Αθλήματα για ειδικές δυνάμεις (2010)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
OMEGA
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1086
Εγγραφή: Παρ Ιαν 01, 2010 1:43 am
Τοποθεσία: Inside Forward
Ενδιαφέροντα: Game Developer-Μπασκετ-Πολο
Επάγγελμα: Web Designer
Επικοινωνία:

Αθλήματα για ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από OMEGA »

Εντος του μηνα θα μας λυθει η απορια...
"Η Κρήτη έχει διαφορά απο τους άλλους τόπους γιατι έχει αντάρτικη καρδιά και κουζουλούς ανθρώπους"
giannis 33
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 29, 2010 9:02 pm
Τοποθεσία: Salonica
Επικοινωνία:

Αθλήματα για ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από giannis 33 »

Ειναι ευκολο να αναφερθουν επιγραμματικα τα αθληματα που εχουν να περασουν οσοι θελουν να καταταγουν ειδικες δυναμεις; Ξερω οτι ισως να εχει ποσταριστει πολλακις αλλα δεν βρισκω το αναλογο τοπικ...
Ευχαριστω... :)
Alex
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 27, 2010 8:41 pm
Επικοινωνία:

Αθλήματα για ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Alex »

Αα φιλε μου εγω ετρεχα στην μεσαια λωριδα αν και πιστευω πως ολες το ιδιο ειναι!4 γυροι ειναι. Αν υποθεσεις πως ο ενας γυρος ειναι 400 μετρα σε σταδιο φυσικα!1600 μετρα ειναι ενα μιλι αν δε κανω λαθος! Ναι στη φυση ειναι πολυ καλυτερα πιστεψε με! Και ξερεις γιατι; Γιατι το σωμα ψηνεται σκληραγωγηται και αντεχει κρυο! Και εγω ειμαι αθλητης αφου απο μικρος παιζω μπαλα σε ομαδα και φυσικα ασχολουμουνα με το μποξ. Επηρεασμενος απο τον αδελφο μου! Μην κολωνεις ρε ολα θα πανε καλα... Να πιστευεις σε εσενα μονο!
Hyper
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1063
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 15, 2010 6:01 am
Επικοινωνία:

Αθλήματα για ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Hyper »

Αν πιασεις την δεξια λωριδα επειδη ειναι πολυ πιο ανοιχτες οι στροφες αργεις περισσοτερο να τερματισεις. Αμα δεις αγωνες στιβου αυτος ειναι κ ο λογος που οι αθλητες στις δεξιες λωριδες ειναι πιο μπροστα οσο πιο δεξια τοσο πιο μπροστινη θεση λαμβανουν. Παντως καλα κανεις και εγω την 3η λωριδα χρησιμοποιω συνηθως! Ολα θα πανε καλα! Σταθερο ρυθμο κ τελευταιο γυρο δως τα ολα.

Alex
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 27, 2010 8:41 pm
Επικοινωνία:

Αθλήματα για ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Alex »

Ακριβως ετσι και αλλιως Εμεις δεν θελουμε να βαλουμε αγωνες... Πιος θα βγει πρωτος! Εμεις θελουμε να Να προλβουμε το οριο! Αυτο μας ενδιαφερει... Και μετα καλο ταξιδι! Οδευουμε προς αλεξιπτωτα... Γαματα και μονο που το σκεφτομαι...
Hyper
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1063
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 15, 2010 6:01 am
Επικοινωνία:

Αθλήματα για ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Hyper »

Ασε φιλε ειναι κατι μοναδικο κ δυσκολο να περιγραψει καποιος με λογια! Απο ελξεις καμψεις πως τα πας?
Alex
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 27, 2010 8:41 pm
Επικοινωνία:

Αθλήματα για ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Alex »

Βγαζω ανετα 6-8 αλλα μετα λιγο δυσκολα! Ενταξει οι καμψεις και οι κοιλιακοιδεν ειναι δυσκολα
20 μονο σε βαζουν! Θα τα καταφερουμε! Πιστευω
Hyper
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1063
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 15, 2010 6:01 am
Επικοινωνία:

Αθλήματα για ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Hyper »

Alex έγραψε:Βγαζω ανετα 6-8 αλλα μετα λιγο δυσκολα! Ενταξει οι καμψεις και οι κοιλιακοιδεν ειναι δυσκολα
20 μονο σε βαζουν! Θα τα καταφερουμε! Πιστευω
Ναι ρε εννοειτε θα τα καταφερουμε μην ψαρωνεις ξεκολλα!Εικόνα Ειμαστε μεσα σιγουρα μονο αισιοδοξα κ με θετικη Σκεψη πας μπροστα! Βρηκες παρειτσα βλεπω απο τεθωρακισμενα! Αντε τυχεροι!Εικόνα
Cpt.Tsakalof
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Τρί Απρ 13, 2010 3:38 am
Επικοινωνία:

Αθλήματα για ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Cpt.Tsakalof »

Παιδιά να προτιμάτε να παίρνετε τις στροφές όσο το δυνατόν πιο κλειστές γίνεται. Για σας, για να μην κουράζεστε τσάμπα. Και οπωσδήποτε βελτίωση στις έλξεις, γιατί δεν γουστάρουμε να καταλήξουμε αμφίβιους κακά τα ψέμματα (όχι ότι υποτιμώ το σώμα, απλά δεν με τρελαίνει η θάλασσα για αυτό το λέω), και δυστυχώς θα παίξει πολύς ανταγωνισμός μεταξύ αυτών που δεν έχουμε βύσμα, πράγμα το οποίο είναι άκρως εκνευριστικό και μειώνει τις πιθανότητες αυτών που πραγματικά γουστάρουν να μπούν εντός. Τέσπα καλή μας επιτυχία.
ΚΩΣΤΗΣ

Αθλήματα για ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από ΚΩΣΤΗΣ »

ΤΣΑΛΟΦΦ κομαντο χωρις αντοχη τρεξιμο δεν λεγεται κομαντο

Cpt.Tsakalof
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Τρί Απρ 13, 2010 3:38 am
Επικοινωνία:

Αθλήματα για ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Cpt.Tsakalof »

Καλά την εμπειρία την έχω ζήσει προ διετίας και συνεχίζω (όσο μ επιτρέπουν τα οικονομικά), αλλά άλλη φάση το στρατιωτικό άλμα. Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να τα καταφέρουμε. Μη μας φάει και την θέση κανένας χοντρούλιακας.
Hyper
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1063
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 15, 2010 6:01 am
Επικοινωνία:

Αθλήματα για ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Hyper »

Cpt.Tsakalof έγραψε:Καλά την εμπειρία την έχω ζήσει προ διετίας και συνεχίζω (όσο μ επιτρέπουν τα οικονομικά), αλλά άλλη φάση το στρατιωτικό άλμα. Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να τα καταφέρουμε. Μη μας φάει και την θέση κανένας χοντρούλιακας.
αχαχαχ οχι μωρε ολα καλα θα πανε πιστευω, το μιλι το χεις χρονομετρησει; Προ διετιας τι εκανες στατικου, ελευθερας η κανα ταντεμ για το βαπτισμα? ...
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Hyper την Παρ Αύγ 13, 2010 2:57 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
10κωστας50
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 688
Εγγραφή: Τρί Απρ 08, 2008 5:18 am
Επικοινωνία:

Αθλήματα για ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από 10κωστας50 »

Alex έγραψε:Βγαζω ανετα 6-8 αλλα μετα λιγο δυσκολα! Ενταξει οι καμψεις και οι κοιλιακοιδεν ειναι δυσκολα
20 μονο σε βαζουν! Θα τα καταφερουμε! Πιστευω


Oταν θα τα δώσεις, θα περασεις (στο ευχομαι) και θα περασεις την πύλη της 2μαλ, τοτε θα δεις ποια ειναι η πραγματικη δυσκολια στα αλεξιπτωτα.
Και σε πληροφορω τα αθληματα ειναι ανυπαρκτα.

Άντρας λογάται, όποιος μπορεί να σκύβει το κεφάλι, όπου πουλάν παλικαριές κ' εγωισμούς οι άλλοι...
solid_snake

Αθλήματα για ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από solid_snake »

Όσον αφορά το στίβο στα 1600 μέτρα, όλοι οι διάδρομοι το ίδιο είναι, τρέχοντας στο 4 πιθανόν να έκανες παραπάνω μέτρα, έκτος αν ξεκίνησες 20 μέτρα πιο μπροστά από την γραμμή του διαδρόμου 1 και μετά την πρώτη στροφή μπήκες στον 1. Οι αθλητές που χάνουν στους εξωτερικούς διαδρόμους είναι γιατί στην διαλογή οι καλύτεροι πάνε στο 4,5,3 και οι χειρότεροι βάση επίδοσης στο 1,2,7,8. Όποτε μην αγχώνεστε που θα τρέξετε, εξάλλου μετά την πρώτη στροφή όλοι μπαίνουν στον εσωτερικό, οποίος δεν το έκανε έτρεξε παραπάνω, άρα όλοι το κάνετε λιγότερο. Επίσης φίλος μου που είναι τώρα μέσα μου είπε πως πλέον δεν κόβουν κανέναν, αμάν κάνουν να πάει κόσμος, κόβονται πολύ λόγω ιατρικών προβλημάτων, αλλά αν τα περάσεις είσαι 1000% εκεί που δήλωσες, λόγω έλλειψης, ειδικά τώρα που άνοιξε και στον Ασπρόπυργο
Hyper
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1063
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 15, 2010 6:01 am
Επικοινωνία:

Αθλήματα για ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Hyper »

solid_snake έγραψε:Όσον αφορά το στίβο στα 1600 μέτρα, όλοι οι διάδρομοι το ίδιο είναι, τρέχοντας στο 4 πιθανόν να έκανες παραπάνω μέτρα, έκτος αν ξεκίνησες 20 μέτρα πιο μπροστά από την γραμμή του διαδρόμου 1 και μετά την πρώτη στροφή μπήκες στον 1. Οι αθλητές που χάνουν στους εξωτερικούς διαδρόμους είναι γιατί στην διαλογή οι καλύτεροι πάνε στο 4,5,3 και οι χειρότεροι βάση επίδοσης στο 1,2,7,8. Όποτε μην αγχώνεστε που θα τρέξετε, εξάλλου μετά την πρώτη στροφή όλοι μπαίνουν στον εσωτερικό, οποίος δεν το έκανε έτρεξε παραπάνω, άρα όλοι το κάνετε λιγότερο. Επίσης φίλος μου που είναι τώρα μέσα μου είπε πως πλέον δεν κόβουν κανέναν, αμάν κάνουν να πάει κόσμος, κόβονται πολύ λόγω ιατρικών προβλημάτων, αλλά αν τα περάσεις είσαι 1000% εκεί που δήλωσες, λόγω έλλειψης, ειδικά τώρα που άνοιξε και στον Ασπρόπυργο
Solid εχεις δικιο δυστυχως κοβουν πολυ ευκολα απο τα ιατρικα κ πολλα παιδια που μπορει να χουν προβλημα που δεν επιρεαζει τη θητεια τους τα κοβουν. Κ ειναι λυπηρο αυτο καποιος να το χει ονειρο το προβλημα του π. Χ να μην επιρεαζει την θητεια του κ να τον κοψουν.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες