Επιτυχόντες / Επιλαχόντες Αξιωματικοί Ειδικών Καθηκόντων Πυροσβεστικής (2021)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: Επιτυχόντες / Επιλαχόντες Αξιωματικοί Ειδικών Καθηκόντων Πυροσβεστικής (2021)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Με ποιο αιτιολογικο εγινε δεκτη η αιτηση ακυρωσης;
Επισκέπτης

Re: Επιτυχόντες / Επιλαχόντες Αξιωματικοί Ειδικών Καθηκόντων Πυροσβεστικής (2021)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Τρί Σεπ 12, 2023 11:33 am Με ποιο αιτιολογικο εγινε δεκτη η αιτηση ακυρωσης;
Δε γνωρίζω αν έχει βγει απόφαση ή όχι. Πάντως με τα αίσχη που έγιναν στους επιλαχόντες, δε θα μου έκανε εντύπωση. Αν δεν κάνω λάθος και στην πρώτη σειρά μπήκε άτομο με δικαστική απόφαση, ή ένσταση που έγινε δεκτή. Με επιφύλαξη όμως γιατί δε θυμάμαι καλά τα πδ τους.
Επισκέπτης

Re: Επιτυχόντες / Επιλαχόντες Αξιωματικοί Ειδικών Καθηκόντων Πυροσβεστικής (2021)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Δεν είναι τόσο εύκολο φίλε μου να γίνει δεκτή η αίτηση ακύρωσης. Γι αυτό ρώτησα αιτιολογικό. Δεν αντιλέγω απλά τυγχάνει να έχω ασχοληθεί. Καλύτερα να προχωρήσουμε όλοι γιατί άκρη δε βγάζουμε.
Επισκέπτης

Re: Επιτυχόντες / Επιλαχόντες Αξιωματικοί Ειδικών Καθηκόντων Πυροσβεστικής (2021)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Αυτό το να προχωρήσουμε πια... Φυσικά και προχωράμε και ο καθένας κοιτάζει τη ζωή του. Αλλά αν είναι να γίνει δεύτερη σειρά, γιατί να μην ενημερωθούμε κι εμείς; Κρυφό θα το κρατήσουν;
Επισκέπτης

Re: Επιτυχόντες / Επιλαχόντες Αξιωματικοί Ειδικών Καθηκόντων Πυροσβεστικής (2021)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Νομίζω έχουμε χάσει την ουσία. Ο καθένας πλέον γράφει την άποψή του, το παράπονό του και την εικασία του. Δεν αφορά κανέναν αυτό. Πάρτε τηλέφωνα στο αρχηγείο και στο υπουργείο και θα σας λυθούν όλες σας οι απορίες. Το λέω για να μην ταλαιπωρείστε άδικα. Καλό βράδυ.
Επισκέπτης

Re: Επιτυχόντες / Επιλαχόντες Αξιωματικοί Ειδικών Καθηκόντων Πυροσβεστικής (2021)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Σεπ 14, 2023 12:01 am Νομίζω έχουμε χάσει την ουσία. Ο καθένας πλέον γράφει την άποψή του, το παράπονό του και την εικασία του. Δεν αφορά κανέναν αυτό. Πάρτε τηλέφωνα στο αρχηγείο και στο υπουργείο και θα σας λυθούν όλες σας οι απορίες. Το λέω για να μην ταλαιπωρείστε άδικα. Καλό βράδυ.
Τι να σου πω. Οσες φορες εχω παρει εγω μου λενε πως δεν εχουν καποια ενημερωση και να παρακολουθω το σαιτ. Εχεις επικοινωνησει εσυ και σου ειπαν κατι παραπανω;
Επισκέπτης

Re: Επιτυχόντες / Επιλαχόντες Αξιωματικοί Ειδικών Καθηκόντων Πυροσβεστικής (2021)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Σεπ 14, 2023 7:30 pm
Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Σεπ 14, 2023 12:01 am Νομίζω έχουμε χάσει την ουσία. Ο καθένας πλέον γράφει την άποψή του, το παράπονό του και την εικασία του. Δεν αφορά κανέναν αυτό. Πάρτε τηλέφωνα στο αρχηγείο και στο υπουργείο και θα σας λυθούν όλες σας οι απορίες. Το λέω για να μην ταλαιπωρείστε άδικα. Καλό βράδυ.
Τι να σου πω. Οσες φορες εχω παρει εγω μου λενε πως δεν εχουν καποια ενημερωση και να παρακολουθω το σαιτ. Εχεις επικοινωνησει εσυ και σου ειπαν κατι παραπανω;
Ότι δεν έχει εξαγγελθεί κάτι για εμάς και οι πίνακές μας έληξαν από τον Ιούλιο.
Επισκέπτης

Re: Επιτυχόντες / Επιλαχόντες Αξιωματικοί Ειδικών Καθηκόντων Πυροσβεστικής (2021)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Να σας πω την άποψή μου. Βλέπω ότι πάει και ο Σεπτέμβριος χωρίς να γίνει τίποτα. Όπως πέρασαν τόσοι μήνες. Δε θεωρώ ότι έχει νόημα και λόγο ύπαρξης το συγκεκριμένο θρεντ. Αν υπάρχει κάποιο παιδί που του έχουν δώσει ελπίδες, ας με διορθώσει.
Επισκέπτης

Re: Επιτυχόντες / Επιλαχόντες Αξιωματικοί Ειδικών Καθηκόντων Πυροσβεστικής (2021)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Μπορεί κάποιος να δώσει μια υπεύθυνη απάντηση για το τι ακούγεται; Όχι μόνο από τα παιδιά που δώσαμε, κωλυόμενους και επιλαχόντες, αλλά κι από όσους δεν έδωσαν και είναι σε θέση να ξέρουν τα πράγματα με τις προσλήψεις προσωπικού. Ακόμα και δυσάρεστο να είναι και να κλείσει οριστικά το θέμα, τουλάχιστον ας μας το πει κάποιος υπεύθυνα. Όταν δε μας ξεκαθαρίζουν τίποτα, δεν μπορούμε κι εμείς να το διαγράψουμε. Έμαθα εδώ για το τροποποιητικό σχέδιο που θα έβαζε κάποια παιδιά στο σώμα και κόπηκε τελευταία στιγμή για τον λόγο που είπατε και αν κέρδισαν κάποιοι στα δικαστήρια, να τους καλέσουν. Πρέπει όμως κι εμάς να μας δώσουν μια ξεκάθαρη απάντηση. Το ελάχιστο που πρέπει να κάνουν μετά απ' όλα αυτά. Μπράβο για το φόρουμ και που μιλήσατε ξεκάθαρα για όσα μάθατε.
Επισκέπτης

Re: Επιτυχόντες / Επιλαχόντες Αξιωματικοί Ειδικών Καθηκόντων Πυροσβεστικής (2021)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Μην περιμενετε να εχουμε καποια επισημη ενημερωση, απο τη στιγμη που εληξαν οι πινακες τελειωσε.
Επισκέπτης

Re: Επιτυχόντες / Επιλαχόντες Αξιωματικοί Ειδικών Καθηκόντων Πυροσβεστικής (2021)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Οι κωλυόμενοι όμως πρέπει να κληθούν. Και για να κληθούν νόμιμα πρέπει ή να σχηματιστεί δεύτερη σειρά ή να τροποποιηθεί το πδ. Αυτό θέλουμε να μάθουμε, καθώς και γιατί κόψανε την τροποποίηση των επιλαχόντων.
Επισκέπτης

Re: Επιτυχόντες / Επιλαχόντες Αξιωματικοί Ειδικών Καθηκόντων Πυροσβεστικής (2021)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Συμφωνώ με όλους σας. Έχετε δίκιο. Επί του πρακτέου, πώς μπορεί να μάθει κανείς τι γίνεται με τους κωλυόμενους, χωρίς να έχει γνωστό του κωλυόμενο;
Επισκέπτης

Re: Επιτυχόντες / Επιλαχόντες Αξιωματικοί Ειδικών Καθηκόντων Πυροσβεστικής (2021)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Οι προσλήψεις κάθε υπουργείου θα φανούν στον προϋπολογισμό. Και τότε θα ξεκαθαρίσει τι θέλει το Αρχηγείο και το υπουργείο. Όμως μη βασίζεστε στο τι θα γίνει με αυτούς από 1η που θα επαναφοιτήσουν στη 2η σειρά. Αυτοί είναι εξασφαλισμένοι. Στο κάτω-κάτω, το πιο υγιές θα ήταν νέος διαγωνισμός, με συνέντευξη που θα έχει περιορισμούς στα κριτήρια με τα οποία βαθμολογεί η επιτροπή. Επίσης, αν θέλουν συνέντευξη, ο πρόεδρος της επιτροπής πρέπει να είναι ανεξάρτητος, όπως ακαδημαϊκός του κλάδου κάθε ειδικότητας. Να δοθούν σαφείς οδηγίες ότι τα μεταπτυχιακά μετράνε τόσο, η εμπειρία τόσο κλπ.
Επισκέπτης

Re: Επιτυχόντες / Επιλαχόντες Αξιωματικοί Ειδικών Καθηκόντων Πυροσβεστικής (2021)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Υπάρχουν εδώ υποψήφιοι που δικαιώθηκαν δικαστικά και έχουν απόφαση;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες