Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από Anonymous »

Δευτερα το μαθαινεις... Για να μην λεω μεγαλα λογια...

Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλημερα παιδια ειμαι επιλαχον με μορια 485 σκαπανεας συνοδος σκυλων δηλωσα και ο τελευταιος ειχε 499, παιζει να μπω κατι παιζει και απο δοντι εχουν μιλησει πολλοι Η εστω σε αλλη ειδικοτητα Και κατι αλλο ξερετε ποσσοι εποπ φευγουν πριν την ορκωμοσια θα μου απαντησει καποιος που να ξερει στο παραπανω μηνυμα ευχαριστω πολυ. Καιγομαιιιιιιιιιιιιιιιιιι...
Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από Anonymous »

Και εγω Παναγιωτη καιγομαι... Αλλα πλεον δεν ειναι για να καιγεσαι ειναι για να κανεις το σταυρο σου και λιγα ταματα μαζι μπορουν να σε βοηθησουν... Η και ενα πανο εξω απο το Υπουργειο εθ. Αμυνας ισως σε βοηθησει... (ιναι και επικαιρο καταλαβαινεις)... Και πιστεψε με στα λεει ατομο που εχει γαμηθει... Για να φτασει ως εδω... παντως φευγουν πολλοι... Αλλλα και παλι και αυτο δε λεει τπτ στη θεση σου ειμαι και εγω και εχω ξενερωσεει λεεεεεμεεε Εικόνα

Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από Anonymous »

Εγω εκανα λαθος εαν ειχα δηλωσει αλλη ειδικοτητα θα ειχα μπει εσυ τι δηλωσες κσαι ποσα μορια ειχες; Εικόνα

Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από Anonymous »

Μαρινα ζεις; Υπαρχει κανενας που να ξερει απο μεσα αυτα που ρωταμε;

Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από Anonymous »

Πεζικο τρομαρα μου δηλωσα... ειμαι 30 μορια απτον τελευταιο... Ναι και εγω αν δηλωνα αλλου...

limas56vil
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 10, 2009 5:33 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από limas56vil »

Καλησπερα και καλη χρονια... Εγω ειμαι επιτυχων παιδια... σαν τεχνιτης ηλεκρο-οπτικων οργανων(ΕΔ)... Ακομα δεν καταλαβα το πως θα μαθουμε το που παρουσιαζομαστε αλλα λογικα το μαθαινεις τηλεφωνικος... Φαινεται πως ο καινουριος Χρονος μπηκε θετικα... Μακαρι να συνεχισει ετσι...
kallitexnis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 898
Εγγραφή: Δευ Ιουν 23, 2008 5:25 am
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από kallitexnis »

Mixalis έγραψε:Καλησπερα... Απο και εμενα... Και εγω περασα αλλα... Σε αλλη ειδικοτητα...
Πώς έγινε αυτό ρε Μιχάλη; Αφού δεν ανακοινώθηκαν αποτελέσματα για άλλες ειδικότητες. Πολύπριζο;
Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από Anonymous »

Με το καλο παιδια να παρουσιαστητε στον Ε. ς... Απο βυσμα παλι περασε το 99.9999 % αντε να δουμε που θα παει αυτο το κρατος...
Αυτα που θα κανετε μεσα στις μοναδες σας δεν θα εχουν καμια σχεση με την ειδηκοτητα σας να ξερετε ετσι δουλευη ο Ε. Σ
Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από Anonymous »

συνταξιουχος του ΕΣ έγραψε:Με το καλο παιδια να παρουσιαστητε στον Ε. ς... Απο βυσμα παλι περασε το 99.9999 % αντε να δουμε που θα παει αυτο το κρατος...
Αυτα που θα κανετε μεσα στις μοναδες σας δεν θα εχουν καμια σχεση με την ειδηκοτητα σας να ξερετε ετσι δουλευη ο Ε. Σ

Εχει να πεση σκοπετο και περιπολο... τα εβλεπα καθε μερα... !
akisathina
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: Πέμ Απρ 10, 2008 4:15 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από akisathina »

Περασα τεχνικο

Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από Anonymous »

Γει σας παιδια, εγω δεν περασα εβαλα μονο στρατιωτικο μεσον κ απο οτι εμαθα τα στρατιωτικα μεσα μεινανε μαλ... ς γιατι δεν ενημερωθηκαν, περιμενανε απο δευτερα με κοπελες που βαλανε στρατιωτικους ειχαμε τα ιδια αποτελεσματα, ολα για τους ψηφους.
Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από Anonymous »

Που κολλαει το πολυπριζο; ... Εκει που λει... Και λει αλλη ειδικοτητα απο οτι ειχα διλοσει αυτο ελεος...

tzovana18
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 30, 2008 8:14 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από tzovana18 »

Ρε παιδια γιατι πηρανε μονο 1.637 ατομα; Θα τρελαθω η προκυρηξει εγραφε 1.700 επ. Οπ θα παρουν, η απογευματινη το δημοσιευσε τωρα τι θα γινει με τους επιλαχοντες; Ποτε θα μαθουμε σε ποια σειρα ειμαστε και ποτε θα μας καλεσουν!

Να απαντησει οποιος γνωριζει!
Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από Anonymous »

Παιδιά τα αποτελέσματα ήταν όλα βυσματικά... Μπήκαν άτομα άσχετα και χωρίς προσόντα και έμειναν έξω άτομα που έπιαναν πολλά μόρια! Σκέτη κορο'ι'δία όλα ειναι σε αυτήν την χώρα που ζούμε! Έτσι όμως δεν αναβαθμίζεται ο θεσμός των ΕΠ. ΟΠ αλλά ΥΠΟΒΑΘΜΙΖΕΤΑΙ... Λυπάμαι πολύ για αυτή τη χώρα. Ετσι δεν θα πάμε ποτέ μπροστά σαν χώρα
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες