Συναντήσεις - 221 ΤΕ (Λέσβος)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Κωστας

2018 Δ ΕΣΣΟ - 221 ΤΕ (Μυτιλήνη)

Δημοσίευση από Κωστας »

Εγω παιδια θα φυγω με το 11:55 το βραδυ της κυριακης και 10:30 θα ειμαι μυτιληνη το μοναδικο δρομολογιο που βρισκω αυτο ειναι
Κωστας

2018 Δ ΕΣΣΟ - 221 ΤΕ (Μυτιλήνη)

Δημοσίευση από Κωστας »

Εγω φιλε ερχομαι απο βοιωτια γενικα το χαρτι μου λεει οτι παρουσιαζομαι στο 221 αλλα δεν μου λει την μοναδα που θα παω μετα, λογικα θα το μαθω στο 221 η παιζει και να παραμεινο στο 221?
Κωστας

2018 Δ ΕΣΣΟ - 221 ΤΕ (Μυτιλήνη)

Δημοσίευση από Κωστας »

Παιδια εγω μιλησα με hellenic seaways και μου ειπαν οτι υπαρχει κανονικα δρομολογιο στις 11:55 και οσοι εχουμε οδοιπορικα θα πρεπει να παμε στο κιοσκι για να μας βγαλουν τα εισιτηρια γιατι τα γραφεια θα ειναι κλειστα
Δημητρης

2018 Δ ΕΣΣΟ - 221 ΤΕ (Μυτιλήνη)

Δημοσίευση από Δημητρης »

Και γω μαυτο θα παω φιλε... να σε ρωτησω πρεπει να κλεισω εισιτήριο τηλεφωνικως ή μπορω να το βγαλω και εκεινη την ωρα που θα παω?
Κωστας

2018 Δ ΕΣΣΟ - 221 ΤΕ (Μυτιλήνη)

Δημοσίευση από Κωστας »

Μου ειπαν οτι μπορεις να το βγαλεις εκει το κιοσκι θα ειναι ανοιχτο μεχρι να φυγει το καραβι εγω κατα τις 10 θα ειμαι εκει για να βγαλω τηλεφωνικος δεν γνωριζω αν γινεται αλλα νομιζω πως οχι εσυ που παρουσιαζεσαι φιλε μου στο 221?
Δημητρης

2018 Δ ΕΣΣΟ - 221 ΤΕ (Μυτιλήνη)

Δημοσίευση από Δημητρης »

Ναι φιλε 221 και μοναδα 264
Γρηγορης

2018 Ε ΕΣΣΟ - 221 ΤΕ (Μυτιλήνη)

Δημοσίευση από Γρηγορης »

Καλησπέρα παίδες παρουσιάζομαι 19 Σεμπτεμβρη μυτιληνη στο 221 κάνεις για μυτιληνη από Αθήνα με πλοίο για παρέα;
Κώστας

2018 Ε ΕΣΣΟ - 221 ΤΕ (Μυτιλήνη)

Δημοσίευση από Κώστας »

Και εγω εκει παρουσιαζομαι 19/9. Απλα σκεφτομαι πλοιο η αεροπλανο

Γρηγορης

2018 Ε ΕΣΣΟ - 221 ΤΕ (Μυτιλήνη)

Δημοσίευση από Γρηγορης »

Καλησπέρα φίλε αν θες και έχεις φβ κάνε με αντ Γρηγόρης Χρυσουλης Μήπως κανονίσουμε μαζί αν θες.
Δημήτρης

2018 Ε ΕΣΣΟ - 221 ΤΕ (Μυτιλήνη)

Δημοσίευση από Δημήτρης »

Καλημέρα παίδες, και εγώ 19/9 στο 221 ΤΕ είμαι. Έχουμε καμιά γνώμη για το πως είναι εκεί;
κωστασ

2018 Ε ΕΣΣΟ - 221 ΤΕ (Μυτιλήνη)

Δημοσίευση από κωστασ »

Απλα λεει σε μενα 19/9 παρουσιαστω στο 221 ΤΕ στη μυτιληνη. Δε λεει για μοναδα τοποθετησης. Οσο για το καταταξη ακομα στη δ εσσο εχει μεινει
Σπυρος

2018 Ε ΕΣΣΟ - 221 ΤΕ (Μυτιλήνη)

Δημοσίευση από Σπυρος »

Καλησπερα παιδια. 17 του μηνος εγω Δευτερα. Οντως μοναδα τοποθετησης για εμας δεν εχουν βγαλει κατι. Αναρωτιωμαστε τωρα με ενα φιλο που μπαινει και αυτος ειτε πλοιο το οποιο ειναι καπου κανα 12ωρο, ειτε αεροπλανο.
Μιχάλης

2018 Ε ΕΣΣΟ - 221 ΤΕ (Μυτιλήνη)

Δημοσίευση από Μιχάλης »

Εγώ μπαίνω 17. Μπείτε στο katataxi.army.gr και θα δείτε σε ποια μονάδα θα μπείτε μετά!
Βασιλης

2018 Ε ΕΣΣΟ - 221 ΤΕ (Μυτιλήνη)

Δημοσίευση από Βασιλης »

Καλησπέρα παιδιά,17 παρουσιάζομαι κ εγώ στο 221 πλοίο βρήκα με 45? 11ώρες και αεροπλάνο με 56? ούτε 1 ώρα. Είναι προφανές το τι έκλεισα!
Παναγιώτης

2018 Γ ΕΣΣΟ - 221 ΤΕ (Μυτιλήνη)

Δημοσίευση από Παναγιώτης »

Καλησπερα σας,εμενα μου ηρθε για 17/9 στο 221. Κανεις αλλος για τοτε;

Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες