Διαγραφές μελών

Που πιστεύετε ότι υστερεί το site και τι θα θέλατε να δείτε ακόμη;
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Anonymous »

Είμαι ο UFO. Η απόφαση να εμφανίζονται όλοι οι επισκέπτες ως guest δεν είναι σωστή. Τα εκατοντάδες μηνύματα που εχω στείλει έχασαν την ταυτότητα τους.

Πέρα απο αυτό έσβησες τα θέματα "Κέντρο παραπόνων" και "Αδικαιολόγητη διαγραφή μηνύματος".

Αυτό το τελευταίο μόνο ως αδυναμία μπορεί να χαρακτηριστεί.

Σε καμία περίπτωση δεν συμμερίζομαι αυτούς που θέλουν να σου καταστρέψουν το forum.

Νομίζω ότι αρχίζουν να τα καταφέρνουν όμως.

Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11204
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Nassos »

UFO έγραψε:Σε καμία περίπτωση δεν συμμερίζομαι αυτούς που θέλουν να σου καταστρέψουν το forum. Νομίζω ότι αρχίζουν να τα καταφέρνουν όμως.



Θα απαντήσω στο τελευταίο μιας και για τα άλλα δενε είμαι υπεύθυνος.

Εάν κάποιοι είναι κολλημένοι και θέλουν να κάνουν χαβαλέ, να τους ενημερώσω ότι προ 3 ετών περίπου υπήρχε ένας χρήστης που συνέχεια έκανε spam με υβριστικά ή άσχετα με το θέμα μηνύματα. Ο Yandr, ώντας ιδιοκτήτης της ιστοσελίδας τηλεφώνησε στον Παροχέα του χρήστη (Forthnet) και έκτοτε ο κύριος αυτός σταμάτησε να μας απασχολεί.

Επομένως έαν θελήσει ο Yandr μπορεί χαλάρα να πάρει τηλέφωνο σε καμιά Forthnet ή Vivodi για να σταματήσει ο κάθε χρήστης να κάνει spam επειδή έχει κάλλο στον εγκέφαλο.

Anonymous

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Anonymous »

Ε γιατί δεν κάνει κάτι επιτέλους; Με τις ενέργειες που κάνει την πληρώνουν άτομα που δεν φταίνε.

Anonymous

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Anonymous »

Είμαι ο Μιράζ. Λοιπόν:

1) Άρση ηλεκτρονικού απορρήτου γίνεται μόνο για κακουργηματικές πράξεις και όχι για εξύβριση (αν και εγώ δεν έβρισα). Γι' αυτό Νάσσο άσε τα νομικά που δεν στέκουν. Μητέρα δικηγόρο έχω και ξέρω αρκετά καλά τα των νόμων και διαδικασιών γενικά. Αυτό που είπες ήταν άκυρο.

2) Είπα ξεκάθαρα στον "Ηγέτη" πολλές φορές να μην βρίζει αλλά να "παίξει" στα όρια της εξύβρισης και να μην τα περάσει.

3) Πρότεινα πολλές φορές στον Γιάννη ειρήνη αλλά και εκείνα τα μηνύματα μου ακόμα τα έσβησε γιατί αυτός είναι ο απόλυτος και φανατισμένος.

4) Επειδή κάποια μέλη εδώ χθες βράδυ απαντούσαν δήθεν ως "πολίτες -επισκεπτες" και μου λέγανε ότι κάθομαι όλη μέρα και δεν ζω (και πολλά άλλα μικρομυαλα και κομπλεξικα καραβανάδων. Φαίνονταν το επάγγελμα τους από μακρια) Γενικά έχω να τους πω ότι επειδή μπήκα στο facebook και είδα πόσους φίλους έχουν (μερικοί μόνο 12 εκ των οποίων οι μισοί εδώ) να μην κάνουν κύρηγμα σε μένα γιατί τους εξήγησα που δουλεύω αλλά και ξέρουν πόσο βγαίνω και γλεντάω τη ζωή μου.

5) Στα μέρη που σπούδασα εγώ δεν μπορούν ούτε να τα ονειρευτούν γι' αυτό είναι και κομπλεξικοί.

6) Μεγάλωσα με στρατιωτική πειθαρχία και σε πληροφορώ φίλε που με ειρωνεύτηκες χθες (αλεκαρα) ότι ποτέ δεν ήμουν το επίκεντρο άδικα αλλά επειδή και στα μαθήματα αλλά και στα αθλήματα ήμουν πάντα ο πετυχημένος στο σόι από πολύ μικρός. Τι να κάνουμε τσούζει φίλε αλλά η αλήθεια είναι που με αναγκάζεις να στη πω.

7) Μεγάλωσα σε οικογένεια δημοκρατικών στρατιωτικών. Εχουμε χάσει 2 θείους από Γερμανούς το 1943, είχαμε έναν παρασημοφορημένο βετεράνο της Κορέας, έναν θείο που ήταν στο "Βέλλος" (κίνημα ναυτικού εναντίον χούντας), έναν νεαρό 19ενιαρη συγγενή τον χάσαμε στο ΕΑΤ ΕΣΑ από το ξύλο δεν άντεξε (φάλλαγα και πολλά άλλα του έκαναν τα φασιστόμουτρα) πατέρα Αξιωματικό στο ναυτικό, αδελφό του (θείο μου) Στην αεροπορία, δυο πρωτα ξαδελφια (γιοι του) υπηρέτησαν στα ΛΟΚ και εγώ στο περιοδεύον δήλωσα Πεζοναύτες.

Εμένα κύρηγμα λοιπόν ότι μόνο λόγια λέω κτλ και ψεύτικες επαμναστάσεις κανένας δεν θα μου λέει ΑΛΕΚΑΡΑ. ΓΙΑΤΙ ΑΛΕΚΑΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΟΥΤΕ ΤΟ 1% ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΣΑΝ ΠΑΡΑΚΑΤΑΘΗΚΗ.

Αυτό είναι το τελευταίο μήνυμα μου γιατί δεν εξίζει να ασχολούμαι με λογοκριτές. Μεγάλωσα με δυο βασικές αρχές:

1) Υπεράσπιση πατρίδος μέχρι θανάτου.

2) Υπεράσπιση συντάγματος μέχρι θανάτου.

Πέθαναν συγγενείς μου γι' αυτά και μεγάλωσα με τέτοιες ιστορίες. Η δειλία του οπλίτη ή του αξιωματικού, η κατάλυση πολιτεύματος, η επίθεση σε γυναίκα ή σε μικρό παιδί, η ψευδομαρτυρία και η λογοκρισία είναι το χειρότερο που μπορεί να κάνει ένας άνδρας. Αν πράξει ένα από αυτά είναι ανθρωπάκι και τα παντελόνια του δεν έχουν περιεχόμενο.

Αυτό το μύνημα άστο να το διαβάσουν όλοι και δεν πρόκειται να ξαναμπώ στο "μαγαζί σου" γιατί βρωμάει σαπίλα.

Άβαταρ μέλους
Nicolas_mk2
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 26, 2009 1:27 am
Τοποθεσία: Φραπεδούπολη
Επάγγελμα: Υπάλληλος Μ.Ι.Τ.
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Nicolas_mk2 »

Ποσες φορες ακομα θα μας χαιρετίσεις ρε Μιραζ; Εικόνα
Anonymous

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Anonymous »

Nassos έγραψε: Γιατί εάν ήταν δικό μου, π. Χ δεν θα επετρεπά αναρτήσεις του τύπου "Αντρέας Παπανδρέου" από παιδάκια 20 ετών
Και θα αντιμετώπιζες τις συνέπειες φυσικά.

Και εσύ Ηγέτη να αφήσεις τις βρισίες.

Δεν ντρέπεσαι τσολιάς πράμα να συμπεριφέρεσε έτσι;

Anonymous

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Anonymous »

Τι να ντραπω; , μονο οταν τους πονας απαντανε, αν ημουν απλα ενα μηνημα στο κεντρο παραπονων, θα λεγανε οι στραταρχες μας ας τον σβησουμε τον μαλακα, οπως και κανανε και με αλλαπαιδια και θεματα, τωρα τουλαχιστον θα εχουνε λογω Να με πουνε μαλακα απο την ωρα που δεν αφηνουν Να μιλησω με συμπατριωτες μου και εν δηναμη συμπολεμιστες μου. Εσυ δεν απαντασ; Ουφο; Τι να κανω δηλαδη να ειμαι ενας φλοροσ; Οπου δεν πιπτει λοφως πιπτει ραβδοσ. Εσυ κατσε και παρακαλα. Το ειπαμε 1 το ειπαμε 2 με το καλο αυτοι δεν παιρνουνε χαμπαρι. Αντε να δουμε ποσο θα κρατησουν το θεμα του αφγανισταν αναλογως θα φερθω.
Anonymous

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Anonymous »

ΗΓΕΤΗΣ έγραψε: Τι να ντραπω; μονο οταν τους πονας απαντανε,


Αμα βρίζεις, δεν πονάς κανέναν, γελοιοποίησε

ΗΓΕΤΗΣ έγραψε:Εσυ δεν απαντασ; Ουφο; Τι να κανω δηλαδη να ειμαι ενας φλοροσ; Οπου δεν πιπτει λοφως πιπτει ραβδοσ..


Πρέπει να βρίζει κάποιος για να μην είναι φλώρος;

Μπορείς να απαντάς όπως τώρα.

Anonymous

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Anonymous »

Και πως εισαι σιγουρος πως οταν βριζεις παντα γελιοποιοισαι; Τον ανευλαβη τον γιατρο δεν τον βλεπεις προτως ειναι για την γνωμη του. Υπαρχουν και θαυμαστες οχι οτι το επικρωτο φυσικα το να βριζει καπιος αλλα αφου μιλησαμε με το καλο στον υαρδ εχτες σιμερα τιποτα δεν εκανε μολης εγραψα για πολλωστη φορα για το θεμα αφγανισταν χωρις βρισιμο Το θαψαν παλι, πως να μην τα παρω αφου με το σεις και με το σας δεν εγινε τιποτα, καλα σημερα που ειναι ο νασος και κανα αλλο παληκαρι στρατοπεδαρχες και το αφησανε μεχρι στιγμησ. Θα δουμε για ποσο. Πρεπει να αφηνουν ολα τα παραπονα τουλαχιστον μια βδομαδα να τα βλεπει ο κοσμος οχι να λογοκρινουν και να μην δινουν αναφορα, και δεν ειναι ολοι τις αποψεις του να μην βριζεις οταν χρειαζεται να το ξερεις μην το εχεις δεδομενο, μια κοπελια στο θεμα Αφγανισταν ειπε κιολας μπραβο αποκτα καιμπραβο οποτε οταν δεν εχεις αλλα οπλα τα κανεις ολα.5 υπολογιστες αλλαξα σημερα.
Anonymous

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Anonymous »

Σε πολλά forum, όταν κάποιος διαγραφεί, διαγράφουν και όλα τα μηνύματα που στέλνει μετά, ανεξαρτήτως αν είναι υβριστικά η όχι. Αν εγώ σε βρίζω όλη μέρα, μετά θα με δεχτείς σπίτι σου;

Και σοκολατάκια να σου φέρω, θα με διώξεις!

Δεν νόμιζω ότι θέλουν να λογοκρίνουν το θέμα σου.

Οτι θέμα και να ήταν θα το έσβηναν γιατι ήσουν κακό παιδάκι!Εικόνα

Anonymous

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Anonymous »

Οταν στείλεις νέο μήνημα (αφού βρεις την σελίδα στο google) τότε επανέρχεται!Εικόνα
Anonymous

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Anonymous »

Υ. Γ.Miraze και ηγέτη, πολύ χαίρομαι που σταματήσατε να κάνετε κοτσάνες!

Εύχομαι να προλάβετε να δείτε το μήνυμα πριν σβηστεί.Εικόνα

Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11240
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από yandr »

ΗΓΕΤΗΣ έγραψε:Αλλα απο την ωρα που ενα θεμα σημαντικο για μονιμους που προβληματιζει συνηδησειακα γιατι το βγαζετε εξω; Η πρωτη αντιδραση ειναι οτι το φορουμ εχει συμφεροντα αλλιως γιατι; Γιατι το κεντο παραπονων σβηστηκε;

Δεν είσαι ευπρόσδεκτος στο forum για λόγους που μπορείς και ο ίδιος να αντιληφθείς.

Το ότι δεν έχω ήδη ασκήσει μήνυση εναντίον σου αποτελεί απλά δείγμα της μεγαλοψυχίας μου προς τα ΑΜΕΑ.
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11240
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από yandr »

UFO έγραψε:Οταν στείλεις νέο μήνημα (αφού βρεις την σελίδα στο google) τότε επανέρχεται!Εικόνα

Όπως σωστά ανέφερες, τα θέματα δεν διαγράφηκαν επίτηδες αλλά κατά την διάρκεια δοκιμών για την μαζική διαγραφή μηνυμάτων συγκεκριμένου μέλους.

Για την ακρίβεια δεν διαγράφηκαν (δεν θα μπορούσες να τα επαναφέρεις) αλλά κρύφτηκαν.

Όντως, γράφοντας ένα post (αφού ρα βρεις στο google) εμφανίζονται ξανά.

Λυπάμαι λοιπόν για το προσωρινό πρόβλημα που δημιουργήθηκε.
Anonymous

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Anonymous »

UFO έγραψε:Είμαι ο UFO. Η απόφαση να εμφανίζονται όλοι οι επισκέπτες ως guest δεν είναι σωστή. Τα εκατοντάδες μηνύματα που εχω στείλει έχασαν την ταυτότητα τους.



Σε αυτό θα απαντήσεις;

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες