Διαγραφές μελών

Που πιστεύετε ότι υστερεί το site και τι θα θέλατε να δείτε ακόμη;
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Anonymous »

ΤΑ μηνυματα μου μπορω να τα δωσω καπου; Ξερεις ;
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Marina2 »

cristi έγραψε:ΤΑ μηνυματα μου μπορω να τα δωσω καπου; Ξερεις ;
τι εννοεις να τα δώσεις; Κ γιατι να τα δωσεις;
Anonymous

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Anonymous »

Κριμα δεν ειναι να τα αφησω καπου επειτα αν θελω να μπαινω θα μπαινω να βοηθω οπως μπορω χωρις να μετρανε τα μηνυματα. Για μενα παντα Το ιδιο ηταν

Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Marina2 »

Οχι δεν ειναι το ιδιο. Αναλογα με τα ποστ που κάνεις επιβραβευσε. Δεν ειναι σωστο ολοι να επιβραβευονται που συμμετεχουν με το ανεβαινει ο βαθμός κ εσυ να εισαι απλη "πολιτης"!
Anonymous

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Anonymous »

Marina2 έγραψε:Οχι δεν ειναι το ιδιο. Αναλογα με τα ποστ που κάνεις επιβραβευσε. Δεν ειναι σωστο ολοι να επιβραβευονται που συμμετεχουν με το ανεβαινει ο βαθμός κ εσυ να εισαι απλη "πολιτης"!
ΠΙΣΤΕΨΕ με ποτε δεν το σκεφτηκα ετσι τα βραβεια μου τα δινει η ζωη εμενα οχι τα ποστς δεν πειραζει απο οποια θεση και να βρεθεις αν το χεις το κανεις Εικόνα Ασε που δυσκολευομαι να γραφω και τους κωδικους να στελνω αχαχαχαχαχαχ μια τους παιρνει και μια οχι Εικόνα
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11245
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από yandr »

κριστι έγραψε:Να ρωτησω κατι; Εχω διαγραφει ; Και αν ναι θα ηθελα να μαθω το λογο της διαγραφης μου



όχι
Anonymous

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Anonymous »

yandr έγραψε:
κριστι έγραψε:Να ρωτησω κατι; Εχω διαγραφει ; Και αν ναι θα ηθελα να μαθω το λογο της διαγραφης μου



όχι
Πιστευετε οτι ηταν λογος αυτος για να αποκλειστω;
Άβαταρ μέλους
ΛΟΚ soldier
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 183
Εγγραφή: Παρ Σεπ 11, 2009 7:54 pm
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από ΛΟΚ soldier »

cristi έγραψε:
Marina2 έγραψε:Οχι δεν ειναι το ιδιο. Αναλογα με τα ποστ που κάνεις επιβραβευσε. Δεν ειναι σωστο ολοι να επιβραβευονται που συμμετεχουν με το ανεβαινει ο βαθμός κ εσυ να εισαι απλη "πολιτης"!
ΠΙΣΤΕΨΕ με ποτε δεν το σκεφτηκα ετσι τα βραβεια μου τα δινει η ζωη εμενα οχι τα ποστς δεν πειραζει απο οποια θεση και να βρεθεις αν το χεις το κανεις Ασε που δυσκολευομαι να γραφω και τους κωδικους να στελνω αχαχαχαχαχαχ μια τους παιρνει και μια οχι


βάλε τον Opera (browser) έχει ένα σύστημα που αποθηκέυει τους κωδικούς κάθε σελίδας και όταν μπείς στην σελίδα πατάς ένα κουμπάκι και τον εισάγει χωρίς να τον πληκτρολογήσεις.

Anonymous

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Anonymous »

ΛΟΚ soldier έγραψε:
cristi έγραψε:
Marina2 έγραψε:Οχι δεν ειναι το ιδιο. Αναλογα με τα ποστ που κάνεις επιβραβευσε. Δεν ειναι σωστο ολοι να επιβραβευονται που συμμετεχουν με το ανεβαινει ο βαθμός κ εσυ να εισαι απλη "πολιτης"!
ΠΙΣΤΕΨΕ με ποτε δεν το σκεφτηκα ετσι τα βραβεια μου τα δινει η ζωη εμενα οχι τα ποστς δεν πειραζει απο οποια θεση και να βρεθεις αν το χεις το κανεις Ασε που δυσκολευομαι να γραφω και τους κωδικους να στελνω αχαχαχαχαχαχ μια τους παιρνει και μια οχι


βάλε τον Opera (browser) έχει ένα σύστημα που αποθηκέυει τους κωδικούς κάθε σελίδας και όταν μπείς στην σελίδα πατάς ένα κουμπάκι και τον εισάγει χωρίς να τον πληκτρολογήσεις.

Επειδη ειμαι ασχετη λοκ για ποιο λογο να το κανω αυτο;
Anonymous

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλο ειναι το "σε περιμενω μην αργεις θα ρθω απ την παραλια" να το αφησουμε στην ακρη αλλωστε δεν μπορουμε να ειμαστε συμπαθεις σε ολους αυτο δεν σημαινει ομως οτι απλα επειδη "δεν παμε" εναν ανθρωπο πρεπει να ενεργουμε και κατα αυτο το τροπο. Επειδη και μονο "φερουμε οπλο" καλυτερα να σκεφτομαστε με την λογικη και να ενεργουμε ετσι και οχι με αντιπαθειες.
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Marina2 »

kristi συγνωμη που ρωταω κ ξαναρωταω αλλα τι προκαλεσε το μπαν. Να ξερουμε να προσεχουμε και εμεις.
Anonymous

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Anonymous »

Marina2 έγραψε:kristi συγνωμη που ρωταω κ ξαναρωταω αλλα τι προκαλεσε το μπαν. Να ξερουμε να προσεχουμε και εμεις.
Ελα στο μειλ
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από illy »

cristi έγραψε:
Marina2 έγραψε:kristi συγνωμη που ρωταω κ ξαναρωταω αλλα τι προκαλεσε το μπαν. Να ξερουμε να προσεχουμε και εμεις.
Ελα στο μειλ
Μου κανεις πλακα ετσι; Τι γινεται εδω ρε εσεις; Ρε χριστινα εφαγες μπαναρισμα; Κ για ποιο λογο παρακαλω; Διαβασα για τους τονους; Ειμαστε σοβαροι; Κ εγω δεν βαζω τονους διοτι το θεωρω χρονοβορο... Και το "οχι" του κυριου στραταρχα τι ηταν; Δεν δικαιουται να μαθει γιατι εφαγε μπαναρισμα;
Dum spiro spero
thrakiotis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 963
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 22, 2009 1:55 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από thrakiotis »

Πειτε και σε εμας γιατι εφαγε μπαναρισμα η cristi γιατι αν ειναι για το θεμα των τονων ειναι ΕΝΤΕΛΩΣ απαραδεκτο και γελιο εδω προσπαθουσαμε με καθε μεσον να περιορισουμε τα greeklish και τωρα σας πειραζουν οι τονοι; Τι γινεται θα μας πειτε;
Anonymous

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Anonymous »

illy έγραψε:
cristi έγραψε:
Marina2 έγραψε:kristi συγνωμη που ρωταω κ ξαναρωταω αλλα τι προκαλεσε το μπαν. Να ξερουμε να προσεχουμε και εμεις.
Ελα στο μειλ
Μου κανεις πλακα ετσι; Τι γινεται εδω ρε εσεις; Ρε χριστινα εφαγες παναρισμα; Κ για αποιο λογο παρακαλω; Διαβασα για τους τονους; Ειμαστε σοβαροι; Κ εγω δεν βαζω τονους διοτι το θεωρω χρονοβορο... Και το "οχι" του κυριου στραταρχα τι ηταν; Δεν δικαιουται να μαθει γιατι εφαγε μπαναρισμα;
to τραγουδι Σε "περιμενω στη γωνια" το ξερεις ιλι; Αυτο νομιζε μονο οτι επρεπε να πει ο γιαρντ αυτο ειπε τι Να κανουμε τωρα; Αστο ιλι αστο
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης