Κακή χρήση αναβολής;

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11240
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Κακή χρήση αναβολής;

Δημοσίευση από yandr »

ozztaker έγραψε:Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες παιδιά. Ειχα αγχωθεί βασικά γιατί διάβασα ότι η ΝΔ ανέβασε την ποινή για τους λιποτάκτες στα 1000 ευρώ τον χρόνο και μπορώ να πω ότι σοκαρίστηκα λίγο.


Για τους ανυπότακτους.

Άλλο είναι οι λιποτάκτες και σου έστειλα ένα link.

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος yandr την Παρ Απρ 23, 2010 1:20 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ozztaker
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Πέμ Απρ 22, 2010 12:42 am
Επικοινωνία:

Κακή χρήση αναβολής;

Δημοσίευση από ozztaker »

Όπως και να χει μου έφυγε ένα μεγάλο βάρος. Είχα φτάσει να μην κοιμάμαι από το άγχος για το αν θα μου επιβληθεί ποινή.
steeven
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Κυρ Απρ 25, 2010 9:41 pm
Τοποθεσία: krestena
Επικοινωνία:

Κακή χρήση αναβολής;

Δημοσίευση από steeven »

Καλησπερα σας... θελω να κανω καποιες ερωτησεις...

λοιπον πρωτη... Ειχα παρει αναβολη 5 χρονων... Για σπουδες... Τελειωσα στ 2.

αλλα υπηρξε προβλημα με την μητερα μου.(απο καρκινο) και δεν την εκοψα την αναβολη... Τελικος η μητερα μου απεβιωσε... Ημαστε πολυτεκνη και ειμαι πρωτοτοκος... Η γονεις μου ηταν χωρισμενη...

τωρα στης 11/05/2010 που κατατασομαι στα Ιωαννινα ως οδηγος τεθορακισμενων και μου ζητηθηκε αναλυτικη βεβαιωσει σπουδων... Και απολυτηριο λογο ΥΕΑ!

μαζι μου θα εχω και ληξιαρχικη πραξη θανατου και βεβαιωση πολυτεκνιας...

ειναι να κανω 8 μηνες...

θα με επιβαρηνουν με καμπανα λογο της αναβολης;

ξερει κανεις;

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος steeven την Κυρ Απρ 25, 2010 10:07 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Κακή χρήση αναβολής;

Δημοσίευση από Rafale »

steeven έγραψε:Καλησπερα σας... θελω να κανω καποιες ερωτησεις...

λοιπον πρωτη... Ειχα παρει αναβολη 5 χρονων... Για σπουδες... Τελειωσα στ 2.

αλλα υπηρξε προβλημα με την μητερα μου.(απο καρκινο) και δεν την εκοψα την αναβολη... Τελικος η μητερα μου απεβιωσε... Ημαστε πολυτεκνη και ειμαι πρωτοτοκος... Η γονεις μου ηταν χωρισμενη...

τωρα στης 11/05/2010 που κατατασομαι στα Ιωαννινα ως οδηγος τεθορακισμενων και μου ζητηθηκε αναλυτικη βεβαιωσει σπουδων... Και απολυτηριο λογο ΥΕΑ!

μαζι μου θα εχω και ληξιαρχικη πραξη θανατου και βεβαιωση πολυτεκνιας...

ειναι να κανω 8 μηνες...

θα με επιβαρηνουν με καμπανα λογο της αναβολης;

ξερει κανεις;

οταν παρουσιαστεις θα καταθεσεις τα χαρτια σου (ληξιαρχικη πραξη θανατου βεβαιωση πολυτεκνιας και το απολυτηριο λυκειου) στο 1ο γρ. Δεν θα εχεις κυρωσεις

steeven
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Κυρ Απρ 25, 2010 9:41 pm
Τοποθεσία: krestena
Επικοινωνία:

Κακή χρήση αναβολής;

Δημοσίευση από steeven »

Ευχαριστω πολυ!
παυλος

Κακή χρήση αναβολής;

Δημοσίευση από παυλος »

Καλησπερα παιδια... Λοιπον μια ερωτησουλα... Η αναβολη μου τελειωνει τελος του 2010... Δεν εχω τελειωσει ακομα τη σχολη μου... Θα υπαρξει καποιο προβλημα;

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Κακή χρήση αναβολής;

Δημοσίευση από Greek_Army »

Απλά να ξέρεις ότι τον φεβρουάριο του 2011 θα σου έρθει το χαρτί να παρουσιαστείς
ΠΕΤΡΟΣ

Κακή χρήση αναβολής;

Δημοσίευση από ΠΕΤΡΟΣ »

καλησπερα παιδια... Εχω και εγω μια απορια... Τελειωσα το λυκειο τον ιουνιο του 2009... Πηρα αναβολη λογω σπουδων μεχρι το τελος του 2011... Δεν περασα καπου... Αλλα θα ξαναδωσω πανελληνιες του χρονου τον μαιο του 2011... Οποτε ολο αυτο το χρονικο διαστημα δεν εκανα κατι απλα διαβαζα... Υπαρχει περιπτωση να εχω καποιο προβλημα επειδη αυτο το χρονο δεν φαινεται να κανω κατι;

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Κακή χρήση αναβολής;

Δημοσίευση από Greek_Army »

Κακή χρήση αναβολής.90 ευρώ η 1 μήνα πρόσθετη θητεία
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Greek_Army την Τετ Μάιος 19, 2010 2:11 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Πετρος

Κακή χρήση αναβολής;

Δημοσίευση από Πετρος »

Οποτε απ'οτι φαινεται οταν θα ερθει η σειρα μου καποια στιγμη μετα τις σπουδες μου να παω στρατο θα πληρωσω και 90 ευρω; Σωστα καταλαβα;
Δημητρης

Κακή χρήση αναβολής;

Δημοσίευση από Δημητρης »

Παιδια καλησπερα ! Εχω μια απορια ! Σε ενα μηνα τελειωνω τη σχολη πλοιαρχων εμπορικου ναυτικου ! Εχω αναβολη εως αρχες 2012 !

Η απορια μου ειναι η εξης ! Αν κανω κανα ταξιδακι να βγαλω κανα φραγκο και μετα παω στρατο θα μου πουνε τιποτα; Ειναι παρανομο; Ευχαριστω !
morkinor
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Δευ Μάιος 17, 2010 8:33 am
Επικοινωνία:

Κακή χρήση αναβολής;

Δημοσίευση από morkinor »

Είμαι φοιτητής ΑΤΕΙΘ και έχω αναβολή μέχρι και τον Δεκέμβρη του 2011. Αυτην την στιγμη δεν σπουδάζω. Θεωρούμαι παράνομος εξωγήινος και πρέπει να διακόψω την αναβολή και να πάω στρατό η μπορώ να την αξιοποιήσω μέχρι τέλους και να την αράξω στον καναπέ μου; Εικόνα
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11240
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Κακή χρήση αναβολής;

Δημοσίευση από yandr »

Δεν διατρέχεις κίνδυνο, αλλά εάν δεν εργάζεσαι εγώ θα σου πρότεινα να ξεμπερδεύεις όσο το δυνατόν γρηγορότερα.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες