Εκτιμήσεις βάσεων (9Κ/2021)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Loxias89
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 692
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2020 9:48 am
Επικοινωνία:

Εκτιμήσεις βάσεων (9Κ/2021)

Δημοσίευση από Loxias89 »

Salonikasofron έγραψε:Καλωσορίζω ! Για κάποια άτομα που λέγανε ότι θα βγει ιανουάριο-φεβρουάριο έτσι είχαν συμφωνήσει με προθεσμίες που έδωσαν στο υπουργείο το ξέρω από πρώτο χέρι!(Τώρα τα παιδιά δεν ξέρω ποιο γνωστό είχανε αλλά πάνω σε αυτό ότι τους είπαν δεν είναι βλακεία) Και το άλλαξε ο πρόεδρος του ΑΣΕΠ ότι και καλά θα πάει με τη ροή του ΑΣΕΠ ... Επίσης η επόμενη προκήρυξη που θα βγει υπάρχει πολύ μεγάλη πιθανότητα να είναι εκτός ΑΣΕΠ. Καλή επιτυχία σε όλους.


Ποιες προθεσμίες ρε πάτε καλά ; Μετά από ένα μήνα που έκλεισαν οι αιτήσεις θα βγάλουν προσωρινά ; Τι είστε παπαγάλοι ; Και εμένα με είπανε ότι οι 256 θέσεις θα είναι από επιλαχών της 9κ... Από πρώτο χέρι

Guardian1
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 528
Εγγραφή: Τρί Σεπ 28, 2021 1:04 pm
Επικοινωνία:

Εκτιμήσεις βάσεων (9Κ/2021)

Δημοσίευση από Guardian1 »

Δε γίνεται να βγει εκτός άσεπ, διότι δεν είναι Σώμα Ασφαλείας!
Mak Marine
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 231
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 16, 2021 11:26 pm
Επικοινωνία:

Εκτιμήσεις βάσεων (9Κ/2021)

Δημοσίευση από Mak Marine »

Loxias89 έγραψε:Εσείς από Χίο ποσά άτομα κάνατε αίτηση φίλε ; Πάνω κάτω δλδ
Δεν ξέρω καθόλου πόσα άτομα (η Χίος ζητά 4 εξωτερικούς 2 με + 2 χωρίς) Στην εταιρία που δουλεύει ο υποψήφιος και απασχολεί το 80% των security δεν έχει ακουστή να έχει δηλώσει κανένας

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Πέμ Μαρ 10, 2022 6:32 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Salonikasofron
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 10, 2022 1:23 pm
Επικοινωνία:

Εκτιμήσεις βάσεων (9Κ/2021)

Δημοσίευση από Salonikasofron »

Loxias89 έγραψε:Ποιες προθεσμίες ρε πάτε καλά ; Μετά από ένα μήνα που έκλεισαν οι αιτήσεις θα βγάλουν προσωρινά ; Τι είστε παπαγάλοι ; Και εμένα με είπανε ότι οι 256 θέσεις θα είναι από επιλαχών της 9κ... Από πρώτο χέρι


Το θέμα είναι να μην τσακωνόμαστε! Εγώ την πληροφορία τήν έχω από το υπουργείο για τα αποτελέσματα. Τώρα αυτό που λες για τις 256 θέσεις λίγο παράλογο μου ακούγεται, αλλά δεν σε αμφισβητώ !

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Πέμ Μαρ 10, 2022 10:00 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
PetG
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 525
Εγγραφή: Τετ Οκτ 06, 2021 1:05 am
Επικοινωνία:

Εκτιμήσεις βάσεων (9Κ/2021)

Δημοσίευση από PetG »

Loxias89 έγραψε:Ποιες προθεσμίες ρε πάτε καλά ; Μετά από ένα μήνα που έκλεισαν οι αιτήσεις θα βγάλουν προσωρινά ; Τι είστε παπαγάλοι ; Και εμένα με είπανε ότι οι 256 θέσεις θα είναι από επιλαχών της 9κ... Από πρώτο χέρι


Θα δείξει εάν θα είναι ή όχι. Παντως και αρχες Απριλίου που λένε δύσκολο. Εγω το κόβω για Μάιο. Τι ανχωνεσται όλοι; Αθλήματα το Σεπτέμβρη θα δώσουμε. Σας καίγεται τόσο πολύ να μάθετε που θα είστε; Αφού οι πίνακες θα αλλάξουν με τα αθλήματα.

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Πέμ Μαρ 10, 2022 10:00 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Marios93
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 27, 2022 12:32 pm
Επικοινωνία:

Εκτιμήσεις βάσεων (9Κ/2021)

Δημοσίευση από Marios93 »

Αυτό ακριβώς petG όλα θα κριθούν στα αθληματα έτσι και αλλιως. Απλά και εγώ προσωπικά θεωρώ ότι δεν θα καθυστερήσουν τόσο. Θα δουμε.
PetG
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 525
Εγγραφή: Τετ Οκτ 06, 2021 1:05 am
Επικοινωνία:

Εκτιμήσεις βάσεων (9Κ/2021)

Δημοσίευση από PetG »

Marios93 έγραψε:Αυτό ακριβώς petG όλα θα κριθούν στα αθληματα έτσι και αλλιως. Απλά και εγώ προσωπικά θεωρώ ότι δεν θα καθυστερήσουν τόσο. Θα δουμε.


Εγώ με άτομο που μίλησα μου είπε πως θα βγούνε Μάιο-Ιουνιο γιατί είναι και άλλες προκηρυξεις και για να βγει αυτόν τον μήνα θα πρέπει να πλακωσουνε όλες οι επιτροπές πάνω σε μια προκήρυξη πράγμα αδύνατον με 10 προκηρύξεις που πρέπει να βγάλουν. Αλλά και Απρίλιο να βγούνε που λένε πάλι αθλήματα θα δώσεις Σεπτέμβριο. Οποτε τι κάθεστε και σκατε όλοι.

Walas
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 568
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 26, 2020 6:56 pm
Επικοινωνία:

Εκτιμήσεις βάσεων (9Κ/2021)

Δημοσίευση από Walas »

Το υπουργειο ενέκρινε πιστώσεις για τις επιτροπες για τις ΠΚΕ της 9Κ σύμφωνα με τον πρόεδρο της ΠΟΥΕΦ.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Walas την Παρ Μαρ 11, 2022 5:53 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
geomp
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 648
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 28, 2021 1:03 am
Επάγγελμα: Αρχαιοφύλακας
Επικοινωνία:

Εκτιμήσεις βάσεων (9Κ/2021)

Δημοσίευση από geomp »

Δε θα είναι εκτός ΑΣΕΠ στα ίδια πρότυπα θα είναι, και σίγουρα θα είναι καινούργια προκήρυξη, αυτό περί επιλαχών είναι ένα ωραίο όνειρο για τα χαμηλά μόρια αυτής της προκήρυξης+για τη δική μας 9κ Έλεγαν επιλαχών από την 6κ θα έπαιρναν.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος geomp την Παρ Μαρ 11, 2022 7:14 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Marios93
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 27, 2022 12:32 pm
Επικοινωνία:

Εκτιμήσεις βάσεων (9Κ/2021)

Δημοσίευση από Marios93 »

Walas μας εξηγείς λίγο τι εννοείς ; Τις ΠΚΕ το υπουργείο προστασίας του πολίτη τις έχει αναλάβει, όχι ο ΑΣΕΠ !

Walas
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 568
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 26, 2020 6:56 pm
Επικοινωνία:

Εκτιμήσεις βάσεων (9Κ/2021)

Δημοσίευση από Walas »

Marios93 έγραψε:Walas μας εξηγείς λίγο τι εννοείς ;Τις ΠΚΕ το υπουργείο προστασίας του πολίτη τις έχει αναλάβει, όχι ο ΑΣΕΠ !

Για να γίνουν οι ΠΚΕ από το υπουργειο (όταν και όποτε) πληρώνονται οι άνθρωποι οι οποίοι συμμετέχουν στις επιτροπές (γιατροί, ψυχολόγοι, ψυχιατροι). Αυτές οι πιστώσεις εγκρίθηκαν. Ξαναλέω σύμφωνα με τον πρόεδρο της ΠΟΥΕΦ και έγγραφο που ανέβασε η γενική γραμματεία στην διαυγεια.

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Walas την Παρ Μαρ 11, 2022 8:32 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
PetG
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 525
Εγγραφή: Τετ Οκτ 06, 2021 1:05 am
Επικοινωνία:

Εκτιμήσεις βάσεων (9Κ/2021)

Δημοσίευση από PetG »

Walas έγραψε:
Marios93 έγραψε:Walas μας εξηγείς λίγο τι εννοείς ;Τις ΠΚΕ το υπουργείο προστασίας του πολίτη τις έχει αναλάβει, όχι ο ΑΣΕΠ !

Για να γίνουν οι ΠΚΕ από το υπουργειο (όταν και όποτε) πληρώνονται οι άνθρωποι οι οποίοι συμμετέχουν στις επιτροπές (γιατροί, ψυχολόγοι, ψυχιατροι). Αυτές οι πιστώσεις εγκρίθηκαν. Ξαναλέω σύμφωνα με τον πρόεδρο της ΠΟΥΕΦ και έγγραφο που ανέβασε η γενική γραμματεία στην διαυγεια.



Ωραία εφόσον εγκρίθηκαν ξέρουμε πότε θα γίνουν τα αθλήματα; Γιατί εγώ το κόβω για Σεπτέμβρη έτσι όπως πάνε τα πράγματα

Walas
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 568
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 26, 2020 6:56 pm
Επικοινωνία:

Εκτιμήσεις βάσεων (9Κ/2021)

Δημοσίευση από Walas »

PetG εξαρτάται από τα προσωρινά. Ας τα βγάλει ο ΑΣΕΠ και μετά οι διαδικασίες από το υπουργείο θα τρέξουν γρήγορα. Πολύ πιο γρήγορα από την 6κ σίγουρα.
PetG
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 525
Εγγραφή: Τετ Οκτ 06, 2021 1:05 am
Επικοινωνία:

Εκτιμήσεις βάσεων (9Κ/2021)

Δημοσίευση από PetG »

Walas έγραψε:PetG εξαρτάται από τα προσωρινά. Ας τα βγάλει ο ΑΣΕΠ και μετά οι διαδικασίες από το υπουργείο θα τρέξουν γρήγορα. Πολύ πιο γρήγορα από την 6κ σίγουρα.


Ξέρω ότι θα τρέξουν γρήγορα αλλά εάν βγάλουν προσωρινά μέχρι Απρίλιο μαθηματικά άμα τα βάλεις κάτω Μάιο δεν δίνεις αθλήματα και ΠΚΕ. Εγω αυτό βλέπω...

Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες