Προκήρυξη σπουδαστών ΑΣΕΙ - ΑΣΣΥ (2009)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Προκήρυξη σπουδαστών ΑΣΕΙ - ΑΣΣΥ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Καθε χρονο και καινουργια προκηρυξη;

εγω πρπει να αποφασισω αμεσα αν θα δωσω για πιλοτος... ποτε βγαινει;

ξερετε να μου πειτε τιποτα για την σχολη ικαρων γενικοτερα;

πως Ειναι εκει κ τετοια;

kallitexnis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 898
Εγγραφή: Δευ Ιουν 23, 2008 5:25 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη σπουδαστών ΑΣΕΙ - ΑΣΣΥ (2009)

Δημοσίευση από kallitexnis »

spyros έγραψε: Καθε χρονο και καινουργια προκηρυξη;

εγω πρπει να αποφασισω αμεσα αν θα δωσω για πιλοτος... ποτε βγαινει;

ξερετε να μου πειτε τιποτα για την σχολη ικαρων γενικοτερα;

πως Ειναι εκει κ τετοια;

Μπορείς να επισκευθείς την επίσημη ιστιοσελίδα του Γενικού Επιτελείο Αεροπορίας http://www.haf.gr ή να μου κάνεις ερωτήσεις ειδικού σκοπού ώστε να ρωτήσω φίλους Ίκαρους (δόκιμους ή και Αξιωματικούς) που τυγχάνει να έχω φίλους ή συγγενείς...
Anonymous

Προκήρυξη σπουδαστών ΑΣΕΙ - ΑΣΣΥ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Δεν ειναι καθολου αδικο αν δεν μπεις. Υπαρχουν ατομα που απο Πρωτη γυμνασιου μεχρι Δευτερα λυκειου βγαζουν 19 και πανε στις παννελληνιες και δεν βγαζουν τοσο και λενε ειναι αδικο. Οχι δεν ειναι. Αλλο να 19 και τα 18 του σχολειου και αλλο των παννεληνιων. Η μαγκια ειναι να γραψεις στις παννεληνιες.
Anonymous

Προκήρυξη σπουδαστών ΑΣΕΙ - ΑΣΣΥ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Συμφωνω απολυτα

Anonymous

Προκήρυξη σπουδαστών ΑΣΕΙ - ΑΣΣΥ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Εχεις σκεφτεί πόσο δύσκολο είναι να υπάρχουν άλλα δύο μέλη σε μια οικογένεια; Και στο κάτω κάτω υπάρχουν και ατομα που δεν είναι πολύτεκνοι και μπαίνουν στις Στρ. Σχολές μόνο και μόνο επειδή έγραψαν καλύτερα από σας. Και επίσης σε πληροφορώ ότι τα παιδιά των πολυτέκνων είναι πολύ πιο στρατικοποιημένα από μερικά καλόπαδα... Μοναχοπαίδια...
Αν αναρρωτιέσαι τι είμαι και τι ιδιότητα έχω σε πληροφορώ ότι είμαι μόνιμο στέλεχος των ΕΔ με αρκετά χρόνια υπηρεσίας και τα μάτια μου έχουν δει πολλά...
kallitexnis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 898
Εγγραφή: Δευ Ιουν 23, 2008 5:25 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη σπουδαστών ΑΣΕΙ - ΑΣΣΥ (2009)

Δημοσίευση από kallitexnis »

Προκύρηξη Διαγωνισμού Επιλογής Σπουδαστών ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ για το Ακαδημαϊκό έτος 2009-2010.

Κατεβάστε την Προκύρηξη στο παρακάτω link:

http://www.geetha.mil.gr/media/DEKP/EDYETHA2009.pdf

kallitexnis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 898
Εγγραφή: Δευ Ιουν 23, 2008 5:25 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη σπουδαστών ΑΣΕΙ - ΑΣΣΥ (2009)

Δημοσίευση από kallitexnis »

Προκύρηξη Διαγωνισμού Επιλογής Σπουδαστών ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ για το Ακαδημαϊκό έτος 2009-2010.

Κατεβάστε την Προκύρηξη στο παρακάτω link:

http://www.geetha.mil.gr/media/DEKP/EDYETHA2009.pdf

kallitexnis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 898
Εγγραφή: Δευ Ιουν 23, 2008 5:25 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη σπουδαστών ΑΣΕΙ - ΑΣΣΥ (2009)

Δημοσίευση από kallitexnis »

Προκύρηξη Διαγωνισμού Επιλογής Σπουδαστών ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ για το Ακαδημαϊκό έτος 2009-2010.

Κατεβάστε την Προκύρηξη στο παρακάτω link:

http://www.geetha.mil.gr/media/DEKP/EDYETHA2009.pdf

Άβαταρ μέλους
-erased-
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 21, 2008 9:15 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη σπουδαστών ΑΣΕΙ - ΑΣΣΥ (2009)

Δημοσίευση από -erased- »

Έλεος πάντως, πάλι δεν θα δεχτούν επιλαχόντες για το 2009-2010.
Every soldier has two families.Those you raise,and those you raise hell with.
Anonymous

Προκήρυξη σπουδαστών ΑΣΕΙ - ΑΣΣΥ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Θελω να δωσω με το 10 τοις εκατο για σμυ. Περισυ την ειχα δηλωσει απο το 5 πεδιο γιατι ημουν θεωρητικη κατευθυνση. Φετος ομως υπαγεται αποκλειστικα σε αλλο πεδιο που δεν εχω προσβαση. Τι γινεται σε αυτη την περιπτωση;
kallitexnis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 898
Εγγραφή: Δευ Ιουν 23, 2008 5:25 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη σπουδαστών ΑΣΕΙ - ΑΣΣΥ (2009)

Δημοσίευση από kallitexnis »

καιτη έγραψε:Θελω να δωσω με το 10 τοις εκατο για σμυ. Περισυ την ειχα δηλωσει απο το 5 πεδιο γιατι ημουν θεωρητικη κατευθυνση. Φετος ομως υπαγεται αποκλειστικα σε αλλο πεδιο που δεν εχω προσβαση. Τι γινεται σε αυτη την περιπτωση;
Απευθύνεσαι στον Λυκειάρχη του σχολείου σου αν μπορείς να δηλώσεις 2ο-4ο Ε. Π. Όπου υπάγεται η ΣΜΥ και αν δεν μπορείς απλά δεν την δηλώνεις. Απ'την εμπειρία μου γνωρίζω ότι μπορείς να δηλώσεις Ε. Π. Απλά έχεις λιγότερη μοριοδότηση. Σ'αυτό θα σε διαφωτίσει πλήρως ο Λυκειάρχης σου...
Anonymous

Προκήρυξη σπουδαστών ΑΣΕΙ - ΑΣΣΥ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Στην προκήρυξη αυτή (PDF) περιλαμβάνεται στις τελευταίες σελίδες και η αίτηση - υπεύθυνη δήλωση (4 σελίδες - 2 φύλλα Α4) την οποία εκτύπωσα. Η ερώτησή μου είναι η εξής: Αν συρράψω τα δυο αυτά φύλλα μπορώ να την καταθέσω ή πρέπει να προμηθευτώ την ενωμένη (τουλάχιστον όπως ήταν πέρυσι) αίτηση; Επίσης αυτή η αίτηση είναι η κανονική ή υπόδειγμα (το λέω επειδή εφέτος είναι σε πλαίσια και γράφει ΠΡΟΣΟΧΗ κ. Τ. Λ.)
Τέλος, παρατήρησα τις προηγούμενες χρονιές ότι ανακοινώνεται κατάσταση υποψηφίων με ελλιπή δικαιολογητικά (κάπου στο Μάιο) και των δεκτών τελικά στις 10 Ιουνίου. Αν έχω καταθέσει όλα τα δικαιολογητικά σωστά πότε θα μάθω ότι με δέκτηκαν, τον Ιούνιο;
Και κάι τελευταίο, απευθύνομαι στον καλλιτέχνη που μάλλον είναι ειδήμων (αν κατάλαβα καλά από το φορουμ) : Η βεβαίωση του Δήμου ή Κοινότητας για τους έχοντες ελληνική ιθαγένεια κ. Τ. Λ. Μπορεί να εκδοθεί απο τα ΚΕΠ; Είμαι γραμμένος στα δημοτολόγια της Σερίφου (Κυκλάδες) και αυτή που μου έστειλαν έχει ένα μικρό λάθος στον τόπο γέννησης (λέει Ηράκλειο Αττικής αντί Ηράκλειο Κρήτης).

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Anonymous

Προκήρυξη σπουδαστών ΑΣΕΙ - ΑΣΣΥ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Επειδη φετος θα δωσω πανελληνιες και θελω να μπω στα οπλα. Αρχικα γνωριζεται ποτε ειναι οι εξετασεις (αθληματα κ. Α) κατα προσεγγηση μηνα; Και αμα καποιος εβγαλε οσα μορια χρειαζεται περασε και τις εξετασεις υπαρχει πιθανωτιτα να κοπει; Με λιγα λογια ρωταω αμα χρειαζεται μεσων.
thrakiotis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 963
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 22, 2009 1:55 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Προκήρυξη σπουδαστών ΑΣΕΙ - ΑΣΣΥ (2009)

Δημοσίευση από thrakiotis »

Φιλε μου για της ημερομηνιες ξερω οτι θα ανακοινωθουν τωρα για το αλλο που λες αν εχεις πιασει τα μορια και εχεις περασει τις αθλητικες δοκιμασιες δεν εχεις να φοβηθεις τπτ εισαι μεσα και με τα 2 ποδια Εικόνα

Anonymous

Προκήρυξη σπουδαστών ΑΣΕΙ - ΑΣΣΥ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

thrakiotis έγραψε:Φιλε μου για της ημερομηνιες ξερω οτι θα ανακοινωθουν τωρα για το αλλο που λες αν εχεις πιασει τα μορια και εχεις περασει τις αθλητικες δοκιμασιες δεν εχεις να φοβηθεις τπτ εισαι μεσα και με τα 2 ποδια Εικόνα

Βασικα σε ποιον μηνα γινονται συνηθως στο σχολειο μου λενε αλλοι ιουνιο αλλοι ιουλιο ενας μου ειπε τον οκτομβρι και δεν ξερω ποτε να ξανααρχισω προπονησεις γιατι τις ειχα κοψει λογο διαβασματος

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης