Ομολογήστε το, σας αρέσουν τα κακά παιδιά!!

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ομολογήστε το, σας αρέσουν τα κακά παιδιά!!

Δημοσίευση από Rafale »

Κακως. Πολυ κακως. Χωρις να ξερουν; Κακιστο
AΡΜΑΓΕΔΔΩΝ
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: Δευ Ιαν 18, 2010 10:38 pm
Επικοινωνία:

Ομολογήστε το, σας αρέσουν τα κακά παιδιά!!

Δημοσίευση από AΡΜΑΓΕΔΔΩΝ »

Και ενω ειναι ο ιδιος χρονος και η πιθανοτητα μιας ασχημης και μιας ομορφης, να της την πεσης ασε που η ασχημη στο παιζει και δυσκολη, καμια φορα,(γιατι νομιζει οτι ειναι ωραια φυσικα και αυτη) οπωτε τρως την προσωρινη χυλοπιτα, και αναρωτιεσαι ρε δεν πηγαινα στο αστερι να την πεσω και αν δεν κατσει λες τουλαχιστον προσπαθισα με ενα μωρο που αξιζε τον κοπο!Εικόνα
Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

Ομολογήστε το, σας αρέσουν τα κακά παιδιά!!

Δημοσίευση από Su-35 »

AΡΜΑΓΕΔΔΩΝ έγραψε:Μετα στο αλλο θεμα που οι ομορφες εχουν ασχημους και το αντιστροφο εχεται σκεφτει που υπαρχουν πολλοι ανασφαλεις αντρες που την πεφτουν σε ασχημες γιατι τις ομορφες τις θεωρουν κλεισμενες;


Μερικοι φοβουνται και την απορριψη.
AΡΜΑΓΕΔΔΩΝ
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: Δευ Ιαν 18, 2010 10:38 pm
Επικοινωνία:

Ομολογήστε το, σας αρέσουν τα κακά παιδιά!!

Δημοσίευση από AΡΜΑΓΕΔΔΩΝ »

Περπαταει μια ομορφη γυναικα στον δρομο η ειναι σε μπαρ και θελεις οπωσδηποτε να την γνωρισεις. Τι ειναι προτιμοτερο να την πλησιασεις και οτι γινει οποτε και εχεις καποιες πιθανοτητες, η να μην κανεις τιποτε και να φυγει οποτε εκει δεν εχεις καμοια πιθανοτητα?
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ομολογήστε το, σας αρέσουν τα κακά παιδιά!!

Δημοσίευση από Rafale »

Στη ζωη σου δεν θα αφηνεις καμια ευκαιρια να παει χαμενη. Να την πλησιασεις και οτι γινει.
Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

Ομολογήστε το, σας αρέσουν τα κακά παιδιά!!

Δημοσίευση από Su-35 »

AΡΜΑΓΕΔΔΩΝ έγραψε:Περπαταει μια ομορφη γυναικα στον δρομο η ειναι σε μπαρ και θελεις οπωσδηποτε να την γνωρισεις. Τι ειναι προτιμοτερο να την πλησιασεις και οτι γινει οποτε και εχεις καποιες πιθανοτητες, η να μην κανεις τιποτε και να φυγει οποτε εκει δεν εχεις καμοια πιθανοτητα;

Το πρωτο.
savvas

Ομολογήστε το, σας αρέσουν τα κακά παιδιά!!

Δημοσίευση από savvas »

kai  εμενα ετσι μου ειχε πει ειμαι πολι καλο παιδι... Αλλα δικαιονομαι. Δοξα τον θεο... Εχω βρει μια σωστη κοπελα. Να γουσταρει. Τ σεξ... Αλλα κιρια... Απαναντι μου... Και πλεον... Αυτι π ειπε ειμαι πολυ καλο παιδι... Αλαξε... Πλεον τς αρεσουνε τα καλα παιδια... Ι γυναικες... Σιγα σιγα. Οταν σοβαρευουν. Ψαχνουν... Καλα. Παιδια. Με καλη καρδια. Αλλα ανδρες... Οχι αγαθα... Παιδια... Να θυμομνουν κει π πρεπει... Να τς εχουμε σουζα...
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Ομολογήστε το, σας αρέσουν τα κακά παιδιά!!

Δημοσίευση από tsiripobina »

AΡΜΑΓΕΔΔΩΝ έγραψε:Περπαταει μια ομορφη γυναικα στον δρομο η ειναι σε μπαρ και θελεις οπωσδηποτε να την γνωρισεις. Τι ειναι προτιμοτερο να την πλησιασεις και οτι γινει οποτε και εχεις καποιες πιθανοτητες, η να μην κανεις τιποτε και να φυγει οποτε εκει δεν εχεις καμοια πιθανοτητα;


Στο να περπαταει μια ομορφη κοπελα στο δρομο και να την πλησιασεις δε μου αρεσει. Αφενος γιατι υπαρχουν πολλες ωραιες γυναικες που περπατουν στον δρομο (τι θα γινει; Θα τις πλησιασεις ολες;Εικόνα) και αφετερου γιατι δε ξερεις εαν εδνιαφερεται ή ειναι καμια σνομπ.

Σε ενα μπαρ ειναι αλλιως, ριχνεις ενα βλεφαρο, αν ανταποκριθει συνεχιζεις παιχνιδι και υστερα παιρνεις και το θαρρος και το ΟΚ να πλησιασεις. Εαν δεν εχεις ανταποκριση στο φλερτ με τα ματια ή εχει αγορι ή δεν ενδιαφερεται ή ή ή... Αρα το ππιθανοτερο ειναι να φας χιλοπιτα Εικόνα
AΡΜΑΓΕΔΔΩΝ
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: Δευ Ιαν 18, 2010 10:38 pm
Επικοινωνία:

Ομολογήστε το, σας αρέσουν τα κακά παιδιά!!

Δημοσίευση από AΡΜΑΓΕΔΔΩΝ »

Ξερουμε οτι και να κανουμε, εσεις στο τελος μας επιλεγετε. Μην μενεις στο μπαρ και τον δρομο σχημα λογου ειναι! Πιο πολυ π. Χ. Βρισκεις γκομενα απο το διαδυκτιο παρα απο αλλου! Το θεμα οπως ειπε και η Kristi και συμφωνω ειναι ΟΡΜΑ. Οι επιλογες εκεινη την ωρα και το κουβεντιασμα με τον εαυτο μας, ειναι κατα του χρονου που εχουμε, για να πλησιασουμε το κοριτσι που γουσταρουμε. Θα αρραβωνιαστει η ευκαιρια με αλλον και την πατησαμε. Υ. Γ. Βεβαια ειναι και το σωστο timeng!Mην εχει παει ο δικος της στη τουαλετα και γυρισει!Εικόνα
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ομολογήστε το, σας αρέσουν τα κακά παιδιά!!

Δημοσίευση από Rafale »

AΡΜΑΓΕΔΔΩΝ έγραψε:Ξερουμε οτι και να κανουμε, εσεις στο τελος μας επιλεγετε. Μην μενεις στο μπαρ και τον δρομο σχημα λογου ειναι! Πιο πολυ π. Χ. Βρισκεις γκομενα απο το διαδυκτιο παρα απο αλλου! Το θεμα οπως ειπε και η Kristi και συμφωνω ειναι ΟΡΜΑ. Οι επιλογες εκεινη την ωρα και το κουβεντιασμα με τον εαυτο μας, ειναι κατα του χρονου που εχουμε, για να πλησιασουμε το κοριτσι που γουσταρουμε. Θα αρραβωνιαστει η ευκαιρια με αλλον και την πατησαμε. Υ. Γ. Βεβαια ειναι και το σωστο timeng!Mην εχει παει ο δικος της στη τουαλετα και γυρισει!Εικόνα
σταματα να μιλας με τον εαυτο σου. Δεν ειναι η καταλληλη ωρα. Τωρα το σημαντικο ειναι να βιαστεις. Καταλαβες;Εικόνα

Velerefontis
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Δευ Ιαν 26, 2009 10:39 pm
Επικοινωνία:

Ομολογήστε το, σας αρέσουν τα κακά παιδιά!!

Δημοσίευση από Velerefontis »

Εγω δεν ειμαι κακο παιδι
Γίνε και εσύ μέλος του Πανελλήνιου Δικτύου Στρατευσίμων
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Ομολογήστε το, σας αρέσουν τα κακά παιδιά!!

Δημοσίευση από illy »

Velerefontis έγραψε:Εγω δεν ειμαι κακο παιδι
ετσι ετσι!ΕικόναΕικόνα

Dum spiro spero
Velerefontis
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Δευ Ιαν 26, 2009 10:39 pm
Επικοινωνία:

Ομολογήστε το, σας αρέσουν τα κακά παιδιά!!

Δημοσίευση από Velerefontis »

Γιουβετσι [LOL]. Αλλα μπορω να γινω... Και πολυ κακο μαλιστα
Γίνε και εσύ μέλος του Πανελλήνιου Δικτύου Στρατευσίμων
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ομολογήστε το, σας αρέσουν τα κακά παιδιά!!

Δημοσίευση από Rafale »

Ε ναι. Βελερεφοντη. Εσυ εισαι απο τους αλλους. Τους καλους που λενε. Γιατι εσυ και αγαπας και ολα. Τα παντα ολαΕικόνα
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Ομολογήστε το, σας αρέσουν τα κακά παιδιά!!

Δημοσίευση από illy »

Velerefontis έγραψε:Γιουβετσι Εικόνα. Αλλα μπορω να γινω... Και πολυ κακο μαλιστα
ΚοκορετσιΕικόναΕικόνα Ετσι ετσι!ΕικόναΕικόνα

Dum spiro spero
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης