282 Μ/Κ ΤΕ - Λινοπότι Κως

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Δημήτρης

282 Μ/Κ ΤΕ - Λινοπότι Κως

Δημοσίευση από Δημήτρης »

Περασα και εγω απο κει εκανα τα ΛΥΒ σαν Δεκανεας καλα περασαμε... !! Ιανουάριος - Μαρτιος 1987 .. Εικόνα

Βασίλης

282 Μ/Κ ΤΕ - Λινοπότι Κως

Δημοσίευση από Βασίλης »

Και εγώ 12 Μαρτίου φίλε μου, ιδέα δεν έχω τι παίζει...
Στ

282 Μ/Κ ΤΕ - Λινοπότι Κως

Δημοσίευση από Στ »

Και γω 12 Μαρτιου παρουσιάζομαι στο 282 μκ τπ έχει κανείς ιδέα τι παίζει;

Ρουπις

282 Μ/Κ ΤΕ - Λινοπότι Κως

Δημοσίευση από Ρουπις »

3Ος λοχος... Με οπλοπολυβολο ΗΚ11... Δεν ηταν πολλοι... Χαχαχα. Σε ξερω, σε ψαχνω σδτο φ/β αλλα δεν σε βρισκω! Περασανε τα χρονια κι αλλαξαμε Πανοοοο
Βασίλης

282 Μ/Κ ΤΕ - Λινοπότι Κως

Δημοσίευση από Βασίλης »

Εγώ θα πάω να αλλάξω την ημερομηνία για 13, γιατί 12 δεν έχει πλοίο! Οπότε λόγο αντικειμενικής δυσκολίας υποχρεούται να το αλλάξουν, για να μην πας απο την προηγούμενη και πληρώνεις ξενοδοχείο...
Πανος Δ.

282 Μ/Κ ΤΕ - Λινοπότι Κως

Δημοσίευση από Πανος Δ. »

Ρουπι... Ψαξε να με βρεις φεις μπουκ... Στα αγγλικα εχω το ονομα μου...Pete Dimitropulos.
Panos99
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Παρ Φεβ 23, 2018 7:42 pm
Επικοινωνία:

282 Μ/Κ ΤΕ - Λινοπότι Κως

Δημοσίευση από Panos99 »

Καλησπέρα παιδιά, και εγώ Μάρτη παρουσιάζομαι στο 282. Όποιος θέλει από σας που μπαίνετε ας μου στείλει μήνυμα να κανονίσουμε να πάμε παρέα! (12 ώρες δεν είναι και λίγες). Επίσης σας γράφει και σας που θα πάτε μετά;
Άβαταρ μέλους
nikolo
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Τετ Ιαν 17, 2018 1:47 pm
Επικοινωνία:

282 Μ/Κ ΤΕ - Λινοπότι Κως

Δημοσίευση από nikolo »

Καλησπέρα κι από εμένα! Μπαίνω κι εγώ 282.Έχω ανοίξει σχετικό thread για την ΕΣΣΟ μας στο "συναντήσεις πριν την κατάταξη", να κανονίσουμε να πάμε παρέα γιατί όπως λέει κι ο Panos99 δεν είναι και λίγες οι ώρες.

potis21

282 Μ/Κ ΤΕ - Λινοπότι Κως

Δημοσίευση από potis21 »

Σειρα 198, Απρίλιος 89, Σαρακίνα, λατίνος.Αρχικά Ρήγας Αλεξανδράκης, μετά Βαρθάλης-Ιακώβου.

Πούλος

282 Μ/Κ ΤΕ - Λινοπότι Κως

Δημοσίευση από Πούλος »

Μπαίνει κανένας τώρα μαιο να πάμε μαζι?
σοφοκλης

282 Μ/Κ ΤΕ - Λινοπότι Κως

Δημοσίευση από σοφοκλης »

Παρουσιαζομαι εγω φιλε 23 μαιου. για μετα που σε εχουν?
Πούλος

282 Μ/Κ ΤΕ - Λινοπότι Κως

Δημοσίευση από Πούλος »

4/588 τπ... Λέρο νομιζω είναι... Εσύ τι μονάδα έχεις;23 μαιου μπαίνεις;
σοφοκλης

282 Μ/Κ ΤΕ - Λινοπότι Κως

Δημοσίευση από σοφοκλης »

Ναι 23 παρουσιαζομαι. μοναδα τοποθετησης με εχουν δαν νισυρου.
Πούλος

282 Μ/Κ ΤΕ - Λινοπότι Κως

Δημοσίευση από Πούλος »

Εγώ έκλεισα εισιτήριο στις 22 στις 18:00 με blue starr άρα λογικά κατα τις 6:00 το πρωί θα είμαι Κω. Εσύ τι έκανες; Ξέρεις αν υπάρχει κάνα λεωφορείο που θα μας παει για στρατόπεδο ή πρέπει να πάρουμε ταξί; Ρώτησα στο φρουραρχείο Αθηνών και μου είπε αυτός που μου έφτιαξε το χαρτί μην ανησυχείς θα σας πάνε στο στρατόπεδο. Και κάτι άλλο να ρωτήσω, έχεις μειωμένη θητεία; Χρειάζεται να πάμε κάποιο χαρτί εμείς που έχουμε μειωμένη θητεία?
ΛΑΜΔΑ
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Παρ Μάιος 11, 2018 5:16 am
Επικοινωνία:

282 Μ/Κ ΤΕ - Λινοπότι Κως

Δημοσίευση από ΛΑΜΔΑ »



22 Παρουσιάζομαι εγώ και φεύγω αύριο απόγευμα κατά τις 6 και μισή το πρωί θα είμαι εκεί, εάν δεν στείλουν κάνα ΚΤΕΛ ή τίποτα τέτοιο για να μας πάνε στο στρατόπεδο υπάρχουν δύο επιλογές ή ταξί το οποίο ποιος ξέρει πόσο κοστίζει πρέπει να το πάρεις με άλλους οπωσδήποτε για να μοιραστείτε τα έξοδα ή το ΚΤΕΛ που έχει η πόλη υπάρχει ένα μικρό σαν χωριό πολύ κοντά στο στρατόπεδο 20 λεπτά περπάτημα 2 τσιγάρα δρόμος που λέγεται Τιγκάκι και το εισιτήριο κοστίζει 2 ευρώ ή απο ΚΩ για Μαρμάρι που είναι ένα μέρος μετά το στρατόπεδο οπότε τους λες να σε αφήσουν στο στρατόπεδο. Το πρώτο λεωφορείο φεύγει στις 9. Έχουνε και site http://www.ktel-kos.gr/site/dromologia-geniko

Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες