Αθλήματα για ειδικές δυνάμεις (2010)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
LOYKAS

Αθλήματα για ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από LOYKAS »

Ευχαριστω πολυ. Και κατι τελευταιο. Αν κοπεις σε αυτα τα αθληματα κανουν τα στραβα ματια; Ουτε πολλα κιλα εχω ουτε τιποτα. Κανονικος ειμαι...
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Αθλήματα για ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Greek_Army »

LOYKAS έγραψε:Ευχαριστω πολυ. Και κατι τελευταιο. Αν κοπεις σε αυτα τα αθληματα κανουν τα στραβα ματια; Ουτε πολλα κιλα εχω ουτε τιποτα. Κανονικος ειμαι...


αν κοπείς στα αθλήματα δεν σε παίρνουνε
LOYKAS

Αθλήματα για ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από LOYKAS »

Ευχαριστω πολυ για το χρονο σας!
297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

Αθλήματα για ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

LOYKAS έγραψε:Ευχαριστω πολυ. Και κατι τελευταιο. Αν κοπεις σε αυτα τα αθληματα κανουν τα στραβα ματια; Ουτε πολλα κιλα εχω ουτε τιποτα. Κανονικος ειμαι...
Τα αγωνισματα ειναι γελια... Οποιοσδηποτε με μετρια - τυπικη φυσικη κατασταση τα εχει !
Γιάννης
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 27, 2010 7:55 pm
Επικοινωνία:

Αθλήματα για ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Γιάννης »

Μπορειτε να μου ειπε τα αθληματα καταταξης των λοκ και των πεζοναυτων; Ευχαρηστω...
-Ο ΤΟΛΜΩΝ ΝΙΚΑ-
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Αθλήματα για ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Greek_Army »

Γιάννης έγραψε:Μπορειτε να μου ειπε τα αθληματα καταταξης των λοκ και των πεζοναυτων; Ευχαρηστω...


Γίνε ποιο συγκεκριμένος. Τι ακριβώς θέλεις; Αν σου έρθει χαρτί για ειδικές δυνάμεις δεν δίνεις κάποια συγκεκρίμενα αθλήματα
Γιάννης
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 27, 2010 7:55 pm
Επικοινωνία:

Αθλήματα για ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Γιάννης »

Θελω να πω αν διαλεξεις εσυ για ειδικες δυναμεις λοκ η πεζοναυτης δεν πρεπει να περασεις καποια αθληματα για να σε παρουν; Ευχαρηστω για την ανταποκρησει greek army...
-Ο ΤΟΛΜΩΝ ΝΙΚΑ-
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Αθλήματα για ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Greek_Army »

Γιάννης έγραψε:Θελω να πω αν διαλεξεις εσυ για ειδικες δυναμεις λοκ η πεζοναυτης δεν πρεπει να περασεις καποια αθληματα για να σε παρουν; Ευχαρηστω για την ανταποκρησει greek army...


κατά την διάρκεια της εκπαίδευση περνάς πολλά πράγματα. Στο φόρουμ υπάρχουνε αντίστοιχα θέματα και για τα 2 σώματα που ρωτάς ρίξε μια ματιά
1. ΛΟΚ: Εκπαίδευση/Ασκήσεις
2. Πεζοναύτες: Εκπαίδευση/Ασκήσεις


Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11239
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Αθλήματα για ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από yandr »

Greek_Army έγραψε:Αν σου έρθει χαρτί για ειδικές δυνάμεις δεν δίνεις κάποια συγκεκρίμενα αθλήματα

Ναι αλλά αν του έρθει για κάποιο άλλο Όπλο ή Σώμα και θέλει να πάει στις ειδικές δυνάμεις, θα πρέπει να περάσει τα σχετικά αθλήματα.
Άβαταρ μέλους
asimike
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 836
Εγγραφή: Τετ Σεπ 08, 2010 4:48 am
Επικοινωνία:

Αθλήματα για ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από asimike »

yandr έγραψε:
Greek_Army έγραψε:Αν σου έρθει χαρτί για ειδικές δυνάμεις δεν δίνεις κάποια συγκεκρίμενα αθλήματα

Ναι αλλά αν του έρθει για κάποιο άλλο Όπλο ή Σώμα και θέλει να πάει στις ειδικές δυνάμεις, θα πρέπει να περάσει τα σχετικά αθλήματα.
ναι, εχεις δικιο ειναι αυτα τα αθληματα που θελουν να δουν αν μπορεις να ξεπερασεις εναν Μπεμπη που ακομα δεν εχει κανει τα πρωτα του βηματα.
ΕΛΛΑΣ
Hyper
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1063
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 15, 2010 6:01 am
Επικοινωνία:

Αθλήματα για ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Hyper »

Αν εισαι αρρωστος δεν δικαιολογησε να μην αγωνιστεις και 40 πυρετο να χεις πλακωνεσαι στα παυσιπονα κ κανεις τα αγωνισματα. Αλλιως δεν πας καθολου ειδικες δυναμεις γιατι κ αλλες φορες δεν θα εισαι απολυτα καλα κ ομως θα πρεπει να κανεις πραγματα που ειναι στο προγραμμα-υπηρεσιες-εκπαιδευση. Ολα!

Ως γνωστον το Κε. Ε. Δ ειναι Μπουρδελο δεν εχει καθολου οργανωση προγραμματος ενημερωσης κλπ. Μας λενε φατε καλο πρωινο τρωμε εμεις του σκασμου χωρις να γνωριζουμε τι ακολουθει. Γυρναμε στον λοχο μας λενε εχετε 2 λεπτα να βγειτε εξω για τρεξιμο με φορμες κ αθλητικα. Κ μας εκανε τρεξιμο κοντα στα 15χλμ 1ωρα με γρηγορο ρυθμο. Αρκετοι λεγανε δε μπορουμε ανακατευομαστε αλλοι ξερναγαν αλλοι ελεγαν σταματαμε κ ελεγε οποιος σταματαει μεσα στο λοχαγο να αρχικα να του το πει και επειτα να Παραιτηθει. Ε Καποιοι (λιγοι) που Πηγανε τους εδιωχνε ο λοχαγος με φωνες και με σπριντ πισω να ακολουθησουν τους μπροστα. Ο ανθυπολοχαγος που μας εκπαιδευε ελεγε ξερνατε κ συνεχιζετε.

και εγω ανακατευομουνα αλλα ειναι μερικες φορες που απλως σκας κ κανεις οτι σου λενε τοσο απλα. Ειδικες δυναμεις ειναι ηξερες που πηγαινες. Ετσι λοιπον κ στα αγωνισματα δεν υπαρχει 2η ευκαιρια καλως για μενα εκτος κ αν ο αλλος εχει σοβαρο προβλημα οπου ας παρει αναβολη.(σημειωτεον εγω αθληματα για αλεξιπτωτα εδωσα μετα απο 3 μερες Επι 2 ωρες υπνου). Τι θα πρεπε να πω ειμαι κουρασμενος αφηστε με να δωσω αλλη μερα;

297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

Αθλήματα για ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

Hyper έγραψε:Ως γνωστον το Κε. Ε. Δ ειναι Μπουρδελο δεν εχει καθολου οργανωση προγραμματος ενημερωσης κλπ. Μας λενε φατε καλο πρωινο τρωμε εμεις του σκασμου χωρις να γνωριζουμε τι ακολουθει. Γυρναμε στον λοχο μας λενε εχετε 2 λεπτα να βγειτε εξω για τρεξιμο με φορμες κ αθλητικα. Κ μας εκανε τρεξιμο κοντα στα 15χλμ 1ωρα με γρηγορο ρυθμο. Αρκετοι λεγανε δε μπορουμε ανακατευομαστε αλλοι ξερναγαν αλλοι ελεγαν σταματαμε κ ελεγε οποιος σταματαει μεσα στο λοχαγο να αρχικα να του το πει και επειτα να Παραιτηθει. Ε Καποιοι (λιγοι) που Πηγανε τους εδιωχνε ο λοχαγος με φωνες και με σπριντ πισω να ακολουθησουν τους μπροστα. Ο ανθυπολοχαγος που μας εκπαιδευε ελεγε ξερνατε κ συνεχιζετε.


Νεοι - Νεοι !!! Δεν ειναι θεμα οργανωσης, ειναι θεμα εκπαιδευτικης τακτικης. Το παραπανω σκηνικο ειναι στανταρακι και το κανουν ακριβως για να ξερασετε. Οσο για τον Ανθ/γο εμεις ειχαμε ενα που φωναζε "Λυποθυμοι και Αιμοραγουντες" θα πηγαινετε για να κοπητε, τελικα ενας ψηλολυποθυμησε, του τραβαει ενα χαστουκι, συνερχεται και τον εβαλε να τσιμπησει μια 50αρα επιτοπου. Μολις τελειωσε μου λεει βλεπεις Λοχια οι νεοι ειναι πονηροι και ψευτες! αν ειχε λυποθυμησει στ'αληθεια πριν φτασει στις 50 θα ειχε ξαναψοφησει!20 μερες για να μαθεις να παιζεις θεατρο!

ILARXOS
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 415
Εγγραφή: Τρί Φεβ 24, 2009 1:16 am
Ενδιαφέροντα: πλοια, τρενα, φυσικη . . .
Επικοινωνία:

Αθλήματα για ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από ILARXOS »

Νομίζω οτι το "έθιμο" του ξεράσματος γίνεται και με τους ευέλπιδες:
Θερινή διαβίωση, Κεχρεές. Κάποια μέρα, αμέσως μετά το φαγητό, τους βάζουν να τρέχουν πάνω-κάτω μέχρι να ξεράσουν.
Πηγή: Ένας -τότε- εύελπις.
297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

Αθλήματα για ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

ILARXOS έγραψε:Νομίζω οτι το "έθιμο" του ξεράσματος γίνεται και με τους ευέλπιδες:
Θερινή διαβίωση, Κεχρεές. Κάποια μέρα, αμέσως μετά το φαγητό, τους βάζουν να τρέχουν πάνω-κάτω μέχρι να ξεράσουν.
Πηγή: Ένας -τότε- εύελπις.
Eμας μας το εκαναν και στη Μοιρα καθε Δευτερα. Δεν μας ειπαν φατε καλα, αλλα ειχε αυγα, μπεικον μαρμελαδες μερεντες βουτηρα, καφε χυμο, εξτρα φετα ψωμι για τον καθενα. Εγω την πατησα μια φορα... μετα καθομουν και εβλεπα ποιος μαλ@κας δεν ειχε καταλαβει οτι οταν εχει καλο πρωινο εχει και 8 χλμ τρεξιμο και στο τελος δεν εχει σταγερουμπα να σε γυρισει πισω Εικόνα
fideas emk
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 446
Εγγραφή: Παρ Δεκ 04, 2009 5:51 pm
Επικοινωνία:

Αθλήματα για ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από fideas emk »

297ΙΜΑΚ έγραψε:
ILARXOS έγραψε:Νομίζω οτι το "έθιμο" του ξεράσματος γίνεται και με τους ευέλπιδες:
Θερινή διαβίωση, Κεχρεές. Κάποια μέρα, αμέσως μετά το φαγητό, τους βάζουν να τρέχουν πάνω-κάτω μέχρι να ξεράσουν.
Πηγή: Ένας -τότε- εύελπις.
Eμας μας το εκαναν και στη Μοιρα καθε Δευτερα. Δεν μας ειπαν φατε καλα, αλλα ειχε αυγα, μπεικον μαρμελαδες μερεντες βουτηρα, καφε χυμο, εξτρα φετα ψωμι για τον καθενα. Εγω την πατησα μια φορα... Μετα καθομουν και εβλεπα ποιος μαλ@κας δεν ειχε καταλαβει οτι οταν εχει καλο πρωινο εχει και 8 χλμ τρεξιμο και στο τελος δεν εχει σταγερουμπα να σε γυρισει πισω Εικόνα
καλα στη μοιρα τρεχατε μετα το πρωινο;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες