Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από Marina2 »

Α ετσι εεεε; Μας εγκατέλειψε... Δεν πειράζειιιιιιιιιι !!! Grecioula Να περνάς καλα οτι και αν κάνεις...
Anonymous

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλησπέρα! Εχει δηλώσει κανείς από εσάς οικονομικό; Η προηγούμενη σειρά που πέρασε στην συγκεκριμένη ειδικότητα κ βρίσκετε στο Μεσολόγγι γνωρίζει κάποιος που θα τους πάνε μετά;
Anonymous

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλησπέρα! Εχει δηλώσει κανείς οικονομικό; Η τελευταία σειρά Παρουσιάστηκε μεσολόγγι ξέρει κανείς που πάνε μετά; Και πόσο θα καθήσουν Μεσολόγγι; Και υπάρχει περίπτωση η επόμενη σειρά να μην παρουσιαστή Μεσολόγγι αλλα κάπου αλλου;(αυτό το ρωτάω γιατί το οικονομικό δεν έχει κέντρο)
pantazis
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τρί Απρ 07, 2009 3:53 am
Επικοινωνία:

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από pantazis »

Εποπ οικονομικου,

εχει καποιος πληροφοριες σχετικα;
10 θεσεις ειναι λιγες, αρα παιζει ρολο το βυσμα;

ευχαριστω.
Anonymous

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από Anonymous »

οικονομικο έγραψε:Καλησπέρα! Εχει δηλώσει κανείς οικονομικό; Η τελευταία σειρά Παρουσιάστηκε μεσολόγγι ξέρει κανείς που πάνε μετά; Και πόσο θα καθήσουν Μεσολόγγι; Και υπάρχει περίπτωση η επόμενη σειρά να μην παρουσιαστή Μεσολόγγι αλλα κάπου αλλου;(αυτό το ρωτάω γιατί το οικονομικό δεν έχει κέντρο)


15 βδομάδες κάθεσαι σίγουρα στο κεντρο εκπαιδευσης. Μετα του οικονομικού πηγαίνουν ή8 ή 10 βδομάδες στο ρουφ στην αθηνα. Και μετα τοποθέτηση στην μοναδα

Σύνηθως όλα τα σωματα τα βάζουν μαζι. Δηλαδη αυτην στιγμη στο μεσολλόγγι εκτός απο οικονομικο ειναι και ΤΧ, ΥΓ, ΥΠ, ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ ΣΤΡΑΤΟΥ, ΜΟΥΣΙΚΟ κ. Α. Δηλαδη ολα τα βυσματα. Αρα μπορει και να μην εισαι στο μεσολογγι.
Anonymous

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από Anonymous »

Sakis έγραψε:
οικονομικο έγραψε:Καλησπέρα! Εχει δηλώσει κανείς οικονομικό; Η τελευταία σειρά Παρουσιάστηκε μεσολόγγι ξέρει κανείς που πάνε μετά; Και πόσο θα καθήσουν Μεσολόγγι; Και υπάρχει περίπτωση η επόμενη σειρά να μην παρουσιαστή Μεσολόγγι αλλα κάπου αλλου;(αυτό το ρωτάω γιατί το οικονομικό δεν έχει κέντρο)


15 βδομάδες κάθεσαι σίγουρα στο κεντρο εκπαιδευσης. Μετα του οικονομικού πηγαίνουν ή8 ή 10 βδομάδες στο ρουφ στην αθηνα. Και μετα τοποθέτηση στην μοναδα

Σύνηθως όλα τα σωματα τα βάζουν μαζι. Δηλαδη αυτην στιγμη στο μεσολλόγγι εκτός απο οικονομικο ειναι και ΤΧ, ΥΓ, ΥΠ, ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ ΣΤΡΑΤΟΥ, ΜΟΥΣΙΚΟ κ. Α. Δηλαδη ολα τα βυσματα. Αρα μπορει και να μην εισαι στο μεσολογγι.


πριν απο λιγο καιρο εμαθα οτι υπαρχει διαταγη για την καταταξη των εποπ στα στρατοπεδα δηλ. Φετος παρουσιαστικαν μεσολογγι η επομενη σειρα μπορει να παει τριπολη ή σε καποια αλλα πολη. Οσο για το οικονομικο ειναι σιγουρο οτι πας Ρουφ μετα την εκπαιδευση; Κ μετα ειναι υποχρωτικη η παραμεθωριος; Επειδη ξερω οτι το οικονομικο παει σε ταξιαρχιες δηλ. Σε νομους μπορω εγω μετα την αθηνα αν ισχυει οτι πας Ρουφ μπορω πχ να παω Λαρισα ιωαννινα ή τριπολη; Κ κατι τελευταιο αν μπεις οικονομικο εχει τις ιδιες μεταθεσεις με τους Αξιωματικους του οικονομικου;
efodos
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τρί Ιουν 09, 2009 8:04 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από efodos »

Καλησπέρα,
Μήπως ξέρει κάποιος τι ισχύει για την ειδικότητα ΕΠΟΠ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ; Σε ποιες μονάδες απασχολούνται συνήθως;
ratatoulis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 934
Εγγραφή: Τετ Απρ 16, 2008 10:26 pm
Τοποθεσία: United Kingdom
Επικοινωνία:

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από ratatoulis »

MHN ανοίγεις KAI AΛΛA θέματα είδη YΠAPXEI ΘEMA ΠANΩ ΣTON διαγωνισμό EΠOΠ 2009. Μπες ΣTΗν σελίδα TOY ΣTPATOY KAI ΔEΣ ΓIA THN ειδικότητα ΠOY ΘEΣ AN KAI ΣTO φόρουμ YΠAPXEI ΘEMA NOMIZΩ ΛIΓΩ ΠOIO KATΩ
annoulini19
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Δευ Ιουν 15, 2009 1:32 am
Επικοινωνία:

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από annoulini19 »

Κ εγω εκανα τα χαρτια μου για το οικονομικο... Αληθεια εγιναν τοσες πολλες αιτησεις; Πωπωπω ολοι προσπαθουν να μπουν στο δημοσιο! Τι να κανουμε βρε παιδια; Μηπως ξερει κανενας ποσοι περιπου εχουν δηλωσει για οικονομικο σε αυτη την προκηρυξη;
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από D.Y.K »

Γλυκια μου οσες αιτησεις και να εγιναν οταν μια ειδικοτητα σαν αυτη που ανηκει στα σωματα και παιρνει μονο 10 ατομα και ειμαι σιγουρος πως θα εγιναν καμμια 500αρια αιτησεις τουλαχιστον στην συγκεκριμενη τι περιμενεις;

Δυσκολα.

Αν εχεις κανα καλο μπαρμπα παντως δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα.

Καλη επιτυχια!
annoulini19
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Δευ Ιουν 15, 2009 1:32 am
Επικοινωνία:

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από annoulini19 »

Να'σαι καλα... Ε τα εκανα γιατι εχω τελειωσει κ οικονομικα... Τωρα θα δειξει... Τι να πω; Ο Θεος Βοηθος... Εσυ με τι ασχολεισαι;
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από D.Y.K »

Εγω δουλευω προς το παρων αλλα εκανα και εγω τα χαρτια μου και ευελπιστω να την φορεσω την στολη!
tati
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 612
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 06, 2009 8:52 pm
Επικοινωνία:

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από tati »

Τελικα γνωριζει κανενας που θα κανουμε την εκπαιδευση πριν το ρουφ; Αυτοι που ειναι στο οικονομικο κανουν την ιδια βασικη εκπαιδευση πχ. με αυτους του μηχανικου; Σχοινακια εχουμε εμεισ;
tati
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 612
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 06, 2009 8:52 pm
Επικοινωνία:

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από tati »

Δεν υπαρχει κανενας που να ξερει τελικα που θα κανουμε την εκπαιδευση για το οικομικο;

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από D.Y.K »

ttsevekidou έγραψε:Τελικα γνωριζει κανενας που θα κανουμε την εκπαιδευση πριν το ρουφ; Αυτοι που ειναι στο οικονομικο κανουν την ιδια βασικη εκπαιδευση πχ. Με αυτους του μηχανικου; Σχοινακια εχουμε εμεισ;


Καλησπερα συναδελφε.

Καταρχην το που εκπαιδευεστε ακριβως δεν το γνωριζω, αλλα γι'αυτο που ειμαι σιγουρος ειναι οτι πανω κατω η βασικη εκπαιδευση ειναι η ιδια για ολα τα οπλα. Διαφορες παρουσιαζονται στην εκπαιδευση μας πανω στην ειδικοτητα οπως καταλαβαινεις. Στα σχοινακια μεχρι στιγμης δεν συμμετεχουν οι επιμελητες.

Καλη επιτυχια.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες