Εκδίκηση. Γυναικεία η Ανδρική υπόθεση;

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
NIKH.21
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Απρ 01, 2010 2:57 am
Επικοινωνία:

Εκδίκηση. Γυναικεία η Ανδρική υπόθεση;

Δημοσίευση από NIKH.21 »

ΘΡΥΛΟΣ έγραψε:Αμα ησουνα αντρας θα εδινες ξυλο... Ενω οι γυναικες μονο φωναζουνε LOL


ε ρε θρυλε τι να κανω. Αν μου ελεγε τελος βρηκα αλλη ενταξει αλλα να το κανει στα κρυφα. Ολα μαθαινονται. Στην καφετερια κιολας και ετυχε να παω εκει. Τι να κανω να τα σπασω ολα. Θα το χρυσοπληρωνα το μαγαζιΕικόνατωρα αν ημουνα ανδρας δεν ξερω Εικόνα
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Εκδίκηση. Γυναικεία η Ανδρική υπόθεση;

Δημοσίευση από tsiripobina »

Ενταξει, κανοντας σκηνη στο μαγαζι οι μισοι θα σε κοροιδευαν και οι αλλοι μισοι θα σε λυποντουσαν. Και αυτος σαν ΑΝΤΡΑΣ θα ηταν ο μαγκας. Αλλα εγω θα τον περιμενα σπιτι ή γενικα θα κανονιζα ραντεβου καπου απομερα, θα ειχα μαζι μου ενα μπαλτα... Και οτι εξειχε θα κοβοταν... Μπουχαχαχαχχα... Ειμαι ψυχωτικη λεμεΕικόνα
NIKH.21
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Απρ 01, 2010 2:57 am
Επικοινωνία:

Εκδίκηση. Γυναικεία η Ανδρική υπόθεση;

Δημοσίευση από NIKH.21 »

tsiripobina έγραψε:Ενταξει, κανοντας σκηνη στο μαγαζι οι μισοι θα σε κοροιδευαν και οι αλλοι μισοι θα σε λυποντουσαν. Και αυτος σαν ΑΝΤΡΑΣ θα ηταν ο μαγκας. Αλλα εγω θα τον περιμενα σπιτι ή γενικα θα κανονιζα ραντεβου καπου απομερα, θα ειχα μαζι μου ενα μπαλτα... Και οτι εξειχε θα κοβοταν... Μπουχαχαχαχχα... Ειμαι ψυχωτικη λεμεΕικόνα

χαχαχαχαχα οτι εξειχε θα κοβοταν λεει... ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναε ρε σιγα αμα ο αλλος δεν ειναι παντρεμενος τελειωνει εκει. Εκδικηση και βλακεις αλλα οχι και τον μπαλταΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Εκδίκηση. Γυναικεία η Ανδρική υπόθεση;

Δημοσίευση από tsiripobina »

Γιατι πρεπει να ειναι καποιος παντρεμενος για να κραταει το λογο του και να μη κοροιδευει; Αν θελει να τσιλιμπουρδιζει να μου το πει να ξερω να παρω τα μετρα μου αναλογως... Σε κατι τετοιους, οχι της μιας φορας αλλα που το'χουν χομπυ πρεπει να κοβεται απο τη ριζα Εικόνα και μετα ας κανει οτι θελει, αν μπορει... Μπουχαχααχ
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Εκδίκηση. Γυναικεία η Ανδρική υπόθεση;

Δημοσίευση από Rafale »

Κοριτσια ; Νομιζω το εμπεδωσαμε ολοι αυτο που λετε.Εικόνα δεν χρειαζεται να επαναλαμβανομαστε.Εικόνα
Άβαταρ μέλους
_KOURSAROS_
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 982
Εγγραφή: Τρί Μάιος 04, 2010 2:23 am
Επικοινωνία:

Εκδίκηση. Γυναικεία η Ανδρική υπόθεση;

Δημοσίευση από _KOURSAROS_ »

tsiripobina έγραψε:Γιατι πρεπει να ειναι καποιος παντρεμενος για να κραταει το λογο του και να μη κοροιδευει; Αν θελει να τσιλιμπουρδιζει να μου το πει να ξερω να παρω τα μετρα μου αναλογως... Σε κατι τετοιους, οχι της μιας φορας αλλα που το'χουν χομπυ πρεπει να κοβεται απο τη ριζα Εικόνα και μετα ας κανει οτι θελει, αν μπορει... Μπουχαχααχ


τι αγια πλασματα που ειναι τεληκα οι γυναικες... Το καλο ειναι οτι δεν εκδικιστε για ψιλου πιδιμα... Και πανω απο ολα ειστε το ασθενες φιλο... Αδυναμες, εβεστητες κλπ κλπ... Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Είς οιωνός άριστος αμύνεσθαι περί πάτρης.
νικη.21

Εκδίκηση. Γυναικεία η Ανδρική υπόθεση;

Δημοσίευση από νικη.21 »

PrinCePanoSS έγραψε:
tsiripobina έγραψε:Γιατι πρεπει να ειναι καποιος παντρεμενος για να κραταει το λογο του και να μη κοροιδευει; Αν θελει να τσιλιμπουρδιζει να μου το πει να ξερω να παρω τα μετρα μου αναλογως... Σε κατι τετοιους, οχι της μιας φορας αλλα που το'χουν χομπυ πρεπει να κοβεται απο τη ριζα Εικόνα και μετα ας κανει οτι θελει, αν μπορει... Μπουχαχααχ


τι αγια πλασματα που ειναι τεληκα οι γυναικες... Το καλο ειναι οτι δεν εκδικιστε για ψιλου πιδιμα... Και πανω απο ολα ειστε το ασθενες φιλο... Αδυναμες, εβεστητες κλπ κλπ... Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

ειμαστε ψυχουλες κατα βαθοσΕικόνα
ΘΡΥΛΟΣ
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 385
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2010 10:06 pm
Επικοινωνία:

Εκδίκηση. Γυναικεία η Ανδρική υπόθεση;

Δημοσίευση από ΘΡΥΛΟΣ »

Δεν μπορειτε να ειστε και τιποτα αλο εκτος απο μψυχουλες μην ξεχνατε οτι ειστε γυναικες

NIKH.21
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Απρ 01, 2010 2:57 am
Επικοινωνία:

Εκδίκηση. Γυναικεία η Ανδρική υπόθεση;

Δημοσίευση από NIKH.21 »

ΘΡΥΛΟΣ έγραψε:Δεν μπορειτε να ειστε και τιποτα αλο εκτος απο μψυχουλες μην ξεχνατε οτι ειστε γυναικες


ειμαστε ευαισθητα πλασματα θρυλε μουΕικόνανα σεβεσε το τη γυναικα που θα εχεισ
supermario
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 378
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 2:47 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Εκδίκηση. Γυναικεία η Ανδρική υπόθεση;

Δημοσίευση από supermario »

Καλα δεν ειστε ολες ευαισθητεσ. Μην το γενικευουμε το πραγμα... Εικόνα

Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Εκδίκηση. Γυναικεία η Ανδρική υπόθεση;

Δημοσίευση από Rafale »

Καμια γυναικα δεν μπορει να ειναι απο τη φυση της σκληρη. Σκληρη την κανουν τα εργα των ανδρων.
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Εκδίκηση. Γυναικεία η Ανδρική υπόθεση;

Δημοσίευση από tsiripobina »

... Και απο τις αρχες που της δινει η οικογενεια της!
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες