To forum αναβαθμίστηκε

Που πιστεύετε ότι υστερεί το site και τι θα θέλατε να δείτε ακόμη;
Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
ΓΙΩΡΓΟΣ
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 27, 2009 7:41 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

To forum αναβαθμίστηκε

Δημοσίευση από ΓΙΩΡΓΟΣ »

Velerefontis έγραψε:Να εισαι σιγουρος, οτι θα το κανει
αμα δεν το κανει δεν θα της αξιζει και ο βαθμος που της αναλογει...
Velerefontis
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Δευ Ιαν 26, 2009 10:39 pm
Επικοινωνία:

To forum αναβαθμίστηκε

Δημοσίευση από Velerefontis »

Το θεμα θεωρειται ληξαν. Ας μη το συνεχισουμε, δεν υπαρχει λογος
Γίνε και εσύ μέλος του Πανελλήνιου Δικτύου Στρατευσίμων
ΓΙΩΡΓΟΣ
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 27, 2009 7:41 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

To forum αναβαθμίστηκε

Δημοσίευση από ΓΙΩΡΓΟΣ »

Velerefontis έγραψε:Το θεμα θεωρειται ληξαν. Ας μη το συνεχισουμε, δεν υπαρχει λογος
εγινε εγινε...
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

To forum αναβαθμίστηκε

Δημοσίευση από illy »

Φιλτατε Γιωργο, το αν με εκτιμαει ο Γιαννης ή οχι το ξερουμε εγω κ εκεινος και δεν θα το πει ουτε σε σενα ουτε σε κανεναν... Αλλωστε εχω την εκτιμηση και του ιδιου αλλα κ πολλων απο δω μεσα κ αυτο φανηκε διοτι ειμαι παλιο μελος κ εχω κερδισει αυτη την εκτιμηση! Τωρα αν εσυ εχεις κατι μαζι σου ειναι δικο σου θεμα... Το οτι ανταλλαξαμε διαφορετικες αποψεις δεν σημαινει μετα οτι πρεπει να πυροβολουμε τον αλλον, αλλωστε αυτο συμβαινει συχνα στην καθημερινοτητα μας να διαφωνουμε με τον αλλον! Οποτε εγω δεν σε ειρωνευτηκα, εσυ αρχισες να επικροτεις κ να πανηγυριζεις για παρεξηγημενα ποστ διοτι οπως καταλαβες διολου δεν με ειρωνευτηκε... Σου ξαναειπα, μην δω ποστ δικο σου που να αναφερεσαι ξανα στο προσωπο μου με ειρωνικο υφος! Αυτα... Τωρα θεωρειται ληξαν το θεμα! Να εισαι καλα, με φιλικη διαθεση παντα

Dum spiro spero
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

To forum αναβαθμίστηκε

Δημοσίευση από illy »

αιας έγραψε: Γιαννη δεν το ερμηνευσα σαν ειρωνικη απαντηση... Απλα γελασα με την illy μου φανηκε, αυθορμητα, παραπονιαρικη μπουμπουκα... Αρε ΣΟΥ μονο εσυ με καταλαβαινεις...illy αμα σε πιασω θα σε μαυρισω "... Γιαννη Καλε μου... Και. Στους αλλους κυριους... Αναλογως"... Μαιμου!(θελουμε και chat χα χα χα).

Αιαντα, αν θυμασαι ημουν ο Σου κ εγω που σε παροτρυναμε να γινεις μελος κ μετα καλωσορισαμε στο φορουμ κ ως μελοςΕικόνα Εχω διαβασει πολλα ποστς σου κ ο τροπος γραφης κ σκεψης σου μου θυμιζει πολυ τον Σου, αφου θα ελεγα πως ειστε φιλαρακιαΕικόνα Και εχω καταλαβει οτι εχεις ενα ιδιαιτερο χιουμορ κ καταλαβα οτι με πειραξεςΕικόνα Ναι θελουμε και τσατ, γιατι κακο ειναι; Να συμμετεχεις κ εσυΕικόνα Απλα θελω να μου εξηγησεις αυτο το κομματι, σου το ειπε κ ο Βελε: "<<illy αμα σε πιασω θα σε μαυρισω "... Γιαννη Καλε μου... Και. Στους αλλους κυριους... Αναλογως"... Μαιμου!>> Τι εννοεις; Εικόνα
Dum spiro spero
ΓΙΩΡΓΟΣ
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 27, 2009 7:41 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

To forum αναβαθμίστηκε

Δημοσίευση από ΓΙΩΡΓΟΣ »

illy έγραψε:Φιλτατε Γιωργο, το αν με εκτιμαει ο Γιαννης ή οχι το ξερουμε εγω κ εκεινος και δεν θα το πει ουτε σε σενα ουτε σε κανεναν... Αλλωστε εχω την εκτιμηση και του ιδιου αλλα κ πολλων απο δω μεσα κ αυτο φανηκε διοτι ειμαι παλιο μελος κ εχω κερδισει αυτη την εκτιμηση! Τωρα αν εσυ εχεις κατι μαζι σου ειναι δικο σου θεμα... Το οτι ανταλλαξαμε διαφορετικες αποψεις δεν σημαινει μετα οτι πρεπει να πυροβολουμε τον αλλον, αλλωστε αυτο συμβαινει συχνα στην καθημερινοτητα μας να διαφωνουμε με τον αλλον! Οποτε εγω δεν σε ειρωνευτηκα, εσυ αρχισες να επικροτεις κ να πανηγυριζεις για παρεξηγημενα ποστ διοτι οπως καταλαβες διολου δεν με ειρωνευτηκε... Σου ξαναειπα, μην δω ποστ δικο σου που να αναφερεσαι ξαννα στο προσωπο μου! Αυτα... Τωρα θεωρειται ληξαν το θεμα! Να εισαι καλα, με φιλικη διαθεση παντα

ναι illy ενταξει ενταξει...
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

To forum αναβαθμίστηκε

Δημοσίευση από illy »

ΓΙΩΡΓΟΣ έγραψε:
illy έγραψε: Φιλτατε Γιωργο, το αν με εκτιμαει ο Γιαννης ή οχι το ξερουμε εγω κ εκεινος και δεν θα το πει ουτε σε σενα ουτε σε κανεναν... Αλλωστε εχω την εκτιμηση και του ιδιου αλλα κ πολλων απο δω μεσα κ αυτο φανηκε διοτι ειμαι παλιο μελος κ εχω κερδισει αυτη την εκτιμηση! Τωρα αν εσυ εχεις κατι μαζι σου ειναι δικο σου θεμα... Το οτι ανταλλαξαμε διαφορετικες αποψεις δεν σημαινει μετα οτι πρεπει να πυροβολουμε τον αλλον, αλλωστε αυτο συμβαινει συχνα στην καθημερινοτητα μας να διαφωνουμε με τον αλλον! Οποτε εγω δεν σε ειρωνευτηκα, εσυ αρχισες να επικροτεις κ να πανηγυριζεις για παρεξηγημενα ποστ διοτι οπως καταλαβες διολου δεν με ειρωνευτηκε... Σου ξαναειπα, μην δω ποστ δικο σου που να αναφερεσαι ξαννα στο προσωπο μου! Αυτα... Τωρα θεωρειται ληξαν το θεμα! Να εισαι καλα, με φιλικη διαθεση παντα

ναι illy ενταξει ενταξει...
ΕικόναΕικόνα
Dum spiro spero
ratatoulis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 934
Εγγραφή: Τετ Απρ 16, 2008 10:26 pm
Τοποθεσία: United Kingdom
Επικοινωνία:

To forum αναβαθμίστηκε

Δημοσίευση από ratatoulis »

Μην δημιουργείται πυρήνες διαμάχης σας το λέει ο πιο ήρεμος άνθρωπος του φόρουμΕικόναειρήνη αδέλφια πάρτε παράδειγμα από εμεναΕικόνα
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

To forum αναβαθμίστηκε

Δημοσίευση από illy »

Οχι βρε ρατατουλη μου, το λυσαμε μεταξυ μας με το παλικαρι κ ολα οκ! Τελος οι αντιπαραθεσεις... Ουτως η αλλως αυτα συμβαινουν κ στην καθημερινη μας ζωη!
Dum spiro spero
ΓΙΩΡΓΟΣ
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 27, 2009 7:41 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

To forum αναβαθμίστηκε

Δημοσίευση από ΓΙΩΡΓΟΣ »

illy έγραψε:Οχι βρε ρατατουλη μου, το λυσαμε μεταξυ μας με το παλικαρι κ ολα οκ! Τελος οι αντιπαραθεσεις... Ουτως η αλλως αυτα συμβαινουν κ στην καθημερινη μας ζωη!
ετσι ακριβως...
aias
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 356
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 25, 2009 4:34 am
Ενδιαφέροντα: μονο καλα
Επάγγελμα: υπαλληλακος
Επικοινωνία:

To forum αναβαθμίστηκε

Δημοσίευση από aias »

illy έγραψε:
αιας έγραψε: Γιαννη δεν το ερμηνευσα σαν ειρωνικη απαντηση... Απλα γελασα με την illy μου φανηκε, αυθορμητα, παραπονιαρικη μπουμπουκα... Αρε ΣΟΥ μονο εσυ με καταλαβαινεις...illy αμα σε πιασω θα σε μαυρισω "... Γιαννη Καλε μου... Και. Στους αλλους κυριους... Αναλογως"... Μαιμου!(θελουμε και chat χα χα χα).

Αιαντα, αν θυμασαι ημουν ο Σου κ εγω που σε παροτρυναμε να γινεις μελος κ μετα καλωσορισαμε στο φορουμ κ ως μελοςΕικόνα Εχω διαβασει πολλα ποστς σου κ ο τροπος γραφης κ σκεψης σου μου θυμιζει πολυ τον Σου, αφου θα ελεγα πως ειστε φιλαρακιαΕικόνα Και εχω καταλαβει οτι εχεις ενα ιδιαιτερο χιουμορ κ καταλαβα οτι με πειραξεςΕικόνα Ναι θελουμε και τσατ, γιατι κακο ειναι; Να συμμετεχεις κ εσυΕικόνα Απλα θελω να μου εξηγησεις αυτο το κομματι, σου το ειπε κ ο Βελε: "<<illy αμα σε πιασω θα σε μαυρισω "... Γιαννη Καλε μου... Και. Στους αλλους κυριους... Αναλογως"... Μαιμου!>> Τι εννοεις;Εικόνα
... Και αρχιζω να σας συμπαθω πολυΕικόνα... Γι αυτο σκεφτομαι να αλλαξω το αιας και να το κανω f-35 η καλυτερα fu-35Εικόνα... Ιδιαιτερο και καλοπροαιρετοΕικόνα... Δεν ειναι κακο, χαμος θα γινει, δεν θα συμετεχω εχω ιδιαιτερο χιουμορΕικόνα... Νομιζα οτι εγινε κατανοητο
Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

To forum αναβαθμίστηκε

Δημοσίευση από Su-35 »

Χαχαχα! Αια αν βάλεις και το 35άρι θα σε μπερδεύουν με εμένα... !ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

To forum αναβαθμίστηκε

Δημοσίευση από Su-35 »

Σήμερα οι online χρήστες είναι περισσότεροι αλλά δεν κολλάει! Κάτι έλεγες και για ευκολότερη ενσωμάτωση video.

Με τη νεα έκδοση είμαστε τώρα;

illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

To forum αναβαθμίστηκε

Δημοσίευση από illy »

αιας έγραψε:Και αρχιζω να σας συμπαθω πολυΕικόνα Δεν ειναι κακο, χαμος θα γινει, δεν θα συμετεχω εχω ιδιαιτερο χιουμορΕικόνα... Νομιζα οτι εγινε κατανοητο
Δεν πειραζει, εγω θα σε προσκαλω καθε φορα που να κανουμε chattingΕικόνα Εμενα προσωπικα μου αρεσει να κανω συζητησεις με ατομα που εχουν την αισθηση του χιουμορ! Αντε yandr, θελουμε γρηγορα το νεο φορουμΕικόνα Για το chat on line all day all nightΕικόναΕικόνα

Dum spiro spero
ΓΙΩΡΓΟΣ
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 27, 2009 7:41 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

To forum αναβαθμίστηκε

Δημοσίευση από ΓΙΩΡΓΟΣ »

illy chat και ξερο ψωμι ε;Εικόνα
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης