Σημείωμα κατάταξης (2009)

Απαντήσεις σε όλες τις απορίες των νεοσυλλέκτων για την κατάταξή τους
Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
ΓΙΩΡΓΟΣ
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 27, 2009 7:41 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από ΓΙΩΡΓΟΣ »

ΓΙΩΡΓΟΣ έγραψε:
Δ. Υ. Κ έγραψε:Ακριβεις ημερομηνιες δε γνωριζω. Καλα με την στρατολογια σου δεν εχεις μιλησει καθολου; Παιδια καλο και το φορουμ δε λεω αλλα και κανα τηλεφωνακι δεν βλαπτει η και ακομη καλυτερα αν περασετε απο εκει. Φιλε μου αν δεν σου ερθει και μεχρι 2 μερες πριν αυτο σημαινει πολυ απλα οτι δεν θα καταταχθεις με την σειρα του αυγουστου. Αρα πας για νοεμβρη. Αυριο πρωι πρωι χτυπα ενα τηλεφωνακι στην στρατολογια σου να ενημερωθεις.
εχω μιλησει αλλα δεν εχει ερθει τιποτα... Κατσε να παρω και αυριο τηλεφωνο να δουμε... Εγινε ευχαριστω φιλε...
ποσες πιθανοτητες εχω για να με παρουν;
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από D.Y.K »

Πιθανοτητες δεν γνωριζω. Αλλωστε δεν ειναι θεμα πιθανοτητων. Εκανες την αιτηση για να μπεις σαν εθελοντης τωρα τον αυγουστο;
ΓΙΩΡΓΟΣ
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 27, 2009 7:41 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από ΓΙΩΡΓΟΣ »

Δ. Υ. Κ έγραψε:Πιθανοτητες δεν γνωριζω. Αλλωστε δεν ειναι θεμα πιθανοτητων. Εκανες την αιτηση για να μπεις σαν εθελοντης τωρα τον αυγουστο;
απο αρχες ιουλιου φιλε εκανα την αιτηση... Εχει και ελλειψεις ο στρατος ξηρας και απο οτι ξερω ειδικες δυναμεις παρακαλανε να πανε... Ειναι δυνατον να μην με παρουν; Δεν θα μπορω να το χονεψω...
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από D.Y.K »

Ε τοτε κανε λιγη υπομονη φιλε... Ειναι αρχες αυγουστου ακομα.

Αραξε.
ΓΙΩΡΓΟΣ
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 27, 2009 7:41 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από ΓΙΩΡΓΟΣ »

Δ. Υ. Κ έγραψε:Ε τοτε κανε λιγη υπομονη φιλε... Ειναι αρχες αυγουστου ακομα.

Αραξε.
πιστευεις οτι θα ερθει καθυστερημενα; Εγω απλος βιαζομαι γιατι πρεπει να ετοιμαστω κιολας...
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από D.Y.K »

Φιλε εμενα μου ηρθε 2 μερες πριν καταταχθω. Αλλα ειχα ΗΔΗ ενημερωθει απο το στρατολογικο μου γραφειο οτι θα παρουσιαστω 7 αυγουστου στο μεσολογγι.

Αρα μην τρελενεσαι. Και σου ξαναλεω κοψε μια βολτα απο την στρατολογια σου. Αυτοι εχουν τις καταστασεις με τους υποψηφιους εφεδρους της επομενης ΕΣΣΟ.
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από D.Y.K »

Αν θα ειναι το ονομα σου σε αυτες τις καταστασεις μονο αυτοι μπορουν να σε ενημερωσουν γι'αυτο και οχι εμεις.

Εγω σαν βοηθεια (αν αυτο μπορει να θεωρηθει ετσι.) το μονο που μπορω να σου πω ειναι οτι το χαρτι μου ηρθε στις 5 αυγουστου ενω παρουσιαζομουνα στις 7. Γι'αυτο μιλα με στρατολογια ουτως ωστε να ξερεις και να ξεκινησεις να ετοιμαζεσαι απο τωρα μιας και αυτο σε αγχωνει Εικόνα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 27, 2009 7:41 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από ΓΙΩΡΓΟΣ »

Δ. Υ. Κ έγραψε:Φιλε εμενα μου ηρθε 2 μερες πριν καταταχθω. Αλλα ειχα ΗΔΗ ενημερωθει απο το στρατολογικο μου γραφειο οτι θα παρουσιαστω 7 αυγουστου στο μεσολογγι.

Αρα μην τρελενεσαι. Και σου ξαναλεω κοψε μια βολτα απο την στρατολογια σου. Αυτοι εχουν τις καταστασεις με τους υποψηφιους εφεδρους της επομενης ΕΣΣΟ.
σε τηλεφωνησαν αμεσα; Η τελευταια στιγμη στο ειπαν; Τι να παω απο εκει τι να παρω τηλεφωνο το ιδιο δεν ειναι;
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από D.Y.K »

Ε πηγαινε απο εκει. Ακομη καλυτερα!

Οχι εγω περασα απο εκει φιλε μου. Το χαρτι μου το εστειλε η αστυνομια με ενα οργανο.
ΓΙΩΡΓΟΣ
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 27, 2009 7:41 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από ΓΙΩΡΓΟΣ »

Δ. Υ. Κ έγραψε:Ε πηγαινε απο εκει. Ακομη καλυτερα!

Οχι εγω περασα απο εκει φιλε μου. Το χαρτι μου το εστειλε η αστυνομια με ενα οργανο.
μαλιστα... Ε αλλαζει τιποτα αν παω απο εκει; Ρωταω γιατι δεν ειναι και κοντα μου η στρατολογια... Ωραια αρα περιμενω και εγω μεχρι την αλλη εβδομαδα...
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από D.Y.K »

Φιλε. Το αν θα τους παρεις τηλεφωνο η θα πας απο κει ειναι καθαρα δικη σου αποφαση. Απλα σου εξηγω οτι μπορουν οι ιδιοι να σε ενημερωσουν επειδη εχουν τις καταστασεις με τους επομενους φανταρους. Απο εκει και περα στην ελλαδα ζουμε. Περιμενες να σου ερθει το χαρτι 300 μερες νωριτερα; Εχε υπομονη. Παρτους τηλεφωνο αυριο.
ΓΙΩΡΓΟΣ
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 27, 2009 7:41 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από ΓΙΩΡΓΟΣ »

Δ. Υ. Κ έγραψε:Φιλε. Το αν θα τους παρεις τηλεφωνο η θα πας απο κει ειναι καθαρα δικη σου αποφαση. Απλα σου εξηγω οτι μπορουν οι ιδιοι να σε ενημερωσουν επειδη εχουν τις καταστασεις με τους επομενους φανταρους. Απο εκει και περα στην ελλαδα ζουμε. Περιμενες να σου ερθει το χαρτι 300 μερες νωριτερα; Εχε υπομονη. Παρτους τηλεφωνο αυριο.
απο το τηλεφωνο θα με πουν ομως για τις καταστασεις με τους επομενουν φανταρους;
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από D.Y.K »

Αν τους δωσεις ονομα μπορουν να το δουν μεσω υπολογιστη ναι.
ΓΙΩΡΓΟΣ
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 27, 2009 7:41 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από ΓΙΩΡΓΟΣ »

Δ. Υ. Κ έγραψε:Αν τους δωσεις ονομα μπορουν να το δουν μεσω υπολογιστη ναι.
ωραια εγινε φιλε μου ευχαριστω πολυ...
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από D.Y.K »

Τιποτα να σαι καλα και μην αγχωνεσαι Εικόνα
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες