Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Απαντήσεις σε όλες τις απορίες των νεοσυλλέκτων για την κατάταξή τους
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
Old_Trafford
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 03, 2011 3:26 pm
Τοποθεσία: KLEIN
Επικοινωνία:

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από Old_Trafford »

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση
Νικος

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από Νικος »

Παιδια καλησπερα, σημερα βγηκε η προκυρηξη της Α εσσο 2012... Πληκτρολογω τα στοιχεια μου ΣΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΜΟΥ αλλα μου βγαζει οτι ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΣΣΟ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ. Μπορει καποιος να μου πει τι παιζει;(την αναβολη την εκοψα 27 οκτωβριου)

Αλεξης

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από Αλεξης »

Παιδια και σε μενα σημερα ενημερωθηκε! Και εγω εκοψα την αναβολη γυρω στις 27 οκτωβριου.
PANOS

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από PANOS »

Πως μπορώ να μάθω που θα καταταχθώ;(Α' ΕΣΣΟ 2012)
Αλεξης

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από Αλεξης »

Παιδια σε εμενα δεν βγαζεδι ειδικοτητα παρα μονο οτι εχω επιλεγει πεζικο... Θα μου δωσουν σπαρτη οπου παρουσιαζομαι ειδικοτητα?
paranoidandroid

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από paranoidandroid »

Καλησπέρα παιδιά

Μια ερωτησούλα για το "Μάθε που θα καταταγείς":

Την Τετάρτη έβαλα τα στοιχεία μου στο "μάθε που θα καταταγείς". Μου έβγαλε ότι μπαίνω 13 Φλεβάρη Τρίπολη (ΠΑ). Τα ξαναβάζω σήμερα και λέει ότι είμαι μεν ΠΑ με την Α'ΕΣΣΟ 12 (Φεβρουάριος), αλλά δεν έχουν οριστικοποιηθεί ακόμα το που και πότε μπαίνω.

Έχει συμβεί και σε άλλους αυτό; Τί παίζει;
myrmidonas
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 05, 2012 5:16 pm
Τοποθεσία: Νεοσυλεκτος
Επικοινωνία:

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από myrmidonas »

Παιδια εχω κανει τα χαρτια στρατευσης και χθες που μπηκα στο site της στρατολογιας εβαλα τα στοιχεια μου και τον ΣΑ και μου εβγαλε μια κατασταση που ελεγε οτι εχω κατανεμηθει στο στρατο ξηρας. Ισχυει αυτο και αν ναι μπορω να δω σε ποια μοναδα θα με καλεσουν η αυτο αποφασιζεται τελευταια στιγμη;

typos

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από typos »

Ναι τυπε, απλα κλικαρε στο 2ο μπανερακι που εχει στα αριστερα που λεει πληροφοριες για την καταταξη μου, βαζεις τα ιδια στοιχεια με πριν, συν τον ΣΑ και στα λεει ολα χαρτι και καλαμαρι. Καλη θητεια.

ΝΙΚΟΣ

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΣ »

Δεν μου εχει ερθει ακομα το χαρτι καταταξης. τον δεκεμριο μπηκα στα 19 και ειμαι γεννημενος το 1993. παρακαλω για της ενεργειες σας

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από Greek_Army »

ΝΙΚΟΣ έγραψε:Δεν μου εχει ερθει ακομα το χαρτι καταταξης. Τον δεκεμριο μπηκα στα 19 και ειμαι γεννημενος το 1993. Παρακαλω για της ενεργειες σας



στο έτος σου καλέσανε αυτούς " Τους στρατευσίμους κλάσης 2014 (έτος γέννησης 1993) που είναι

γραμμένοι ή είναι αδήλωτοι στα μητρώα αρρένων των Νομών Αιτωλοακαρνανίας,

Αρκαδίας, Ευρυτανίας, Ιωαννίνων και Πέλλας"

χρηστος

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από χρηστος »

Ειμαι με αναβολη απο περσι τον φεβρουαριο εχω εναν χρονο αναβολη και περιμενω το χαρτι πως θα μαθω που θα παρουσιαστο
thanos

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από thanos »

Παιδια να ρωτησω κατι, εγω εχω κοψει αναβολη και θα μπω Β ΕΣΣΟ το Μαρτιο. Στο site μου βγαζει οτι "δεν εχετε προγραμματιστει για την ΕΣΣΟ που ακολουθει"
Ξερετε ποια ειναι τα πιθανα ΚΕΝ που μπορει να με στειλουνε; Ειμαι απο Αθηνα και στρατο ξηρας.
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ »

Εγω στις 23 φεβρουαριου κλεινω τα 19... Μηπως ξερεις φιλε μου μετα απο ποσο καιρο θα μου ερθει το χαρτι να παρουσιαστω;
Fwtis

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από Fwtis »

Καλησπερα πεδια βαζω τα στοιχια μου στο stratologia.gr στην κατάταξη και μου λέει ότι: "Δεν έχετε προγραμματιστεί για κατάταξη με την ΕΣΣΟ που ακολουθεί. Για περισσότερες πληροφορίες απευθυνθείτε στην αρμόδια Στρατολογική Υπηρεσία". Τι σημαίνει αυτό;
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από Greek_Army »

Ότι δεν παρουσιάζεσαι με την Β ΕΣΣΟ, η εφαρμογή ανανεώνεται ανά 5 ημέρες οπότε ξανά βάλε το όνομα σου μήπως και στο βγάλει

χρηστος έγραψε:Ειμαι με αναβολη απο περσι τον φεβρουαριο εχω εναν χρονο αναβολη και περιμενω το χαρτι πως θα μαθω που θα παρουσιαστο


αναβολή για σπουδές; Αναβολή για λόγους υγείας; Τι αναβολή έχεις; Γίνε ποιο αναλυτικός εκτός και αν νομίζεις ότι έχουμε μαντικές ικανότητες Εικόνα

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης