Το Λιμενικό στις Πανελλήνιες;

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Babastroumf
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 126
Εγγραφή: Τρί Ιαν 30, 2018 10:09 pm
Επικοινωνία:

Το Λιμενικό στις Πανελλήνιες;

Δημοσίευση από Babastroumf »

vardtrooper έγραψε:
Babastroumf έγραψε:Παιδια οικονομιας ήμουν και πέρασα φέτος πυροσβεστική. Είναι δύσκολο όπως λέτε, στη θεωρητικη είναι καλύτερα αρκεί να μαθαίνεις απέξω όμως. Με το νέο σύστημα από το 2020 δεν αλλάζει κάτι εκτός από κοινονιολογια που θα βάλουν στη θέση των λατινικων. Τα υπόλοιπα στις αλλας κατευθύνσεις θα μείνουν ίδια και μάλιστα καταργούνται οι συντελεστές σε όλα τα μαθηματα. Αυτό για μένα δεν είναι τόσο καλό. Εγώ φέτος έγραψα μαθηματικά 90 κ με εκτόξευσε με το 1.3 συντελεστή. Συμβουλή μου είναι να διαβάσετε να μην περιμένετε αύξηση θέσεων και οι βάσεις να πάνε 16 σε κάποια απ αυτές τις σχολές. Δεν ξέρω αν θα γίνει αλλά μην έχετε αυτό στο μυαλό σας όταν διαβάζεται. Καλή επιτυχία.
Φιλε συγχαρητηρια για να γραψεις 90 μαθηματικα (18) θελει πολυ ζορι. Μπραβο!



Πέρσι είχα γράψει 13 μαθηματικά κ εχασα για λίγο την αστυφυλακων αλλά καλύτερα μπήκα πυροσβεστική φέτος που ήθελα πάντα.

Θα διαβάζεις κάθε μέρα μαθηματικά φίλε, κάθε μέρα, εγώ αυτό έκανα. Θα μάθεις όλες τις ασκήσεις του σχολικού βιβλίου το θέμα Γ πλέον είναι σχετικό απ αυτές. Εγώ φέτος μόνο το γ3 έχασα δε το πρόλαβα.

vardtrooper
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 288
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 11, 2017 10:20 pm
Επικοινωνία:

Το Λιμενικό στις Πανελλήνιες;

Δημοσίευση από vardtrooper »

Babastroumf έγραψε:
vardtrooper έγραψε:
Babastroumf έγραψε:Παιδια οικονομιας ήμουν και πέρασα φέτος πυροσβεστική. Είναι δύσκολο όπως λέτε, στη θεωρητικη είναι καλύτερα αρκεί να μαθαίνεις απέξω όμως. Με το νέο σύστημα από το 2020 δεν αλλάζει κάτι εκτός από κοινονιολογια που θα βάλουν στη θέση των λατινικων. Τα υπόλοιπα στις αλλας κατευθύνσεις θα μείνουν ίδια και μάλιστα καταργούνται οι συντελεστές σε όλα τα μαθηματα. Αυτό για μένα δεν είναι τόσο καλό. Εγώ φέτος έγραψα μαθηματικά 90 κ με εκτόξευσε με το 1.3 συντελεστή. Συμβουλή μου είναι να διαβάσετε να μην περιμένετε αύξηση θέσεων και οι βάσεις να πάνε 16 σε κάποια απ αυτές τις σχολές. Δεν ξέρω αν θα γίνει αλλά μην έχετε αυτό στο μυαλό σας όταν διαβάζεται. Καλή επιτυχία.
Φιλε συγχαρητηρια για να γραψεις 90 μαθηματικα (18) θελει πολυ ζορι. Μπραβο!



Πέρσι είχα γράψει 13 μαθηματικά κ εχασα για λίγο την αστυφυλακων αλλά καλύτερα μπήκα πυροσβεστική φέτος που ήθελα πάντα.

Θα διαβάζεις κάθε μέρα μαθηματικά φίλε, κάθε μέρα, εγώ αυτό έκανα. Θα μάθεις όλες τις ασκήσεις του σχολικού βιβλίου το θέμα Γ πλέον είναι σχετικό απ αυτές. Εγώ φέτος μόνο το γ3 έχασα δε το πρόλαβα.

Σε ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές φίλε αν χρειαστώ κάτι επειδή είμαστε ίδια κατεύθυνση να σου στείλω;

Άβαταρ μέλους
Αντωνης2018
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 255
Εγγραφή: Τρί Απρ 10, 2018 2:51 pm
Επικοινωνία:

Το Λιμενικό στις Πανελλήνιες;

Δημοσίευση από Αντωνης2018 »

Μπαμπαστριθμφ εαν επιτρέπεται πέρσι ποσο έγραψες κ ποσο φετος
Πειθαρχεία ευπραξιας μήτηρ
Kostas12345
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 172
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 16, 2018 12:56 am
Επικοινωνία:

Το Λιμενικό στις Πανελλήνιες;

Δημοσίευση από Kostas12345 »

Τα φετινά θέματα στα μαθηματικά ήταν της πλάκας , δεν συγκρίνονται με τα περσινά . Μακάρι να υπάρχουν παρόμοια και του χρόνου. Αυτό το αντιλαμβανεσαι όταν το θέμα γ μπορεί να το λύσει παιδί 1ης λυκείου εκτός του 3ου ερωτήματος. Παντός θα συμβούλευα να ξεκολλήσετε τοσχολικο βιβλίο αφού τα τελευταίαα
Kostas12345
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 172
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 16, 2018 12:56 am
Επικοινωνία:

Το Λιμενικό στις Πανελλήνιες;

Δημοσίευση από Kostas12345 »

Να ξεκοκαλλησετε το σχολικό , αφού τα τελευταία 2 χρόνια τα θέματα στηριζονται πάνω σε αυτό αν και το πηγάδι στερεύει και θα έχουμε πισογυρισματα
vardtrooper
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 288
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 11, 2017 10:20 pm
Επικοινωνία:

Το Λιμενικό στις Πανελλήνιες;

Δημοσίευση από vardtrooper »

Ισχύει για τα περσινά θέματα που έδινα το έχω ακούσει και εγώ ότι ήταν πολύ πιο δύσκολα σε σχέση με φέτος. Μακαρι και του χρόνου να βάλουν βάτα θέματα όπως φέτος αλλά το μόνο σίγουρο είναι ότι θέλουν ζορι τα μαθηματικα!
Babastroumf
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 126
Εγγραφή: Τρί Ιαν 30, 2018 10:09 pm
Επικοινωνία:

Το Λιμενικό στις Πανελλήνιες;

Δημοσίευση από Babastroumf »

vardtrooper έγραψε:
Babastroumf έγραψε:
vardtrooper έγραψε:
Babastroumf έγραψε:Παιδια οικονομιας ήμουν και πέρασα φέτος πυροσβεστική. Είναι δύσκολο όπως λέτε, στη θεωρητικη είναι καλύτερα αρκεί να μαθαίνεις απέξω όμως. Με το νέο σύστημα από το 2020 δεν αλλάζει κάτι εκτός από κοινονιολογια που θα βάλουν στη θέση των λατινικων. Τα υπόλοιπα στις αλλας κατευθύνσεις θα μείνουν ίδια και μάλιστα καταργούνται οι συντελεστές σε όλα τα μαθηματα. Αυτό για μένα δεν είναι τόσο καλό. Εγώ φέτος έγραψα μαθηματικά 90 κ με εκτόξευσε με το 1.3 συντελεστή. Συμβουλή μου είναι να διαβάσετε να μην περιμένετε αύξηση θέσεων και οι βάσεις να πάνε 16 σε κάποια απ αυτές τις σχολές. Δεν ξέρω αν θα γίνει αλλά μην έχετε αυτό στο μυαλό σας όταν διαβάζεται. Καλή επιτυχία.
Φιλε συγχαρητηρια για να γραψεις 90 μαθηματικα (18) θελει πολυ ζορι. Μπραβο!



Πέρσι είχα γράψει 13 μαθηματικά κ εχασα για λίγο την αστυφυλακων αλλά καλύτερα μπήκα πυροσβεστική φέτος που ήθελα πάντα.

Θα διαβάζεις κάθε μέρα μαθηματικά φίλε, κάθε μέρα, εγώ αυτό έκανα. Θα μάθεις όλες τις ασκήσεις του σχολικού βιβλίου το θέμα Γ πλέον είναι σχετικό απ αυτές. Εγώ φέτος μόνο το γ3 έχασα δε το πρόλαβα.

Σε ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές φίλε αν χρειαστώ κάτι επειδή είμαστε ίδια κατεύθυνση να σου στείλω;



Εννοείται φίλε μου

Babastroumf
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 126
Εγγραφή: Τρί Ιαν 30, 2018 10:09 pm
Επικοινωνία:

Το Λιμενικό στις Πανελλήνιες;

Δημοσίευση από Babastroumf »

Kostas12345 έγραψε:Τα φετινά θέματα στα μαθηματικά ήταν της πλάκας , δεν συγκρίνονται με τα περσινά . Μακάρι να υπάρχουν παρόμοια και του χρόνου. Αυτό το αντιλαμβανεσαι όταν το θέμα γ μπορεί να το λύσει παιδί 1ης λυκείου εκτός του 3ου ερωτήματος. Παντός θα συμβούλευα να ξεκολλήσετε τοσχολικο βιβλίο αφού τα τελευταίαα


Πάντως αν δεις τα περσινά και φετινά στατιστικά στοιχεία στα μαθηματικά είναι σχεδόν τα ίδια με +- 1,2% σε κάθε κλίμακα βαθμολογίας.

Ενδεικτικά, στο οικονομίας κάτω από βάση πέρσι ήταν το 85 περίπου κ φέτος 80κατι

vardtrooper
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 288
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 11, 2017 10:20 pm
Επικοινωνία:

Το Λιμενικό στις Πανελλήνιες;

Δημοσίευση από vardtrooper »

Παιδιά στο αεππ αποδεδειγμένα ήταν τα πιο δύσκολα θέματα που είχαν μπει ποτέ (περσι) και στο αοθ δύσκολα ήταν και στα μαθηματικά. Γενικως ήταν μια δυσκολη χρόνια περσι.
Kostas12345
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 172
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 16, 2018 12:56 am
Επικοινωνία:

Το Λιμενικό στις Πανελλήνιες;

Δημοσίευση από Kostas12345 »

Κοίτα το ξέρω αλλά το θέμα είναι γιατί , ένας διαβασμενος μαθητής μπορούσε εύκολα να φτάσει στο 15 και από το δ να επρενε το α ερώτημα και το τελευταίο αν δεν μπορούσε να το ολοκληρώσει διότι ήταν ξεκάθαρος ο τρόπος που θα έπρεπε να εργαστεί δηλαδή να πάρει την σχέση της Φ και της εφαπτομένης και να ολοκληρωσει και από πόσο διάβαζα αν έκανα ν αυτό και ένα μέρος των πράξεών θα επρενε το 70 % των μορίων η ταπεινή μου γνώμη αλλά παίζουν πολλοί παραγοντες όπως άγχος και ότι είσαι 3ωρες καθισμένος για να λύνεις οπότε δεν ξέρεις ,
Ο.Υ.Κ

Το Λιμενικό στις Πανελλήνιες;

Δημοσίευση από Ο.Υ.Κ »

Ευχαριστώ φιλε έπισης σιγοθσί θα είναι φετοος το 2019
Babastroumf
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 126
Εγγραφή: Τρί Ιαν 30, 2018 10:09 pm
Επικοινωνία:

Το Λιμενικό στις Πανελλήνιες;

Δημοσίευση από Babastroumf »

Αντωνης2018 έγραψε:Μπαμπαστριθμφ εαν επιτρέπεται πέρσι ποσο έγραψες κ ποσο φετος


16.100 και 17.400 φέτος

Άβαταρ μέλους
Αντωνης2018
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 255
Εγγραφή: Τρί Απρ 10, 2018 2:51 pm
Επικοινωνία:

Το Λιμενικό στις Πανελλήνιες;

Δημοσίευση από Αντωνης2018 »

Ωραίος ρε Μπαμπαστρουμφ
Πειθαρχεία ευπραξιας μήτηρ
Ο.Υ.Κ

Το Λιμενικό στις Πανελλήνιες;

Δημοσίευση από Ο.Υ.Κ »

Παιδια που λέτε να κυμανθουν τα μόρια για λιμενικό πειτε αποψεις
TZITZIKAKOS
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 415
Εγγραφή: Δευ Σεπ 10, 2012 11:07 pm
Επικοινωνία:

Το Λιμενικό στις Πανελλήνιες;

Δημοσίευση από TZITZIKAKOS »

Παιδιά εδώ γράφουμε γιά το ΛΙΜΕΝΙΚΟ και όχι για την Πυροσβεστική.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης