω εκανα προταση για πιο ανοιχτο φορουμ σε ολους, εθεσα την προταση, τελος! Και εσεις να δεχεστε προτασεις κ εναλλακτικες απαντησεις! Ποσταρετε λοιπον εσεις εφοσον δεν σας αρεσουν οι αποψεις μας
Dum spiro spero
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Θέλετε Τούρκους στο φόρουμ;

Δημοσίευση από Rafale »

Την τριχα τριχια την εκανες παντως. αυτο εχω να πω.
Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

Θέλετε Τούρκους στο φόρουμ;

Δημοσίευση από Su-35 »

illy έγραψε:Που το ειδες καλη μου οτι παρεκτρεπομαι; Αλλα οχι κ να μου λετε τι θα κανω; Δηλαδη ντε κ καλα πρεπει να συμφωνουμε μαζι σας; Εγω εκανα προταση για πιο ανοιχτο φορουμ σε ολους, εθεσα την προταση, τελος! Ποσταρετε λοιπον εσεις εφοσον δεν σας αρεσουν οι αποψεις μας

Ποσταρε και εσυ αν δεν εκνευριζεσαι οταν διαφωνουν μαζι σου και σου απαντουν. Δεν ειναι απαραιτητο να συμφωνουμε και για αυτο απανταμε.
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Θέλετε Τούρκους στο φόρουμ;

Δημοσίευση από illy »

Τι εκνευριζομαι μωρε; Πατε καλα; Το θεμα ειναι οτι αντιδρατε επειδη δεν συμφωνουμε μαζι σας! Εγω εθεσα μια προταση κ το κανατε ολοκληρο θεμα... Οχι εγω! Λοιπον, η ιστορια θεωρειται ληξασα
Dum spiro spero
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Θέλετε Τούρκους στο φόρουμ;

Δημοσίευση από Rafale »

Το προβλημα μας τωρα δεν ειναι ουτε ο τιτλος ουτε ποιος εχει την τελικη αποφαση. Αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι σου εξηγω εγω σου εξηγει ο σου35 στα αναλυουμε γιατι ηταν αστοχη η προταση σου και επιμενεις ακομα στρεφοντας το θεμα προς το διαχειριστη κλπ
Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

Θέλετε Τούρκους στο φόρουμ;

Δημοσίευση από Su-35 »

illy έγραψε:Τι εκνευριζομαι μωρε; Πατε καλα; Το θεμα ειναι οτι αντιδρατε επειδη δεν συμφωνουμε μαζι σας! Εγω εθεσα μια προταση κ το κανατε ολοκληρο θεμα... Οχι εγω! Λοιπον, η ιστορια θεωρειται ληξασα

Δεν αντιδρασαμε, διαφωνησαμε.
Εσυ αντεδρασες με την διαφωνια μας και μας εβγαλες εκτος θεματος...
Τεσπα αυτη η ψηφοφορια εχει πολυ γελιο τελικα. Εικόνα

Εικόνα

illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Θέλετε Τούρκους στο φόρουμ;

Δημοσίευση από illy »

Ε τι να κανουμε; Ολοι οι υπολοιποι κανουμε αστοχες προτασεις! Καλα που ειστε εσεις εδω κ ποσταρετε πρωτοποριακες προτασεις... Σου ειπα το θεμα θεωρειται ληξαν κ συνεχιζεις... Ειπα εθεσα προταση κ τελος! Κ αν θυμαμαι καλα το προτειναν κ αλλοι δυο για ανοιχτο σε αλλους αλλα δεν θυμαμαι ποιοι... Τελειωσε το θεμα, αρκετα το κουρασαμε!
Dum spiro spero
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Θέλετε Τούρκους στο φόρουμ;

Δημοσίευση από illy »

Καλα ο, τι πειτε!
Dum spiro spero
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Θέλετε Τούρκους στο φόρουμ;

Δημοσίευση από Rafale »

Καλα ειπε διαχειριστης. Θα ξεπερασουμε τα αποτελεσματα εποπΕικόναΕικόνα
Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

Θέλετε Τούρκους στο φόρουμ;

Δημοσίευση από Su-35 »

illy έγραψε:Ε τι να κανουμε; Ολοι οι υπολοιποι κανουμε αστοχες προτασεις! Καλα που ειστε εσεις εδω κ ποσταρετε πρωτοποριακες προτασεις... Σου ειπα το θεμα θεωρειται ληξαν κ συνεχιζεις... Ειπα εθεσα προταση κ τελος! Κ αν θυμαμαι καλα το προτειναν κ αλλοι δυο για ανοιχτο σε αλλους αλλα δεν θυμαμαι ποιοι... Τελειωσε το θεμα, αρκετα το κουρασαμε!

Εξακολουθεις να ειρωνευεσαι και παρολα αυτα θεωρεις το θεμα ληξαν.Εικόνα

Τεσπα. Εξω οι τουρκοι απο το φορουμ
ΒΑΤΡΑΧΟΣ

Θέλετε Τούρκους στο φόρουμ;

Δημοσίευση από ΒΑΤΡΑΧΟΣ »

GenerX έγραψε:Ας σταματήσει αυτή η βεβήλωση με τις προφητείες της πλάκας και τα τεχνάσματα των καραγκιόζηδων που προσπαθούν να πουλήσουν βιβλίο εκμεταλλευόμενοι φανταστικές καταστάσεις


Εγω σεβομαι τις αποψεις σου αν και διαφωνω. Εσυ ομως κανεις κατι το διαφορετικο, κρινεις! Εδω θα ειμαστε αδελφε... Για ενα να εισαι σιγουρος οτι ολοι αυτοι πους μας κυβερναν ειναι προδοτες. Δεν σου λεω να δεις παλια αλλα δες τα γεγονοτα που μας περασαν τα προιγουμενα 10 χρονια... Αν παλι δεν αντιλαμβανεσαι τιποτα τοτε σηνεχισαι να πιστευεις αυτα που πιστευεις... Ενα να ξερεται ολοι ακομα και τωρα που ελαχιστοι πιστευουν σε ιδανικα οπως πατριδα, θρησκεια, εμεις θα ειμαστε εδω αν μας το ζητησει η πατριδα για να θυσιαστουμε για αυτην...
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Θέλετε Τούρκους στο φόρουμ;

Δημοσίευση από illy »

Ειδες φιλε Αια; Αστοχη ηταν η προταση μας... Δεν πειραζει:-) την επομενη φορα! Τωρα θεωρειται ληξαν που βρηκα με ποιον αλλον ειχα την ιδια ιδεα
Dum spiro spero
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες