Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Turbo96

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Turbo96 »

Και μου του απαντάς φίλε Ελλάς τού δίνεις αξία. Συγχαρητήρια για τίς σπουδές σου και τη προσπάθεια πού έχεις κάνει για να μπεις στο σώμα της ελληνικής αστυνομίας. Σύντομα θα ανταμοιφθείς και εσύ και όσοι προσπαθήσαμε για αυτό. Οι υπόλοιποι όπως τα τρολακια πού γράφουν αερολογιες θα φάνε τα λυσακα τους 😘😘😘
Ledos9

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Ledos9 »

Εντάξει παιδιά οποίος θα έχει κάποια αξιόλογη πληροφορία μελλοντικά να μας την μεταφέρει για το αν θα βγει ευχαριστώ
Tennis

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Tennis »

Γιατί δε χρησιμοποιήσες το ιεκ ώστε να μπεις εξωτερικός φρουρός ή δικαστική Αστυνομία που το είχε κύριο προσόν; Το λέω επειδή μπορεί να γίνει στραβή και να μη προλάβεις ΕΦ. Αν και πιστεύω θα βγει με Χρυσοχοιδη προκήρυξη.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Γιατι παιζει να εχει βγαλει κανενα σεμιναριο του κωλου και να νομιζει οτι εβγαλε το στελεχος ασφαλειας προσωπων και υποδομων. Για τετοιους στοκους μιλάμε σε αυτο το νημα.:lol:
TomahawkofConnor

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από TomahawkofConnor »

Εσείς οι επισκέπτες που είστε όλο ειρωνεία και τα ξέρετε όλα είστε ότι χειρότερο πραγματικά.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ρε παιδια και εγω εχω ξεπερασει το οριο ηλικιας και για αυτο συνεχεια πρηζω κοσμο για την αυξηση του οριου αλλα και να μην γινει δεν θα εβγαζα κακια σαν τους αλλους πιο πανω λες και θα τα βγαλουν τα λεφτα απο την τσεπη τους για μια προκ
Hellas24

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Hellas24 »

Λέγε ότι θες Επισκέπτη
Ειρωνείες και μαγκές εδώ μέσα μπορούν να πουλήσουν όλοι
Λογικά προσπαθείς να ξεθυμανεις εδώ μέσα σε εμάς γιατί μικρός παίζει να έτρωγες πολύ μπουλινκ
Αυτό είναι δικό σου πρόβλημα βέβαια...
Επίσης φίλε tennis έχεις απόλυτο δίκιο σε αυτό που με ρωτάς (εξωτερικός φρουρός, δικαστική αστυνομία)
Εξωτερικός φρουρός δεν θέλω να μπω σε καμία περίπτωση
Την περίοδο που βγήκε η προκήρυξη για την δικαστική Αστυνομία ήμουν τόσο "τυχερός"... Που είχα ταξίδι από Ελλάδα σε Γερμανία λόγω της δουλειάς
Όσοι έχουν δουλέψει σε νταλίκα τέτοια μακρινά ταξίδια ξέρουν τι προλαβαίνουν να κάνουν Μόνο.
Τώρα θα δηλώσω αίτηση για Δημοτική και βλέποντας και κάνοντας!
Turbo96 να σαι καλά φίλε μου σε ευχαριστώ και εύχομαι να μπούμε μόνο όλοι όσοι το θέλουμε πραγματικά!
Hellas24

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Hellas24 »

Άρα Επισκέπτη μας λες ξεκάθαρα ότι είσαι κομπλεξαρας 😂
Έχεις ξεπεράσει το όριο ηλικίας
Μπαίνεις εδώ μέσα να μας πουλήσεις την ειρωνεία σου
Και λες για το όριο ηλικίας
Ρε φίλε δεν εξαρτάται από εμάς για να αυξηθεί το όριο
Επίσης λογικά θα εισαι πάνω από 28 (το όριο ΕΦ) ή πάνω από 35 (το όριο Δημοτική αστυνομία)
Ας πούμε ότι είσαι 28+
Δεν ντρέπεσαι σε τέτοια ηλικία να πουλάς τέτοιες "μαγκές" μέσα σε μια ιστοσελίδα;
Ρε φίλε πραγματικά
Με τέτοιο μυαλό που να μπεις εσύ ;
Και δεν το λέω για να σε προσβάλλω αλλά συνήθως τα παιδάκια κάνουν τέτοια είδους σχόλια σε άλλους μέσω κάποιου σάιτ
Κρίμα...
Hellas24

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Hellas24 »

Εκτός και αν φίλε εσύ είσαι άλλος επισκέπτης και απλά έχεις βάλει το ίδιο όνομα
Αυτό είναι άλλο θέμα 😂
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Χαχα αλανια εγω δεν ειμαι σαν τους αλλους επισκεπτες που γραφουν πιο πανω τζαμπα μπουλινγκ τρωω σαν τρελος θελω να βγει προκ για ε. Φ απλα ειμαι 28 για αυτο παρακαλαω για αυξηση του οριου
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ο νταλικέρης λέει αγαπάει την ελληνική αστυνομία κ είναι όνειρο του και θα δηλώσει δημοτική αστυνομία που θα είναι υπάλληλος του δήμου κ ουδεμία σχέση με την αστυνομία. Χαχαχαχαχα είχα το όνειρο μου το ποδήλατο μου. Κλαμααααα
Sam179
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 26, 2023 12:21 am
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Sam179 »

Επισκέπτης έγραψε: Τρί Φεβ 13, 2024 8:41 pm Ο νταλικέρης λέει αγαπάει την ελληνική αστυνομία κ είναι όνειρο του και θα δηλώσει δημοτική αστυνομία που θα είναι υπάλληλος του δήμου κ ουδεμία σχέση με την αστυνομία. Χαχαχαχαχα είχα το όνειρο μου το ποδήλατο μου. Κλαμααααα
Δικαιώμα του και μαγκιά του στο μεταξύ αν εδώ ήταν Facebook όπου θα είχατε την ηλίθια φάτσα σας και το ονόμα σας δεν θα τα γράφατε αυτά κότες ! Ειλικρινά δεν ξέρω τι κάνετε εδώ μέσα!
Μάγκες όσο ασχολούμαστε με κάτι τέτοιους μόνο τροφή τους δίνουμε και πατήματα θα μπαίνουν να κράξουν ανώνυμα όπως ξέρουν να κάνουν την πλάκα τους και θα βγαίνουν!

Όσοι θέλετε υπάρχει σελίδα για δημοτική αστυνομία στο Facebook χωθειτε! Όσοι μπαίνουν να κράξουν θα τρωνε μπαν
Hellas24

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Hellas24 »

Νταλικερης 24 ετών μεγάλε (επισκέπτη) όπως τα λες
Και γουστάρω να μπω αστυνομία και από την στιγμή που βγαίνει για Δημοτική θα δηλώσω κανονικά αίτηση και αν βγει αργότερα για ειδικούς φρουρούς θα δηλώσω ξανά
Εσύ κάτσε εδώ να κράζεις και να χλευάζεις
Θα περνάνε τα χρόνια και μόνο αυτό θα κάνεις
Είσαι άξιος της μοίρας σου
Είτε τρολλαρεις είτε κράζεις κλπ
Είσαι το λιγότερο γελοίος γιατί ένας σοβαρός ενήλικας δεν θα μίλαγε έτσι
Σε έχουν πάρει χαμπάρι όλοι εδώ μέσα τι σκατά κουβαλάς στο κεφάλι σου
Καλό βράδυ σε όλους και η άποψη μου είναι να βάλετε όλοι για δημοτική μέχρι να βγει καμία νέα προκήρυξη για ΕΦ
Μην χάνετε ευκαιρίες!
Επισκέπτη που λες για το όριο ηλικίας και είσαι 28... Μακάρι φίλε να αυξηθεί το όριο για να μπουν κάποιοι σαν εσένα που το θες πολύ
Hellas24

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Hellas24 »

Sam179
Όχι μόνο την φάτσα του δεν θα έδειχνε
Ψεύτικο όνομα θα έβαζε
Ψεύτικη ηλικία
Και ψεύτικη φωτογραφία
Είναι από τους κλασσικούς παπάρες (συγγνώμη αλλά έτσι λέγονται) που δεν έχουν με τι να ασχοληθούν και ψάχνονται από εδώ και από εκεί Για να τσακωθούν
Εγώ προσωπικά δεν θα ασχοληθώ άλλο με το Γίδι
Ας πει ότι άλλο θέλει
Εγώ ξεκαθάρισα την θέση μου
Αύριο πάλι κάτι θα έχει γράψει
Και μόλις δει αυτά τα μηνύματα θα γελάει σαν χαζός
Ή παιδάκι είναι
Ή ένας ανώριμος βλάκας ενήλικας
Καλό βράδυ φίλε μου και να σαι καλά
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Α ρε χαζά και οι δυο … οικογενειακές ιστορίες γίνατε που λέτε τον πόνο σας αντί να ασχοληθείτε σοβαρά με αυτό που λέτε ότι θέλετε να κάνετε. Δεν έχει καμία σχέση η δημοτική με την κανονική αστυνομία διαβάστε και ενημερωθείτε. Μη λέτε ότι είναι το όνειρο σας η ελας κ λέτε θα το παλέψω να μπω δημοτική. Αν θέλετε μπείτε Μεγεια σας με χαρά σας αλλά είναι εντελώς αλλα πράγματα. Άντε ύπνο κωλαραδες έχει τυροπιτα το πρωί κ τσιγάρο ακατάλληλοι. Σας λέμε τόσα παιδιά ότι δεν θα πάρει φέτος Εφ κ βρίζετε χωρίς έλεος.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες