Τηλέφωνα και διευθύνσεις στρατοπέδων

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
ΝΙΚΟΣ

Τηλέφωνα και διευθύνσεις στρατοπέδων

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΣ »

Την διευθυνση του 298 τυπεθ στο κατω τριτος την ξερει κανεις; Θελω να στειλω ενα δεμα
cristina
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 209
Εγγραφή: Τρί Μάιος 11, 2010 1:46 pm
Επικοινωνία:

Τηλέφωνα και διευθύνσεις στρατοπέδων

Δημοσίευση από cristina »

Despina έγραψε:Γειά σας,

ο φίλος μου υπηρετεί στην 526 Μονάδα Μηχανοκίνητου Πεζικού απ ότι μου είπε στην Αλεξανδρούπολη. Θα ήθελα να του στείλω ένα δέμα- έκπληξη αλλά δεν βρίσκω τηλέφωνο και διεύθυνση στο Internet. Μόνο για το 536 (που δεν είναι αυτό, το τσέκαρα μαζί του).

Θα μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει;

Ευχαριστώ!


αν και σου απαντω πολυ αργα 2551055441 για το 526 μ/κ τπ πρεπει να ειναι το 1ο τους γραφειο

cristina
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 209
Εγγραφή: Τρί Μάιος 11, 2010 1:46 pm
Επικοινωνία:

Τηλέφωνα και διευθύνσεις στρατοπέδων

Δημοσίευση από cristina »

1Η ΜΟΙΡΑ ΚΑΤΑΔΡΟΜΩΝ

Στρατιωτική μονάδα

Κάλαθος, Ρόδος,85102, ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ

Κατηγορίες:Ένοπλες Δυνάμεις

Tηλέφωνο:2244031069

cristina
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 209
Εγγραφή: Τρί Μάιος 11, 2010 1:46 pm
Επικοινωνία:

Τηλέφωνα και διευθύνσεις στρατοπέδων

Δημοσίευση από cristina »

stratos84 έγραψε:Ξερει κανενας το τηλ. Της μοναδας 35 Μ/Κ στην κυπρο;



Δνση: Εθνικής Φρουράς 1,1071 Λευκωσία

Τηλέφωνα: 22376186,22417121,22417123,22417124,22417125,22417126,22417126

και ζητας την 35 μ/κ

obos

Τηλέφωνα και διευθύνσεις στρατοπέδων

Δημοσίευση από obos »

Πιος απο σας παιδια εχει τον αριθμο τιλ... Απο το στρατοπαιδο τις Ξανθης
giannis

Τηλέφωνα και διευθύνσεις στρατοπέδων

Δημοσίευση από giannis »

Καλημέρα! Θα ήθελα αν το γνωρίζετε το τηλέφωνο του φρουραρχείου στο Βόλο! Ευχαριστώ.
Π/Ν

Τηλέφωνα και διευθύνσεις στρατοπέδων

Δημοσίευση από Π/Ν »

Φρουραρχείο Βόλου:24210-86679
Nikos
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 11, 2011 1:27 am
Επικοινωνία:

Τηλέφωνα και διευθύνσεις στρατοπέδων

Δημοσίευση από Nikos »

Καλησπερα, ξερει κανεις απο σας την διευθυνση απο το ΚΕΝ 585 ΤΠ στο Αργος Ορεστικο της Καστοριας; Ευχαριστω εκ' των προτερων
sophia
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Δευ Οκτ 24, 2011 6:45 pm
Επικοινωνία:

Τηλέφωνα και διευθύνσεις στρατοπέδων

Δημοσίευση από sophia »

Καλημέρα, ψάχνω το τηλέφωνο και τη διεύθυνση του στρατοπέδου στην Άσσηρο. Απ' όσο ξέρω μέχρι στιγμής, λέγεται Επιλάρχου Προκοπίδη. Είναι το μόνο που ξέρω. Αν ξέρει κάποιος κάτι παραπάνω, ας βοηθήσει.
NIKOLAKHS

Τηλέφωνα και διευθύνσεις στρατοπέδων

Δημοσίευση από NIKOLAKHS »

Καλημερα σας θα ηθελα το τηλεφωνο του φρουραρχειου της μυτιληνησ... μου εχει ερθει χαρτι να παρουσιαστω στο στρατοπεδο μανταμαδος της μυτιληνης αυριο δευτερα εως τις 9 το βραδυ και το καραβι που θα παω φτανει στις 9:15. η αποσταση του στρατοπεδου απο το λιμανι ειναι μια ωρα περιπου. εχω επικοινωνησει με το στρατοπεδο και ανεφερα τα παραπανω... μπορειτε να μου πειτε πως θα φτασω στο στρατοπεδο θα ερθουν να με παρουν ή πρεπει να παω στο φρουραρχειο της μυτιληνης παρακαλω απαντηστε μου ειναι σημαντικο...
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Τηλέφωνα και διευθύνσεις στρατοπέδων

Δημοσίευση από D.Y.K »

NIKOLAKHS έγραψε:Καλημερα σας θα ηθελα το τηλεφωνο του φρουραρχειου της μυτιληνησ... Μου εχει ερθει χαρτι να παρουσιαστω στο στρατοπεδο μανταμαδος της μυτιληνης αυριο δευτερα εως τις 9 το βραδυ και το καραβι που θα παω φτανει στις 9:15. Η αποσταση του στρατοπεδου απο το λιμανι ειναι μια ωρα περιπου. Εχω επικοινωνησει με το στρατοπεδο και ανεφερα τα παραπανω... Μπορειτε να μου πειτε πως θα φτασω στο στρατοπεδο θα ερθουν να με παρουν ή πρεπει να παω στο φρουραρχειο της μυτιληνης παρακαλω απαντηστε μου ειναι σημαντικο...


Θα βγεί κίνηση απο το Στρατόπεδο ώστε να έρθουν να σε πάρουν. Μην ανησυχείς.
Μιχάλης

Τηλέφωνα και διευθύνσεις στρατοπέδων

Δημοσίευση από Μιχάλης »

Γειά σου φίλε μου. Από το λιμάνι της Μυτιλήνης έως το Μανταμάδο, για την ώρα που λες ότι Φτάνεις, μόνο ταξί μπορείς να πάρεις (έχει Αρκετά με το που βγεις από το πλοίο). Αν έφτανες πρωί, θα μπορούσες να πάρεις το ΚΤΕΛ. Δεν ξέρω βέβαια αν υπάρχει η δυνατότητα να σε παραλάβει κάποιος από το στρατόπεδο, αν και μου φαίνεται απίθανο. Το τηλεφωνικό κέντρο του κεντρικού Στρατοπέδου της Μυτιλήνης είναι 22510 27781 Κι εκεί μπορείς να ζητήσεις να σε συνδέσουν με το φρουραρχείο.
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Τηλέφωνα και διευθύνσεις στρατοπέδων

Δημοσίευση από D.Y.K »

Μιχάλης έγραψε:Δεν ξέρω βέβαια αν υπάρχει η δυνατότητα να σε παραλάβει κάποιος από το στρατόπεδο, αν και μου φαίνεται απίθανο. Το τηλεφωνικό κέντρο του κεντρικού Στρατοπέδου της Μυτιλήνης είναι 22510 27781 Κι εκεί μπορείς να ζητήσεις να σε συνδέσουν με το φρουραρχείο.


Όπως έγραψα και πιο πάνω η κίνηση που θα βγεί το βράδυ για να παραλάβει τους εξοδούχους απο την Μυτιλήνη για να τους επιστρέψει στο Στρατόπεδο, θα παραλάβει και τον φίλο μας απο το Λιμάνι.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης