Μηνύματα σε λάθος θέματα

Που πιστεύετε ότι υστερεί το site και τι θα θέλατε να δείτε ακόμη;
Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Μηνύματα σε λάθος θέματα

Δημοσίευση από Anonymous »

Μονος σου το αποφασισες κ μονος σου το επραξες! Οπως ειδες δεν συναινεσε κανεις σε αυτο αλλα ουτε κ το επικροτησε! Θα μπαινω μονο για να βλεπω τα πμ μου, εχω δημιουργησει καποιες φιλιες εδω και θα ηθελα να κρατησω επαφη απο δω εστω κ απο τα πμ μου... Καλη συνεχεια

Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

Μηνύματα σε λάθος θέματα

Δημοσίευση από Su-35 »

illy, άσε τις χαζομάρες, τους εγωισμούς και τα πείσματα... Οι κανόνες πρέπει να ισχύουν για όλους.

Και μην μπαίνεις σαν guest, εγώ δεν είδα να σε μπάναρε κανείς.

Anonymous

Μηνύματα σε λάθος θέματα

Δημοσίευση από Anonymous »

Su-35 έγραψε: Και μην μπαίνεις σαν guest, εγώ δεν είδα να σε μπάναρε κανείς.

δεν ειπα οτι με μπαναρε κανεις καλε μου! Απλα αυτη ειναι η επιθυμια μου, να μπαινω πλεον ως μελος!
Anonymous

Μηνύματα σε λάθος θέματα

Δημοσίευση από Anonymous »

Su-35 έγραψε: Και μην μπαίνεις σαν guest, εγώ δεν είδα να σε μπάναρε κανείς.

δεν ειπα οτι με μπαναρε κανεις καλε μου! Απλα αυτη ειναι η επιθυμια μου, να μπαινω πλεον ως guest ηθελα να πω
Anonymous

Μηνύματα σε λάθος θέματα

Δημοσίευση από Anonymous »

yandr έγραψε:Από ό, τι βλέπω όλοι θέλετε να γράφουν οι χρήστες στα σωστά θέματα και μάλιστα να 'τιμωρούνται', αλλάνα συμβαίνει μόνο για τους άλλους. Όχι για εσάς.

εγω δεν ζητησα ποτε τιμωρια διοτι δεν μου αρεσουν ποτε αυτες οι κατστασεις κ ουτς το επικροτησα Γιαννη μου! Αλλα οχι επειδη εστειλα σημερα μηνυματα "στα αποτελεσματα" γι ανα στειλουμε μαιλ στο γες μπαε κ κατορθωσουμ εν αγινει κατι πιο γρηγορο με τα αποτελεσματα να θεωρειται οτι ειναι εκτος θεματος ή στην "ειδικοτητα συνοδος σκυλου" ρωτησα που ειναι το κεν να θεωρειται οτι ειμαι εκτος θεματος; Δηλαδη για αυτες τι ς δυο ερωτησεις τι ηθελες να κανω, να ανοιξω καινουργιο θεμα; Λοιπον θελω πισω τα ποστς μου! Τα εχω κερδισει με πολυ χρονο μπροστα απο τον η/υ κ αυτο γιατι μου αρεσε να συμμετεχω στο φορουμ! Ηταν κοντα στα 3500 μηνυματα, δεν θυμαμαι τον ακριβη αριθμο, στα αρχεια σου καπου θα φαινεται!
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Μηνύματα σε λάθος θέματα

Δημοσίευση από Marina2 »

Illy κ εγω αντιμετωπισα παρομοιο προβλημα κ το εξηγησα στον yandr οτι δεν το εκανα εσκεμμενα αλλα στην προσπαθεια μου να αποτρεψω τους αλλους απο το ξεφευγουν κ τελικα επαθα εγω την ζημεια. Ισως οπως ειπε παραπάνω ο yandr να ξεφυγα κ να απαντησα σε καποιον ασυνειδητα, αλλα δεν το εκανα σιγουρα εσκεμμενα. Ιλλθ ξερεις ποσο μετραει ο λογος σου εδω μεσα κ πως σε νιωθουμε ολοι μας, σε παρακαλω μην γινει λόγος το παραπάνω να Σε χασουμε. Οκ εγιναν λαθη σε καποια θεματα κ γραφτηκαν ασχετα αλλα αναθεωρησε σε παρακαλω την αποφαση σου, θα Κανεις Σε ολους μας καλο.

Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

Μηνύματα σε λάθος θέματα

Δημοσίευση από Su-35 »

Μαρινα... Ολο εκτος θεματος ησουν.
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Μηνύματα σε λάθος θέματα

Δημοσίευση από Marina2 »

Su-35 έγραψε:Μαρινα... Ολο εκτος θεματος ησουν.
Σου, Ξερω πολυ καλα ποιες φορες βγηκα εκτος θεματος κ ποιες οχι. Δεν περιμενω απο κανεναν Να μου το πει. Στην συγκεκριμενη περιπτωση πηγα να κανω καλο κ μονο το μπελα μου που δεν βρηκα ενταξει; εμπαινε ο καθενας κ εγραφε το μακρυ του κ το κοντο του ελεγα ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ κ με γραφανε κανονικοτατα. Ασε...
Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

Μηνύματα σε λάθος θέματα

Δημοσίευση από Su-35 »

Απλα εδεινες τροφη στην αντιπαραθεση. Ολοι οι αυτοκολλητοι υπερασπιστες του καλου μαζευτηκαν εδω!

Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

Μηνύματα σε λάθος θέματα

Δημοσίευση από Su-35 »

Και πηγαινες και απαντουσες στο μακρυ και το κοντο του καθενος. Μ@@@@@@@ο το κανατε το forum.

Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Μηνύματα σε λάθος θέματα

Δημοσίευση από Marina2 »

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ. ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑΜΕ πολυ παλαιοτερα απο εσενα οποτε ασε να ξερουμε καλυτερα πως ηταν κ πως καταντησε (αλλα σιγουρα δεν καταντησε απο εμενα γιατι οταν εγω αποφασισα να ξαναμπω κ να συμμετεχω ετσι το βρηκα). Οκ; Υπηρχαν κ υπάρχουν παρα πολλα παιδια που δεν μπαινουν για πλακα αλλα για να ενημερωθούν κ να ανταλλάξουν δεδομενα κ αυτο που επικρατει σιγουρα δεν το δημιουργησα ουτε εγω ουτε η ιλλυ. Καποιοι αλλοι ισως.
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Μηνύματα σε λάθος θέματα

Δημοσίευση από illy »

Su-35 έγραψε:Και πηγαινες και απαντουσες στο μακρυ και το κοντο του καθενος. Μ@@@@@@@ο το κανατε το forum.

Κανεις λαθος σου! Το να προσπαθεις να επαναφερεις την ταξη σε ενα φορουμ που αν μη τι αλλο ειναι ομαδικο οποτε ειναι καλο ολοι μας να συνεισφερουν για την ευταξια του φορουμ δεν νομιζω οτι αναπαραγεις την αντιπαραθεση... Ουτε πεφτεις στην παγιδα! Εγω δεν ειδα κατι τετοιο απο την μαρινα, καθε αλλο παρα μονο προσπαθουσε να συνετισει!
Dum spiro spero
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Μηνύματα σε λάθος θέματα

Δημοσίευση από Rafale »

illy έγραψε:
Su-35 έγραψε:Και πηγαινες και απαντουσες στο μακρυ και το κοντο του καθενος. Μ@@@@@@@ο το κανατε το forum.

Κανεις λαθος σου! Το να προσπαθεις να επαναφερεις την ταξη σε ενα φορουμ που αν μη τι αλλο ειναι ομαδικο οποτε ειναι καλο ολοι μας να συνεισφερουν για την ευταξια του φορουμ δεν νομιζω οτι αναπαραγεις την αντιπαραθεση... Ουτε πεφτεις στην παγιδα! Εγω δεν ειδα κατι τετοιο απο την μαρινα, καθε αλλο παρα μονο προσπαθουσε να συνετισει!
Νομιζω οτι εχει γινει ενα θεμα που δεν κανει καλο κανενανε και πρωτα απ ολα το φορουμ σας παρακαλω σταματηστε το εδω
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Μηνύματα σε λάθος θέματα

Δημοσίευση από illy »

Μαλιστα, οπως διαταξετε!
Dum spiro spero
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Μηνύματα σε λάθος θέματα

Δημοσίευση από Rafale »

illy έγραψε:Μαλιστα, οπως διαταξετε!
Δεν το λεω οπως το εννοεις ιλι οποτε το διαταξτε ηταν αστοχο τελειως
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες