Προβλήματα στο forum

Που πιστεύετε ότι υστερεί το site και τι θα θέλατε να δείτε ακόμη;
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
samloxias
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 374
Εγγραφή: Τρί Φεβ 12, 2013 8:29 pm
Επικοινωνία:

Προβλήματα στο forum

Δημοσίευση από samloxias »

Το τί γίνεται απο τότε που άλαξε ο σερβιέρ! Δέν περιγράφεται εδώ μέσαΕικόνα και φυσικά δέν φταίει κανένα απο τα παιδιά που διαχειρίζονται το φόρουμ. Και τα σέρβερι! Μαζί μας τα έχουνε και αυτοί, όλοι βαράνε, άιντε να δούμε τί θα γίνει
Άβαταρ μέλους
samloxias
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 374
Εγγραφή: Τρί Φεβ 12, 2013 8:29 pm
Επικοινωνία:

Προβλήματα στο forum

Δημοσίευση από samloxias »

Ά! Και ένα άλλο. Άν είχα εγώ δικό μου φόρουμ θα μπορούσα να κατευθύνω τις συζητήσεις όπως ήθελα. Εικόνα
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11241
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Προβλήματα στο forum

Δημοσίευση από yandr »

samloxias έγραψε:Ά! Και ένα άλλο. Άν είχα εγώ δικό μου φόρουμ θα μπορούσα να κατευθύνω τις συζητήσεις όπως ήθελα.Εικόνα
Για δώσε καμιά ιδέα.

Άβαταρ μέλους
cristi
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τρί Απρ 05, 2016 3:52 pm
Επικοινωνία:

Προβλήματα στο forum

Δημοσίευση από cristi »

Εδώ και αρκετή ώρα με "πεταει" το φόρουμ εξω... Συνεχιζω παταω σύνδεση. Με συνδεει και μετα απο λίγο ξανα εκτός σύνδεσης... Γιατί το κάνει αυτο;
pame_pali
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 655
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 28, 2014 3:31 pm
Επικοινωνία:

Προβλήματα στο forum

Δημοσίευση από pame_pali »

Εχει βαρεσει μπιελα καιρο τωρα το φορουμ
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11241
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Προβλήματα στο forum

Δημοσίευση από yandr »

cristi έγραψε:Εδώ και αρκετή ώρα με "πεταει" το φόρουμ εξω... Συνεχιζω παταω σύνδεση. Με συνδεει και μετα απο λίγο ξανα εκτός σύνδεσης... Γιατί το κάνει αυτο;


Συνδεδεμένη σε βλέπω αλλά αν υπάρχει γενικά πρόβλημα και από άλλους πάτα πρώτα στο http://www.ellinikos-stratos.com/forum/remove_cookies.asp

Άβαταρ μέλους
marsupilami
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1087
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 26, 2015 12:48 pm
Επικοινωνία:

Προβλήματα στο forum

Δημοσίευση από marsupilami »

Εδω και τρεις μερες δεν μου εμφανιζει καθολου τα αβαταρ τι να κανω?
user09081991
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Τετ Μάιος 18, 2016 4:14 pm
Επικοινωνία:

Προβλήματα στο forum

Δημοσίευση από user09081991 »

marsupilami έγραψε:Εδω και τρεις μερες δεν μου εμφανιζει καθολου τα αβαταρ τι να κανω;
Καθαρισμό ιστορικού στον περιηγητή που χρησιμοποιείς.

Άβαταρ μέλους
marsupilami
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1087
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 26, 2015 12:48 pm
Επικοινωνία:

Προβλήματα στο forum

Δημοσίευση από marsupilami »

user09081991 έγραψε:
marsupilami έγραψε:Εδω και τρεις μερες δεν μου εμφανιζει καθολου τα αβαταρ τι να κανω;
Καθαρισμό ιστορικού στον περιηγητή που χρησιμοποιείς.



ευχαριστω!

!

Προβλήματα στο forum

Δημοσίευση από ! »

Καλησπέρα, θα ηθελα να ζητησω απο τον κυριο ΔΥΚ που ειναι ο ανωτερος ολων αν ειναι ευκολο να διαταξει ωστε να μην σβηνονται για ψύλου πηδημα μηνυματα απο τον Στρατοπεδαρχη. Προσπαθουμε να κανουμε διαλογο εδω περα (και ας ανεβαινει ελαφρως η ενταση, αντρες ειμαστε αλλωστε σε στρατιωτικο φορουμ) και χανεται η ροη. Σας ευχαριστω πολυ προκαταβολικα. Το ζηταω ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ απο τον κυριο ΔΥΚ που σεβομαι και εκτιμαω το εργο του τοσα χρονια!
Terminator
Α/ΓΕΑ
Α/ΓΕΑ
Δημοσιεύσεις: 1857
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 11, 2011 3:04 am
Επικοινωνία:

Προβλήματα στο forum

Δημοσίευση από Terminator »

Πρώτα απο όλα ο ιστότοπος είναι του yandr Ο οποίος πληρώνει και για τους σέρβερ που φιλοξενούν τον ιστότοπο. Εχω μπεί εκεί κατόπιν σχετικής πρότασης των 3 (yandr/dyk/nasso) με σκοπό την επιτήρηση συγκεκριμένων κατηγοριών του φόρουμ απο άτομα που σκόπιμα παραβιάζουν τους κανόνες και δημιουργούν εντάσεις μέσα στα τοπικ τα οποία είναι και ανώνυμα και οχι εγγεγραμμένα. Υπάρχουν δεκαδες άλλα τοπικ όπως το ΠκΕ σωμάτων ασφαλέίας όπως το βάσεις-μόρια για σώματα ασφαλείας το υποψήφιοι πυροβεστικού σώματος που τα μέλη τους (stripes/george911/marsupilami/johntehgreek) είναι σωστό παράδειγμα όχι μόνο για τα άλλα μέλη αλλά ακόμα και για μένα και θα ήθελα να τους συγχαρώ για αυτό το πράγμα. Παλιότερα που ήταν υπεύθυνος ο greek army για τις προκηρύξεις τον βρίζατε που διέγραφε τα μηνύματα σπαμ και τρολλαρίσματος απο τα τοπικ των προκηρύξεων. Τώρα που έφυγε και μπήκα εγω υπεύθυνος στην κατηγορία αυτή φυσικό είναι να βρίζετε και μένα. Παραπονεθήκατε οτι άτομα που είναι υποψήφιοι αστυνομικών σχολών μπαίναν και τρολάραν τα μέλη που είναι για την προκήρυξη ειδικών φρουρών οτι δεν θα βγεί προκήρυξη έκανα λοιπόν την παρέμβαση έληξε το θέμα εκεί. Μην έρχεστε και μου λέτε οτι "να εμείς δεν μπήκαμε στο αντίστοιχα τοπικ τους να πούμε τα ίδια γιατί κάποια ανώνυμα μέλη όπως ο eleos μπήκαν και την είπαν σε άτομα που κόπηκαν στις ΠκΕ λόγο ύψους ή στα ψυχοτεχνικά ή στις ιατρικές εξετάσεις στο τοπικ των αστυνομικών σχολών. Εκτιμήστε αυτά που σας προσφέρει το φόρουμ και μην κάνετε δύσκολη την δουλειά των γενικών επιθεωρητών (dyk/nasso) ούτε του στρατάρχη (yandr) κάποιοι απο αυτούς έχουν οικογένεια και υποχρεώσεις. Το αν εγώ σβήνω κανένα μήνυμα το κάνω για να επαναφέρω το thread στο θέμα του και να μην διακλαδώνετε σε χιλιάδες άλλα υποθέματα μέσα απο τα αλεπάλληλα μηνύματα μελών και ανώνυμων. Τα μηνύματα που έσβησα μπορούν οι διαχειριστές να τα δούνε ποια είναι και να τα επαναφέρουν εαν δουν οτι τελικά δεν παραβιάζουν τους κανόνες Φροντίζω να τους ενημέρωνω συχνά για τις ενέργειες μου στο φόρουμ όπως επίσης και τα μέλη όταν κάνω μετακινήσεις οι διαγραφές μηνυμάτων.
Άβαταρ μέλους
JohnTehGreek
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 445
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 05, 2015 2:27 pm
Επικοινωνία:

Προβλήματα στο forum

Δημοσίευση από JohnTehGreek »

Τώρα που μπήκα στο Site είδα ότι είμαι αυτόματα συνδεδεμένος με ένα εντελώς άκυρο Account κάποιου άλλου μέλους πιθανών.

Απλά είπα να το αναφέρω.

Άβαταρ μέλους
marsupilami
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1087
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 26, 2015 12:48 pm
Επικοινωνία:

Προβλήματα στο forum

Δημοσίευση από marsupilami »

JohnTehGreek έγραψε:Τώρα που μπήκα στο Site είδα ότι είμαι αυτόματα συνδεδεμένος με ένα εντελώς άκυρο Account κάποιου άλλου μέλους πιθανών.

Απλά είπα να το αναφέρω.



ναι κ μενα μ συμβαινει συχνα!

Terminator
Α/ΓΕΑ
Α/ΓΕΑ
Δημοσιεύσεις: 1857
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 11, 2011 3:04 am
Επικοινωνία:

Προβλήματα στο forum

Δημοσίευση από Terminator »

Αυτό είναι συχνά πρόβλημα του φόρουμ αλλά αμα πας να γράψεις ποστ ενώ είσαι συνδεδεμένος με κάποιον άλλο λογαριασμό μόλις πατήσεις για νεο μήνυμα σε δείχνει αποσυνδεδεμένο.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες