ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από Anonymous »

Γεια σας ρε παιδια! Παρουσιαζομε στην σπαρτη 18/5/2009 και δεν ξερς αν ειναι καλα! Διλαδι αν εχει πολυ τρεξιμο και κουραση και γενικα αν περναμε εκει δισκολα! Αν ξερει κανις να μ γραψει γιατι εχω ανχοθει!
Anonymous

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλησπέρα σε όλους.
Κι εγώ παρουσιάζομαι αύριο το πρωί. Κατ' αρχήν ξέρει κανείς αν είναι επικίνδυνο ν' αφήσεις μηχανή απ' 'εξω;
Επειδή μου υπολείπονται μερικά μαθήματα για να πάρω το πτυχίο μου υπάρχει δυνατότητα ο ΕΣ να μου παραχωρήσει κάποια άδεια για την εξεταστική;
Η περίοδος ως την ορκομωσία τελικά πόσο διαρκεί;
Να δηλώσω οτι έχω επαγγελματικό δίπλωμα ή θα περιπλέξω τα πράγματα; Εγώ θέλω να κάνω τη θητεία μου και να συνεχίσω τη δουλειά μου.
Συγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις. Ευχαριστώ πολύ.
Anonymous

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από Anonymous »

Τα πραγματα στο κεεμ εχουν αλλαξει... Καμια σχεση με χημειο πλεον... (πληροφοριες απο φιλο μου ειναι μεσα... ). Στο 2ο λοχο ειδικα στον οποιο δεν πανε βισματα τον πηδανε κανονικα... Βεβαια υπαρχει και ο τριτος λοχος ο λεγομενος λοhotel στον οποιο τα πραγματα ειναι διαφορετικα. Στο 2ο ο λιαπατας μεγαλο καθικι με καμια καταρτιση συμπεριφορασ... Πισλης (κρυφο ταλεντο) ειναι αυτος που δεν του φαινεται... ααα μου ειπε να μεταφερω δημοσιους χαιρετισμους στους χαφιεδεσ-στρατευσιμους της διοικησησ...

Anonymous

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από Anonymous »

Ρε παλικαρια μηπως ξερει κανεις τι περιλαμβανει η εκπαιδευση των οδηγων στο κεεμ στη σπαρτη... ;

Anonymous

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από Anonymous »

Παω σπαρτη 17.8 πως ειναι εκει ξερει κανεις; Ειναι καλα ι οχι;
Anonymous

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από Anonymous »

Παιδια παω και εγω σπαρτη 18/8! καλα ειναι; Ξερει κανεις; Το σκεφτομαι για δοκιμος αλλα δεν εχω ενδειξη για ΥΕΑ! μπορω να παω; Εχω τελεισει λυκειο! αν ξερει καποιος ας βοηθησει ευχαριστω πολυ!

Loomit
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 16, 2009 5:43 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από Loomit »

Παιδιά και εγώ πάω Σπάρτη στις 17, χαλαρά είναι μην μασάτε, ο φίλος ποιο πάνω αναφέρει οτι θέλει να πάει ΥΕΑ, φίλε μακάρι να σε πάρουν γιατί εγώ δεν θέλω να πάω χαχα! Από ότι ξέρω μπορείς να το πείς ότι θες να πας εκεί και φυσικά ότι είσαι απόφοιτος λυκείου!Εικόνα

έτσι και αλλίως οι περισσότεροι θα κοπούμε εσκεμμένα Εικόνα

Άβαταρ μέλους
D.S.
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 216
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 10, 2009 1:01 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από D.S. »

έγραψε: Ρε παλικαρια μηπως ξερει κανεις τι περιλαμβανει η εκπαιδευση των οδηγων στο κεεμ στη σπαρτη... ;

Άκου προσεκτικά:1η,2α,3η,4η,5η, όπισθεν, ξεκίνημα, σταμάτημα, παρκάρισμα, οπισθογωνία, αναστροφή κ. Λπ... Άκου τι ρωτάνε... ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

Έλεος... Κοιτάξτε να ασχοληθήτε με κάτι πιο σοβαρό!

Καλή θητεία σε όλους σας!

skywriter
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τετ Οκτ 14, 2009 8:07 pm
Επικοινωνία:

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από skywriter »

10/11 Σπάρτη. Ελπίζω να είναι καλά και να έχει και άλλες ειδικότητες εκτός από Μάγειρες και Οδηγούς γιατί δεν γίνεται να είμαι καμία από τις 2. Άντε καλή μας θητεία.
Retalis
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 2:05 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από Retalis »

Και εγω 10/11 στην σπαρτη παρουσιαζομαι σιγουρα εχει και αλλες ειδικοτητες μη μασαςΕικόνα.

examiner
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 12:04 am
Τοποθεσία: Αλεξανδρούπολη
Επικοινωνία:

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από examiner »

ΚΕΕΜ Σπάρτη κι εγώ παιδια να δούμε τι θα δούμε
poto84
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Παρ Σεπ 18, 2009 5:40 am
Επικοινωνία:

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από poto84 »

Σημερα ηρθε η ειδοποιηση. Κεεμ σπαρτης κι εγω.9/11. Καμια προσφατη πληροφορια για το τι θα αντικρυσουμε εκει; Καποιοι μουπανε οτι ειμαι κολοφαρδος, καποιοι οτι την γαμησα...

ισχυει οτι μπορει να σου δωσουν ειδικοτητα οδηγος και χωρις να ξερεις; Θα μαθεις εκει δλδ;
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από Rafale »

poto84 έγραψε:Σημερα ηρθε η ειδοποιηση. Κεεμ σπαρτης κι εγω.9/11. Καμια προσφατη πληροφορια για το τι θα αντικρυσουμε εκει; Καποιοι μουπανε οτι ειμαι κολοφαρδος, καποιοι οτι την γαμησα...

ισχυει οτι μπορει να σου δωσουν ειδικοτητα οδηγος και χωρις να ξερεις; Θα μαθεις εκει δλδ;
ειναι ενα απο τα μεγαλυτερα των βαλκανιων αχανεςεχει 2 ταγματα οι νεοι πηγαινουν συνηθως στο 2ο ταγμα θα χωριστειτε στους λοχους που ειναι μακρια μαλλον αυτοι που βαλαν μεσο θα πανε στο 3ο που εχει καλες τουαλετες και ειναι μακρια απο διοικητηριο. Τυο στρδο ειναι 15χλμ απο την πολη ερχεται κτελ και σας παιρνει. Αναφορες τρεχαλες αγγαρειες καθαριοτητα απ οτι ξερω το στρδο εχει πολλους ευκαληπτους αλλα εισαι τυχερος γιατι δεν ειναι η εποχη που πεφτουναγαρειες τουαλετες μαγειριαμεχρι να ορκιστεις αυτη θα ειναι η καθημερινοτητα σου θα κανεις απειρα χλμ σε προβες για την τελετη υεα να πας μονο αν θελεις. Οσο κανεις τις υπηρεσιες σου καποιοι θα ετοιμαζουν τις μεταθεσεις σαςοι ειδικοτητες χωριζονται σε 3 κατηγοριες Η ειδικοτητες που φευγουν μετα το τελος της βασικη ς εκπαιδευσης (σιτιστης γραφεας αποθηκαριος μειονεκτημα οτι μπαινεις σε γραφεια και πλεονεκτημα οτι φευγεις νωριτερα απο σπαρτη, οι ειδικοτητες που μετα το τελος της βασικης εκπαιδευσης φευγεις για εκπση σε αλλο κεντρο η μοναδα Πχ κετχ πατρα (ττο, οδηγοι οχηματων ψυγειων κλπ πλεονεκτημα φευγεις νωριτερα απο σπαρτη πας σε πιο χαλαρες μοναδες μειωνεκτημα αργεις να πας παραμεθοριο ειδικοτητες που μετα το τελος της βασικης (οδηγοι, αρτοποιοι μαγειρες) με προυποθεση να πας σε μοναδα που εχει λιγες υπηρεσιες ειδικα αν εισαι οδηγος "καναδεζας" η οδηγος διοικτου η υδκτη μειονεκτημα καθεσαι και αλλο σπαρτη αναλογα με τη μοναδα που θα πας και τις αναγκες μοναδος μπορει να εισαι μαγειρας και να φυλας σκοπια καπακι η να ερδισαι οδηγος και μετα περιπολο. Τελος οπως και να το κανουμε σεεμ ειναι απο τα χαλαρωτερα σωματα του στρατου. Σου ευχομαι καλη θητεια!
Nikolaz
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 29, 2009 4:50 pm
Επικοινωνία:

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από Nikolaz »

Γεια σας μάγκες, κι εγώ έρχομαι Σπάρτη στις 9 Νοεμβρίου, με κάλεσαν για ΥΕΑ...

Δεν έχω πρόβλημα να πάω, κι έτσι άρχισα ψιλο-προπόνηση...

Στα αγωνίσματα περνάω όλα τα όρια αλλά υπάρχει πρόβλημα μόνο με το τρέξιμο...
Στα 100 μέτρα με το ζόρι κάνω 16,5 δευτερόλεπτα (και τα φτύνω!) ενώ το 1000άρι με τίποτα δεν το κάνω κάτω από 4' 30''...

Ξέρετε αν εκεί στην Σπάρτη είναι ελαστικοί ως προς τα όρια;
Αν ναι, έχω ελπίδες, αλλιώς τον πούλο!
ilias83
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 121
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 17, 2009 8:55 pm
Τοποθεσία: mitilini
Επικοινωνία:

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από ilias83 »

Στα αθληματα απ οσο ξερω δεν κοβουν στο τρεξιμο εκανα και γω αρκει να εισαι κοντα στους αλλους που θα τρεχουν. Έχεις πολλές ελπίδες.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες