Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Αστυνομία, ειδικοί φρουροί, ΕΚΑΜ, λιμενικό, πυροσβέστες κ.λπ
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
ΓΙΩΡΓΟΣ

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από ΓΙΩΡΓΟΣ »

Στρατοπεδάρχη θα πέσει το βύσμα του αιώνα και σε αυτή την προκύρηξη;
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Greek_Army »

Δεν παίζει βύσμα στους ειδικούς φρουρούς
maria88

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από maria88 »

Ουτε καν στο υψος;

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Greek_Army »

Ούτε γιατί σε μετράνε 2 φόρες
maria88

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από maria88 »

Το παιδι που ξερω ηταν 1.67 κ εβαλε βυσμα κ τν πηραν Στην προηγουμενη προκυριξη...
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Greek_Army »

Τελοσπάντων κάνε ότι νομίζεις πάντως αν σε πάρουνε χαμπάρι και μέσα στην σχολή θα έχεις ποινικές κυρώσεις
Nikos

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Nikos »

Κακα τα ψεματα...
Ελλαδα ημαστε. Παντου μπενει το βυσμα
σταυρος

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από σταυρος »

Καταρχην συληπητηρια στην οικογενεια του αξιωματικου που επεσε νεκρος χθες. Παιδια μηπως ξερει κανεις τι παιζει με τους επιλαχοντες; Τωρα μιλουσα με ενα φιλο μου που εκανε περυσι τα χαρτια του κ επεσε κατι στην αντιληψη μας αυτοι που εχουν μπει ως επιλαχοντες μερικοι απο αυτους εχουν αλλο αριθμο σειρας στους πινακες καταξης κ αλλο αριθμο στους πινακες επιλαχοντων κ μερικα ονοματα αν ψαξετε ειναι πολυ πιο πανω σε id απο παιδια που ηταν νωριτερα ο φιλος μου για παραδειγμα ειχε 169-. Κ ο αλλος ειχε 2051. Κ στον πινακα καταταξης επιλαχοντων 296 δεν βγαζω βιαστικα συμπερασματα γιατι ισως μπορει να κανουμε με το φιλο μου λαθος απλα του εδωσα το λογο μου οτι θα το γραψω εδω μηπως κ μπορειτε να βοηθησετε. Σας δινω κ μια απο της σελιδες για τους επιλαχοντες που γραφει το συγκεκριμενο νουμερο.http://www.astynomia.gr/images/stories/2009/DIAFOR09/EpitychontesOrderSeiraADEpilachontes.pdf Τις υπολοιπες θα τις βρειτε στο σαιτ της αστυνομιας.

δημητρης

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από δημητρης »

Σταυρο... Επειδη μας μπερδεψες με πολλα λογια αλλα χωρις ουσια...
τι ακριβως θελεις να καταλαβεις με τους επιλαχοντες;
για να σου πω εγω.
θελεις να μαθεις αν οι επιλαχοντες εχουν πιθανοτητες να περασουνε;
φυσικα και εχουν...
αλλα να εχουν και καλη θεση επιλαχοντα οχι πολυ πολυ μακρυα...
σταυρος

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από σταυρος »

Διαβασε το πιο προσεκτικα κ θα καταλαβεις. Λεω απλα οτι περυσι εχουν περασει επιλαχοντα Που δεν ειχε τοσο καλη θεση ενω αλλα παιδια ειχαν καλυτερη θεση επιλαχοντα κ εμειναν εξω Παραθετω κ το σαιτ. Κ δεν σας μπερδεψα εσυ δεν καταλαβαινεις απλα ελληνικα μαλον.
maria88

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από maria88 »

Αυτο το λενε Μ-Ε-Σ-Ο δεν ειναι και πολυ δυσκολο για να το καταλαβεις...
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Greek_Army »

σταυρος έγραψε:Καταρχην συληπητηρια στην οικογενεια του αξιωματικου που επεσε νεκρος χθες. Παιδια μηπως ξερει κανεις τι παιζει με τους επιλαχοντες; Τωρα μιλουσα με ενα φιλο μου που εκανε περυσι τα χαρτια του κ επεσε κατι στην αντιληψη μας αυτοι που εχουν μπει ως επιλαχοντες μερικοι απο αυτους εχουν αλλο αριθμο σειρας στους πινακες καταξης κ αλλο αριθμο στους πινακες επιλαχοντων κ μερικα ονοματα αν ψαξετε ειναι πολυ πιο πανω σε id απο παιδια που ηταν νωριτερα ο φιλος μου για παραδειγμα ειχε 169-. Κ ο αλλος ειχε 2051. Κ στον πινακα καταταξης επιλαχοντων 296 δεν βγαζω βιαστικα συμπερασματα γιατι ισως μπορει να κανουμε με το φιλο μου λαθος απλα του εδωσα το λογο μου οτι θα το γραψω εδω μηπως κ μπορειτε να βοηθησετε. Σας δινω κ μια απο της σελιδες για τους επιλαχοντες που γραφει το συγκεκριμενο νουμερο.http://www.astynomia.gr/images/stories/2009/DIAFOR09/EpitychontesOrderSeiraADEpilachontes.pdf Τις υπολοιπες θα τις βρειτε στο σαιτ της αστυνομιας.



Εμείς τι να σου πούμε δηλαδή; Αν πιστεύεις ότι έχει αδικηθεί ο φίλος σου μπορεί να κάνει ένσταση και αν δικαιωθεί μπαίνει αυτόματα στην επόμενη προκήρυξη χωρίς να παίζουνε ρόλο τα μόρια που έχει

ΒΑΛΑΝΤΗΣ

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από ΒΑΛΑΝΤΗΣ »

Καλησπέρα παιδιά. Αυτό που έχω να πω εγώ είναι ότι παντού υπάρχει το βύσμα και όταν λέω παντού εννοώ παντού. Πχ ο κολλητός μου πέρασε πυροσβεστική από την τελευταία προκήρυξη και όπως γνωρίζετε η προκήρυξη είχε και γραπτά μέσα. Του είπανε συμπλήρωσε ότι ξέρεις k ότι δεν ξέρεις άσε τα κενό. Το παλικάρι είχε βύσμα (νέα δημοκρατία τότε) απλά να ξέρετε ότι η επιτροπές είναι δικες τους κάθε κόμμα έχει τους δικούς τους... Δυστυχώς τίποτα δεν είναι αξιοκρατικό... Λυπάμαι που το λέω αλλα έτσι είναι τα πραγματα σημερα.
NIKOS

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από NIKOS »

Εχεις δικιο φιλε μου. Δυστιχος
DROG

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από DROG »

Παιδια εγω παντως απο οτι ξερω παιζει και βυσμα για ε. Φ.

Ατομα τα οποια ειχαν περισοτερα μορια απο καποια αλλα τελικα πηραν τον...

Αλλα πρεπει να εχεις πολυ μεγαλο κονε για να γινει κατι τετοιο...

Τι ασεπ και ξε ασεπ μας λενε τωρα... Στην ελλαδα ημαστε μαγκες.

Μακαρι να κανω λαθως.

Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες