ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Αστυνομία, ειδικοί φρουροί, ΕΚΑΜ, λιμενικό, πυροσβέστες κ.λπ
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
Apache
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 278
Εγγραφή: Παρ Αύγ 19, 2011 10:01 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Apache »

Ναι ρωτουσαν γιατι ειχαν φιλους που δεν μπηκαν, τοσο παραξενο σας φαινετε;
θα παιρνουν μονο 500 φρουρους και 300 αστυφυλακες απο εδω και περα γιατι θα μεινουν μονο 2 σχολες ανοιχτες, αυτο ελεγαν στην τελευταια σειρα επιλαχοντων. Και μενα μου φαινεται τραγικα μικρος αριθμος που δεν βγαινει με τις αναγκες της ΕΛ. ΑΣ. Και οπως ειπα πανω κατω τα ιδια λενε καθε χρονο.
δεν εχω λογο να σας αγχωνω και εγω στην ιδια μοιρα με εσας ειμαι.
310LELE
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1304
Εγγραφή: Τρί Οκτ 19, 2010 8:50 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από 310LELE »

Φιλε δικιο εχεις σε ολα αυτα που λες... Απλα... Και οι 1200 του 11 πριν βγουν λεγαμε 500 και αν... Το μονο που μπορουμε να κανουμε ειναι να περιμενουμε... Εχει κανεις κανα κονε με τον ντουμα να μας πει τιποτα;Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Apache
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 278
Εγγραφή: Παρ Αύγ 19, 2011 10:01 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Apache »

Τον εχω φιλο στο fb, τον ειχα ρωτησει και στην προηγουμενη προκυρηξη και μου ειχε απαντησει απλα τωρα δεν ξερει ουτε και αυτος. Πρεπει πρωτα να εχουμε κυβερνηση.
toro
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 944
Εγγραφή: Πέμ Απρ 07, 2011 2:54 am
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από toro »

Τον ντουμα τον ρωτησε ενας φιλος μου που ειναι φρουρος! Ειπε οτι αν ειχαμε κυβερνηση θα ειχε βγει προκ
Άβαταρ μέλους
Apache
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 278
Εγγραφή: Παρ Αύγ 19, 2011 10:01 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Apache »

Ε θα εβγαινε μεσα στο καλοκαιρι, τωρα μεχρι να φτιαξουν κυβερνηση και να "οργανωθουν" θα παει πιο πισω.
Άβαταρ μέλους
GIO...
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 10, 2012 5:11 am
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από GIO... »

Ρε ας βγει και ας βγει και για 500 ατομα το θεμα ειναι να βγει... Και μετα βλεπουμε.
Άβαταρ μέλους
Apache
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 278
Εγγραφή: Παρ Αύγ 19, 2011 10:01 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Apache »

Ποσα μορια εχεις και σε ποια κατηγορια εισαι;
Άβαταρ μέλους
Maniatis
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 18, 2011 5:49 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Maniatis »

Και γω στην ιδια φαση ειμαι... Ας βγει πρωτα και ολα τα αλλα τα βλεπουμε!
ΚΕΝΤΡΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΕΩΣ ΑΝΟΡΘΟΔΟΞΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ!(ΚΕΑΠ 2010 Γ'ΕΣΣΟ!)
Άβαταρ μέλους
Apache
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 278
Εγγραφή: Παρ Αύγ 19, 2011 10:01 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Apache »

Μια χαρα μεσα στο θεμα εισαι φιλε.
Αυτο με την καταργηση ειναι πολυ δυσκολο να συμβει, δεν θα κατσει με σταυρωμενα χερια το ΣΕΦΕΑΑ να χασει τα κεκτημενα. Απλα μην περιμενετε αν βγει ο συριζα να δειτε προκηρυξη, αλλες θα ειναι οι προτεραιοτητες του
Άβαταρ μέλους
GIO...
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 10, 2012 5:11 am
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από GIO... »

Το συστημα προωθει το συριζα γτ απλα το συμφερει η ανοδος του... Γτ απλα αμα σκεφτεις ποσοι θα ψηφισουν ΝΔ για να μην βγει ο συριζα δεν τους συμφερει λετε; ... εκει μας εχουνε φτασει... !
δημητρης25
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1655
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 5:12 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από δημητρης25 »

Γειαα σου ρε τορο κομαντο! Καλησπερα σε ολα τα παιδια απο τα παλια... Καλη επιτυχια σας ευχομαι!
Ζησε για το τιποτα η πεθανε για κατι.
310LELE
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1304
Εγγραφή: Τρί Οκτ 19, 2010 8:50 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από 310LELE »

δημητρης25 έγραψε:Γειαα σου ρε τορο κομαντο! Καλησπερα σε ολα τα παιδια απο τα παλια... Καλη επιτυχια σας ευχομαι!


βρε καλως τον fire-fighter! Εικόνα

toro
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 944
Εγγραφή: Πέμ Απρ 07, 2011 2:54 am
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από toro »

δημητρης25 έγραψε:Γειαα σου ρε τορο κομαντο! Καλησπερα σε ολα τα παιδια απο τα παλια... Καλη επιτυχια σας ευχομαι!
ελα ρε φιλαρακι μαυρα ματια καναμε... ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
faber

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από faber »

Μερικοι ξαναπανε σχολειο για να μεγαλωσουν το απολυτιριο τους, αλλοι σκεφτονται να πανε 2 χρονια σχολειο για Να μπουν Α κατηγορια... Και ρωταω εγω το εξης δεν ειναι ποιο ευκολο να πας ΔΕΑ (ΕΔ) η ΔΕΑ (ΠΖ) η ΕΔ και να παρεις τα μοριακια σου απο εκει; Αλλα ετσι ειναι οταν με βλεπαν οι καταδρομεις μου λεγαν "ζωαρα κανεις ρε δοκιμε" και εγω τους ελεγα "οταν ακουσατε εσεις 14μηνες στρατο τα κανατε πανο σας ομως" και τοτε δεν ειχαν να μου πουν τπτ! Δεν ξερω τι θητειες εχετε κανει αλλα φανταζομαι οτι θελετα και μια ευκολη θητεια και να μπειτε και σαν Ε. Φ και τωρα παλευεται για να μαζεψεται μορια... Φιλικα τα λεω αυτα γιατι τα εβλεπα και μεσα στην θητεια μου απο τους απλους καταδρομεις και τους εκραζα οταν μου λεγαν για μορια, ΕΦ κτλ... Γιατι δεν πηγαν ΔΕΑ (ΕΔ); Θα μου πεις θελει βισμα αλλα και αυτο ειναι αναλογο ετυχε 2 εσσο μετα την δικια μου τους πειραν ολους γιατι ηταν λιγα ατομα... Τουλαχιστον να προσπαθουσαν... Αυτα!
Άβαταρ μέλους
Apache
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 278
Εγγραφή: Παρ Αύγ 19, 2011 10:01 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Apache »

faber έγραψε:Μερικοι ξαναπανε σχολειο για να μεγαλωσουν το απολυτιριο τους, αλλοι σκεφτονται να πανε 2 χρονια σχολειο για Να μπουν Α κατηγορια... Και ρωταω εγω το εξης δεν ειναι ποιο ευκολο να πας ΔΕΑ (ΕΔ) η ΔΕΑ (ΠΖ) η ΕΔ και να παρεις τα μοριακια σου απο εκει; Αλλα ετσι ειναι οταν με βλεπαν οι καταδρομεις μου λεγαν "ζωαρα κανεις ρε δοκιμε" και εγω τους ελεγα "οταν ακουσατε εσεις 14μηνες στρατο τα κανατε πανο σας ομως" και τοτε δεν ειχαν να μου πουν τπτ! Δεν ξερω τι θητειες εχετε κανει αλλα φανταζομαι οτι θελετα και μια ευκολη θητεια και να μπειτε και σαν Ε. Φ και τωρα παλευεται για να μαζεψεται μορια... Φιλικα τα λεω αυτα γιατι τα εβλεπα και μεσα στην θητεια μου απο τους απλους καταδρομεις και τους εκραζα οταν μου λεγαν για μορια, ΕΦ κτλ... Γιατι δεν πηγαν ΔΕΑ (ΕΔ) ; Θα μου πεις θελει βισμα αλλα και αυτο ειναι αναλογο ετυχε 2 εσσο μετα την δικια μου τους πειραν ολους γιατι ηταν λιγα ατομα... Τουλαχιστον να προσπαθουσαν... Αυτα!


Τι λε ρε παιδι μου; Εκανες 14 ολοκληρους μηνες σαν δοκιμος; Καλα εσενα επρεπε να σε κανουν Α/ΓΕΕΘΑ Εικόνα
Πλακιτσα σου κανω φιλαρακι, οι περισσοτεροι απο ειδικες δυναμεις απολυθηκαμε και παλευουμε να μαζεψουμε μορια γιατι τον παιζαμε στο σχολειο και βγαλαμε γτπ απολυτηριο
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης