Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
kpapageor
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: Δευ Φεβ 13, 2023 8:49 am
Τοποθεσία: GREECE
Ενδιαφέροντα: ..
Επάγγελμα: ..
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από kpapageor »

Konn11 έγραψε: Πέμ Αύγ 10, 2023 10:44 am Μετράει μόνο ο ανώτερος τίτλος. Αν ζητά μόνο αεί η ΙΕΚ μέτρα το ανώτερο. Η ειδικότητα σου αν δε ζητά απολυτήριο λυκείου δεν προστίθεται. Δηλαλη μόνο μετράει μόνο το πτυχίο ΑΕΙ. Όσον αφορά την προϋπηρεσία σου λογικά μετράει συν και άλλα προσόντα. Οπωε και στις γλώσσες. Αν έχεις και lower και proficiency μόνο το ανώτερο. Βασικά τίποτα δεν προστίθεται.
Ελπίζω να σε κάλυψα.
Καλή επιτυχία
Σε ευχαριστώ πολυ για την άμεση απάντηση.
Να ρωτησω κατι ακομα.
Μπορώ να δηλώσω περισσότερες απο μια ειδικότητες για την προκύρηξη αυτήν; Ή είναι αναγκαστηκά μία μόνο ειδικότητα;
Επίσης ποιός γνωριζει για μεταθέσεις;
και
Πως γνωρίζουμε πχ. Η μονάδα της Θεσσαλίας ποιές ειδικότητες θα πάρει;
Konn11

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από Konn11 »

Μόνο στο πολεμικό ναυτικό μπορείς να δηλώσεις δύο ειδικότητες. Ξηρα και αεροπορία μόνο από μια. Οσον αφορά τις μεταθέσεις δεν ξέρω κάτι σχετικό. Εγω θα δηλώσω και στα τρία σώματα κι ότι γίνει.
Σου εύχομαι ότι καλύτερο.
niasimas
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1031
Εγγραφή: Πέμ Απρ 14, 2022 10:08 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από niasimas »

Φτάσανε τις 972 οι αιτήσεις, μεχρι 10/8, με βάση τα στατιστικά. Έχει δύο-τρεις μέρες, που δήλωσαν αρκετοί. Ίσως είναι πριν πάνε διακοπές. Να δούμε που θα κάτσει η μπίλια!
Las9

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από Las9 »

Παιδιά έχει κάνει κανένας για συνοδό σκύλου;
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

niasimas έγραψε: Παρ Αύγ 11, 2023 12:31 am Φτάσανε τις 972 οι αιτήσεις, μεχρι 10/8, με βάση τα στατιστικά. Έχει δύο-τρεις μέρες, που δήλωσαν αρκετοί. Ίσως είναι πριν πάνε διακοπές. Να δούμε που θα κάτσει η μπίλια!
Και 100 άτομα την ημέρα να συνεχίσουν να κάνουν μέχρι 31/8 θα γίνουν 3.000 αιτήσεις. Τίποτα!
Eirini_k
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 192
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2021 9:59 am
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από Eirini_k »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Αύγ 11, 2023 12:54 pm
niasimas έγραψε: Παρ Αύγ 11, 2023 12:31 am Φτάσανε τις 972 οι αιτήσεις, μεχρι 10/8, με βάση τα στατιστικά. Έχει δύο-τρεις μέρες, που δήλωσαν αρκετοί. Ίσως είναι πριν πάνε διακοπές. Να δούμε που θα κάτσει η μπίλια!
Και 100 άτομα την ημέρα να συνεχίσουν να κάνουν μέχρι 31/8 θα γίνουν 3.000 αιτήσεις. Τίποτα!
100 κάθε μέρα πιστεύω δεν θα γίνονται, λογικα τωρα θα παίρνουν άδειες και επειδή φεύγουν τα κάνουν τώρα η απλά είναι οι πρώτες 2 βδομάδες που τα κάνουν ολοι για αυτό : |
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Eirini_k έγραψε: Παρ Αύγ 11, 2023 1:01 pm
Επισκέπτης έγραψε: Παρ Αύγ 11, 2023 12:54 pm
niasimas έγραψε: Παρ Αύγ 11, 2023 12:31 am Φτάσανε τις 972 οι αιτήσεις, μεχρι 10/8, με βάση τα στατιστικά. Έχει δύο-τρεις μέρες, που δήλωσαν αρκετοί. Ίσως είναι πριν πάνε διακοπές. Να δούμε που θα κάτσει η μπίλια!
Και 100 άτομα την ημέρα να συνεχίσουν να κάνουν μέχρι 31/8 θα γίνουν 3.000 αιτήσεις. Τίποτα!
100 κάθε μέρα πιστεύω δεν θα γίνονται, λογικα τωρα θα παίρνουν άδειες και επειδή φεύγουν τα κάνουν τώρα η απλά είναι οι πρώτες 2 βδομάδες που τα κάνουν ολοι για αυτό : |
Καλά 3.000 αιτήσεις δεν είναι τίποτα. Πόσες από αυτές θα είναι άκυρες, πόσες θα είναι με 200-300 μόρια, πόσοι δεν θα παρουσιαστούν καν .
Τώρα να δούμε πότε θα βγουν τελικά αποτελέσματα. Λογικά τέλη Σεπτεμβρίου.
Spyridoula98

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από Spyridoula98 »

Απο ειδικοτητες τι δηλωσατε παιδες
NickTheGreek13

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από NickTheGreek13 »

Καλησπέρα σας,

Έχω προυπηρεσία ασκούμενου ορκωτού λογιστή 10 μήνες.
Και σκέφτομαι να κάνω αίτηση για οικονομικός ταμειακός.
Η προυπηρεσία που έχω πιάνει για αυτή τη θέση;

Που μπορω να ρωτήσω για να μου απαντήσουν επίσημ, σε περίπτωση που δεν μου απαντήσει κάποιος.
Eirini_k
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 192
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2021 9:59 am
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από Eirini_k »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Αύγ 11, 2023 1:50 pm
Eirini_k έγραψε: Παρ Αύγ 11, 2023 1:01 pm
Επισκέπτης έγραψε: Παρ Αύγ 11, 2023 12:54 pm

Και 100 άτομα την ημέρα να συνεχίσουν να κάνουν μέχρι 31/8 θα γίνουν 3.000 αιτήσεις. Τίποτα!
100 κάθε μέρα πιστεύω δεν θα γίνονται, λογικα τωρα θα παίρνουν άδειες και επειδή φεύγουν τα κάνουν τώρα η απλά είναι οι πρώτες 2 βδομάδες που τα κάνουν ολοι για αυτό : |
Καλά 3.000 αιτήσεις δεν είναι τίποτα. Πόσες από αυτές θα είναι άκυρες, πόσες θα είναι με 200-300 μόρια, πόσοι δεν θα παρουσιαστούν καν.
Τώρα να δούμε πότε θα βγουν τελικά αποτελέσματα. Λογικά τέλη Σεπτεμβρίου.
λογικα τελη σεπτεμβρη εκτος και εαν παρει παραταση... Θα το δουμε υπομονη θέλει
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Spyridoula98 έγραψε: Παρ Αύγ 11, 2023 1:55 pm Απο ειδικοτητες τι δηλωσατε παιδες
Βοηθος νοσηλευτη και στα 3 σωματα
Eleonora
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 274
Εγγραφή: Παρ Οκτ 07, 2022 8:21 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από Eleonora »

NickTheGreek13 έγραψε: Παρ Αύγ 11, 2023 2:00 pm Καλησπέρα σας,

Έχω προυπηρεσία ασκούμενου ορκωτού λογιστή 10 μήνες.
Και σκέφτομαι να κάνω αίτηση για οικονομικός ταμειακός.
Η προυπηρεσία που έχω πιάνει για αυτή τη θέση;

Που μπορω να ρωτήσω για να μου απαντήσουν επίσημ, σε περίπτωση που δεν μου απαντήσει κάποιος.
Αρχικά, θα υποβάλεις οπωσδήποτε τα πιστοποιητικά της προυπηρεσίας σου, εάν τους κάνουν θα τα υπολογίσουν, εάν όχι, δεν θα προσμετρήσουν ως μόρια. Δεύτερον, για πιο επίσημη απάντηση, στείλε mail στις επιτροπές ελέγχου δικαιολογητικών, σε αυτό που έχει η προκήρυξη με το ερώτημά σου, και θα σου απαντήσουν ηλεκτρονικά. Ωστόσο, ανεξάρτητα από την απάντησή τους, εσύ στείλε τα χαρτιά σου. Επίσης, όλοι, κάνετε αιτήσεις και Σ. Ξ. Και Αεροπορία, και Π. Ν., μην μένετε σε μία αίτηση.
Styga
Nefeliii

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από Nefeliii »

Παιδιά σε μερικές ειδικότητες ζητάει 5 ενότητες του ecdl εγώ που έχω μόνο τις 3 μπορώ να κάνω τα χαρτιά ή θα με απορρίψει;
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Που ακριβως αναγραφει ποσες ενοτητες θελει;
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Σάβ Αύγ 12, 2023 6:58 pm Που ακριβως αναγραφει ποσες ενοτητες θελει;
Ακυρο το βρηκα κομπλε
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης