Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
mrhabuya
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 122
Εγγραφή: Παρ Φεβ 03, 2023 2:31 pm
Επικοινωνία:

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από mrhabuya »

Θα στειλετε και καμια dick pic εδω περα; Τι φαση;
Dhmos33

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από Dhmos33 »

mrhabuya έγραψε: Δευ Οκτ 02, 2023 6:48 pm Θα στειλετε και καμια dick pic εδω περα; Τι φαση;
Onlyfuns και έτσι ε; Χαχαχα
niasimas
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1038
Εγγραφή: Πέμ Απρ 14, 2022 10:08 pm
Επικοινωνία:

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από niasimas »

Αυτό που βγήκε σήμερα, ήταν η προκήρυξη των ΤΕ, από γραπτό, που περιλαμβάνει και δικαστική, πολιτικό προσωπικό. Ίσως αυτό να εννοούσε ο υπουργός, όταν έλεγε για Δευτέρα.
Sol33
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 21, 2023 2:52 pm
Επικοινωνία:

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από Sol33 »

Κάποιος έγραψε παραπάνω ότι επικοινώνησε με ΑΣΕΠ και του είπαν ότι θα βγει από μέρα σε μέρα, δεν είμαστε και σίγουροι αλλά λογικά θα βγει σύντομα. Φαίνεται ότι την τρέχουν την συγκεκριμένη!
Annita

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από Annita »

niasimas έγραψε: Κυρ Οκτ 01, 2023 11:19 pm
Annita έγραψε: Κυρ Οκτ 01, 2023 10:53 pm Βρε παιδιά καλησπέρα και καλη επιτυχία. Εγω ειμαι 31με παιδι εναμιση χρονων. Εαν τα καταφερω να μπω θα εισακτουμε σε σχολη; Ποσο διαρκει; Εσωκλειστοι; Αθηνα; Γιατι μενω πατρα. Επισης για το αστυνομικό προσωπικο θελει φακελο ασεπ; Δλδ απο που πρέπει να ξεκινησω; Ειλικρινά χεν ξερω τίποτα απο αυτα. Παρακαλώ αε με βοηθήσει κάποιος. Το οριο ηλικίας ανεβηκε στα 35 δλδ εμένα με πιανει;
Στο πρώτο ερώτημα, μπάινεις σχολή, για τέσσερις μήνες, το που δεν γνωρίζω. Θέλει μητρώο ΑΣΕΠ, όχι φάκελο. Το φτιάχνεις ηλεκτρονικά, στο σάιτ του ΑΣΕΠ, δεν είναι δύσκολο. Το όριο ηλικίας είναι 35, οπότε μπορείς να δηλώσεις.
Ταγματαρχη ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Δεν εχω ξανακσνει φακελο ασεπ. Τους εστειλα τα στοιχεία μου μου εστειλαν πίσω κατι αρχεία αλλα δεν ανοιγε κανένα. Στα γρηγορα. Εχω τρια ξενόγλωσσα πτυχια διπλωμα για αμαξι και απολυτήριο λυκείου. Επι πτυχιω λογω παιδιου. Ενα τεκνο ανηλικο δεν είμαι παντρεμένη και ζω σε νοικι. Και κάρτα ανεργίας. Θελω να πω τα κοινωνικά κριτήρια πιάνονται; Εγω που είμαι ανεργη με παιδί στο νοικι και κορη τριτεκνγς οικογένειας δικαιουμαι να μπω ; Λαι αν ναι υπάρχει περίπτωση στην πολη μου την πατρα; Να μην μετακινηθω λογω πσιδιου. Τη σ ολη μπιρω να την παταξολουθησω σε εγκαταστάσεις στην Πάτρα;
niasimas
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1038
Εγγραφή: Πέμ Απρ 14, 2022 10:08 pm
Επικοινωνία:

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από niasimas »

Annita έγραψε: Δευ Οκτ 02, 2023 9:44 pm
niasimas έγραψε: Κυρ Οκτ 01, 2023 11:19 pm
Annita έγραψε: Κυρ Οκτ 01, 2023 10:53 pm Βρε παιδιά καλησπέρα και καλη επιτυχία. Εγω ειμαι 31με παιδι εναμιση χρονων. Εαν τα καταφερω να μπω θα εισακτουμε σε σχολη; Ποσο διαρκει; Εσωκλειστοι; Αθηνα; Γιατι μενω πατρα. Επισης για το αστυνομικό προσωπικο θελει φακελο ασεπ; Δλδ απο που πρέπει να ξεκινησω; Ειλικρινά χεν ξερω τίποτα απο αυτα. Παρακαλώ αε με βοηθήσει κάποιος. Το οριο ηλικίας ανεβηκε στα 35 δλδ εμένα με πιανει;
Στο πρώτο ερώτημα, μπάινεις σχολή, για τέσσερις μήνες, το που δεν γνωρίζω. Θέλει μητρώο ΑΣΕΠ, όχι φάκελο. Το φτιάχνεις ηλεκτρονικά, στο σάιτ του ΑΣΕΠ, δεν είναι δύσκολο. Το όριο ηλικίας είναι 35, οπότε μπορείς να δηλώσεις.
Ταγματαρχη ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Δεν εχω ξανακσνει φακελο ασεπ. Τους εστειλα τα στοιχεία μου μου εστειλαν πίσω κατι αρχεία αλλα δεν ανοιγε κανένα. Στα γρηγορα. Εχω τρια ξενόγλωσσα πτυχια διπλωμα για αμαξι και απολυτήριο λυκείου. Επι πτυχιω λογω παιδιου. Ενα τεκνο ανηλικο δεν είμαι παντρεμένη και ζω σε νοικι. Και κάρτα ανεργίας. Θελω να πω τα κοινωνικά κριτήρια πιάνονται; Εγω που είμαι ανεργη με παιδί στο νοικι και κορη τριτεκνγς οικογένειας δικαιουμαι να μπω ; Λαι αν ναι υπάρχει περίπτωση στην πολη μου την πατρα; Να μην μετακινηθω λογω πσιδιου. Τη σ ολη μπιρω να την παταξολουθησω σε εγκαταστάσεις στην Πάτρα;
Μην αγχώνεσαι. Για το μητρώο, θα μπεις στο ασεπ, στην ενημερωτική πύλη, βοήθεια, εγχειρίδια χρήσης και θα βρεις ότι χρειάζεσαι για να το φτιάξεις. Τώρα, οι επιπλέον γλώσσες, μοριοδοτούνται. Αφού είσαι ΔΕ ακόμα, η καλή γνώση μίας γλώσσας, είναι πρόσθετο τυπικό προσόν. Επίσης, για την πρόσληψη του προσωπικού γίνονται δεκτές οι ειδικές κατηγορίες α) πολυτέκνων και τέκνων πολυτέκνων, β) τριτέκνων και τέκνων τριτέκνων. Για την ανεργία και το παιδί, δεν γνωρίζω, θα το διευκρινίζει η προκήρυξη. Επίσης, η εισαγωγική εκπαίδευση του προσωπικού του
αστυνομικού τομέα της Δικαστικής Αστυνομίας πραγματοποιείται στις εγκαταστάσεις της Σχολής Αστυφυλάκων ή σε άλλους κατάλληλους χώρους, ανά την Επικράτεια. Για Πάτρα, δεν ξέρω.
Annita

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από Annita »

niasimas έγραψε: Δευ Οκτ 02, 2023 10:15 pm
Annita έγραψε: Δευ Οκτ 02, 2023 9:44 pm
niasimas έγραψε: Κυρ Οκτ 01, 2023 11:19 pm

Στο πρώτο ερώτημα, μπάινεις σχολή, για τέσσερις μήνες, το που δεν γνωρίζω. Θέλει μητρώο ΑΣΕΠ, όχι φάκελο. Το φτιάχνεις ηλεκτρονικά, στο σάιτ του ΑΣΕΠ, δεν είναι δύσκολο. Το όριο ηλικίας είναι 35, οπότε μπορείς να δηλώσεις.
Ταγματαρχη ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Δεν εχω ξανακσνει φακελο ασεπ. Τους εστειλα τα στοιχεία μου μου εστειλαν πίσω κατι αρχεία αλλα δεν ανοιγε κανένα. Στα γρηγορα. Εχω τρια ξενόγλωσσα πτυχια διπλωμα για αμαξι και απολυτήριο λυκείου. Επι πτυχιω λογω παιδιου. Ενα τεκνο ανηλικο δεν είμαι παντρεμένη και ζω σε νοικι. Και κάρτα ανεργίας. Θελω να πω τα κοινωνικά κριτήρια πιάνονται; Εγω που είμαι ανεργη με παιδί στο νοικι και κορη τριτεκνγς οικογένειας δικαιουμαι να μπω ; Λαι αν ναι υπάρχει περίπτωση στην πολη μου την πατρα; Να μην μετακινηθω λογω πσιδιου. Τη σ ολη μπιρω να την παταξολουθησω σε εγκαταστάσεις στην Πάτρα;
Μην αγχώνεσαι. Για το μητρώο, θα μπεις στο ασεπ, στην ενημερωτική πύλη, βοήθεια, εγχειρίδια χρήσης και θα βρεις ότι χρειάζεσαι για να το φτιάξεις. Τώρα, οι επιπλέον γλώσσες, μοριοδοτούνται. Αφού είσαι ΔΕ ακόμα, η καλή γνώση μίας γλώσσας, είναι πρόσθετο τυπικό προσόν. Επίσης, για την πρόσληψη του προσωπικού γίνονται δεκτές οι ειδικές κατηγορίες α) πολυτέκνων και τέκνων πολυτέκνων, β) τριτέκνων και τέκνων τριτέκνων. Για την ανεργία και το παιδί, δεν γνωρίζω, θα το διευκρινίζει η προκήρυξη. Επίσης, η εισαγωγική εκπαίδευση του προσωπικού του
αστυνομικού τομέα της Δικαστικής Αστυνομίας πραγματοποιείται στις εγκαταστάσεις της Σχολής Αστυφυλάκων ή σε άλλους κατάλληλους χώρους, ανά την Επικράτεια. Για Πάτρα, δεν ξέρω.
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Συγχωρέστε με αν απανταω αλλου ντ αλλου αλλά πρώτη φορά γράφω σε φορουμ. Να πω οτι εγω ενδιαφέρομαι μονο για τον αστυνομικό κλαδο. Δλδ γενικων καθηκόντων νομιζω. Όχι πολιτικό προσωπικό. Μακαρι να πιανομαι και μαλιστα στην εντοπιότητα μου. Παιδια λετε μετα απο χρόνια να καταργηθεί η δικαστική αστυνομία γιατι στο ελλαδισταν δεν θα περπατήσει πολυ. Και να γίνουμε κι εμείς στον αυτο καθαυτο κλαδο αστυνομικοί υπάλληλοι εαν τα καυαφερουμε; Δλδ κατι σε ποασυ; Υπάρχει τέτοια περίπτωση;
Επισκέπτης

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Μη σκέφτεσαι να κανείς τα χαρτιά σου αν έχεις τέτοιο σκεπτικό ότι θα καταργηθεί μετά από χρόνια. Κάνε την προσπάθεια σου και καλή επιτυχία! Μη το πάμε τόσο μακριά το θέμα παιδιά. Αν έχεις κ τα αθληματα δεν έχεις να φοβάσαι κάτι. Καλή συνέχεια
Annita

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από Annita »

Επισκέπτης έγραψε: Δευ Οκτ 02, 2023 11:50 pm Μη σκέφτεσαι να κανείς τα χαρτιά σου αν έχεις τέτοιο σκεπτικό ότι θα καταργηθεί μετά από χρόνια. Κάνε την προσπάθεια σου και καλή επιτυχία! Μη το πάμε τόσο μακριά το θέμα παιδιά. Αν έχεις κ τα αθληματα δεν έχεις να φοβάσαι κάτι. Καλή συνέχεια
Ναι έχεις δίκιο!
Επισκέπτης

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλημερα παιδια με 780 μορια χωρις εμπειρια για ΔΕ να ρισκαρα να εμπαινα στην κατηγορια για τριτεκνους;
Dhmos33

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από Dhmos33 »

Επισκέπτης έγραψε: Τρί Οκτ 03, 2023 9:46 am Καλημερα παιδια με 780 μορια χωρις εμπειρια για ΔΕ να ρισκαρα να εμπαινα στην κατηγορια για τριτεκνους;
Μέτρια προς καλά. Αξίζει.
Sertop2

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από Sertop2 »

ΘΕΡΜΉ ΠΑΡΆΚΛΗΣΗ

Σταματήστε επιτέλους να γράφετε εδώ τα μόρια σας και να γεμίζετε τα νήματα, να μπαίνουμε να βλέπουμε 3 σελίδες και να χεζομαστε! Υπάρχει άλλο νήμα για τα μόρια και τις ελπίδες!
Dhmos33

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από Dhmos33 »

Dhmos33 έγραψε: Τρί Οκτ 03, 2023 10:19 am
Επισκέπτης έγραψε: Τρί Οκτ 03, 2023 9:46 am Καλημερα παιδια με 780 μορια χωρις εμπειρια για ΔΕ να ρισκαρα να εμπαινα στην κατηγορια για τριτεκνους;
Μέτρια προς καλά. Αξίζει.
Τώρα είδα χωρίς εμπειρία. Κατσε ρε φίλε τ έχεις?
Dhmos33

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από Dhmos33 »

Για το πολιτικό προσωπικό λέει εδώ.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης