Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Alex321

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Alex321 »

Για όσους θέλουν δράση αυτόν τον μήνα θα βγει και η προκήρυξη για τους εποπ 2024 στον στρατο ας δηλώσουν ειδικές δυνάμεις
Edwwww

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Edwwww »

Alex321 έγραψε: Πέμ Μαρ 14, 2024 11:36 pm Για όσους θέλουν δράση αυτόν τον μήνα θα βγει και η προκήρυξη για τους εποπ 2024 στον στρατο ας δηλώσουν ειδικές δυνάμεις
Τι συγκρίνεις ρε φίλε είναι δυνατόν; Πρώτον ποιος σου είπε ότι γουστάρουν όλοι την στρατιωτική ζωή και τις συνεχείς μεταθέσεις; Ασκήσεις,24ωρες υπηρεσίες. Απλώς θέλουν να μην σκουριάσουν αυτό λένε τα παλικάρια.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καντε για δημοτική, μπείτε και μετά βλέπετε τι θα κάνετε. Μην έχετε δεδομένη την είσοδο. Μετά βγαίνει και για ειδικούς, λίγα άτομα βέβαια αλλα βγαίνει. Μπορείς από δημοτική να πας μιας και θεωρειται ανώτερη προκήρυξη.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Πω αρχίσατε τις ***** πάλι. Κάντε όπου να ναι κ ότι κάτσει Ε; Να λες για τον εαυτό σου έτσι, υπάρχουν άνθρωποι που είμαστε πιο επιλεκτικοί από ότι εσυ που τα βάζεις όλα κ όπου κάτσει. Τι μπαγλαμάς είσαι ρε φίλε. Κάντε λέει όλοι δημοτική λέει.
Gluttonous

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Gluttonous »

Πώς μπορείς να είσαι τόσο σίγουρος ότι θα πάρει ειδικούς φρουρούς; Μιλάς για το καλοκαίρι; Και για ποσά άτομα?
TomahawkofConnor

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από TomahawkofConnor »

Οι δημοτικοί αστυνομικοί θα πιάσουν δουλειά μέσα 2025 και αν γιατί αργεί πολύ ο ΑΣΕΠ. Άρα λίγο δύσκολο να μπεις και αν θες να κάνεις τα χαρτιά σου για ειδικούς φρουρούς μιας και ακούγεται ότι μπορεί να πάρει μια 500αρα το καλοκαίρι. Εκτός και αν λες ότι θα πάρει του χρόνου το καλοκαίρι...
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Μαρ 15, 2024 10:14 am Καντε για δημοτική, μπείτε και μετά βλέπετε τι θα κάνετε. Μην έχετε δεδομένη την είσοδο. Μετά βγαίνει και για ειδικούς, λίγα άτομα βέβαια αλλα βγαίνει. Μπορείς από δημοτική να πας μιας και θεωρειται ανώτερη προκήρυξη.
Καποιοι εχουμε δεδομενη την εισοδο διοτι ειμστε ηδη ενεργοι σε σωματα ασφαλειας και απλα επιλεγουμε αν θα παμε καπου καλυτερα η σε καλυτερη πολη. Δηλαδη με βαση τα μορια μου πχ δεν υπαρχει περιπτωση στ κατηγορια ΤΕ να ειμαι εκτος.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Μαρ 15, 2024 4:22 pm
Επισκέπτης έγραψε: Παρ Μαρ 15, 2024 10:14 am Καντε για δημοτική, μπείτε και μετά βλέπετε τι θα κάνετε. Μην έχετε δεδομένη την είσοδο. Μετά βγαίνει και για ειδικούς, λίγα άτομα βέβαια αλλα βγαίνει. Μπορείς από δημοτική να πας μιας και θεωρειται ανώτερη προκήρυξη.
Καποιοι εχουμε δεδομενη την εισοδο διοτι ειμστε ηδη ενεργοι σε σωματα ασφαλειας και απλα επιλεγουμε αν θα παμε καπου καλυτερα η σε καλυτερη πολη. Δηλαδη με βαση τα μορια μου πχ δεν υπαρχει περιπτωση στ κατηγορια ΤΕ να ειμαι εκτος.
και στην δικαστικη το ιδιο εγινε, παρα πολλοι ηταν απο σωματα ασφαλειας. Βεβαια αυτο δεν επρεπε να επιτρεπεται. Ειναι αδικο.! Εχεις μια θεση στο δημοσιο σε σωμα ασφαλειας, οταν μετα απο χρονια την αφηνεις μενει κενη δεν αναπληρωνεται.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Για να είστε σε σώμα ασφαλείας κ να θέλετε να μπείτε δημοτική σημαίνει ότι κουραστήκατε και θέλετε να ηρεμησετε κ να ξεκουραστείτε στο γραφείο. Δεν το κατακρίνω αλλά φαντάζομαι ποσό κομμάτια θα είστε ή δεν θα αντεπεξήλθατε στις έντονες υπηρεσίες.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Μαρ 15, 2024 5:47 pm Για να είστε σε σώμα ασφαλείας κ να θέλετε να μπείτε δημοτική σημαίνει ότι κουραστήκατε και θέλετε να ηρεμησετε κ να ξεκουραστείτε στο γραφείο. Δεν το κατακρίνω αλλά φαντάζομαι ποσό κομμάτια θα είστε ή δεν θα αντεπεξήλθατε στις έντονες υπηρεσίες.
Όχι απαραίτητα αλλά σκέψου ότι η Δημοτική εμένα προσωπικά σαν ΤΕ με γυρνάει στ Δήμο μου στο πατρικό μου. Ενώ εδω στ Αθήνα εχω σίγουρα αλλά 6-7 χρόνια. Και με τέτοιες τιμές στα ενοίκια ευχαριστω δεν θα πάρω. Ξερω ότι κάποιοι το θεωρείτε άδικο γιατί κατά κάποιο τρόπο προηγούμαστε αλλά και εσείς στ θέση μας τ ίδιο θα κάνατε.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Μαρ 15, 2024 7:44 pm
Επισκέπτης έγραψε: Παρ Μαρ 15, 2024 5:47 pm Για να είστε σε σώμα ασφαλείας κ να θέλετε να μπείτε δημοτική σημαίνει ότι κουραστήκατε και θέλετε να ηρεμησετε κ να ξεκουραστείτε στο γραφείο. Δεν το κατακρίνω αλλά φαντάζομαι ποσό κομμάτια θα είστε ή δεν θα αντεπεξήλθατε στις έντονες υπηρεσίες.
Όχι απαραίτητα αλλά σκέψου ότι η Δημοτική εμένα προσωπικά σαν ΤΕ με γυρνάει στ Δήμο μου στο πατρικό μου. Ενώ εδω στ Αθήνα εχω σίγουρα αλλά 6-7 χρόνια. Και με τέτοιες τιμές στα ενοίκια ευχαριστω δεν θα πάρω. Ξερω ότι κάποιοι το θεωρείτε άδικο γιατί κατά κάποιο τρόπο προηγούμαστε αλλά και εσείς στ θέση μας τ ίδιο θα κάνατε.
Καλά σχετικό ότι προηγειστε. Άεργοι οι περισσότεροι απλοί ΔΥ χωρίς καμία συμβολή στην οικονομία της χώρας. Επίσης, υπάρχουν κ άλλοι με μόρια και περισσότερα προσόντα αλλά και πολύτεκνοι που σίγουρα προηγούνται. Άρα δεν είναι τόσο δεδομένη.
Saita23

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Saita23 »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Μαρ 15, 2024 10:14 am Καντε για δημοτική, μπείτε και μετά βλέπετε τι θα κάνετε. Μην έχετε δεδομένη την είσοδο. Μετά βγαίνει και για ειδικούς, λίγα άτομα βέβαια αλλα βγαίνει. Μπορείς από δημοτική να πας μιας και θεωρειται ανώτερη προκήρυξη.
500 ειδικους φρουρους θα παρει σωστα?
Gluttonous

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Gluttonous »

Για τους ειδικούς φρουρούς έχετε κάποια πηγή μέσω τού υπουργείου προστασίας του Πολίτη ή το λέτε έτσι για να τρολαρετε κόσμο?
Laimourios

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Laimourios »

Θα χρειαστει ΕΦ για την task force που φτιαχνει για το οργανωμενο εγκλημα! Αυτο για fbi που ελεγε!
Markus

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Markus »

Παιδιά αυτό με το ελληνικό fbi ακούγεται κ γράφεται από το 2021. Και για τις γυναίκες είπαν για τον στρατό εθελοντικά. Πολλά λένε, δεν σημαίνει ότι θα γίνουν αύριο. Και απ ότι διάβασα για το ελληνικό fbi, θα γίνει σύμπραξη 8 υπηρεσιών αλλά δεν είχε μέσα ΕΦ.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες