Δηλώσεις Πάγκαλου

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Δηλώσεις Πάγκαλου

Δημοσίευση από Signaller »

Άρα αφού αυτοί που έμπαιναν με μέσο είναι κοπρίτες, τότε και αυτός που παραδέχτηκε όιτι διόριζε κοπρίτες, τί είναι ;Εικόνα
Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
Beniam
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2011 12:47 am
Επάγγελμα: Στρατιωτικός
Επικοινωνία:

Δηλώσεις Πάγκαλου

Δημοσίευση από Beniam »

Εγώ είμαι μέσα σε μια παραγωγηκή σχολή και τώρα αρχίζω να μπαίνω ολοένα και περισότερο στο ρόλο του στρατιωτικού. Βλέπω όμως τώρα Τον βο (υ) λευτή να απευθήνεται με τέτοιο τρόπο στη Σημαία που γι αυτόν πλέον είναι ένα κομάτι χαρτί και απορώ αν υπάρχει κάτι ιερό γι αυτόν, μετα μιλάει για τους στρατιωτικούς χωρίς να γνωρίζει τι κόπους έχουν κάνει και τι θυσίες αφού από την καρέκλα του δεν έχει τη σωστή οπτική γωνία και στρέφεται εναντίων ατόμων που προστατεύουν τη δικιά του ζωή τα δικά του λεφτά τη δικιά του οικογέννεια και τα δικά του συμφέροντα...

Legion
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 938
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 24, 2008 3:50 pm
Τοποθεσία: Greece
Επάγγελμα: XARAKIRI
Επικοινωνία:

Δηλώσεις Πάγκαλου

Δημοσίευση από Legion »

Η κορη του ειναι και αυτη ενας απο τους κοπριτες ακουσα;
Όποιος ξεχνάει την ιστορία του είναι υποχρεωμένος να την ξαναζήσει. (Σανταγίανα Ισπανός Φιλόσοφος)₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Δηλώσεις Πάγκαλου

Δημοσίευση από Signaller »

Legion έγραψε:Η κορη του ειναι και αυτη ενας απο τους κοπριτες ακουσα;
Κοπρίτω Εικόνα
Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
eleftheri@
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 286
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 20, 2010 12:56 am
Επικοινωνία:

Δηλώσεις Πάγκαλου

Δημοσίευση από eleftheri@ »

Για εμένα είναι μακράν ο πιο αντιπαθητικός πολιτικός!ΕικόναΕικόναΕικόνα

"ΑΙΕΝ ΑΡΙΣΤΕΥΕΙΝ"
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Δηλώσεις Πάγκαλου

Δημοσίευση από Signaller »

eleftheri@ έγραψε:Για εμένα είναι μακράν ο πιο αντιπαθητικός πολιτικός!ΕικόναΕικόναΕικόνα

Ευτυχώς δεν θα ξαναείναι υποψήφιος μάλλον
Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
nandy24
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 273
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 09, 2010 8:15 pm
Επικοινωνία:

Δηλώσεις Πάγκαλου

Δημοσίευση από nandy24 »

Signaller έγραψε:
eleftheri@ έγραψε:Για εμένα είναι μακράν ο πιο αντιπαθητικός πολιτικός!ΕικόναΕικόναΕικόνα

Ευτυχώς δεν θα ξαναείναι υποψήφιος μάλλον
κρίμα και σταναχωρέθηκα... Πως θα είναι η ζωή μου χωρίς τον Παγκαλούκο... Χα χα χαΕικόνα

REPAINER
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 397
Εγγραφή: Τετ Σεπ 08, 2010 7:24 pm
Επικοινωνία:

Δηλώσεις Πάγκαλου

Δημοσίευση από REPAINER »

Οχι οτι ειναι καμια σπουδαια προσωπικοτητα του εθνους ο χοντρος. Αλλα αλλα λεει και αλλα γραφουν οι δημοσιοκαφροι, και στη τελικη. Δε με χαλαει που ειναι σουρεαλιστικα ειλικρινης (γιατι ετσι οπως τα λεει ειναι, ο καθε κοπρος φιλαγε κατουρημενες ποδιες για να βολευτει σε μια θεσουλα) αλλα ξεστομωντας τα τουλαχιστον θα επρεπε να υποβαλει και καμια παραιτηση απο φιλοτιμο Εκει ναι θα ηταν μαγκας και ωραιος

TEIN
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 242
Εγγραφή: Τετ Δεκ 08, 2010 3:45 pm
Επικοινωνία:

Δηλώσεις Πάγκαλου

Δημοσίευση από TEIN »

Παιδια αυτοι εχουνε εξασφαλισει πολλες γενεες οικονομικος, δεν τους νοιαζει τιποτα πλεον. Τους νοιαζει αν εχει ανεβει το φπα; Τα διοδια; Τα καυσιμα, τα τροφιμα; Ζαμαν φου!
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Δηλώσεις Πάγκαλου

Δημοσίευση από Signaller »

REPAINER έγραψε:Οχι οτι ειναι καμια σπουδαια προσωπικοτητα του εθνους ο χοντρος. Αλλα αλλα λεει και αλλα γραφουν οι δημοσιοκαφροι, και στη τελικη. Δε με χαλαει που ειναι σουρεαλιστικα ειλικρινης (γιατι ετσι οπως τα λεει ειναι, ο καθε κοπρος φιλαγε κατουρημενες ποδιες για να βολευτει σε μια θεσουλα) αλλα ξεστομωντας τα τουλαχιστον θα επρεπε να υποβαλει και καμια παραιτηση απο φιλοτιμο Εκει ναι θα ηταν μαγκας και ωραιος

Σωστά. Και μου κάνει εντύπωση που δεν το λέει κανένας. Από τη στιγμή που παραδέχεσαι την ενοχή σου οφείλεις να παραιτηθείς. Τι νοοτροπία είναι αυτή να λες "τα έφαγα και εγώ" και να κάθεσαι στη θέση σου σαν να μη συνέβη τίποτα, δεν το καταλαβαίνω !Εικόνα
Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Δηλώσεις Πάγκαλου

Δημοσίευση από Signaller »

Ξαναχτύπησε ο Πάγκαλος. Μόλις είδα τον σημερινό Ελεύθερο Τύπο http://www.e-typos.com/content.aspx?cid=17048&catid=7

Ένα απόσπασμα.

Οι δηλώσεις έγιναν Τον Μάιο, απλά τώρα βλέπουν το φως της δημοσιότητας

-Αποκάλεσε τους Έλληνες που έκαναν την επανάσταση «ένα μάτσο αγράμματων και αδαών χωρικών που μετά βίας μιλούσαν ελληνικά». - Δήλωσε ότι «κανένας πολιτικός δεν είναι τόσο διεφθαρμένος ώστε να βγαίνει στους δρόμους και να στρατολογεί ψηφοφόρους. Κάθεται στο γραφείο του και διεφθαρμένοι πολίτες πάνε και τον βρίσκουν»

- Ταύτισε τους διαδηλωτές που διαμαρτύρονται για τις πολιτικές της κυβέρνησης με «όσους οργανώνουν δολοφονίες άλλων ανθρώπων».

Μετά το οι δημόσιοι υπάλληλοι «είναι κοπρίτες», οι στρατιωτικοί «μη παραγωγικοί», η ελληνική σημαία «κουρελόπανο», το ΚΚΕ «φασιστικό κόμμα» και ο ΣΥΝ «υιοθετεί τρομοκρατικές ενέργειες», ο αντιπρόεδρος της κυβέρνησης Παπανδρέου δίνει συνέχεια στο «μαζί τα φάγαμε» όταν λέει: «Κανένας πολιτικός δεν είναι τόσο διεφθαρμένος, ώστε να βγαίνει στους δρόμους και να στρατολογεί ψηφοφόρους. Κάθεται στο γραφείο του και διεφθαρμένοι πολίτες πάνε και τον βρίσκουν.».

Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
nandy24
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 273
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 09, 2010 8:15 pm
Επικοινωνία:

Δηλώσεις Πάγκαλου

Δημοσίευση από nandy24 »

Είναι δυνατόν να τα είπε όλα αυτά... Θεε μου πρωινιάτικα τι διαβάζω... Αλλά αυτο με την διαθφορά των πολιτών στους ψήφους... Είναι το κερασάκι... Φρέσκα τα έχω ακόμα τα τηλέφωνα απο τα πολιτικά γραφεία στο σπίτι μου για τις δημοτικές εκλογές να τάζουν λαγούς με πετραχείλια για την ψήφο σου... Δεν θυμάμαι να πήγα σε κάνενα γραφείο αλλα θύμαμε ότι έβγαλα το τηλέφωνο απο τι πρίζα γιατι δεν άντεχα άλλο!

Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Δηλώσεις Πάγκαλου

Δημοσίευση από Signaller »

nandy24 έγραψε: Αλλά αυτο με την διαθφορά των πολιτών στους ψήφους... Είναι το κερασάκι...


Αυτό το σημείο είναι το μόνο στο οποίο ίσως έχει κάποιο δίκιο Δεν μιλάω για σένα βέβαια

Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
dn24
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3013
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 15, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: Εμπ. Ναυτικό
Ενδιαφέροντα: Μηχανολογία, Alfa Romeo, Παναθηναϊκός
Επάγγελμα: Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επικοινωνία:

Δηλώσεις Πάγκαλου

Δημοσίευση από dn24 »

Πως κ δεν πηραμε ρε παιδια πρεφα αυτες τις δηλωσεις; Απαξιω.
Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Δηλώσεις Πάγκαλου

Δημοσίευση από Signaller »

dn24 έγραψε:Πως κ δεν πηραμε ρε παιδια πρεφα αυτες τις δηλωσεις; Απαξιω.
Πάντως χθες στο Alter το είχε θέμα

Επίσης, ο Πάγκαλος άρνήθηκε τα σενάρια ότι δεν θα ξαναείναι υποψήφιος

Είπε ότι θα εγκαταλείψει την πολιτική μόλις δεν τον εκλέξει ο λαός

Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες