Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Αστυνομία, ειδικοί φρουροί, ΕΚΑΜ, λιμενικό, πυροσβέστες κ.λπ
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
ΔΗΜΗΤΡΗΣ..82
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 598
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 23, 2010 11:00 pm
Επικοινωνία:

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από ΔΗΜΗΤΡΗΣ..82 »

Τι να σου πω... Πραγματικα ειμαι Περίεργος πως μπορεί να γίνει. .ειδικά τώρα που τα ελέγχουν από τον ασεπ. Τεσπα...
Γρηγορης

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Γρηγορης »

Στην Ελλαδιτσα μας να μην εισαι περιεργος για τετοια πραγματα! Μη ξεχνας και το "Ο Βυσμων Νικα" και το "Βυσμειν Χρη" στις ειδικες δυναμεις μας! Παντου βυσμα θες στην Ελλαδα, βυσμα και χρημα... Οσο για τον Ασεπ, πρωτον και αυτος κρατικος οργανισμος ειναι και δευτερον αυτοι που τον απαρτιζουν, ανθρωποι δεν ειναι και αυτοι; Δε μπορει να λαδωνονται; Τι ειναι; ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ;

ΔΗΜΗΤΡΗΣ..82
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 598
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 23, 2010 11:00 pm
Επικοινωνία:

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από ΔΗΜΗΤΡΗΣ..82 »

Εγώ δεν λέω τι γίνετε γενικά στην Ελλάδα αυτό το ξέρω πολύ καλα, τωρα μιλάμε για την συγκεκριμένη προκήρυξη των φρουρών και εγώ από ότι δει ως τώρα όποιοι πήγαν να κάνουν πουσ@#α τους βρήκαν το αργότερο μετά από 1αν χρόνο και πήραν πόδι. Με γενικολογίες δεν βγάζουμε άκρη μόνο με στοιχειά. Επίσης αν είχα όλα αυτά τα χρήματα να λαδώσω τόσα άτομα που είναι εκεί δεν θα έψαχνα για δουλεία θα καθόμουν να πεταω χαρταετό .και στο φινάλε σιγά μην βάλει ο άλλος το κεφάλι του για να βάλει κάποιον σε δουλεία που υπάρχει σχετικά κάποιος έλεγχος.
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Greek_Army »

Παρηγοριά στον άρρωστο είναι αυτά, όποιος δεν έχει μόρια απλά δεν μπαίνει, τώρα αν ο άλλος πιστεύει ότι μπορεί να τον χώσει κάποιο βύσμα κακό του κεφαλιού του, εδώ πέρσι είχαμε την λίστα με τα μόρια των υποψηφίων και οι περισσότεροι λέγανε ψέμματα Εικόνα
blademaster
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 129
Εγγραφή: Δευ Μαρ 07, 2011 2:41 pm
Επικοινωνία:

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από blademaster »

Δυστηχώς πουστιές με επιλαχόντες παίχτηκαν και με τους αστυφύλακες. Και μερικά παιδιά το κυνήγησαν δικαστικα και μπήκαν με άλλη σειρά γιατί κάποιος άλλος τους έφαγε την θέση ως επιλαχών αν και έιχε χειρώτερα μόρια.
για αυτό καλό είναι να ξέρει κανείς τα μόρια του τελευταίου επιλαχόντα, και γενικα να το ψάχνει το θέμα για να μήν τον αδικήσουν και δεν πάρει χαμπάρι.
nikoslok
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 281
Εγγραφή: Τετ Σεπ 08, 2010 10:28 pm
Επικοινωνία:

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από nikoslok »

blademaster έγραψε:Δυστηχώς πουστιές με επιλαχόντες παίχτηκαν και με τους αστυφύλακες. Και μερικά παιδιά το κυνήγησαν δικαστικα και μπήκαν με άλλη σειρά γιατί κάποιος άλλος τους έφαγε την θέση ως επιλαχών αν και έιχε χειρώτερα μόρια.
για αυτό καλό είναι να ξέρει κανείς τα μόρια του τελευταίου επιλαχόντα, και γενικα να το ψάχνει το θέμα για να μήν τον αδικήσουν και δεν πάρει χαμπάρι.
οποιος εχει τα μορια μπαινει δεν τα εχει δεν μπαινει Δεν υπαρχουν τετοια Εφοσων δημοσιευται Κατασταση με ολους τους υποψηφιους Μπορεις να δεις πολυ καλα ποιοι κοπηκαν και ποσους επιλαχοντες πηραν Μην λεμε οτι θελουμε αυτα τα λενε ατομα που δεν εχουν μορια και Δεν ξερουν απο που να πιαστουν Να μου ελεγες για σειρες 1999 2000 να πω μπορει αλλα εφοσον μπηκε ο ασεπ στην μεσει δεν παιζει Καμια τετοια περιπτωση Ξερω παλικαρι με πλαστο που μετα απο ενα χρονο σειρα του 8 Τον διωξαν απο το σωμα και Αυτη την στιγμη Εκει να κανει και με την δικαιωσυνη Το βυσμα μπορει να παιχτει στην εξης Περιπτωση εισαι πχ 70 θεση επιλαχον Δινουν γραμμη να ειναι αυστυροι Γιατροι ψυχοτεχνικα και Αθληματα Κοβονται 70 ατομα περναει το βυσμα Μονο ετσι μπορει να γινει... Αλλα και παλη πρεπει να εχεις μορια αλλα Ο καθενας πιστευει Οτι Θελει παντος αμα δεν μπει καποιος μην νομιζει οτι την θεση του την εφαγε βησμα Πολυ απλα δεν ειχε τα μορια η αν κοπει καποιος για ενα κιλο Η για εναν ποντο Παλη δεν Φταιει το βησμα να ηταν αυτος ενταξει και το βυσμα δεν θα μπορουσε να κανει τπτ... Καλη τυχη οταν βγει Αμα ειστε οκ δεν θα εχει κανενας
Άβαταρ μέλους
ΑΡΜΕΝΙΣΤΗΣ
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 280
Εγγραφή: Παρ Απρ 29, 2011 4:35 pm
Επικοινωνία:

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από ΑΡΜΕΝΙΣΤΗΣ »

Μονο στους ε. Φ. Ειναι αδυνατο να μπει βυσμα

Άβαταρ μέλους
ΑΡΜΕΝΙΣΤΗΣ
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 280
Εγγραφή: Παρ Απρ 29, 2011 4:35 pm
Επικοινωνία:

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από ΑΡΜΕΝΙΣΤΗΣ »

ΑΡΜΕΝΙΣΤΗΣ έγραψε: Μονο στους ε. Φ. Ειναι αδυνατο να μπει βυσμα

Ξεχασα και στις σχολες με πανελληνιες εξετασεισ.
greek man

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από greek man »

Μαγκες συγνωμη κιολας αλλα ειστε πολυ βαθια νυχτωμενοι, δεν θα πω το ονομα μου αλλα επειδη πραγματικα εχω ξεκαρδηστη στα γελια με αυτους που λενε πως δεν χωραει βυσμα, σας λεω με καθε σοβαροτητα οτι ο αδερφος μου μπηκε με βησμα ε. Φ και δν ειχε τπτ απο μορια. Τωρα εσεις καθειστε κ ονειρευτητε για την αξιοκρατεια που λετε μερικοι... (πιστευω θα διαγραφει το μνμ μου αλλα μου φτανει που καποιος θα το διαβασει) ... Ακου ο ασεπ ειναι αδιαβλητος χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα παρα πολυ καλο
nikopaok4
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 367
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 25, 2011 4:40 pm
Επικοινωνία:

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από nikopaok4 »

greek man έγραψε:Μαγκες συγνωμη κιολας αλλα ειστε πολυ βαθια νυχτωμενοι, δεν θα πω το ονομα μου αλλα επειδη πραγματικα εχω ξεκαρδηστη στα γελια με αυτους που λενε πως δεν χωραει βυσμα, σας λεω με καθε σοβαροτητα οτι ο αδερφος μου μπηκε με βησμα ε. Φ και δν ειχε τπτ απο μορια. Τωρα εσεις καθειστε κ ονειρευτητε για την αξιοκρατεια που λετε μερικοι... (πιστευω θα διαγραφει το μνμ μου αλλα μου φτανει που καποιος θα το διαβασει) ... Ακου ο ασεπ ειναι αδιαβλητος χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα παρα πολυ καλο
δυστηχως σε πιστευω

Άβαταρ μέλους
handballer
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 815
Εγγραφή: Δευ Απρ 04, 2011 1:32 am
Επικοινωνία:

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από handballer »

greek man έγραψε: Μαγκες συγνωμη κιολας αλλα ειστε πολυ βαθια νυχτωμενοι, δεν θα πω το ονομα μου αλλα επειδη πραγματικα εχω ξεκαρδηστη στα γελια με αυτους που λενε πως δεν χωραει βυσμα, σας λεω με καθε σοβαροτητα οτι ο αδερφος μου μπηκε με βησμα ε. Φ και δν ειχε τπτ απο μορια. Τωρα εσεις καθειστε κ ονειρευτητε για την αξιοκρατεια που λετε μερικοι... (πιστευω θα διαγραφει το μνμ μου αλλα μου φτανει που καποιος θα το διαβασει) ... Ακου ο ασεπ ειναι αδιαβλητος χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα παρα πολυ καλο
Κρίμα...
greek man

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από greek man »

Κριμα δεν λες τπτ, ενταξει δν λεω αδερφος μου ειναι κ χαρηκα πολυ που μπηκε, αλλα μετα σε πιανει ενα συναισθημα κ λες κοιτα να δεις ποσο σαπιοι ειμαστε σαν κρατος. Δυστηχως κανενας μα κανενας οργανισμος δν ειναι αδιαβλητος, ολοι μα ολοι ειναι εργαλεια τον κομματων και οσοι το εχουν βιωσει απο κοντα καταλαβαινουν τη εννοω. Παιδια συγνωμη αν πικρανα καποιους αλλα ειναι καλυτερα να ξερετε απ το να πιστευετε οτι ζουμε ς εναν παραμυθενιο κοσμο οπως λενε καποιοι η προσπαθουν να μας πεισουν οτι ειναι ετσι. Βεβεα ο καθενας εχει δικαιωμα να πιστευει οτι θελει
Mr.H
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 75
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2011 4:09 am
Επικοινωνία:

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Mr.H »

greek man έγραψε:Μαγκες συγνωμη κιολας αλλα ειστε πολυ βαθια νυχτωμενοι, δεν θα πω το ονομα μου αλλα επειδη πραγματικα εχω ξεκαρδηστη στα γελια με αυτους που λενε πως δεν χωραει βυσμα, σας λεω με καθε σοβαροτητα οτι ο αδερφος μου μπηκε με βησμα ε. Φ και δν ειχε τπτ απο μορια. Τωρα εσεις καθειστε κ ονειρευτητε για την αξιοκρατεια που λετε μερικοι... (πιστευω θα διαγραφει το μνμ μου αλλα μου φτανει που καποιος θα το διαβασει) ... Ακου ο ασεπ ειναι αδιαβλητος χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα παρα πολυ καλο


Καταλαβαίνεις πόσο πολύ προκαλεί την οργή μας αυτό, έτσι δεν είναι;
καγκουρας

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από καγκουρας »

Τι μας έκανες βρε γκρεκ μαν! Μας κατέστρεψες.

Ξεκινήσαμε με τις ξένες γλώσσες με τα τοεικ και μπούλατς, πήγαμε και βγάλαμε ό, τι υπάρχει σε δίπλωμα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι... Όλη την αλφαβήτα τέλος πάντων (οδηγάμε μέχρι και ελικόπτερο). Πήραμε τον μπερέ έστω και με 9μηνο. Λόγω των αθλητικών δοκιμασιών συνεχίζουμε και τρέχουμε σαν π@@στονια, βαράμε κάμψεις, έλξεις, κολοτουμπίδια, παπάκια, τοπ και πίσω σκουα τζαμπ μερικοί απο μας τρώμε ακόμα φίδια και γδέρνουμε αρκούδες και έρχεσαι και μας λές οτι μπορούμε να βάλουμε και βύσμα

Τετοία γράφεις και θα αρχίσουμε να ψάχνουμε και γι αυτό. Πέρα απο συμφωνώ απόλυτα μαζί σου... Αν έχεις βύσμα διάβαινε.

310LELE
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1304
Εγγραφή: Τρί Οκτ 19, 2010 8:50 pm
Επικοινωνία:

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από 310LELE »

Χααχχααχαχ οδηγαμε μεχρι και ελικοπτερο... Λιωνω...respect... Παντω για βυσμα γενικα θα σας πω και εγω τι εχω δει... Εδινα αθληματα στο τατοι για τη ΣΤΥΑ μας μαζευει τεσπα ο υπευθηνος εκει και λεει... 'κοιταξτε να δειτε εγω δεν καταλαβαινω απο βυσματα κτλ. Οποιος αξιζει θα περασει'' και εκεινη τη στιγμη σκαει μυτη ενας πατερας ενος παιδιου βγαζει μια ταυτοτητα του λεει ειμαι ο ταδε κανονισε να περασει ο γιος μου... Ενα σας λεω... Πηδηξε 7 φορες για να βγαλει το μηκος... Και το 1000αρι...6+λεπτα... Αυτη τη στιγμη ειναι μεσα...
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης