Προκήρυξη ΕΠΟΠ Αεροπορία (2009)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
saman
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: Δευ Ιουν 22, 2009 4:52 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Αεροπορία (2009)

Δημοσίευση από saman »

Εχω κανει χαρτια και για π. Α. Και για π. Ν.
στην σελ 20 της προκυριξης της π. Α. Λεει :
Οι υποψήφιοι που θα υποβάλλουν δικαιολογητικά συμμετο-
χής σε παραπάνω από ένα διαγωνισμό πρόσληψης ΕΠ. ΟΠ (Πολεμικό Ναυτικό, Πολεμική Αε-
ροπορία και Στρατολογικό Σώμα) θα κληθούν για συνέντευξη από 25 Νοεμβρίου 2009 έως
4 Δεκεμβρίου 2009.

και παρακατω λεει (σελ21) :
Όσοι υποψήφιοι έχουν υποβάλλει τα δικαιολογητικά συμμετοχής τους σε
παραπάνω από ένα διαγωνισμό πρόσληψης ΕΠ. ΟΠ (Πολεμικό Ναυτικό, Πολεμική Αεροπο-
ρία και Στρατολογικό Σώμα) θα συμμετάσχουν στις ψυχοτεχνικές - υγειονομικές εξετάσεις και αθλητικές δοκιμασίες, που θα πραγματοποιηθούν από 14 Δεκεμβρίου 2009 έως 15 Ιανουαρίου 2010, όπως παρακάτω :
Κοινοί υποψήφιοι στο Πολεμικό Ναυτικό και στην Πολεμική Αεροπορία,
στην Πολεμική Αεροπορία.
οι αποριες μου ειναι οι εξης: Α) συνεντευξη θα δωσω μια φορα και για τα 2 η 2 φορες (μια για καθε σωμα); Και β) οταν παω στην για εξετασεις-αθληματα στην π. Α. Οπως λεει θα τα δωσω μια φορα και θα τελειωνω η θα πρεπει να τα ξαναδινω και για το π. Ν.;
οποις μπορει ας βοηθησει γιατι οι ημερομηνιες πλησιαζουν...
ioanna_dma
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Παρ Σεπ 04, 2009 5:47 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Αεροπορία (2009)

Δημοσίευση από ioanna_dma »

Λογικα μια φορα και για τα δυο! Και εγω εχω κανει για π. Α και στρατολογια και ετσι μου ειπαν.
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Αεροπορία (2009)

Δημοσίευση από Marina2 »

ratatoulis έγραψε:
marilena έγραψε:Καλησπέρα παιδιά! Πριν λίγες μέρες χάλασε ο υπολογιστής μου και έχασα όλα τα αρχεία! Είχα μέσα αποθηκευμένη την προκύρηξη της Πολεμικής Αεροπορίας 2009. Τώρα μπαίνω στο www.haf.gr Και δεν μπορώ να την βρώ. Όποιος θέλει και την έχει αποθηκευμένη μπορεί να μου την στείλει και σε μένα εδώ; Είναι πολύ επείγον!SOS! Ευχαριστώ πάρα πολύ!Εικόνα
στιν πουλαω με 10 euroΕικόνα

χαχαχαχαχχαΕικόνα Εικόνα

w3rsend
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 08, 2009 7:23 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Αεροπορία (2009)

Δημοσίευση από w3rsend »

Καλυτερη προσφορα 5 euro χχχαχαχα
Anonymous

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Αεροπορία (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Γεια σας παιδια. Να ρωτισω κατι που με τρωει εδω και μερες απο τιν στιγμι που εστειλα τιν αιτιση εποπ αεροπορια. Ι μ@λ@κι@ που εκανα ειναι εκει που γραφει ΠΡΟΣ εγραπσα γενικο επιτελιο αεροποριας, καποιοι λενε οτι επρεπε να βαλω προς γενικο επιτελειο αεροπορια/επιτροπη ελενχου δικαιολογιτικωνΕικόνα. Και σιντμισι ιδικοτιτας εβαλα αμαδ για αμυνας αεροδρομιων. Λετε να με κοψουνΕικόνα οπιος ξερει κατι παραπανω ας με διαφωτισει. Ειμαι μες το ανχωςΕικόνα. ΕυχαριστωΕικόνα
Anonymous

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Αεροπορία (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Η λεπτομερειες κανουν τον πρωταθλητη ααχαχαχχααχΕικόνα
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Αεροπορία (2009)

Δημοσίευση από Marina2 »

νικος έγραψε:Η λεπτομερειες κανουν τον πρωταθλητη ααχαχαχχααχΕικόνα


χαχαχαχ Ναι αλλα δεν νομιζω να κόψουνε για κατι που αν δεν ειναι ηλιθιοι μπορει ανετα να καταλάβουν οτι εγινε εκ παραδρομης

Anonymous

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Αεροπορία (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Παιδια καλησπερα, δηλωσα και εγω με ειδικοτητα αμυνης αεροδρομιου... Τωρα γα το βισμα τι να πω, δυστυχως ειμαι ενας απο τους ατυχους που δεν εχει βισμα... Ο πινακας  που εγραφε η προκηρυξη οτι θα βγει στις 16 Οκτωμβριου, βγηκε τελικα.; Καλη επιτιχια σε ολα τα παιδια... !
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Αεροπορία (2009)

Δημοσίευση από illy »

Καλησπερα Ορεστη-εχεις κ ωραιο ονομα-, κ εγω αυτη δηλωσα... Λοιπον, αν διαβασεις διεξοδικα το θεμα "αποτελεσματα αεροποριας" θα καταλαβεις... Συγνωμη αλλα δεν μπορω να ξαναγραψω τα ιδια Για πολλοστη φοραΕικόναΕικόνα Οσο για το βυσμα, ειμαστε κ εδω ομοιοπαθοντες... Θα δειξει!
Dum spiro spero
Anonymous

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Αεροπορία (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλησπερα Illy. Σε καταλαβαινω, χαχα. Ευχομαι να περασουμε μαζι. Ηλπιζα οτι επειδη εχει τις περισσοτερες θεσεις για τις 8 ειδηκοτητες που μου επιτρεπονταν να δηλωσω, να εχω καποιες παραπανω πιθανοτητες, γιατι επισης πολλα μορια δεν εχω καθως ειμαι μικρος και δεν προλαβα να βγαλαω κατι παραπανω εκτος απο ενα απολυτηριο λυκειου και ενα πτυχιο Αγγλικων. Ελπιζω να ειμαστε λιγοι που δηλωσαμε αμυνη αεροδρομιου, χαχα.Εικόνα
g6hagi
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 2:36 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Αεροπορία (2009)

Δημοσίευση από g6hagi »

Παιδια καλησπερα, λοιπον και εγω πηρα τηλ πανω στο ΓΕΕΘΑ και μου ειπαν οτι τα αποτελεσματα βγαινουν στις 22 του μηνα. δεν νομιζω να μην το ξερανε μεχρι το μεσημερι. αρα αναμενουμε να δουμε.
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Αεροπορία (2009)

Δημοσίευση από Rafale »

g6hagi έγραψε:Παιδια καλησπερα, λοιπον και εγω πηρα τηλ πανω στο ΓΕΕΘΑ και μου ειπαν οτι τα αποτελεσματα βγαινουν στις 22 του μηνα. Δεν νομιζω να μην το ξερανε μεχρι το μεσημερι. Αρα αναμενουμε να δουμε.
ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Αεροπορία (2009)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Φιλαράκι πήρες τηλ σάββατο στο ΓΕΕΘΑ και σου απαντήσανε;

Κάτι δεν μου κολλάει εδώ πέρα.
SKY DIVER
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 242
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 03, 2008 7:54 am
Τοποθεσία: Αθήνα
Επάγγελμα: RIGGER - AIR DROPS
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Αεροπορία (2009)

Δημοσίευση από SKY DIVER »

Καλησπέρα, και εμένα μου είπαν ότι ίσως θα καθυστερήσει λιγάκι η όλη διαδικασία. Έχει ακούσει κάτι περί της συνέντευξης κανένας; Περιφέρετε ότι σκέφτονται να την αφαιρέσουν από την όλη επιλογική διαδικασία γιατί είναι ένα μέρος της, όπου μπορούν να δράσουν τα << Βύσματα>>. Ξέρει κανένας κάτι;
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες