Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Giorgosbt
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Τετ Δεκ 06, 2023 3:18 pm
Επικοινωνία:

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Giorgosbt »

Kakol έχουν γίνει ήδη οι προβλεπόμενες διαδικασίες για να έχει άδεια εισόδου ο δικηγόρος μου! Δεν είναι πολίτης που έρχεται να χαζέψει.
ApostolidisK

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από ApostolidisK »

Τα αθληματα θα ειναι προβλεπομενα το λενε ολοι αυτο αλλα αυτα που λετε οτι θα φερετε γιαγιαδες μαζι σας γκομενες και δικηγορους δε γινεται σε κανενα εργο😂😂😂😂 αλλα ειναι τοσο ασχετα τα παιδακια γι αυτο δε θα μπουν ποτε
Alfa

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Alfa »

Giorgosbt έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 1:28 pm Kakol έχουν γίνει ήδη οι προβλεπόμενες διαδικασίες για να έχει άδεια εισόδου ο δικηγόρος μου! Δεν είναι πολίτης που έρχεται να χαζέψει.
Πέσε κοιμήσου δεν θα στείλει.

Γιατί σε κάθε προκήρυξη που περιέχει αθλητικές δοκιμασίες εμφανίζεστε 2-3 ονειροπόλοι και λέτε περί δικηγόρων σε αθλητικές δοκιμασίες; Βρείτε με κάτι πιο πειστικό να ασχοληθεί σοβαρά κάποιος μαζί σας.
Επισκέπτης

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

ApostolidisK έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 1:30 pm Τα αθληματα θα ειναι προβλεπομενα το λενε ολοι αυτο αλλα αυτα που λετε οτι θα φερετε γιαγιαδες μαζι σας γκομενες και δικηγορους δε γινεται σε κανενα εργο😂😂😂😂 αλλα ειναι τοσο ασχετα τα παιδακια γι αυτο δε θα μπουν ποτε
Χαχαχα μιλάς και εσύ που είδες στον ύπνο σου αμοιβαίες; Είστε όλοι για γέλια εδώ😂😂😂😂
Athinaiosss

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Athinaiosss »

Ένα φόρουμ για κλάματα γράφεται ότι θέλετε χωρίς καμία βάση αυτά που γράφονται από μερικούς αστοιχείωτα εντελώς λείπαμε πραγματικά για εσάς καλή συνέχεια και καλή επιτυχία θα την χρειαστείτε στα αθλήματα σίγουρα 👌
purosvestis
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: Τρί Ιουν 27, 2023 11:06 am
Επικοινωνία:

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από purosvestis »

Ρε τραγανοπλαγιές απορώ ποιος δικηγόρος που μιλήσατε σας είπε οτι επιτρέπεται να μπει πραγματικά νομίζεται είστε στο τσιφλίκι του μπαμπά σας μερικοί εδώ μέσα όσο για τις αμοιβαίες μεταθέσεις και εγω ξέρω άτομο απο θεσσαλονίκη που ήταν αλλού και πήρε…τώρα πως και τι δεν ξέρω και δεν με ενδιαφέρει και να μάθω.
mikeangel
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 573
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 14, 2021 10:15 pm
Επικοινωνία:

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από mikeangel »

purosvestis έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 2:31 pm Ρε τραγανοπλαγιές απορώ ποιος δικηγόρος που μιλήσατε σας είπε οτι επιτρέπεται να μπει πραγματικά νομίζεται είστε στο τσιφλίκι του μπαμπά σας μερικοί εδώ μέσα όσο για τις αμοιβαίες μεταθέσεις και εγω ξέρω άτομο απο θεσσαλονίκη που ήταν αλλού και πήρε…τώρα πως και τι δεν ξέρω και δεν με ενδιαφέρει και να μάθω.
Δεν σε ενδιαφέρει αλλά έκατσες και το έγραψες, γιατί το έγραψες για να μας μπεις στο μάτι; Για τρολαρισμα;
Επισκέπτης

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

purosvestis έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 2:31 pm Ρε τραγανοπλαγιές απορώ ποιος δικηγόρος που μιλήσατε σας είπε οτι επιτρέπεται να μπει πραγματικά νομίζεται είστε στο τσιφλίκι του μπαμπά σας μερικοί εδώ μέσα όσο για τις αμοιβαίες μεταθέσεις και εγω ξέρω άτομο απο θεσσαλονίκη που ήταν αλλού και πήρε…τώρα πως και τι δεν ξέρω και δεν με ενδιαφέρει και να μάθω.
Ναι καλά και εγώ ξέρω έναν που ήταν με 1000 στην προηγούμενη και μπήκε αλλά τι και πως δεν ξέρω και δεν με ενδιαφέρει να μάθω! Αχχαχαχαχαχα νούμερα όλοι σας ρε 😂😂😂
Επισκέπτης

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ρε παιδιά έχει κανείς κάποια πληροφορία, έστω και ανεπίσημα, για το τι συζητιέται σχετικά με το νέο όριο ηλικίας στην προκήρυξη που θα βγει για εποχικούς;
purosvestis
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: Τρί Ιουν 27, 2023 11:06 am
Επικοινωνία:

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από purosvestis »

mikeangel έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 2:43 pm
purosvestis έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 2:31 pm Ρε τραγανοπλαγιές απορώ ποιος δικηγόρος που μιλήσατε σας είπε οτι επιτρέπεται να μπει πραγματικά νομίζεται είστε στο τσιφλίκι του μπαμπά σας μερικοί εδώ μέσα όσο για τις αμοιβαίες μεταθέσεις και εγω ξέρω άτομο απο θεσσαλονίκη που ήταν αλλού και πήρε…τώρα πως και τι δεν ξέρω και δεν με ενδιαφέρει και να μάθω.
Δεν σε ενδιαφέρει αλλά έκατσες και το έγραψες, γιατί το έγραψες για να μας μπεις στο μάτι; Για τρολαρισμα;
Οχι για να απαντήσω στο παλικαρι οπως και σε άλλους να κοψεται μερικοι το τσιγαρο γιατι βλάπτει…επίσης καθονται και κραζουν το αλλο το παιδι που το ανεφερε και ρωτατε μεχει και ονοματα εδώ λες και τι νομίζεται οτι είστε μερικοί…
Emenanaakous

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Emenanaakous »

Giorgosbt έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 1:28 pm Kakol έχουν γίνει ήδη οι προβλεπόμενες διαδικασίες για να έχει άδεια εισόδου ο δικηγόρος μου! Δεν είναι πολίτης που έρχεται να χαζέψει.
Μωρή Αννούλα φέρε και τον Άρειο πάγο. Επιλαχών θα μείνεις. Άκου τι είπε θα τον καταγγείλω λέει. Ουυυυ ρουφιανε γαμημενε. Ποσό καμένοι είστε μερικοί αλήθεια. Αν μπει ο δικηγόρος σου σφύρα μου, στο υπογράφω εγώ και αααααασε ποιος είμαι εγώ! Ασε που δεν θα μπορεί κανένας να απόδειξει τίποτα γιατί δεν θα υπάρχουν κινητά και ρολόγια smart! Εμένα να ακούς ! 😉
Beekeeper

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Beekeeper »

Υπάρχει συνάδελφος που μπήκε από εποχικός στην Χίο ΕΜΟΔΕ Λαμία! Προσπαθει 2 χρόνια τώρα να έρθει αλλά δεν τα έχει καταφέρει! Προφανως γιατί δεν υπάρχει ΕΜοδε στην Χίο! Φανταζομαι πως τώρα που θα γίνει ΕΜΟΔΕ στο νησί να τα καταφέρει με αμοιβαία ; Πιστεύετε όχι ;
Επίσης σταματήστε αυτό με τα αθλήματα ! Δεν είναι και παγκόσμιο πρωτάθλημα ! Ενα χιλιάρι κ 3 έλξεις είναι! Μακάρι όλοι όσοι έχουν τα μόρια να τα πέρασουν τα αθλήματα !
NikolakisKp

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από NikolakisKp »

Τα αθληματα ειναι αστεια και οποιος ζορισει τον εαυτο του θα τα βγαλει, αλλα αυτον τον πο***τανας γιο που μας δηλωνει οτι ειναι και επισημα ρουφιανος πολυ θα ηθελα να τον πιασω στα χερια μου και ας με κλεισουν και μεσα, αρκει να γ***ησω εναν τετοιο ρουφιανο, ονειρο ζωης το εχω!
Beekeeper

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Beekeeper »

Δεν υπάρχει λόγος να μιλάμε έτσι κλπ! Προσωπικά δεν θα μπορούσα να το κάνω αυτό ακόμα και αν ήμουν επιλαχών! Ωστόσο θα ήταν καλό να υπάρχει αξιοκρατία σε όλα τα στάδια της προκήρυξης! Μορια-αθληματα-γιατροι-ψυχοτεχνικα-τοποθετηση!
Μην φτάσουμε να βρίζουμε αυτόν που φωνάζει για αξιοκρατία και όχι αυτόν που περνάει με βύσμα τα αθλήματα !
Arna

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Arna »

Giorgosbt καταρχήν για να μπεις με τον δικηγόρο στο γήπεδο πέρα ότι δεν γίνεται πρέπει δώσεις αθλήματα για να δώσεις αθλήματα πρπεει να είσαι τουλάχιστον επιλαχών εσύ με 1750 μόρια όπως είχες δηλώσει δεν θα είσαι ούτε επιλαχών
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες