Αναβολή για ψυχολογικούς λόγους

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Αναβολή για ψυχολογικούς λόγους

Δημοσίευση από ΔΗΜΗΤΡΗΣ »

Παιδια τελικα την πηρα την τοσο πολυποθυτη αναβολη και ειπα να σας πω την εμπειρια μου για να ξερουνε και αλλα ατομα!

Παρουσιαστικα 2 μαιου αυλωνα λεω για αναβολη ειμαι μου λενε εχεις συνοδο; Οχι τους λεω αυτη ητανε και η μαλακια και μεγαλο λαθος μου αν θελετε να ξεμπερδευετε την ιδια μερα παρτε συνοδο αλλιως μενετε μεσα απο μια εως 3 μερες εγω εμεινα 2 μεσα και ητανε πολυ τελεια απλα επιδη δεν υπαρχει μια πηρα αναβολη!

Ντυνομαι λοιπον στο χακι κανονικα με μαυρο μπερε και περναω απο ολην την διαδικασια ασχετα αν ειμαι για αναβολη η οχι μην μασατε ολα γινονται για τα τυπικα χαρτουρα! Την αλλη μερα παμε 414 ψυχολογικο νοσοκομειο εγω μεσα στο ανχος να εχω σκασει μηπως και δεν παρω τελικα! Μας λεει ο ιλαρχος μας οτι αν περασουμε απο τον γιατρο μετα θα πρεπει να συμφωνησει και η επιτροπη εκει αρχισα να αγχωνομαι πολυ ασχημα!

Τελοσπαντων ερχεται η σειρα μου και ενω σκεφτομουνα μερες τι να πω για να τον πεισω οτι εχω αναγκη την αναβολη μολις μπαινω καθομαι μου λεει ο γιατρος τι θες λεω αναβολη θελω μαλιστα ποσο καιρο θες 1 χρονος καλα ειναι ; Λεω 6 μηνες σιγουρα μου λεει μην ξαναρχεσαι! Και μετα ρωταει γιαποιον λογο να γραψω; Και απανταω βαλτε για οικονομικους! Ετσι απλα μεσα σε 15 δευτερολεπτα ειχα ξεμπερδεψει περναω απο ειτροπη στο 401 και εκει που αρχιζω να τρελενομαι γιατι λεω αποκλειετε να νε τοσο ευκολο μπαινω μεσα ριχνει μια ματια τα χαρτια και μου λεει σου φτανουν 6 μηνες σιγουρα δεν θες παραπανω λεω οχι το σφραγιζει και παει ο επομενος!

Συμπερασμα αν δεν θες να πας δεν σε αναγκαζουνε αλλη ορεξη δεν εχουνε να ασχολουνται με τις ******* Μας! Αυτα ειχα να πω!
Philip
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Δευ Απρ 18, 2011 5:21 pm
Τοποθεσία: Πολιτης
Επικοινωνία:

Αναβολή για ψυχολογικούς λόγους

Δημοσίευση από Philip »

Φιλε κουρεφτικες κιολας?
DasBoot
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 145
Εγγραφή: Παρ Σεπ 03, 2010 5:14 pm
Επάγγελμα: Μηχανικος
Επικοινωνία:

Αναβολή για ψυχολογικούς λόγους

Δημοσίευση από DasBoot »

Παιδια για να μην αγχωνεστε αναβολες για ψυχολογικους λογους δινουν ευκολα.
Καλυτερο θα ηταν να πειτε την αληθεια γιατι θελετε αναβολη αλλα αν τους πειτε
οτι εχω την ταδε εκρεμοτητα και εχω πολυ αγχος και δεν κοιμαμαι τα βραδια
δεν προκειται με την καμια να το παρουν πανω τους και να μην σας δοσουν αναβολη.
ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Αναβολή για ψυχολογικούς λόγους

Δημοσίευση από ΔΗΜΗΤΡΗΣ »

Οχι δεν κουρευτικα αφου ημουν για ανβολη αν και χρειαζομουνα ενα κουρεματακι! Αναβολες δινουνε πανευκολα ειδικα αν δεν εχεις ξαναπαρει για ψσυχολογικους Που μπορει να νε οικογενειακα προβλημματα οικονομικα προβλημματα δεν την παλευεις και διαφορα οτι θελεις λες δεν τους νοιαζει δικαιουσε να παρεις ιδικα την πρωτη αμεσως την περνεις! Δωσανε σε 28 χρονων παιδι και για 1 χρονο μαλιστα και εγω εσκαγα για την εξαμηνη αδικα!
ΓΙΩΡΓΟΣ

Αναβολή για ψυχολογικούς λόγους

Δημοσίευση από ΓΙΩΡΓΟΣ »

Καλησπερα παιδια. Εγω εχω παρει ειδει 2 εξαμηνες αναβολες για οικογενειακους λογους και μετα βγηκα ανυποτακτος. Πηγα εκοψα την ανυποταξια μου και μου ειπανε στι στρατολογια οτι δικαιουμαι ακομη 1αν χρονο αναβολη. Τωρα την τριτη παρουσιαζομαι στο μαυροδεντρι κοζανης και θελω αναβολη για τους Ιδους λογους Αλλα πιο πολυ για οικονομικους θα μου την δωσουν ευκολα?
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Αναβολή για ψυχολογικούς λόγους

Δημοσίευση από Greek_Army »

ΓΙΩΡΓΟΣ έγραψε:Καλησπερα παιδια. Εγω εχω παρει ειδει 2 εξαμηνες αναβολες για οικογενειακους λογους και μετα βγηκα ανυποτακτος. Πηγα εκοψα την ανυποταξια μου και μου ειπανε στι στρατολογια οτι δικαιουμαι ακομη 1αν χρονο αναβολη. Τωρα την τριτη παρουσιαζομαι στο μαυροδεντρι κοζανης και θελω αναβολη για τους Ιδους λογους Αλλα πιο πολυ για οικονομικους θα μου την δωσουν ευκολα;


Ναι θα στην δώσουνε πανεύκολα και αν πας με συνοδό όπως λέει ένας φίλος ποιο πάνω θα φύγεις και την ίδια μέρα
ΓΙΩΡΓΟΣ

Αναβολή για ψυχολογικούς λόγους

Δημοσίευση από ΓΙΩΡΓΟΣ »

Ευχαριστω πολυ φιλε. Αν τυχον κ δεν παω με συνοδο δεν φευγω την ιδια μερα?
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11206
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Αναβολή για ψυχολογικούς λόγους

Δημοσίευση από Nassos »

ΔΗΜΗΤΡΗΣ έγραψε: Παιδια τελικα την πηρα την τοσο πολυποθυτη αναβολη και ειπα να σας πω την εμπειρια μου για να ξερουνε και αλλα ατομα!

Παρουσιαστικα 2 μαιου αυλωνα λεω για αναβολη ειμαι μου λενε εχεις συνοδο; Οχι τους λεω αυτη ητανε και η μαλακια και μεγαλο λαθος μου αν θελετε να ξεμπερδευετε την ιδια μερα παρτε συνοδο αλλιως μενετε μεσα απο μια εως 3 μερες εγω εμεινα 2 μεσα και ητανε πολυ τελεια απλα επιδη δεν υπαρχει μια πηρα αναβολη!


Άβαταρ μέλους
akpe
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Σάβ Απρ 23, 2011 8:50 pm
Επικοινωνία:

Αναβολή για ψυχολογικούς λόγους

Δημοσίευση από akpe »

Καλημέρες!

Μόλις μου ήρθε το τελευταίο (για φέτος) χαρτί, όπου τελικά μου ρίξαν την αναβολή από διετή σε ετήσια, μέχρι 2 Μαϊου 2012.

Εφόσον τα πράγματα δεν έχουν αλλάξει μέχρι τότε (ευελπιστώ, αλλά 8 χρόνια προϊστορία... ) ακολουθώ την ίδια διαδικασια... Στον Αυγουστιάτικο ήλιο $@#%$@#% #$ :p

Ευχαριστώ σε όλους!:)
Damas

Αναβολή για ψυχολογικούς λόγους

Δημοσίευση από Damas »

Καλησπέρα. Παρουσιαζομαι στην 124 ΠΒΕ (Αεροπορία - Τρίπολη). Δεν έχω χρήματα και έχω πάρει ήδη μια αναβολή 6 μηνων Για ψυχολογικούς λόγους χωρίς χαρτιά από γιατρούς. Αυτή τη φορά θα μου δώσουν άλλη ή θα με κρατήσουν μέσα;

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Αναβολή για ψυχολογικούς λόγους

Δημοσίευση από Greek_Army »

Damas έγραψε:Καλησπέρα. Παρουσιαζομαι στην 124 ΠΒΕ (Αεροπορία - Τρίπολη). Δεν έχω χρήματα και έχω πάρει ήδη μια αναβολή 6 μηνων Για ψυχολογικούς λόγους χωρίς χαρτιά από γιατρούς.Αυτή τη φορά θα μου δώσουν άλλη ή θα με κρατήσουν μέσα;



Λογικά θα την πάρεις, αν σκέφτεσαι για Ι5 χωρίς χαρτιά και θεραπεία δεν παίζει να το πάρεις
απλος

Αναβολή για ψυχολογικούς λόγους

Δημοσίευση από απλος »

Τσακω την αδερφη η μανα σου να σκασετε μυτη παρεα. Φροντισε να δειχνεις πολυ ανησυχος
πεστους οτι εχεις πολυ αγχος επειδη δεν εχεις μια και οτι δεν κοιμασαι τα βραδια και οτι εχεις
φτασει σε απογνωση. Η αναβολη ειναι δεδομενη. Ελπιζω μονο μην το ζεις το σκηνικο γιατι
εκει θα ειναι το δραμα οχι στους καραβαναδες...
billaras
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 19, 2009 9:30 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αναβολή για ψυχολογικούς λόγους

Δημοσίευση από billaras »

Μην το παραξυλωσει κανεις ομως και τον βγαλουν τρελο... Μετα δεν μπορεις να εχεις περιουσιακα στοιχεια
Sideras91

Αναβολή για ψυχολογικούς λόγους

Δημοσίευση από Sideras91 »

Καλησπερα και απο μενα. Ειχα παρουσιαστει τριπολη (124) και μετα απο αναβολη για ψυχολογικους λογους θα παρουσιαστω 123 (Τατοι) . Απ'οτι διαβαζω μπορω να παρω μεχρι 2 χρονια αναβολη (εχω παρει μια 6μηνη η οποια στην πραγματικοτητα ειναι 9μηνη). Μπορω να ζητησω ενα χρονο ακομα αναβολη μιας και πρεπει να δουλεψω διοτι με 7 ατομα στην οικογενεια δεν τα βγαζει περα ο πατερας μου και υπαρχουν πολλα χρεη σε τραπεζες στο ονομα του.. Θα περιμενω απαντηση, σας ευχαριστω.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης