Μεταθέσεις στο στρατό (2019)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
Doneli
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 29, 2018 12:04 am
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις στο στρατό (2019)

Δημοσίευση από Doneli »

Αντε να ρθει η μεταθεση, να αλλαξει λιγο η ψυχολογια μας...
Νικόλαος

Μεταθέσεις στο στρατό (2019)

Δημοσίευση από Νικόλαος »

Υπομονή λίγες μέρες ακόμη *(για τους βυσματιες) οι υπόλοιποι υπομονή να έρθουν οι εκλογές και μετά
Λιτόχωρο 360

Μεταθέσεις στο στρατό (2019)

Δημοσίευση από Λιτόχωρο 360 »

Καλησπέρα σε όλους, Υπάρχει κάποια επίσημη ενημέρωση για τις μεταθεσεις της 360; Στο πρώτο γραφείο μου είπαν ότι κάποιοι θα φύγουν πριν τις εκλογές αλλά οι περισσότεροι θα φύγουμε μετά τις εκλογές. Ισχύει αυτό; Επίσης γνωρίζει κανείς τι παίζει με το νιμιτς στρατιωτικό νοσοκομείο στην Αθήνα για τους φαντάρους που υπηρετούν εκεί; Είναι καλά;

fsafa

Μεταθέσεις στο στρατό (2019)

Δημοσίευση από fsafa »

Λιτόχωρο 360 έγραψε:Καλησπέρα σε όλους,Υπάρχει κάποια επίσημη ενημέρωση για τις μεταθεσεις της 360; Στο πρώτο γραφείο μου είπαν ότι κάποιοι θα φύγουν πριν τις εκλογές αλλά οι περισσότεροι θα φύγουμε μετά τις εκλογές. Ισχύει αυτό; Επίσης γνωρίζει κανείς τι παίζει με το νιμιτς στρατιωτικό νοσοκομείο στην Αθήνα για τους φαντάρους που υπηρετούν εκεί; Είναι καλά;



Άμα έχεις βύσμα δεν είναι καλή επιλογή το Νιμιτς.

Δημήτρης359

Μεταθέσεις στο στρατό (2019)

Δημοσίευση από Δημήτρης359 »

Εγώ έχω ακούσει καλά λόγια για τη θητεία στο Νιμιτς. Πριν κάποιους μήνες τουλάχιστον τα πράγματα ήταν αρκετά καλά εκεί. Τώρα δεν ξέρω ακριβώς την κατάσταση εκεί για να σου πω.
Δνεας

Μεταθέσεις στο στρατό (2019)

Δημοσίευση από Δνεας »

Για 358 και 359 το Νίμιτς ήταν μια χαρά (ακόμα και 1-8). Υπόψιν τώρα σχεδόν όλα τα στρατόπεδα στην Αθήνα έχουν ημι-εμπλοκη (2-1,3-1). Οπότε δεν ξέρω τι γίνεται τώρα.
Λιτόχωρο 360

Μεταθέσεις στο στρατό (2019)

Δημοσίευση από Λιτόχωρο 360 »

Μόλις ήρθαν οι μεταθεσεις για την 360 στο Λιτόχωρο. Μέχρι τις 8-9 του μήνα θα έχουμε φύγει όλοι. Ήρθαν μεταθεσεις ακόμα και για τα παιδιά που το είχαν κάνει αμεταθετο.

Πανος

Μεταθέσεις στο στρατό (2019)

Δημοσίευση από Πανος »

Ξέρουμε κάτι σίγουρο για μετάθεσεις;
Άβαταρ μέλους
Doneli
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 29, 2018 12:04 am
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις στο στρατό (2019)

Δημοσίευση από Doneli »

Στο λαγο(εβρο)πηραν ολοι μεταθεση ακομα και αυτοι που ειχαν δηλωσει αμεταθετο...
Thanos11

Μεταθέσεις στο στρατό (2019)

Δημοσίευση από Thanos11 »

Βγήκαν και σε μας μεταθέσεις Κως αλλά δεν ξέρουμε ως πότε θα φυγουμε
Μανώλης

Μεταθέσεις στο στρατό (2019)

Δημοσίευση από Μανώλης »

360 εδώ. Αν το φύλλο πορείας λέει έως 10 Αυγούστου πχ ή κάτι τέτοιο, τότε το αργότερο τότε παρουσιάζομαι; Εξαρτάται από εμένα δηλαδή; Ή μπορεί να μου πουν και μέσα Ιουλίου π. Χ. "μάζεψε πράγματα, έφυγες" ;
Πανος

Μεταθέσεις στο στρατό (2019)

Δημοσίευση από Πανος »

Παιδια εμάς που μας λέει έως 12 Αυγούστου ξέρουμε κάτι γιατί για όλους αυτό λεει
Άβαταρ μέλους
Doneli
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 29, 2018 12:04 am
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις στο στρατό (2019)

Δημοσίευση από Doneli »

Θα φυγουν 2 γκρουπακια... το πρωτο ειναι 12 Ιουλιου και το δευτερο εως 12 Αυγουστου. Εγω φευγω Ιουλιο , φιλος που παμε στην ιδια μοναδα ερχεται 12 αυγουστου.
NICKWESTIO

Μεταθέσεις στο στρατό (2019)

Δημοσίευση από NICKWESTIO »

Οι ημερομηνίες δηλαδή είναι στάνταρ ή 12 Ιουλίου ή 12 Αυγούστου; ή παίζουν τα ενδιάμεσα και οι μεταθέσεις γίνονται από 12 Ιουλίου που θα φύγουν οι πρώτοι έως 12 Αυγούστου που θα φεύγουν εκείνες τις μέρες οι τελευταίοι;
Gunner

Μεταθέσεις στο στρατό (2019)

Δημοσίευση από Gunner »

Παιδιά εμάς όλη η μονάδα λέει το έως 12 Αυγούστου, σημαίνει ότι θα φύγουμε τότε ή έως τότε;
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης