Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από D.Y.K »

Σε λογιστικο γραφειο δουλευω.

Οχι δεν ειμαι στελεχος στο στρατο αλλα ευελπιστω να γινω.
tati
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 612
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 06, 2009 8:52 pm
Επικοινωνία:

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από tati »

ok αν δε μπω κ εγω θες να συνεργαστουμε;

εχω δουλεια βεβαια αυτη τη στιγμη αλλα ποτε δε ξερεις

ασε που τελικα δεν ειναι κ τοσο σοβαρη "εταιρεια" οσο νομιζα κ οσο ακουγεται...

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από D.Y.K »

Αν θες στειλε μου προσωπικο μηνυμα γιατι ξεφευγουμε απο το θεμα!
tati
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 612
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 06, 2009 8:52 pm
Επικοινωνία:

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από tati »

Καλησπερα παιδες! χθες μιλησα με μια γνωστη μου που ειναι επ. Οπ στην ξανθη και εμαθα τα εξης...

1) εκπαιδευση θα κανουμε σχεδον 2 μηνες στη θηβα και μετα για αλλους 4 στο ρουφ (αυτο για το ρουφ ειναι 1000% σιγουρο)

2) εχουμε το αμεταθετο 3 θα πανε στη θεσσαλονικη και οι υπολοιποι 7 Αθηνα

εχει ακουσει κανεις κατι επι του θεματος;

αν ισχυει κατι τετοιο εγω που θελω να φυγω απο την αθηνα τι κανω;

tati
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 612
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 06, 2009 8:52 pm
Επικοινωνία:

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από tati »

Καλησπερα κ παλι... εχει ακουστει καθολου για το που θα ειναι το κεντρο εκπαιδευσης για το οικονομικο φετοσ;

ετσι εντελως πληροφοριακα για να παρω μια ιδεα...

aleka
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 127
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 09, 2008 8:18 pm
Επικοινωνία:

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από aleka »

ttsevekidou έγραψε:Καλησπερα κ παλι... εχει ακουστει καθολου για το που θα ειναι το κεντρο εκπαιδευσης για το οικονομικο φετοσ;

ετσι εντελως πληροφοριακα για να παρω μια ιδεα...



Κανεις δεν ξερει που θα πανε αλλα περυσι επειδη το ανεφερες πιο πανω ετσι κ φετος θα κατσουν 4 μηνες σε κεντρο κ μετα 6 εβδομαδες ρουφ. Η πρωτη μεταθεση θα ειναι παραμεθωριο οπως εγινε κ με τους περσινους ολοι φυγαν για παραμεθωριο εκτος απο ελαχιστα ατομα που κρατησαν στην Αθηνα αλλα παντως δεν ειναι αμεταθετο.
tati
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 612
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 06, 2009 8:52 pm
Επικοινωνία:

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από tati »

8 εβδομαδες δεν ειναι το κεντρο;
aleka
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 127
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 09, 2008 8:18 pm
Επικοινωνία:

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από aleka »

ttsevekidou έγραψε:8 εβδομαδες δεν ειναι το κεντρο;


4 μηνες εκατσαν περυσι στο Μεσολογγι (οικονομικο)

Άβαταρ μέλους
DinosV
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 201
Εγγραφή: Παρ Οκτ 09, 2009 10:14 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από DinosV »

Παιδες ειχα περασει κ εγω Επιμελητητης Χρηματικου κ με εκοψαν στα Υγειονομικα βγαζοντας μου τρελα ευρηματα τα οποια οταν εκανα εξετασεις κ στην πολη μου δεν ειχα τιποτα απ'οσα μου ειχαν πει, λες κ τα ηξερα κιολας οτι τους τα εκρυβα! Εκτος αυτου εχω δωσει σε εξετασεις Επ. Οπ πολλες φορες κ σε διαφορετικα σωματα κ αυτοι ηθελαν ντε κ καλα να με βγαλουν σκαρτο επειδη φαινεται δεν ειχα βυσμα.
Τι να πω!
Δεν ξερω παιδες αν αξιζει ο κοπος που κανετε για να μπειτε ΕπΟπ καλυτερα που δεν σας παιρνουν ισως η μοιρα σας να θελει να σας δωσει ενα μηνυμα οτι δεν κανετε για εκει για διαφορους λογους!
Πριν μπειτε ρωτηστε κ μαθετε οσοι ειναι ΗΔΗ ΕπΟπ δεν ειναι ΟΛΑ "ροδινα", πιστευω δεν αξιζει ιδιως σε οσους ειναι Πτυχιουχοι κ εχουν επιλογη να κανουν κατι καλυτερο, διοτι προσωπικα πιστευω οτι ΕπΟπ πηγαινει καποιος που δεν εχει τι αλλο να κανει "εξω"!
anna.nikos
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 752
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 31, 2009 7:17 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από anna.nikos »

DinosV έγραψε: Παιδες ειχα περασει κ εγω Επιμελητητης Χρηματικου κ με εκοψαν στα Υγειονομικα βγαζοντας μου τρελα ευρηματα τα οποια οταν εκανα εξετασεις κ στην πολη μου δεν ειχα τιποτα απ'οσα μου ειχαν πει, λες κ τα ηξερα κιολας οτι τους τα εκρυβα! Εκτος αυτου εχω δωσει σε εξετασεις Επ. Οπ πολλες φορες κ σε διαφορετικα σωματα κ αυτοι ηθελαν ντε κ καλα να με βγαλουν σκαρτο επειδη φαινεται δεν ειχα βυσμα. Τι να πω! Δεν ξερω παιδες αν αξιζει ο κοπος που κανετε για να μπειτε ΕπΟπ καλυτερα που δεν σας παιρνουν ισως η μοιρα σας να θελει να σας δωσει ενα μηνυμα οτι δεν κανετε για εκει για διαφορους λογους! Πριν μπειτε ρωτηστε κ μαθετε οσοι ειναι ΗΔΗ ΕπΟπ δεν ειναι ΟΛΑ "ροδινα", πιστευω δεν αξιζει ιδιως σε οσους ειναι Πτυχιουχοι κ εχουν επιλογη να κανουν κατι καλυτερο, διοτι προσωπικα πιστευω οτι ΕπΟπ πηγαινει καποιος που δεν εχει τι αλλο να κανει "εξω"!

ειναι η σιγουρη λυση, ειναι σαν μοδα τα τελευταια χρονια. Στις πρωτες σειρες παρακαλουσαν για ατομα κ τωρα ειδαν ολοι μας πως ειναι αυτοι που ειναι ηδη μεσα κ "αγαπησαμε" το στρατο.
Άβαταρ μέλους
DinosV
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 201
Εγγραφή: Παρ Οκτ 09, 2009 10:14 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από DinosV »

Μπα μην το λες. Εγω πιστευω στο Ραδιο Αρβυλα style βγαινει η βρωμα οτι ειναι κ καλα ξυσιμο μπαινουν τα βλεπουν σκουρα κ μετα τσουπ παραιτηση!

Εγω θελω να μπω γιατι δεν τα καταφερα μεσω Πανελληνιων κ εχω περασει κ το οριο ηλικιας πια, τωρα κιολας εχουν πεσει κ οι βασεις κ ειναι πιο ευκολο, δεν το κανω λογω μοδας παρεπιπτοντως.
Anonymous

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλησπέρα. Υπάρχει δηλαδή η πιθανότητα/δυνατότητα να κόψουν άτομα για ιατρικό λόγο; Αφού περάσαμε από ιατρικές και όλες τις δοκιμασίες πώς είναι δυνατόν. Λόγω μορίων ή βύσματος ή ότι άλλο ναι.

Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από Marina2 »

Αν ηταν πιστευω να κοπεις απο ιατρικο λόγο θα σου το ειχαν ηδη αναφέρει στην επιτροπή. Για τα αθλήματα: Πέρυσι δεν μας λεγανε αν κοπηκαμε ή οχι. Αλλα οσες δεν εβγαλαν 2 και επανω αγωνισματα μπορει να μην τους λέγανε οτι κόπηκαν επι τοπου αλλα οταν εβγαναν τα αποτελέσματα ελεγε σαν ετοιολογια οτι ειχες κοπει σε κάποιο αθλημα. Μεσον παιζει παντου και στα αθλήματα και στα ιατρικά αλλα να κόψουν κάποιον με αυτην την αιτιολογία χωρις λόγο μου φαινεται δυσκολο.

Anonymous

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλημέρα. Έχω δηλώσει και εγώ την ειδικότητα αυτή όπως έλεγα και σε προηγουμενα ποστ μου. Πιστεύω για εμάς θα κριθεί στην γνώση ξένων γλωσσών με πτυχία λοουερ και πάνω, γιατί τώρα χωρίς τη συνέντευξη θα μετρήσει το πτυχίο ΤΕΙ και το διαθέτουμε όλοι. Όλοι στείλαμε και από ένα ECDL ή αντίστοιχο το οποίο δεν μοριοδοτείται. Άρα στην πιστοποίηση ξένων γλωσσών θα μας ξεχωρίσουν εμάς τους 10... Ούτε φάκελο για υποψηφιοτητα για μεταπτυχιακό να στέλναμε!
tak

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από tak »

Κανεις για οικονομικο φετοσ?
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες